Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
25. Grand Prix Croatia
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
SHOTOKAN OPLOTNICA
"B"Biograd
"CENTAR" VELIKA GORICA
"DOBOJ-ISTOK"
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
9. ZMAJ RIJEKA
A.S.D SPORTING SAMURAI
Alken
Asd Defence Karate 2000 Pravisdomini
Asd Dojo Matsumura Taranto
ASD ELAN
ASD FITNESS PESCARA
ASD FREE SPORT-TEAM KARATE CASORIA
asd MATRIX
ASD METROPOLITAN KARATE BRINDISI
ASD PIELLE
ASD TOUKON KARATE-DO
asdfisiodinamik
Baltijas Karate klubs
BANJA LUKA
Barcsi Városi Sportegyesület
Belarus Karate Federation
BOTTONI
Bregana
Budo Sport Center
BULGARIAN NATIONAL TEAM
BUSHIDO
Bushido Banja Luka
Choku
CROHERC
CS ESERCITO
Cskw
CTR Toscana
CUS BARI ITA
Cvetan Dimov
ČelikNikšić
Čukarica
DBV PIRAN
Delta
DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
ĐURĐEVAC
ENERGIJA
Euro-Tera
FATI
FINIDA (POREČ)
FOKUS
FORCA
FORTITER (Kaštela)
Fudoshin Roermond
FUNAKOSHI GICHIN
Ganz-Kesjar
GERMAN KARATE FEDERATION
GLC FIJLKAM
GLOBUS Čakovec
Goju-Kai Hungary
GORNJA RADGONA
GRadgona
Hercegovina-Zagreb
HESSEN - KARATE TEAM GERMANY
HRASTNIK
HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Hrvatski sokol Osijek
HUNGARIAN NATIONAL TEAM
IGEA WELLNESS & ENTERTAINMENT GROUP
IKA ISRAEL
ILIDŽA
IPON ZAGREB
Ippon Prishtine
IPPON.LV
Iran National Team
ISRAEL KARATE FEDERATION
ITALY NATIONAL TEAM
IVANEC
JASTREB
KAMIKAZE TETOVO
KAPTOL
Karate Do Brugg
Karate Federation of Serbia
KARATE KLUB BREŽICE
Karate klub Esseker
KARATE ROMA
Karate savez Bosne i Hercegovine
Karate zveza Slovenije
Karateschool Alken
Karlovac 1969
Kastav
KBS "Castra" Banja Luka
KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
KBV GRBAVICA
Ken Shi Kai Karateschule Schwamendingen
KK "SENSEI" Pazin
KK CROATIA
KK DINAMO PANČEVO
KK EMPI PROZOR-RAMA
KK JADRAN
KK KIK
KK Kolektor Idrija
KK KTC KRIŽEVCI
KK Ljubljana
KK Novi Grad Sarajevo
KK Rudar Velenje
KK Shuriken Bulgaria
KK Zanshin Split
KLENOVNIK
KOSTRENA
KOVINAR
KOZJANSKO in OBSOTELJE
KRANJ
KRK CROATIA
KS USK BIH
KU Walserfeld
LAV
LOTOS ZAGREB
LOVRENC NA POHORJU
Luxembourg National Team
Mala Subotica
Međimurje
MEĐUGORJE
METALURG
Mladost
MON CHI
Montenegro
MOTTI ASKENAZI CLUB
MTK
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
Neretva
NESTOR
Netherlands
NO KACHI
OBI Kaštela
Obiettivo Karate Roma
OKINAWA
OKIT
Olimpia Karate Cus Bergamo a.s.d.
OLIMPIK
OMEGA
OPATIJA
ORKKA
Osijek
PALESTRA SIRIUS
Polet
Polisportiva NAKAYAMA
POLIZIA DI STATO
PORTO TOLERO
PRINC1
Pula
Punto sportivo
RAB-ENPI
RADENCI
RADVANJE
RAKOVICA KANON
Rašid Buća
REGIONE LAZIO KARATE FIJLKAM
Reprezentacija Bosne I Hercegovine
RI CROATIA
RICCIONE
RIJEKA
ROGAŠKA SLATINA
Ronin
RYU DOJO
Salaspils Karate Club
SAMBON
SAMOBOR
Samuraj
SENSHI
shabab altwfekya sport club from egypt
SHIRAI CLUB S.VALENTINO
Shotokan Salzburg
SHOTOKAN VELENJE
Sinđelić
SISAK
Slavonski Brod
SLOBODA
Slovak National Team
SLJEME2
SOKOL
SPARTA
sporting international karate
Sportskarate.dk
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
