Kumite - Cicibani 6,7 g. -26 (A1)
1. TOMISLAV ČORDAŠEV, Karlovac 1969 |
2. VITO KATNIC, KOSTRENA |
3. ROKO GALAMBOŠ, Metal - Jurdani |
3. TONI ČEPERIĆ, KRK CROATIA |
|
|
|
Kumite - Cicibani 6,7 g. +26 (A2)
1. TARIS BEGANOVIĆ, REGENERACIJA |
2. ANDREJ JELAČA, CHAMPION RIJEKA |
3. ROKO RONČEVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066 |
3. LUCA MRAKOVČIĆ WERNOTH, KRK CROATIA |
|
| |
Kumite - Cicibanke 6,7 g. -26 (A3)
1. EDA DIZDAREVIĆ, REGENERACIJA |
2. NICOL VRBAN, NEVERA |
3. LEA PAVKOVIĆ, Kondura Sisak |
3. TAJA PLOHL, LJUTOMER |
|
|
|
Kumite - Cicibanke 6,7 g. +26 (A4)
1. MIA MURICA, NEVERA |
2. LUCIJA JOZIĆ, FINIDA (POREČ) |
|
|
|
| |
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (B1)
1. ELIAS JOSIP RUDMAN, KRK CROATIA |
2. JAKOV KOSTANJEVAC, Shitoryu Varaždin |
3. MANUEL VEDRIŠ, Delta |
3. ROKO RAČKI, NEVERA |
|
|
|
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (B2)
1. ANTE MATIJEVIĆ, Kastav |
2. ROKO ŽIC, KRK CROATIA |
3. FILIP CUCULIĆ, KK Grobničan |
3. PETAR MANESTAR, CHAMPION RIJEKA |
|
|
|
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (B3)
1. IVAN ZELJKO, TUŠKANAC |
2. TARIS BEGANOVIĆ, REGENERACIJA |
3. ROKO RONČEVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066 |
3. EMAN PURIĆ, REGENERACIJA |
|
|
|
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38 (B4)
1. ARMEN DIZDAREVIĆ, REGENERACIJA |
2. LUKA SKOMERŠIĆ, KRK CROATIA |
3. PETAR VUKOVIĆ, TAD RIJEKA |
3. JOSIP LAGINJA, CHAMPION RIJEKA |
|
|
|
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (B5)
1. LEON VUJIĆ, CHAMPION RIJEKA |
2. JAN VERIĆ-NIKŠIĆ, CHAMPION RIJEKA |
3. GABRIEL MALEŠ, KK Grobničan |
3. VEDRAN RAK, KK Grobničan |
|
|
|
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. - ekipno (B6)
1. KRK CROATIA 1, KRK CROATIA |
2. KUMITE TIM REGENERACIJA, REGENERACIJA |
|
|
|
| |
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28 (B7)
1. PAULA PANIĆ, IPON ZAGREB |
2. ANTEA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066 |
3. DORA KERKEZ, Kondura Sisak |
3. MARIA KNEŽEVIĆ, Virovitica |
|
|
|
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -32 (B8)
1. NOA GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA |
2. NEVIA ZORIC, Kastav |
3. DORA GRGINČIĆ, KK Grobničan |
3. MEDINA DORIĆ, Metal - Jurdani |
|
|
|
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -36 (B9)
1. NOELI KARLOVIĆ, Kastav |
2. LANA KREŠIĆ, RI CROATIA |
3. NUŠA JANŽEKOVIČ, LJUTOMER |
3. EMA ČELIĆ, CBS PULA |
|
|
|
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36 (B10)
1. HANNA MALKIĆ, CHAMPION RIJEKA |
2. NIKA ŠIMUNDIĆ, CHAMPION RIJEKA |
3. HANNAH VELA RAUTER, LJUTOMER |
3. LENA KRIZMAN, CHAMPION RIJEKA |
|
|
|
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. - ekipno (MLU11)
1. CHAMPION CHAMPION, CHAMPION RIJEKA |
2. EKIPNO ML.UCENICE KASTAV, Kastav |
|
|
|
| | | |
Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (C1)
1. LOVRO MASLOV, IPON ZAGREB |
2. VITO MILETIĆ, Kastav |
3. ANTE MATIJEVIĆ, Kastav |
3. LUKA BOLF, CHAMPION RIJEKA |
|
|
|
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (C2)
1. PATRIK VUČKOVIĆ, LEPOGLAVA |
2. IVAN ZELJKO, TUŠKANAC |
3. DOMAGOJ ŠPREM, OPATIJA |
3. IVAN BARIČEVIĆ, DRNIŠ |
|
|
|
Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (C3)
1. TARIK SALKIĆ, REGENERACIJA |
2. LEONARD GOLUBIĆ, Mladost |
3. ALVISE TONIOLO, SPORT TARGET GERMINAL |
3. IVANO MAGZAN, NO KACHI |
|
|
|
