Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
11. Krk Kup 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
CENTAR ŠENKOVEC
CHAMPION RIJEKA
DALMACIJA
Delta
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
Karate Klub Petrina
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
Kastav
KK "OSVIT"
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KK KTC KRIŽEVCI
KK SISAK
KK VITEZ
KNIN
Kondura Sisak
KRK CROATIA
Međimurje
Metal - Jurdani
NEVERA
NO KACHI
OPATIJA
PORTO TOLERO
POSTOJNA
Primorje
RAB-ENPI
Slavonski Brod
STUDENT
TAD RIJEKA
TINJAN
Velebit
Zagrebački karate savez
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Cicibani +26
Kumite - Mlađi učenici -34
Kumite - Mlađi učenici +38
Kumite - Mlađe učenice -28
Kumite - Mlađe učenice +36
Kumite - Učenici -34
Kumite - Seniori -OPEN
Kata - Cicibanke 6g.
Kumite - Cicibani +26
27
0
LUCA MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
54
0
LOVRE VUČAK (AT05101)
44
0
ANTE PRGIN (AT05101)
469
0
RIVER GUŠČIĆ (CHMPRI)
27
0
LUCA MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
469
0
RIVER GUŠČIĆ (CHMPRI)
Osvajači medalja
1. RIVER GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA
2. LUCA MRAKOVČIĆ WERNOTH, KRK CROATIA
3. ANTE PRGIN, KK "OSVIT"
3. LOVRE VUČAK, KK "OSVIT"
Kumite - Mlađi učenici -34
201
0
MATIJA TOT (NEVERA)
300
0
JAKOV PIŠKUR (METAL)
262
0
JAN CANJAR (KA 1969)
201
0
MATIJA TOT (NEVERA)
300
0
JAKOV PIŠKUR (METAL)
252
0
MATEJ SABO (TAD )
39
0
AMAR ŠAHINOVIĆ (KRK CRO)
49
0
LEON VUDRAG (AT05101)
295
0
FILIP KOMARAC (METAL)
332
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
262
0
JAN CANJAR (KA 1969)
300
0
JAKOV PIŠKUR (METAL)
39
0
AMAR ŠAHINOVIĆ (KRK CRO)
295
0
FILIP KOMARAC (METAL)
262
0
JAN CANJAR (KA 1969)
295
0
FILIP KOMARAC (METAL)
39
AMAR ŠAHINOVIĆ (KRK CRO)
Osvajači medalja
1. JAN CANJAR, Karlovac 1969
2. FILIP KOMARAC, Metal - Jurdani
3. JAKOV PIŠKUR, Metal - Jurdani
3. AMAR ŠAHINOVIĆ, KRK CROATIA
Kumite - Mlađi učenici +38
379
0
ABEL ĐURĐEK (MEĐIMUR)
169
0
FILIP HRŠAK (ZKS)
379
0
ABEL ĐURĐEK (MEĐIMUR)
452
0
JAN VERIĆ-NIKŠIĆ (CHMPRI)
169
FILIP HRŠAK (ZKS)
126
ROKO RONČEVIĆ (ŠI 1066)
45
0
DUJE STANČIĆ (AT05101)
498
0
PETAR SLUKIĆ (GLOBUS)
452
0
JAN VERIĆ-NIKŠIĆ (CHMPRI)
169
0
FILIP HRŠAK (ZKS)
126
0
ROKO RONČEVIĆ (ŠI 1066)
498
0
PETAR SLUKIĆ (GLOBUS)
452
0
JAN VERIĆ-NIKŠIĆ (CHMPRI)
498
0
PETAR SLUKIĆ (GLOBUS)
126
ROKO RONČEVIĆ (ŠI 1066)
Osvajači medalja
1. PETAR SLUKIĆ, GLOBUS Čakovec
2. JAN VERIĆ-NIKŠIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. FILIP HRŠAK, Zagrebački karate savez
3. ROKO RONČEVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Kumite - Mlađe učenice -28
237
0
LOTA HABUŠ (STUDNT)
104
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
47
0
TEODORA ANTIĆ (AT05101)
104