ŠD GORICA
TAD RIJEKA
Team Karate Puleo
Tigar Sisak
TIGERS
Travnik
TRBOVLJE
TUŠKANAC
TUZLA
Univerzitetski karate klub "Bosna" Sarajevo
URBAN INVEST
USKOPLJAK
VARAŽDIN
VELENJE
VELIKA GORICA
VIKTORIA
VIKTORIJA
Virovitica
Vukovar`91
walsall karate dojo
ZAMET
Zmaj
Žalec
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Boys -34
Kumite - Girls +44
Kumite - Young Cadets (male) -41
Kumite - Young Cadets (male) -52
Kumite - Cadets (male) -63
Kumite - Cadets (male) +70
Kumite - U 21 (female) -61
Kumite - Seniors (male) -Open
Kumite - Boys -34
1068
0
NIHAD BURZIĆ (KS USK )
1076
0
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
1068
0
NIHAD BURZIĆ (KS USK )
1208
0
MUHAMMED MURTIĆ (KS USK )
1068
0
NIHAD BURZIĆ (KS USK )
719
0
KEVIN DOLIĆ (KS USK )
1356
0
VALENTINO IVANIĆ (KGB)
1306
0
IVAN IVELJ (VGORICA)
1420
0
SALVATORE BAMUNDO (PIELLE)
1208
0
MUHAMMED MURTIĆ (KS USK )
1076
0
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
934
0
NIKOLA GRMAČA (KK CENT)
2122
0
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
1068
0
NIHAD BURZIĆ (KS USK )
1501
0
ILIR SEJFULI (KK.FATI)
1925
0
MATIJA NASTESKI (TUSKNC)
1346
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
719
0
KEVIN DOLIĆ (KS USK )
1598
0
LUKA HUŠAK (LAV)
1673
0
TARIK PALA (KBV GRB)
8
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
1547
0
TIJAN SKAZA (RUDAR)
2053
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
494
0
HAMAD ABDALLAH (ISRAEL)
1379
0
JAKOV KUPINA (JASTREB)
485
0
NIKOLA BLAGOJEVIĆ-ZELENOVIĆ (KS USK )
1038
0
MATIJA VLAHOV (OKIT)
580
0
LUKAS LOVRIĆ (KKHZG)
1272
0
MATIJA PEREŠKO (KA 1969)
662
0
HENRIK KÜHNEL (SBG)
1503
0
MUHAMED SELIMI (KK.FATI)
1216
0
LOVRO JELINIĆ (BSHDOZG)
14
0
ANRĪ KRISTIĀNS PĒTERSONS (TIG)
477
0
IGOR BRKIĆ (KS USK )
1485
0
FILIPPO PRIZZON (GLCFIJL)
478
0
MIHAJLO STANIĆ (KS USK )
10
ROBERT GLAVAŠ (TIGAR)
1356
0
VALENTINO IVANIĆ (KGB)
1208
0
MUHAMMED MURTIĆ (KS USK )
1076
0
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
2122
0
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
1925
0
MATIJA NASTESKI (TUSKNC)
719
0
KEVIN DOLIĆ (KS USK )
1673
0
TARIK PALA (KBV GRB)
8
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
2053
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
485
0
NIKOLA BLAGOJEVIĆ-ZELENOVIĆ (KS USK )
580
0
LUKAS LOVRIĆ (KKHZG)
662
0
HENRIK KÜHNEL (SBG)
1216
0
LOVRO JELINIĆ (BSHDOZG)
477
0
IGOR BRKIĆ (KS USK )
478
0
MIHAJLO STANIĆ (KS USK )
10
0
ROBERT GLAVAŠ (TIGAR)
1208
0
MUHAMMED MURTIĆ (KS USK )
2122
0
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
719
0
KEVIN DOLIĆ (KS USK )
8
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
485
0
NIKOLA BLAGOJEVIĆ-ZELENOVIĆ (KS USK )
580
0
LUKAS LOVRIĆ (KKHZG)
477
0
IGOR BRKIĆ (KS USK )
10
0
ROBERT GLAVAŠ (TIGAR)
2122
0
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
719
0
KEVIN DOLIĆ (KS USK )
580
0
LUKAS LOVRIĆ (KKHZG)
477
0
IGOR BRKIĆ (KS USK )
2122
0
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
477
0
IGOR BRKIĆ (KS USK )
1216
0