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (C4)
1. FRAN HOST, Kastav |
2. LEON BURŠIĆ, OPATIJA |
3. DAVID MARTIC, NO KACHI |
3. JAKOB ĐEBRO, Virovitica |
|
|
|
Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (C5)
1. MARIO VRANKOVIĆ, NO KACHI |
2. FRANKO VALENTIĆ, Mladost |
3. AMAR ŠABANAGIĆ, REGENERACIJA |
|
|
|
|
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (C6)
1. LUKA OŽBOLT, Kastav |
2. AMIL MAJETIĆ, KRK CROATIA |
3. LUKA DURBIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066 |
3. VIKTOR ŠĆULAC, NEVERA |
|
| |
Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (U8)
1. ANA KARADŽA, KK Grobničan |
2. TIA SMOLČIĆ, TUŠKANAC |
3. PETRA ČABRIJAN, Delta |
3. NOA GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA |
|
|
|
Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (C9)
1. NOELI KARLOVIĆ, Kastav |
2. JANA REDŽIĆ, OPATIJA |
3. LANA ROGOVIĆ, OPATIJA |
3. MIA MARIA RUDMAN, KRK CROATIA |
|
|
|
Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (C10)
1. PAULA NJEGOVEC, Mladost |
2. MAJA VUKUŠIĆ, KRK CROATIA |
3. NIKA ŠIMUNDIĆ, CHAMPION RIJEKA |
|
|
|
|
Kumite - Učenice 10.11 g. -44 (C11)
1. TIJA JANŽEKOVIČ, LJUTOMER |
2. ALESSIA BRDOVČAK, NO KACHI |
3. LUCIJA ŠEGAVIĆ, Karlovac 1969 |
|
|
|
|
Kumite - Učenice 10.11 g. +44 (C12)
1. HANNA MALKIĆ, CHAMPION RIJEKA |
2. ANA MARIJAN, NEVERA |
3. SARA TADEJ, KOSTRENA |
3. ENEA SUŠANJ, RI CROATIA |
|
| | | |
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36 (D1)
1. TARIK SALKIĆ, REGENERACIJA |
2. KARLO RAMLJAK, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066 |
3. LOVRO MASLOV, IPON ZAGREB |
3. ROKO CIRNSKI, SAMOBOR |
|
|
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (D2)
1. NIKO MAROVIĆ, ĐURĐEVAC |
2. FRAN HOST, Kastav |
3. ALESSANDRO CASARIN, SPORT TARGET GERMINAL |
3. MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH, KRK CROATIA |
|
|
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45 (D3)
1. DAVID MILINOVICH, OPATIJA |
2. ALESSANDRO CONTE, SPORT TARGET GERMINAL |
3. MARIO VRANKOVIĆ, NO KACHI |
3. SAMUEL FAVERO, SPORT TARGET GERMINAL |
|
|
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48 (D4)
1. ROKO VRANKOVIĆ, NO KACHI |
2. AMIL MAJETIĆ, KRK CROATIA |
3. STIPE MIJATOVIĆ, DRNIŠ |
|
|
|
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52 (D5)
1. MATEO ILIŠINOVIĆ, Delta |
2. JAKOV STIPIĆ, Karlovac 1969 |
3. LUKA OŽBOLT, Kastav |
3. MARKO STRUNJE, DRNIŠ |
|
|
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (D6)
1. ANTON HOST, Kastav |
2. MILE MATIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066 |
3. NICK ŠKOFLANC, LJUTOMER |
3. PATRIK JEDNAR, SAMOBOR |
|
|
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57 (D7)
1. PETAR BOSANČIĆ, KRK CROATIA |
2. LOVRO ŽIVKOVIĆ, KRK CROATIA |
|
|
|
| | | |
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (D9)
1. TEA SGARDELLI - LJATIFI, ZAMET |
2. ANA KARADŽA, KK Grobničan |
3. TIA SMOLČIĆ, TUŠKANAC |
3. LANA ROGOVIĆ, OPATIJA |
|
|
|
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (D10)
1. DARIJA ŠNAJDER, Kastav |
2. LUCIJA ŠEGAVIĆ, Karlovac 1969 |
3. MIA ZETICA, Mladost |
3. PETRA SOTOŠEK, NO KACHI |
|
|
|
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (D11)
1. ELA COLARIĆ, IVANEC |
2. KLARA BAOTIĆ, Mladost |
3. ANAMARIJA JUKICA, DRNIŠ |
3. NORA GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA |
|
|
|
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55 (D12)
