Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
25. Grand Prix Croatia
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Mlađi seniori
KATA-Mlađe seniorke
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA TEAM-Juniori
KATA TEAM-Juniorke
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - U 21 (ženski) -50
Kumite - U 21 (ženski) -55
Kumite - U 21 (ženski) -61
Kumite - U 21 (ženski) -68
Kumite - U 21 (ženski) +68
Kumite - U 21 (ženski) -50
557
DIJANA CATAKOVIC (KOLEKTO)
557
0
DIJANA CATAKOVIC (KOLEKTO)
1960
0
ERMINIA PERFETTO (POLIZIA)
1960
0
ERMINIA PERFETTO (POLIZIA)
1961
0
GRILLO FEDERICA (POLIZIA)
553
MONIKA BERULEC (HR.DRAG)
1961
GRILLO FEDERICA (POLIZIA)
2006
0
IVANA ĐORĐEVIĆ (SRBJNTM)
2047
0
ANJA JOVIĆ (MNE)
1850
VAHIDA LIVOREKA (RASIDBU)
2005
DRAGANA NEGOVANOVIĆ (SRBJNTM)
1960
ERMINIA PERFETTO (POLIZIA)
1336
0
SABRINA PANTEGHINI (GLCFIJL)
557
0
DIJANA CATAKOVIC (KOLEKTO)
335
CORAL AMOS (SPORT)
1025
INA MACEJKOVÁ (SLOVKNT)
1959
SILVIA SASSANO (POLIZIA)
1764
0
VALENTINA TASSIN (GLCFIJL)
1798
0
JULIA REITER (AUSTRIA)
608
ZERINA HANDŽIĆ (SAMBON)
1762
NIKOLETT PALKOVITS (HUNGNT)
1879
VAHIDA LIVOREKA (BIHKF)
689
0
ILARIA SCANDURRA (TOSCANA)
1927
0
KRISTINA RISTIK (BOTTONI)
1926
LJILJANA PENDIĆ (VIKT)
553
0
MONIKA BERULEC (HR.DRAG)
1961
0
GRILLO FEDERICA (POLIZIA)
2006
0
IVANA ĐORĐEVIĆ (SRBJNTM)
1850
0
VAHIDA LIVOREKA (RASIDBU)
2005
0
DRAGANA NEGOVANOVIĆ (SRBJNTM)
1960
0
ERMINIA PERFETTO (POLIZIA)
557
0
DIJANA CATAKOVIC (KOLEKTO)
335
0
CORAL AMOS (SPORT)
1025
0
INA MACEJKOVÁ (SLOVKNT)
1959
0
SILVIA SASSANO (POLIZIA)
1798
0
JULIA REITER (AUSTRIA)
608
0
ZERINA HANDŽIĆ (SAMBON)
1762
0
NIKOLETT PALKOVITS (HUNGNT)
1879
0
VAHIDA LIVOREKA (BIHKF)
1927
0
KRISTINA RISTIK (BOTTONI)
1926
0
LJILJANA PENDIĆ (VIKT)
1961
0
GRILLO FEDERICA (POLIZIA)
2006
0
IVANA ĐORĐEVIĆ (SRBJNTM)
1960
0
ERMINIA PERFETTO (POLIZIA)
335
0
CORAL AMOS (SPORT)
1959
0
SILVIA SASSANO (POLIZIA)
1798
0
JULIA REITER (AUSTRIA)
1762
0
NIKOLETT PALKOVITS (HUNGNT)
1926
0
LJILJANA PENDIĆ (VIKT)
1961
0
GRILLO FEDERICA (POLIZIA)
335
0
CORAL AMOS (SPORT)
1959
0
SILVIA SASSANO (POLIZIA)
1926
0
LJILJANA PENDIĆ (VIKT)
335
0
CORAL AMOS (SPORT)
1959
0
SILVIA SASSANO (POLIZIA)
1025
INA MACEJKOVÁ (SLOVKNT)
1798
0
JULIA REITER (AUSTRIA)
1025
0
INA MACEJKOVÁ (SLOVKNT)
1926
0
LJILJANA PENDIĆ (VIKT)
1798
0
JULIA REITER (AUSTRIA)
Osvajači medalja
1. SILVIA SASSANO, POLIZIA DI STATO
2. CORAL AMOS, MOTTI ASKENAZI CLUB
3. ERMINIA PERFETTO, POLIZIA DI STATO
3. LJILJANA PENDIĆ, VIKTORIJA