LOVRO JELINIĆ (BSHDOZG)
14
0
ANRĪ KRISTIĀNS PĒTERSONS (TIG)
10
0
ROBERT GLAVAŠ (TIGAR)
1216
0
LOVRO JELINIĆ (BSHDOZG)
580
0
LUKAS LOVRIĆ (KKHZG)
10
0
ROBERT GLAVAŠ (TIGAR)
Medalists
1. DOMINIK ŠONJE, LOTOS ZAGREB
2. IGOR BRKIĆ, KS USK BIH
3. KEVIN DOLIĆ, KS USK BIH
3. LUKAS LOVRIĆ, Hercegovina-Zagreb
Kumite - Girls +44
1956
0
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
1067
0
BADRIJA TAHIROVIĆ (KS USK )
1067
0
BADRIJA TAHIROVIĆ (KS USK )
1747
0
SIMONA NIKOLOVSKA (BOTTONI)
1268
0
LORA MAGDIĆ (KA 1969)
1067
0
BADRIJA TAHIROVIĆ (KS USK )
1956
0
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
1941
0
LANA HRVOIĆ (DURDEVA)
545
0
ANTONELA ANĐELIĆ (HR.DRAG)
489
0
JOVANA STEVANOVIĆ (KS USK )
1488
0
ANJA PEULJC (GLCFIJL)
1747
0
SIMONA NIKOLOVSKA (BOTTONI)
998
0
KATJA SHEIHANI (SBG)
724
0
ADNA ALIBEGIĆ (KS USK )
1628
0
SARA FURLANETTO (GLCFIJL)
84
0
LANA LOZOVINA (OBI KAŠ)
2063
0
DORA ŽUGČIĆ (STUDNT)
717
0
LEJLA KUDIĆ (KS USK )
1626
MARTINA SIMEONE (GLCFIJL)
1067
0
BADRIJA TAHIROVIĆ (KS USK )
1941
0
LANA HRVOIĆ (DURDEVA)
489
0
JOVANA STEVANOVIĆ (KS USK )
1747
0
SIMONA NIKOLOVSKA (BOTTONI)
998
0
KATJA SHEIHANI (SBG)
84
0
LANA LOZOVINA (OBI KAŠ)
717
0
LEJLA KUDIĆ (KS USK )
1626
0
MARTINA SIMEONE (GLCFIJL)
1941
0
LANA HRVOIĆ (DURDEVA)
1747
0
SIMONA NIKOLOVSKA (BOTTONI)
84
0
LANA LOZOVINA (OBI KAŠ)
717
0
LEJLA KUDIĆ (KS USK )
1941
0
LANA HRVOIĆ (DURDEVA)
84
0
LANA LOZOVINA (OBI KAŠ)
998
0
KATJA SHEIHANI (SBG)
1628
0
SARA FURLANETTO (GLCFIJL)
717
0
LEJLA KUDIĆ (KS USK )
1628
0
SARA FURLANETTO (GLCFIJL)
Medalists
1. LANA HRVOIĆ, ĐURĐEVAC
2. LANA LOZOVINA, OBI Kaštela
3. SIMONA NIKOLOVSKA, BOTTONI
3. LEJLA KUDIĆ, KS USK BIH
Kumite - Young Cadets (male) -41
1789
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
449
0
DINO HIDIĆ (KS USK )
1789
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
1496
0
ELIA VIANELLO (GLCFIJL)
1789
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
790
0
MARKO HERCEG (KS USK )
1789
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
1593
0
ARTURS STEPANOVS (BKK LAT)
449
0
DINO HIDIĆ (KS USK )
1498
0
ARMIN FEJZULI (KK.FATI)
573
0
SERGEJ VUČIĆ (KS USK )
436
0
AWAIS ATMA (ISRAEL)
1496
0
ELIA VIANELLO (GLCFIJL)
1427
0
NEJC SKOTNIK (RADENCI)
1236
0
DOMINIK MURKOVIĆ (KK MS)
964
0
NOA BELIĆ (SENSEI)
790
0
MARKO HERCEG (KS USK )
1267
0
KARLO BOSILJEVAC (KA 1969)
937
0
DARIO SZEL (SAMOBOR)
1781
0
SHTEFAN SHUMAN (BOTTONI)
613
0
NIKITA ORLOVS (IPPON)
1401
0
LOVRO MUDNIĆ (TAD )
938
0
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
832
0
FRAN VUKOMANOVIĆ (KK IPON)
1578
0
AMER SABIC (KS USK )
1338
0
FILIP KAFKA (VIROVTC)
1915
0
YAHOR KOMLEU (BKF)
225
0
ROBERTO ZDRAVKOVSKI (7654321)
2061
0
LUKA ŠIMUNDIĆ (JADRAN)
991
0
MATEO MITROVIĆ (BBIOGRD)
514
0
JAKOV FEMBER (STIJENA)
1249
0
IVÓ IGRICZ (BARCSI )
445
0
ALFIO QUACECI (GLCFIJL)
663
0
OLIVER KÜHNEL (SBG)
1528
0
STEFAN ŠORGIĆ (KS USK )
1745
0
STEFAN STOJMIROV (BOTTONI)
1083
0
OLEGS JAKIMECS (SKK)
1604
0
PETAR STANIĆ (BREGANA)
1593
0
ARTURS STEPANOVS (BKK LAT)
449
0