1. DARJA ZORIĆ, Kastav |
2. KATARINA RAMIĆ, ZAMET |
3. MELISA IBRAHIMOVIĆ, KRK CROATIA |
|
|
|
|
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (D13)
1. MELANI MAGDIĆ, IVANEC |
2. KIARA ŠARIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066 |
3. DOROTEA MRAKOVČIĆ, Kastav |
3. TAMARA BAOTIĆ, Mladost |
|
| | | |
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (E1)
1. JURI MASON, SPORT TARGET GERMINAL |
2. TARIK ŽIŽAK, ZAMET |
3. MATIJA NASTESKI, TUŠKANAC |
3. LUKA ŠIPIĆ, NO KACHI |
|
|
|
Kumite - Kadeti 14,15 g. -61 (E2)
1. IVAN EREIZ, CBS PULA |
2. NARDO VLADIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066 |
3. PATRIK MENEGHINI, TSKS |
3. LUKA STOŠIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066 |
|
|
|
Kumite - Kadeti 14,15 g. -68 (E3)
1. LEO LAZAR, TAD RIJEKA |
2. LOVRO LENAC, ZAMET |
3. LOVRO ŽIVKOVIĆ, KRK CROATIA |
|
|
| | | |
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -47 (E7)
1. DARIJA ŠNAJDER, Kastav |
2. ELA COLARIĆ, IVANEC |
3. AURA RAHMANOVIC, NO KACHI |
|
|
|
|
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (E8)
1. ANAMARIJA JUKICA, DRNIŠ |
2. LAURA RAJNOVIĆ, CHAMPION RIJEKA |
|
|
|
|
|
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (E9)
1. ADRIANA ROSS, Kastav |
2. KATARINA ŽIVKOVIĆ, Kastav |
3. LUCIJA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066 |
3. LAURA TRENTIN, SPORT TARGET GERMINAL |
|
| | | |
Kumite - Juniori 16,17 g.-55 (F1)
1. TARIK ŽIŽAK, ZAMET |
2. NOA BELIĆ, KK "SENSEI" Pazin |
3. NICOLO SEVEGNANI, ASD WADO KAY KARATE MEZZOCORONA |
3. JURI MASON, SPORT TARGET GERMINAL |
|
|
|
Kumite - Juniori 16,17 g.-61 (F2)
1. MATTEO SIMIONATO, SPORT TARGET GERMINAL |
2. DAVIDE ANDRETTA, SPORT TARGET GERMINAL |
3. PATRIK MENEGHINI, TSKS |
3. KRISTIAN LAKIĆ, ZAMET |
|
|
|
Kumite - Juniori 16,17 g.-68 (F3)
1. ALEX BORTOLOTTO, SPORT TARGET GERMINAL |
2. LEO LAZAR, TAD RIJEKA |
3. GIANLUCA RIGHETTO, TSKS |
3. FILIP RAMIĆ, ZAMET |
|
|
|
Kumite - Juniori 16,17 g.-76 (F4)
1. RENATO REŠETAR, ZAMET |
2. KARLO ZORIČIĆ, OPATIJA |
|
|
|
|
|
Kumite - Juniori 16,17 g.+76 (F5)
1. ANTON BAŽDARIĆ, OPATIJA |
2. MATTEO PERINO, TSKS |
|
|
|
| | | |
Kumite - Juniorke 16,17 g.-53 (F7)
1. STELLA POLONIJO, KRK CROATIA |
2. ANAMARIJA JUKICA, DRNIŠ |
|
|
|
|
|
Kumite - Juniorke 16,17 g.-59 (F8)
1. EMA NADAREVIĆ, REGENERACIJA |
2. LORENA TOLIĆ, ZAMET |
3. MARINA MATOŠEVIĆ, Delta |
3. ALESSIA ČEKADA, OPATIJA |
|
|
|
Kumite - Juniorke 16,17 g.+59 (F9)
1. LUCIA BATTAIA, ZAMET |
2. LEJLA KUDIĆ, REGENERACIJA |
3. LUCIJA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066 |
|
|
| | | |
Kumite - Mlađi seniori Open (G1)
1. LUKA RAIČEVIĆ, TAD RIJEKA |
2. DOMINIK BENČAN, TAD RIJEKA |
3. MATTEO PERINO, TSKS |
3. RENATO REŠETAR, ZAMET |
|
| | | |
Kumite - Mlađi seniorke Open (G2)
1. EMA NADAREVIĆ, REGENERACIJA |
2. LUCIA BATTAIA, ZAMET |
3. MARTA DULIBIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066 |
3. LUCIJA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066 |
|
| | | |
Kumite - Seniori 18+ g.-OPEN (G3)
1. VIKTOR ČUBRIĆ, KRK CROATIA |
2. SINISA BROCILOVIC, TSKS |
3. LEONARDO ANTONAZZI, TSKS |
3. SLAVKO MIHALJEVIĆ, DRNIŠ |
|
| | | |
Kumite - Seniorke 18+ g.-OPEN (G4)
1. EMA NADAREVIĆ, REGENERACIJA |
2. AIDA DELIĆ, CBS PULA |
3. MARTA DULIBIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066 |
3. LUCIJA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066 |
|
| | | |