Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
25. Memorijalni karate kup Slavonski Brod 2018
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani 6,7 g.
KATA-Cicibanke 6,7 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g.
KATA-Mlađe učenice 8,9 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Mlađe učenice 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici (b/ž/n/z)
KATA-Učenice (b/ž/n/z)
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Juniori 16,17 g.-55 (J1)
Kumite - Juniori 16,17 g.-61 (J2)
Kumite - Juniori 16,17 g.-68 (J3)
Kumite - Juniori 16,17 g.-76 (J4)
Kumite - Juniori 16,17 g.+76 (J5)
Kumite - Juniori 16,17 g.-68 (J3)
62
0
PATRIK IFKO (KAO)
76
0
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
62
0
PATRIK IFKO (KAO)
461
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
294
0
ROKO MIHALINEC (SUSEDGR)
62
0
PATRIK IFKO (KAO)
76
0
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
191
0
FARUK ČAUŠEVIĆ (KS SBK/)
108
0
LOVRO LENAC (ZAMET)
598
0
JURE VASILJ (CROHEC)
461
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
141
0
TARIK DAUTOVIĆ (KS SBK/)
508
0
ANTONIO FILIPOVIĆ (RONIN)
53
0
ANTONIO ŠUTIĆ (KRK CRO)
460
0
ANTONIO GRGIĆ (SPRTSLF)
189
0
FILIP JURINA (KS SBK/)
15
0
FILIP RAMIĆ (ZAMET)
13
0
BORNA GUDELJ (ESSEKER)
364
0
PATRIK KOZARIĆ (KK IPON)
162
0
STRAHINJA BRANKOVIĆ (CASTRA1)
294
0
ROKO MIHALINEC (SUSEDGR)
76
0
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
598
0
JURE VASILJ (CROHEC)
461
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
508
0
ANTONIO FILIPOVIĆ (RONIN)
460
0
ANTONIO GRGIĆ (SPRTSLF)
15
0
FILIP RAMIĆ (ZAMET)
162
0
STRAHINJA BRANKOVIĆ (CASTRA1)
294
0
ROKO MIHALINEC (SUSEDGR)
461
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
460
0
ANTONIO GRGIĆ (SPRTSLF)
162
0
STRAHINJA BRANKOVIĆ (CASTRA1)
294
0
ROKO MIHALINEC (SUSEDGR)
460
0
ANTONIO GRGIĆ (SPRTSLF)
508
0
ANTONIO FILIPOVIĆ (RONIN)
189
0
FILIP JURINA (KS SBK/)
162
0
STRAHINJA BRANKOVIĆ (CASTRA1)
508
0
ANTONIO FILIPOVIĆ (RONIN)
Medalists
1. ANTONIO GRGIĆ, SPORTSLIFE
2. ROKO MIHALINEC, SUSEDGRAD
3. FRAN PRPIĆ, SPORTSLIFE
3. STRAHINJA BRANKOVIĆ, KBS "Castra" Banja Luka