DINO HIDIĆ (KS USK )
573
0
SERGEJ VUČIĆ (KS USK )
1496
0
ELIA VIANELLO (GLCFIJL)
1236
0
DOMINIK MURKOVIĆ (KK MS)
790
0
MARKO HERCEG (KS USK )
937
0
DARIO SZEL (SAMOBOR)
613
0
NIKITA ORLOVS (IPPON)
938
0
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
1578
0
AMER SABIC (KS USK )
1915
0
YAHOR KOMLEU (BKF)
2061
0
LUKA ŠIMUNDIĆ (JADRAN)
1249
0
IVÓ IGRICZ (BARCSI )
445
0
ALFIO QUACECI (GLCFIJL)
1528
0
STEFAN ŠORGIĆ (KS USK )
1083
0
OLEGS JAKIMECS (SKK)
1593
0
ARTURS STEPANOVS (BKK LAT)
1496
0
ELIA VIANELLO (GLCFIJL)
790
0
MARKO HERCEG (KS USK )
613
0
NIKITA ORLOVS (IPPON)
938
0
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
1915
0
YAHOR KOMLEU (BKF)
445
0
ALFIO QUACECI (GLCFIJL)
1528
0
STEFAN ŠORGIĆ (KS USK )
1593
0
ARTURS STEPANOVS (BKK LAT)
790
0
MARKO HERCEG (KS USK )
938
0
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
1528
0
STEFAN ŠORGIĆ (KS USK )
1593
0
ARTURS STEPANOVS (BKK LAT)
938
0
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
1578
0
AMER SABIC (KS USK )
832
0
FRAN VUKOMANOVIĆ (KK IPON)
1915
0
YAHOR KOMLEU (BKF)
832
0
FRAN VUKOMANOVIĆ (KK IPON)
1528
0
STEFAN ŠORGIĆ (KS USK )
1915
0
YAHOR KOMLEU (BKF)
Medalists
1. ARTURS STEPANOVS, Baltijas Karate klubs
2. DINO ŠIMUNEC, SAMOBOR
3. LUKA TOMLJANOVIĆ, TUŠKANAC
3. STEFAN ŠORGIĆ, KS USK BIH
Kumite - Young Cadets (male) -52
1033
0
ANTONIO VENDL (OKIT)
1579
0
ADIS KULENOVIĆ (KS USK )
1579
0
ADIS KULENOVIĆ (KS USK )
509
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
509
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
1916
0
ANTON KUZMIANKOU (BKF)
893
0
TEO KEČKEŠ (GLOBUS)
1693
0
GABRIELE DE ANGELIS (TOUKON)
2123
0
FILIP PAVIČIĆ (LOTOS)
509
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
1434
0
ADRIAN RUŽIĆ (OMEGA)
1033
0
ANTONIO VENDL (OKIT)
1579
ADIS KULENOVIĆ (KS USK )
1916
0
ANTON KUZMIANKOU (BKF)
1590
0
GIACOMO BONTEMPI (GLCFIJL)
1384
NOA ŽALAC KELIHAR (JASTREB)
1923
0
JAKOV ZELJKO (TUSKNC)
1398
0
LUKA MILIČEVIĆ (OKIT)
1069
BILAL CIVIĆ (KS USK )
1502
0
LAZAM ZEJNELI (KK.FATI)
404
0
NICOLA GATTI (GLCFIJL)
1388
ANTUN VUJEVIĆ (KGB)
844
0
NOAH KRISTENSEN (DENMARK)
1031
0
LUKA BOŽAC (OKIT)
1573
ALI ALICEVIC (KS USK )
582
0
KARLO BEVANDA (KKHZG)
1265
0
GABRIEL PALAJSA (KA 1969)
1380
KARLO VOLARIĆ (JASTREB)
1342
0
JURICA RUNTAS (SAMOBOR)
1524
0
TONĆI GRUBŠIĆ (JADRAN)
1376
LOVRO ROZMAN (KK "VŽ")
893
0
TEO KEČKEŠ (GLOBUS)
509
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
1434
0
ADRIAN RUŽIĆ (OMEGA)
1579
0
ADIS KULENOVIĆ (KS USK )
1916
0
ANTON KUZMIANKOU (BKF)
1384
0
NOA ŽALAC KELIHAR (JASTREB)
1923
0
JAKOV ZELJKO (TUSKNC)
1069
0
BILAL CIVIĆ (KS USK )
404
0
NICOLA GATTI (GLCFIJL)
1388
0
ANTUN VUJEVIĆ (KGB)
1031
0
LUKA BOŽAC (OKIT)
1573
0
ALI ALICEVIC (KS USK )
1265
0
GABRIEL PALAJSA (KA 1969)
1380
0
KARLO VOLARIĆ (JASTREB)
1524
0
TONĆI GRUBŠIĆ (JADRAN)
1376
0
LOVRO ROZMAN (KK "VŽ")
509
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
1434
0
ADRIAN RUŽIĆ (OMEGA)
1916
0
ANTON KUZMIANKOU (BKF)
1923
0
JAKOV ZELJKO (TUSKNC)
1388
0
ANTUN VUJEVIĆ (KGB)
