Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
15.TRADICIONALNI MEĐUNARODNI TURNIR DELTA CUP 2013
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
ml. učenici / boys (C)
ml. učenice / girls (D)
učenici / boys (E)
učenice / girls (F)
ml. kadeti / boys (G)
ml. kadetkinje / girls (J)
kadeti / cadets (K)
kadetkinje / cadets (L)
juniori /juniors (M)
juniorke / juniors (N)
ml. učenici / boys (A1)
ml. učenice / girls (B1)
učenici / boys (A2)
učenice / girls (B2)
ml. kadeti / boys (A3)
kadeti / cadets (A4)
kadetkinje / cadets (B4)
juniorke /juniors (B5)
TEŽINE / UZRASTI
Ml. kadetkinje -40 kg (J1)
Ml. kadetkinje -45 kg (J2)
Ml. kadetkinje -50 kg (J3)
Ml. kadetkinje -55 kg (J4)
Ml. kadetkinje +55 kg (J5)
Ml. kadetkinje -40 kg (J1)
337
0
KSENIJA MANDIĆ (GROBNIK)
199
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
199
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
395
0
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
87
0
DOROTEA RUMENJAK (KK IPON)
337
0
KSENIJA MANDIĆ (GROBNIK)
199
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
155
GABRIELA PAŠIĆ (TAD )
395
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
394
LEA VUKOJA (TAD )
106
LUNA HAMER (MEĐIMUR)
247
EMA ŽIVČIĆ (ARGORIJ)
290
MIA MIJOVIĆ (VGORICA)
87
0
DOROTEA RUMENJAK (KK IPON)
199
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
155
0
GABRIELA PAŠIĆ (TAD )
395
0
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
394
0
LEA VUKOJA (TAD )
106
0
LUNA HAMER (MEĐIMUR)
247
0
EMA ŽIVČIĆ (ARGORIJ)
290
0
MIA MIJOVIĆ (VGORICA)
87
0
DOROTEA RUMENJAK (KK IPON)
395
0
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
394
0
LEA VUKOJA (TAD )
247
0
EMA ŽIVČIĆ (ARGORIJ)
87
0
DOROTEA RUMENJAK (KK IPON)
394
0
LEA VUKOJA (TAD )
106
LUNA HAMER (MEĐIMUR)
106
0
LUNA HAMER (MEĐIMUR)
247
0
EMA ŽIVČIĆ (ARGORIJ)
Osvajači medalja
1. LEA VUKOJA, TAD RIJEKA
2. DOROTEA RUMENJAK, IPON ZAGREB
3. PETRA STOJKOVIĆ, Karlovac 1969
3. LUNA HAMER, Međimurje
Ml. kadetkinje -45 kg (J2)
176
0
LORENA TOLIĆ (ZAMET)
110
0
EMA TOMAŠIĆ (DELNICE)
76
0
AJA VUKOJA (TAD )
176
0
LORENA TOLIĆ (ZAMET)
110
0
EMA TOMAŠIĆ (DELNICE)
256
0
IVA POVRŽENIĆ (KA 1969)
109
0
ANTONELLA GAŠPARAC (DELNICE)
240
0
MARTA DULIBIĆ (ŠIBENIK)
175
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
76
0
AJA VUKOJA (TAD )
110
0
EMA TOMAŠIĆ (DELNICE)
109
0
ANTONELLA GAŠPARAC (DELNICE)
175
0
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
76
0
AJA VUKOJA (TAD )
109
0
ANTONELLA GAŠPARAC (DELNICE)
240
0
MARTA DULIBIĆ (ŠIBENIK)
175
0
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
Osvajači medalja
1. AJA VUKOJA, TAD RIJEKA
2. ANTONELLA GAŠPARAC, Delnice
3. LORENA TOLIĆ, ZAMET
3. LUCIA BATTAIA, ZAMET
Ml. kadetkinje -50 kg (J3)
189
0
RAHELA SANTINI (FORUM)
127
0
GLORIJA OLIĆ (KRK CRO)
189
0
RAHELA SANTINI (FORUM)
257
0
ANAMARIA RULA (KA 1969)
127
GLORIJA OLIĆ (KRK CRO)
200
0
NINA JANEŠ (KASTAV)
276
0
ZOJA VIZINGER (GLOBUS)
138
MARIA MURKOVIĆ (KK MS)
257
0
ANAMARIA RULA (KA 1969)
127
0
GLORIJA OLIĆ (KRK CRO)
200
0
NINA JANEŠ (KASTAV)
138
0
MARIA MURKOVIĆ (KK MS)
257
0
ANAMARIA RULA (KA 1969)
138
0
MARIA MURKOVIĆ (KK MS)
200
NINA JANEŠ (KASTAV)
Osvajači medalja
1. MARIA MURKOVIĆ, Mala Subotica
2. ANAMARIA RULA, Karlovac 1969
3. RAHELA SANTINI, "Forum"
3. NINA JANEŠ, Kastav
Ml. kadetkinje -55 kg (J4)
238
0
PETRA ČATLAK (ŠIBENIK)
318
0
PAULA MANOLA (OPATIJA)
104
0
LUCIJA LESJAK (MEĐIMUR)
238
0
PETRA ČATLAK (ŠIBENIK)
94
0
STELLA CRNOBRNJA (KGB)
318
0
PAULA MANOLA (OPATIJA)
105
0
PAULINA TOPOLKO (MEĐIMUR)
361
0
LAURA FUČIK (DELTA)
227
NIKA MEDVED (SAMOBOR)
104
0
LUCIJA LESJAK (MEĐIMUR)
318
0
PAULA MANOLA (OPATIJA)
361
0
LAURA FUČIK (DELTA)
227
0
NIKA MEDVED (SAMOBOR)
104
0
LUCIJA LESJAK (MEĐIMUR)
361
0
LAURA FUČIK (DELTA)
105
0
PAULINA TOPOLKO (MEĐIMUR)
227
0
NIKA MEDVED (SAMOBOR)
Osvajači medalja
1. LAURA FUČIK, Delta
2. ----
3. PETRA ČATLAK, ŠIBENIK
3. NIKA MEDVED, SAMOBOR
Ml. kadetkinje +55 kg (J5)
331
0
IVANA BOROMISA (STUDNT)
211
0
LUCIJA JELINIĆ (BSHDOZG)
13
0
ANA CIGLARIĆ (NEDELIS)
331
0
IVANA BOROMISA (STUDNT)
211
LUCIJA JELINIĆ (BSHDOZG)
14
MATEJA RUMPLIN (NEDELIS)
228
LANA KOVAČIĆ (SAMOBOR)
13
0
ANA CIGLARIĆ (NEDELIS)
211
0
LUCIJA JELINIĆ (BSHDOZG)
14
0
MATEJA RUMPLIN (NEDELIS)
228
0
LANA KOVAČIĆ (SAMOBOR)
13
0
ANA CIGLARIĆ (NEDELIS)
14
0
MATEJA RUMPLIN (NEDELIS)
228
LANA KOVAČIĆ (SAMOBOR)
Osvajači medalja
1. MATEJA RUMPLIN, NEDELIŠĆE
2. ANA CIGLARIĆ, NEDELIŠĆE
3. IVANA BOROMISA, STUDENT
3. LANA KOVAČIĆ, SAMOBOR