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
476
0
ANTONIJA HERCEG (1)
237
0
LOTA HABUŠ (STUDNT)
138
0
GABRIJELA BURIĆ (ŠI 1066)
325
0
LOLA KURTAGIĆ (KA 1969)
33
0
LUCIJA RAFAJ (KRK CRO)
513
0
VITA KAJTNA (ZKS)
104
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
476
0
ANTONIJA HERCEG (1)
138
0
GABRIJELA BURIĆ (ŠI 1066)
513
0
VITA KAJTNA (ZKS)
476
0
ANTONIJA HERCEG (1)
138
0
GABRIJELA BURIĆ (ŠI 1066)
513
0
VITA KAJTNA (ZKS)
325
0
LOLA KURTAGIĆ (KA 1969)
Osvajači medalja
1. GABRIJELA BURIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. ANTONIJA HERCEG, KNIN
3. LOTA HABUŠ, STUDENT
3. LOLA KURTAGIĆ, Karlovac 1969
Kumite - Mlađe učenice +36
277
LANA RUNEVSKI (ZKS)
277
0
LANA RUNEVSKI (ZKS)
63
0
AURORA BARBALIĆ (KRK CRO)
203
0
MIA MURICA (NEVERA)
50
0
ELIZABETA BULAT (AT05101)
284
0
IRMA LEDIĆ (ZKS)
330
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
466
LENA KRIZMAN (CHMPRI)
277
0
LANA RUNEVSKI (ZKS)
203
0
MIA MURICA (NEVERA)
330
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
466
0
LENA KRIZMAN (CHMPRI)
203
0
MIA MURICA (NEVERA)
330
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
466
0
LENA KRIZMAN (CHMPRI)
284
0
IRMA LEDIĆ (ZKS)
Osvajači medalja
1. NOELI KARLOVIĆ, Kastav
2. MIA MURICA, NEVERA
3. LANA RUNEVSKI, Zagrebački karate savez
3. IRMA LEDIĆ, Zagrebački karate savez
Kumite - Učenici -34
333
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
40
0
AMAR ŠAHINOVIĆ (KRK CRO)
168
0
FRANKO JANJIĆ (ZKS)
333
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
40
AMAR ŠAHINOVIĆ (KRK CRO)
48
0
GAL GRGAS-TUCILO (AT05101)
320
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
462
DOMINIK KLEPO (DAL)
168
0
FRANKO JANJIĆ (ZKS)
40
0
AMAR ŠAHINOVIĆ (KRK CRO)
320
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
462
0
DOMINIK KLEPO (DAL)
168
0
FRANKO JANJIĆ (ZKS)
320
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
462
DOMINIK KLEPO (DAL)
Osvajači medalja
1. MATIJA BOŽIĆ, KRK CROATIA
2. FRANKO JANJIĆ, Zagrebački karate savez
3. ANTE MATIJEVIĆ, Kastav
3. DOMINIK KLEPO, DALMACIJA
Kumite - Seniori -OPEN
21
VIKTOR ČUBRIĆ (KRK CRO)
21
VIKTOR ČUBRIĆ (KRK CRO)
497
FILIP NOVAK (GLOBUS)
346
IVAN DRAGOJLOVIĆ (333CR)
51
0
PETAR TANFARA (AT05101)
479
0
MARKO RUKAVINA (ZKS)
21
0
VIKTOR ČUBRIĆ (KRK CRO)
497
0
FILIP NOVAK (GLOBUS)
346
0
IVAN DRAGOJLOVIĆ (333CR)
479
0
MARKO RUKAVINA (ZKS)
497
0
FILIP NOVAK (GLOBUS)
479
0
MARKO RUKAVINA (ZKS)
346
IVAN DRAGOJLOVIĆ (333CR)
Osvajači medalja
1. FILIP NOVAK, GLOBUS Čakovec
2. MARKO RUKAVINA, Zagrebački karate savez
3. VIKTOR ČUBRIĆ, KRK CROATIA
3. IVAN DRAGOJLOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
Kata - Cicibanke 6g.
164
0
SARA MEMIĆ (ZAMET)
53
0
MARTA ZORICA (AT05101)
Osvajači medalja
1. SARA MEMIĆ, ZAMET
2. ----
3. ----
3. ----