1031
0
LUKA BOŽAC (OKIT)
1380
0
KARLO VOLARIĆ (JASTREB)
1524
0
TONĆI GRUBŠIĆ (JADRAN)
1434
0
ADRIAN RUŽIĆ (OMEGA)
1916
0
ANTON KUZMIANKOU (BKF)
1388
0
ANTUN VUJEVIĆ (KGB)
1524
0
TONĆI GRUBŠIĆ (JADRAN)
1434
0
ADRIAN RUŽIĆ (OMEGA)
1524
0
TONĆI GRUBŠIĆ (JADRAN)
1376
0
LOVRO ROZMAN (KK "VŽ")
1342
0
JURICA RUNTAS (SAMOBOR)
1380
0
KARLO VOLARIĆ (JASTREB)
1342
0
JURICA RUNTAS (SAMOBOR)
1388
0
ANTUN VUJEVIĆ (KGB)
1380
0
KARLO VOLARIĆ (JASTREB)
Medalists
1. ADRIAN RUŽIĆ, OMEGA
2. TONĆI GRUBŠIĆ, KK JADRAN
3. DARIO GLUHINIĆ, STIJENA
3. KARLO VOLARIĆ, JASTREB
Kumite - Cadets (male) -63
1231
LEON LAZIĆ (KK LJUB)
1231
0
LEON LAZIĆ (KK LJUB)
1634
0
DOMAGOJ ŽABČIĆ (BREGANA)
1231
0
LEON LAZIĆ (KK LJUB)
2115
0
LAZAR KRSTIĆ (SRBJNTM)
2115
0
LAZAR KRSTIĆ (SRBJNTM)
1804
0
ARIOLI ANDREA (ITA NT)
1972
0
NIKOLA SIMEUNOVIC (SRBJNTM)
838
0
PATRIK KOZARIĆ (KK IPON)
2090
VALERIO MARCHESE (POLIZIA)
350
0
LUKA BONČA (NERETV)
1311
0
KRISTIJAN OBRAZOVIĆ (VGORICA)
1734
FRANCESCO FILIPPI (TOSCANA)
1112
0
TIM DVORJAK (NESTOR)
336
0
OHAD ROGENSHTAIN (SPORT)
1729
PAOLO PEDERSOLI (GLCFIJL)
2099
MARIO GIUNIO (KKHZG)
1804
ARIOLI ANDREA (ITA NT)
2115
0
LAZAR KRSTIĆ (SRBJNTM)
140
0
AMIT AMRANI (ISRAEL)
1712
IAPADRE LORENZO (GLCFIJL)
646
0
FRAN PETKOVIĆ (SPRTSLF)
57
0
JORDY TIMMERMANS (FUDROER)
2080
GIANLUIGI LUPOLI (LUCA)
1231
0
LEON LAZIĆ (KK LJUB)
2043
0
BOJAN BOŠKOVIĆ (MNE)
430
GIOVANNI ROMANO (GLCFIJL)
1634
DOMAGOJ ŽABČIĆ (BREGANA)
736
MATTEO CECCHI (PULEO)
1969
0
DUŠAN POPOVIĆ (SRBJNTM)
1298
0
STANISLAV TSANOV (TEAM BG)
324
MARIO LUCA RIOLO (GLCFIJL)
1854
0
DEJAN ČUČAK (BIHKF)
959
0
DANIJEL PAMIĆ (SENSEI)
697
NICO TRENTO (TOSCANA)
562
0
BENJAMIN BAJUK (KOLEKTO)
1659
0
GORAN FAZLOVIĆ (KK PULA)
1189
ALESSIO CONTESSI (GLCFIJL)
1010
DAVID PODSKLAN (SLOVKNT)
735
GUIDO LUCCHESINI (PULEO)
1181
0
MATEVŽ JURINEC (RADENCI)
111
0
YONATAN CALGI (ISRAEL)
1340
ANDREA PELAMATTI (GLCFIJL)
201
TOMISLAV FAJERBACH (KKHZG)
1106
LUCA MENNILLO (FITNESS)
948
0
KRUNO FADLJEVIĆ (SAMOBOR)
1895
0
ULADZIMIR SIMANIAN (BKF)
1170
HAMLET GARSANTSYAN (GLCFIJL)
587
PASQUALE GRIMALDI (SHIRAI)
1957
KARLO PAVER (TUSKNC)
1972
0
NIKOLA SIMEUNOVIC (SRBJNTM)
2090
0
VALERIO MARCHESE (POLIZIA)
1311
0
KRISTIJAN OBRAZOVIĆ (VGORICA)
1734
0
FRANCESCO FILIPPI (TOSCANA)
1112
0
TIM DVORJAK (NESTOR)
1729
0
PAOLO PEDERSOLI (GLCFIJL)
2099
0
MARIO GIUNIO (KKHZG)
1804
0
ARIOLI ANDREA (ITA NT)
2115
0
LAZAR KRSTIĆ (SRBJNTM)
1712
0
IAPADRE LORENZO (GLCFIJL)
57
0
JORDY TIMMERMANS (FUDROER)
2080
0
GIANLUIGI LUPOLI (LUCA)
1231
0
LEON LAZIĆ (KK LJUB)
430
0
GIOVANNI ROMANO (GLCFIJL)
1634
0
DOMAGOJ ŽABČIĆ (BREGANA)
736
0
MATTEO CECCHI (PULEO)
1298
0
STANISLAV TSANOV (TEAM BG)
324
0
MARIO LUCA RIOLO (GLCFIJL)
1854
0
DEJAN ČUČAK (BIHKF)
697
0
NICO TRENTO (TOSCANA)
562
0
BENJAMIN BAJUK (KOLEKTO)
1189
0
ALESSIO CONTESSI (GLCFIJL)
1010
0
DAVID PODSKLAN (SLOVKNT)
735
0
GUIDO LUCCHESINI (PULEO)
111
0
YONATAN CALGI (ISRAEL)
1340
0
ANDREA PELAMATTI (GLCFIJL)
201
0
TOMISLAV FAJERBACH (KKHZG)
1106
0
LUCA MENNILLO (FITNESS)
948
0
KRUNO FADLJEVIĆ (SAMOBOR)
