Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
25. Memorijalni karate kup Slavonski Brod 2018
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ARANĐELOVAC
BELI MANASTIR 98
Bushido Banja Luka
CBS PULA
CROHERC
DALMACIJA
ĐURĐEVAC
ENERGIJA
FENIKS
FOKUS
GLOBUS Čakovec
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Hrvatski sokol Osijek
ICTUS
ILIDŽA
IPON ZAGREB
JION PEB BIHAĆ
Karate Akademija Osijek
KARATE KLUB "VINKOVCI"
Karate klub Esseker
KARATE KLUB METKOVIĆ
Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
Kastav
KBS "Castra" Banja Luka
KK " Winner" Tuzla
KK KIK
KK KUNA OSIJEK
KK MLADOST PANČEVO SRBIJA
KK SISAK
KK SOKOL
KK VITEZ
Kondura Sisak
KRK CROATIA
LOTOS ZAGREB
Max Ivankovo
Međimurje
Mladost
Nova Gradiška
OMEGA
OPATIJA
Polet-Brod
Ronin
SAMOBOR
Shiai Karate-Do Wien
Shodan
Shotokan - Darda
Sk karate Kachi
Skipper
Slavonski Brod
SLOBODA
Sloga-Hemofarm
Slovak karate union SZK
SPORTSLIFE
STUDENT
SUSEDGRAD
TUŠKANAC
TUZLA
Univerzitetski karate klub "Vrbas"
VIKTORIA
Virovitica
Vukovar`91
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (A2)
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -36 (B3)
Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (C1)
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (C4)
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (C6)
Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (D2)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (E2)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (E6)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (F5)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (H3)
Kumite - Juniorke 16,17 g.-59 (K3)
Kumite - Seniorke 18+ g.-61 (M3)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (H3)
345
EMA PENDIĆ (VUKOVAR)
345
0
EMA PENDIĆ (VUKOVAR)
290
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
456
0
MERJEM AVMEDOSKI (ILIDŽA)
83
0
PAULA ŠOGORIĆ (SAMOBOR)
290
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
555
0
BARBARA GRGIĆ (CROHEC)
369
0
IVANA SUBOTI (44)
345
0
EMA PENDIĆ (VUKOVAR)
537
LANA LOZOVINA (DAL)
455
0
NEJLA BRKAN (ILIDŽA)
226
0
MATEA BAŠIĆ (KKSISAK)
534
0
TINA GRKOVIĆ (DAL)
400
0
ANĐELINA JAREDIĆ (MLAD PA)
291
0
KATARINA ŽIVKOVIĆ (KASTAV)
344
0
MATEA BEBIĆ (METKOVI)
316
IRIS KOVAČ (TUSKNC)
83
0
PAULA ŠOGORIĆ (SAMOBOR)
290
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
345
0
EMA PENDIĆ (VUKOVAR)
537
0
LANA LOZOVINA (DAL)
455
0
NEJLA BRKAN (ILIDŽA)
400
0
ANĐELINA JAREDIĆ (MLAD PA)
291
0
KATARINA ŽIVKOVIĆ (KASTAV)
316
0
IRIS KOVAČ (TUSKNC)
290
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
537
0
LANA LOZOVINA (DAL)
455
0
NEJLA BRKAN (ILIDŽA)
316
0
IRIS KOVAČ (TUSKNC)
537
0
LANA LOZOVINA (DAL)
455
0
NEJLA BRKAN (ILIDŽA)
400
0
ANĐELINA JAREDIĆ (MLAD PA)
226
0
MATEA BAŠIĆ (KKSISAK)
316
0
IRIS KOVAČ (TUSKNC)
400
0
ANĐELINA JAREDIĆ (MLAD PA)
Osvajači medalja
1. NEJLA BRKAN, ILIDŽA
2. LANA LOZOVINA, DALMACIJA
3. ADRIANA ROSS, Kastav
3. IRIS KOVAČ, TUŠKANAC