Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
13. Karlovac Open 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
9. ZMAJ RIJEKA
Bregana
Delta
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IVANEC
JASTREB
Karlovac 1969
KK 10. DAN
KK Grobničan
KK KIK
Koprivnica
KRK CROATIA
LEPOGLAVA
LOTOS ZAGREB
Mala Subotica
Metal - Jurdani
Mladost
OMEGA
OPATIJA
RI CROATIA
Ronin
SAMOBOR
SISAK
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
STUDENT
SUSEDGRAD
TAD RIJEKA
Tigar Sisak
TUŠKANAC
VARAŽDIN
VELIKA GORICA
Virovitica
VOLOSKO
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kata - Učenice
Kata - Mlađe kadetkinje
Kata - Kadetkinje
Kata - Učenice
65
0
LANA PAVLAKOVIĆ (IVANEC)
82
0
LARA KRVAVICA (SAMOBOR)
82
0
LARA KRVAVICA (SAMOBOR)
233
0
NICOLE STRANJIK (333CR)
65
0
LANA PAVLAKOVIĆ (IVANEC)
155
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
237
0
IVA MILDE (333CR)
82
0
LARA KRVAVICA (SAMOBOR)
233
0
NICOLE STRANJIK (333CR)
87
0
MIA FAUKOVIĆ (SAMOBOR)
235
0
LANA HORVAT (333CR)
0
238
0
ANJA RADULOVIĆ (333CR)
68
0
ELLA SPIVAK (OMEGA)
236
0
KRISTIJANA POPOVIĆ (333CR)
190
0
IVKA HODAK (0354451)
231
0
PETRA STREJČEK (333CR)
78
0
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
232
0
NINA DŽELAJLIJA (333CR)
0
155
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
82
0
LARA KRVAVICA (SAMOBOR)
233
0
NICOLE STRANJIK (333CR)
235
0
LANA HORVAT (333CR)
238
0
ANJA RADULOVIĆ (333CR)
190
0
IVKA HODAK (0354451)
78
0
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
232
0
NINA DŽELAJLIJA (333CR)
155
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
233
0
NICOLE STRANJIK (333CR)
190
0
IVKA HODAK (0354451)
78
0
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
155
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
78
0
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
232
0
NINA DŽELAJLIJA (333CR)
231
0
PETRA STREJČEK (333CR)
190
0
IVKA HODAK (0354451)
232
0
NINA DŽELAJLIJA (333CR)
Medalists
1. ISKRA MAJSEC, SAMOBOR
2. FLAVIA PALIAGA, FINIDA (POREČ)
3. LARA KRVAVICA, SAMOBOR
3. NINA DŽELAJLIJA, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
Kata - Mlađe kadetkinje
55
0
ELA BRKLJAČA (DELTA)
230
0
PAULA JUG (OMEGA)
230
0
PAULA JUG (OMEGA)
156
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
88
0
NIKA JELEN (SAMOBOR)
55
0
ELA BRKLJAČA (DELTA)
230
PAULA JUG (OMEGA)
156
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
326
NIKA TUTIĆ (333CR)
93
VERONIKA HORAK (SAMOBOR)
191
LUCIJA OPAČAK (0354451)
69
KLARA BRAJA (OMEGA)
61
MARINA MATOŠEVIĆ (DELTA)
88
0
NIKA JELEN (SAMOBOR)
230
0
PAULA JUG (OMEGA)
156
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
326
0
NIKA TUTIĆ (333CR)
93
0
VERONIKA HORAK (SAMOBOR)
191
0
LUCIJA OPAČAK (0354451)
69
0
KLARA BRAJA (OMEGA)
61
0
MARINA MATOŠEVIĆ (DELTA)
88
0
NIKA JELEN (SAMOBOR)
156
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
93
0
VERONIKA HORAK (SAMOBOR)
69
0
KLARA BRAJA (OMEGA)
88
0
NIKA JELEN (SAMOBOR)
69
0
KLARA BRAJA (OMEGA)
61
MARINA MATOŠEVIĆ (DELTA)
93
0
VERONIKA HORAK (SAMOBOR)
61
0
MARINA MATOŠEVIĆ (DELTA)
Medalists
1. KLARA BRAJA, OMEGA
2. NIKA JELEN, SAMOBOR
3. FLAVIA PALIAGA, FINIDA (POREČ)
3. VERONIKA HORAK, SAMOBOR
Kata - Kadetkinje
327
0
NIKA TUTIĆ (333CR)
275
0
KLARA BRAJA (OMEGA)
Medalists
1. KLARA BRAJA, OMEGA
2. NIKA TUTIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. ----
3. ----