1170
0
HAMLET GARSANTSYAN (GLCFIJL)
587
0
PASQUALE GRIMALDI (SHIRAI)
1957
0
KARLO PAVER (TUSKNC)
1972
0
NIKOLA SIMEUNOVIC (SRBJNTM)
1311
0
KRISTIJAN OBRAZOVIĆ (VGORICA)
1112
0
TIM DVORJAK (NESTOR)
1804
0
ARIOLI ANDREA (ITA NT)
2115
0
LAZAR KRSTIĆ (SRBJNTM)
57
0
JORDY TIMMERMANS (FUDROER)
430
0
GIOVANNI ROMANO (GLCFIJL)
1634
0
DOMAGOJ ŽABČIĆ (BREGANA)
1298
0
STANISLAV TSANOV (TEAM BG)
1854
0
DEJAN ČUČAK (BIHKF)
562
0
BENJAMIN BAJUK (KOLEKTO)
1010
0
DAVID PODSKLAN (SLOVKNT)
1340
0
ANDREA PELAMATTI (GLCFIJL)
1106
0
LUCA MENNILLO (FITNESS)
1170
0
HAMLET GARSANTSYAN (GLCFIJL)
587
0
PASQUALE GRIMALDI (SHIRAI)
1972
0
NIKOLA SIMEUNOVIC (SRBJNTM)
1804
0
ARIOLI ANDREA (ITA NT)
2115
0
LAZAR KRSTIĆ (SRBJNTM)
430
0
GIOVANNI ROMANO (GLCFIJL)
1298
0
STANISLAV TSANOV (TEAM BG)
1010
0
DAVID PODSKLAN (SLOVKNT)
1340
0
ANDREA PELAMATTI (GLCFIJL)
1170
0
HAMLET GARSANTSYAN (GLCFIJL)
1804
0
ARIOLI ANDREA (ITA NT)
430
0
GIOVANNI ROMANO (GLCFIJL)
1298
0
STANISLAV TSANOV (TEAM BG)
1170
0
HAMLET GARSANTSYAN (GLCFIJL)
430
0
GIOVANNI ROMANO (GLCFIJL)
1298
0
STANISLAV TSANOV (TEAM BG)
324
0
MARIO LUCA RIOLO (GLCFIJL)
1969
0
DUŠAN POPOVIĆ (SRBJNTM)
1854
0
DEJAN ČUČAK (BIHKF)
324
0
MARIO LUCA RIOLO (GLCFIJL)
1010
0
DAVID PODSKLAN (SLOVKNT)
1854
0
DEJAN ČUČAK (BIHKF)
1170
0
HAMLET GARSANTSYAN (GLCFIJL)
1010
0
DAVID PODSKLAN (SLOVKNT)
Medalists
1. STANISLAV TSANOV, BULGARIAN NATIONAL TEAM
2. GIOVANNI ROMANO, GLC FIJLKAM
3. ARIOLI ANDREA, ITALY NATIONAL TEAM
3. DAVID PODSKLAN, Slovak National Team
Kumite - Cadets (male) +70
246
0
VLADISLAVS SILONOSOVS (SKK)
1013
0
TOMÁŠ KÓSA (SLOVKNT)
1013
0
TOMÁŠ KÓSA (SLOVKNT)
812
0
LUKA RAIČEVIĆ (TAD )
812
0
LUKA RAIČEVIĆ (TAD )
426
0
CHRISTIAN ZIPPOLI (GLCFIJL)
687
0
GEORGE FLOREA (TOSCANA)
237
0
OMAR OVCINA (SLOBODA)
426
0
CHRISTIAN ZIPPOLI (GLCFIJL)
1924
0
MARKO VLAIĆ (TUSKNC)
1116
0
ANDREA SIESTO (FITNESS)
442
0
DÁNIEL CSATÓ (GANZKES)
422
0
GIOVANNI PORTERI (GLCFIJL)
1896
0
ALIAKSEI HUREYEU (BKF)
1808
0
ANASTASI TOMMASO (ITA NT)
1426
0
ŽAN ŠTEHARNIK (RADVANJ)
1172
0
DAVIDE INDAGATI (GLCFIJL)
812
0
LUKA RAIČEVIĆ (TAD )
804
0
FRANCESCO CORSETTI (ASDCSKW)
1013
0
TOMÁŠ KÓSA (SLOVKNT)
1856
0
HAMZA ČAJIĆ (BIHKF)
246
0
VLADISLAVS SILONOSOVS (SKK)
696
0
NICCOLÒ MARIOTTI (TOSCANA)
773
0
KERIM KARAMUSTAFIĆ (SAMURAJ)
601
0
GABRIELE COCO (GLCFIJL)
66
0
KARLO VERSIC (KOSTRE)
1115
0
PASQUALE CARUSO (FITNESS)
1975
0
VUK MRDJA (SRBJNTM)
819
0
DŽENAN KREHO (BIH)
987
0
BEPO PEDISIĆ (BBIOGRD)
1807
0
DI MAURO MIRKO (ITA NT)
1221
0
LUKA REBOLJ (KRANJ)
828
0
RICCARDO MERCADINI (GLCFIJL)
1304
0
IGOR VRBAN (VGORICA)
1173
0
SATHYA ZUIN (GLCFIJL)
942
0
IAN BAŽDAR (SAMOBOR)
236
DJORDJE DJURIC (SLOBODA)
687
0
GEORGE FLOREA (TOSCANA)
426
0
CHRISTIAN ZIPPOLI (GLCFIJL)
1116
0
ANDREA SIESTO (FITNESS)
422
0
GIOVANNI PORTERI (GLCFIJL)
1808
0
ANASTASI TOMMASO (ITA NT)
812
0
LUKA RAIČEVIĆ (TAD )
1013
0
TOMÁŠ KÓSA (SLOVKNT)
1856
0
HAMZA ČAJIĆ (BIHKF)
696
0
NICCOLÒ MARIOTTI (TOSCANA)
601
0
GABRIELE COCO (GLCFIJL)
1975
0
VUK MRDJA (SRBJNTM)
819
0
DŽENAN KREHO (BIH)
1807
0
DI MAURO MIRKO (ITA NT)
1304
0
IGOR VRBAN (VGORICA)
942
0
IAN BAŽDAR (SAMOBOR)
236
0
DJORDJE DJURIC (SLOBODA)
426
0
CHRISTIAN ZIPPOLI (GLCFIJL)
422
0
GIOVANNI PORTERI (GLCFIJL)
812
0
LUKA RAIČEVIĆ (TAD )
1856
0
HAMZA ČAJIĆ (BIHKF)
696
0
NICCOLÒ MARIOTTI (TOSCANA)
1975
0
VUK MRDJA (SRBJNTM)
1304
0
IGOR VRBAN (VGORICA)
236
0
DJORDJE DJURIC (SLOBODA)
426
0
CHRISTIAN ZIPPOLI (GLCFIJL)
1856
0
HAMZA ČAJIĆ (BIHKF)
1975
0
VUK MRDJA (SRBJNTM)
1304
0
IGOR VRBAN (VGORICA)
1856
0
HAMZA ČAJIĆ (BIHKF)
1304
0
IGOR VRBAN (VGORICA)
1807
0
DI MAURO MIRKO (ITA NT)
828
0
RICCARDO MERCADINI (GLCFIJL)
236
0
DJORDJE DJURIC (SLOBODA)
1807
0
DI MAURO MIRKO (ITA NT)
1975
0
VUK MRDJA (SRBJNTM)
1807
0
DI MAURO MIRKO (ITA NT)
Medalists
1. HAMZA ČAJIĆ, Karate savez Bosne i Hercegovine
2. IGOR VRBAN, VELIKA GORICA
3. LUKA RAIČEVIĆ, TAD RIJEKA
3. DI MAURO MIRKO, ITALY NATIONAL TEAM
Kumite - U 21 (female) -61
1954
PETRA SLUNJSKI (TUSKNC)
1954
0
PETRA SLUNJSKI (TUSKNC)
1028
0
MIROSLAVA KOPÚŇOVÁ (SLOVKNT)
1028
0
MIROSLAVA KOPÚŇOVÁ (SLOVKNT)
199
0
TINA MARIĆ (KKHZG)
1028
MIROSLAVA KOPÚŇOVÁ (SLOVKNT)
610
SUMEJJA ŠEJTO (SAMBON)
1954
0
PETRA SLUNJSKI (TUSKNC)
560
0
LUCIJA ŠIPURA (HR.DRAG)
700
VIOLA LALLO (TOSCANA)
199
TINA MARIĆ (KKHZG)
348
TAL BENAROCHE (S.I.K)
1881
0
IVONA ĆAVAR (BIHKF)
117
0
KATI FLORJANČIČ (ŠDGORIC)
1155
SARA BIONDO (GLCFIJL)
2010
JOVANA PREKOVIĆ (SRBJNTM)
2058
PETRA ŽIC (OPATIJA)
317
0
ŽELJANA PEKEZ (ENERGIJ)
1402
0
IVA MARJANOVIĆ (ZAMET)
269
ILENIA MEMOLI (SHIRAI)
1935
RENÁTA GYŐRIVÁNYI (MTK-BUD)
915
KRISTINA ZOVKO (CROHEC)
1740
LEJLA BAŠIĆ (TUZ)
2035
ILARIA ZANGRANDO (MATRIX)
1028
0
MIROSLAVA KOPÚŇOVÁ (SLOVKNT)
610
0
SUMEJJA ŠEJTO (SAMBON)
1954
0
PETRA SLUNJSKI (TUSKNC)
700
0
VIOLA LALLO (TOSCANA)
199
0
TINA MARIĆ (KKHZG)
348
0
TAL BENAROCHE (S.I.K)
117
0
KATI FLORJANČIČ (ŠDGORIC)
1155
0
SARA BIONDO (GLCFIJL)
2010
0
JOVANA PREKOVIĆ (SRBJNTM)
2058
0
PETRA ŽIC (OPATIJA)
317
0
ŽELJANA PEKEZ (ENERGIJ)
269
0
ILENIA MEMOLI (SHIRAI)
1935
0
RENÁTA GYŐRIVÁNYI (MTK-BUD)
915
0
KRISTINA ZOVKO (CROHEC)
1740
0
LEJLA BAŠIĆ (TUZ)
2035
0
ILARIA ZANGRANDO (MATRIX)
1028
0
MIROSLAVA KOPÚŇOVÁ (SLOVKNT)
700
0
VIOLA LALLO (TOSCANA)
199
0
TINA MARIĆ (KKHZG)
117
0
KATI FLORJANČIČ (ŠDGORIC)
2010
0
JOVANA PREKOVIĆ (SRBJNTM)
269
0
ILENIA MEMOLI (SHIRAI)
1935
0
RENÁTA GYŐRIVÁNYI (MTK-BUD)
2035
0
ILARIA ZANGRANDO (MATRIX)
700
0
VIOLA LALLO (TOSCANA)
199
0
TINA MARIĆ (KKHZG)
2010
0
JOVANA PREKOVIĆ (SRBJNTM)
1935
0
RENÁTA GYŐRIVÁNYI (MTK-BUD)
700
0
VIOLA LALLO (TOSCANA)
2010
0
JOVANA PREKOVIĆ (SRBJNTM)
2058
PETRA ŽIC (OPATIJA)
269
0
ILENIA MEMOLI (SHIRAI)
2058
0
PETRA ŽIC (OPATIJA)
1935
0
RENÁTA GYŐRIVÁNYI (MTK-BUD)
269
0
ILENIA MEMOLI (SHIRAI)
Medalists
1. JOVANA PREKOVIĆ, Karate Federation of Serbia
2. VIOLA LALLO, CTR Toscana
3. TINA MARIĆ, Hercegovina-Zagreb
3. RENÁTA GYŐRIVÁNYI, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
Kumite - Seniors (male) -Open
1909
0
ALIAKSEI VODCHYTS (BKF)
1794
0
TIN CIGLAR (STUDNT)
825
RENE SMAAL (NED)
1715
0
BERTA MATTIA (GLCFIJL)
256
0
NEVEN MARTIĆ (NOKACHI)
936
DARIO SVETIĆ (SAMOBOR)
1281
0
PLAMEN MOSHEKOV (TEAM BG)
189
0
MARIJAN LOGARUŠIĆ (KKHZG)
1203
IVO CVETKOVSKI (METALMK)
2051
IVAN BLAŽIČEVIĆ (CROAZG)
1232
SEBASTJAN BUDIHNA (KK LJUB)
1291
0
ANTONIO MLADENOV (TEAM BG)
2112
0
AHMAD ABU BASEL (ISRAEL)
1911
ANTON ISAKAU (BKF)
584
ANGELO CRESCENZO (SHIRAI)
56
BRIAN TIMMERMANS (FUDROER)
1177
0
RUDY BARDELLA (GLCFIJL)
191
0
IVAN KVESIĆ (KKHZG)
1732
ENES SMAILAGIC (CDIMOV)
221
ALEM KUPUSOVIĆ (SPARTA)
1955
ALAN ŠURBEK (TUSKNC)
1766
SAJAD GANJZADEH (IRANNT)
1912
ARTSIOM KRAUTSOU (BKF)
1963
0
DANIEL MARI (POLIZIA)
602
0
ANDREJS OZEROVS (IPPON)
2060
GORAN LUČIN (SOKOL)
1178
0
MICHELE LAZZARIN (GLCFIJL)
188
0
ANĐELO KVESIĆ (KKHZG)
1204
OGNEN GRUEVSKI (METALMK)
817
ZVONIMIR ŽIVKOVIĆ (TAD )
768
ŽIGA ŠANTEJ (TRBOVLJ)
1292
0
TERVEL TZVYATKOV (TEAM BG)
428
0
MARIO VUČIĆ (KKHZG)
1910
ANDREY GRINEVICH (BKF)
554
ANTE MRVIČIĆ (HR.DRAG)
905
ABDULAH SULJIĆ (ZAMET)
1713
0
DAVIDE LORIS (GLCFIJL)
202
0
IVAN ZORIČIĆ (KKHZG)
1733
NENAD KELEBIC (CDIMOV)
818
ADMIR DAUTOVIĆ (BIH)
2113
RAHMAN SAADA (ISRAEL)
1909
0
ALIAKSEI VODCHYTS (BKF)
825
0
RENE SMAAL (NED)
256
0
NEVEN MARTIĆ (NOKACHI)
936
0
DARIO SVETIĆ (SAMOBOR)
189
0
MARIJAN LOGARUŠIĆ (KKHZG)
1203
0
IVO CVETKOVSKI (METALMK)
2051
0
IVAN BLAŽIČEVIĆ (CROAZG)
1232
0
SEBASTJAN BUDIHNA (KK LJUB)
1291
0
ANTONIO MLADENOV (TEAM BG)
1911
0
ANTON ISAKAU (BKF)
584
0
ANGELO CRESCENZO (SHIRAI)
56
0
BRIAN TIMMERMANS (FUDROER)
191
0
IVAN KVESIĆ (KKHZG)
1732
0
ENES SMAILAGIC (CDIMOV)
221
0
ALEM KUPUSOVIĆ (SPARTA)
1955
0
ALAN ŠURBEK (TUSKNC)
1766
0
SAJAD GANJZADEH (IRANNT)
1912
0
ARTSIOM KRAUTSOU (BKF)
602
0
ANDREJS OZEROVS (IPPON)
2060
0
GORAN LUČIN (SOKOL)
188
0
ANĐELO KVESIĆ (KKHZG)
1204
0
OGNEN GRUEVSKI (METALMK)
817
0
ZVONIMIR ŽIVKOVIĆ (TAD )
768
0
ŽIGA ŠANTEJ (TRBOVLJ)
428
0
MARIO VUČIĆ (KKHZG)
1910
0
ANDREY GRINEVICH (BKF)
554
0
ANTE MRVIČIĆ (HR.DRAG)
905
0
ABDULAH SULJIĆ (ZAMET)
202
0
IVAN ZORIČIĆ (KKHZG)
1733
0
NENAD KELEBIC (CDIMOV)
818
0
ADMIR DAUTOVIĆ (BIH)
2113
0
RAHMAN SAADA (ISRAEL)
825
0
RENE SMAAL (NED)
256
0
NEVEN MARTIĆ (NOKACHI)
1203
0
IVO CVETKOVSKI (METALMK)
1232
0
SEBASTJAN BUDIHNA (KK LJUB)
1911
0
ANTON ISAKAU (BKF)
56
0
BRIAN TIMMERMANS (FUDROER)
1732
0
ENES SMAILAGIC (CDIMOV)
1955
0
ALAN ŠURBEK (TUSKNC)
1766
0
SAJAD GANJZADEH (IRANNT)
2060
0
GORAN LUČIN (SOKOL)
188
0
ANĐELO KVESIĆ (KKHZG)
817
0
ZVONIMIR ŽIVKOVIĆ (TAD )
1910
0
ANDREY GRINEVICH (BKF)
554
0
ANTE MRVIČIĆ (HR.DRAG)
202
0
IVAN ZORIČIĆ (KKHZG)
818
0
ADMIR DAUTOVIĆ (BIH)
256
0
NEVEN MARTIĆ (NOKACHI)
1232
0
SEBASTJAN BUDIHNA (KK LJUB)
1911
0
ANTON ISAKAU (BKF)
1955
0
ALAN ŠURBEK (TUSKNC)
1766
0
SAJAD GANJZADEH (IRANNT)
188
0
ANĐELO KVESIĆ (KKHZG)
1910
0
ANDREY GRINEVICH (BKF)
818
0
ADMIR DAUTOVIĆ (BIH)
1232
SEBASTJAN BUDIHNA (KK LJUB)
1911
ANTON ISAKAU (BKF)
1766
0
SAJAD GANJZADEH (IRANNT)
1910
0
ANDREY GRINEVICH (BKF)
1766
SAJAD GANJZADEH (IRANNT)
1912
ARTSIOM KRAUTSOU (BKF)
2060
GORAN LUČIN (SOKOL)
1912
ARTSIOM KRAUTSOU (BKF)
188
ANĐELO KVESIĆ (KKHZG)
1910
ANDREY GRINEVICH (BKF)