Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
25. Memorijalni karate kup Slavonski Brod 2018
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ARANĐELOVAC
BELI MANASTIR 98
Bushido Banja Luka
CBS PULA
CROHERC
DALMACIJA
ĐURĐEVAC
ENERGIJA
FENIKS
FOKUS
GLOBUS Čakovec
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Hrvatski sokol Osijek
ICTUS
ILIDŽA
IPON ZAGREB
JION PEB BIHAĆ
Karate Akademija Osijek
KARATE KLUB "VINKOVCI"
Karate klub Esseker
KARATE KLUB METKOVIĆ
Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
Kastav
KBS "Castra" Banja Luka
KK " Winner" Tuzla
KK KIK
KK KUNA OSIJEK
KK MLADOST PANČEVO SRBIJA
KK SISAK
KK SOKOL
KK VITEZ
Kondura Sisak
KRK CROATIA
LOTOS ZAGREB
Max Ivankovo
Međimurje
Mladost
Nova Gradiška
OMEGA
OPATIJA
Polet-Brod
Ronin
SAMOBOR
Shiai Karate-Do Wien
Shodan
Shotokan - Darda
Sk karate Kachi
Skipper
Slavonski Brod
SLOBODA
Sloga-Hemofarm
Slovak karate union SZK
SPORTSLIFE
STUDENT
SUSEDGRAD
TUŠKANAC
TUZLA
Univerzitetski karate klub "Vrbas"
VIKTORIA
Virovitica
Vukovar`91
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Cadets 14,15 y. (male) -52 (G1)
Kumite - Cadets 14,15 y. (male) -63 (G3)
Kumite - Cadets 14,15 y. (male) -70 (G4)
Kumite - Juniors 16,17 y. (male) -55 (J1)
Kumite - Juniors 16,17 y. (male) -61 (J2)
Kumite - Juniors 16,17 y. (male) -68 (J3)
Kumite - Juniors 16,17 y. (male) +76 (J5)
Kumite - Juniors 16,17 y. (female) -59 (K3)
Kumite - Juniors 16,17 y. (female) +59 (K4)
Kumite - Seniors 18+ y. (male) -84 (L4)
Kumite - Seniors 18+ y. (female) -68 (M4)
Kumite - Cadets 14,15 y. (male) -52 (G1)
647
LUKA ĆUJO (ICTUS)
647
0
LUKA ĆUJO (ICTUS)
492
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
492
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
187
0
HARIS TRAPO (KS SBK/)
22
TARIK ŽIŽAK (ZAMET)
647
LUKA ĆUJO (ICTUS)
152
NEDIM KARIĆ (KS SBK/)
420
0
NIKO MAROVIĆ (DURDEVA)
399
0
EMANUEL DIMITRIJE (MLAD PA)
676
MIHAJLO STANIĆ (ENERGIJ)
510
ANTONIO GALIĆ (RONIN)
397
ZEDIN GRABUS (KS SBK/)
492
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
22
0
TARIK ŽIŽAK (ZAMET)
647
0
LUKA ĆUJO (ICTUS)
152
0
NEDIM KARIĆ (KS SBK/)
399
0
EMANUEL DIMITRIJE (MLAD PA)
676
0
MIHAJLO STANIĆ (ENERGIJ)
510
0
ANTONIO GALIĆ (RONIN)
397
0
ZEDIN GRABUS (KS SBK/)
492
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
152
0
NEDIM KARIĆ (KS SBK/)
676
0
MIHAJLO STANIĆ (ENERGIJ)
397
0
ZEDIN GRABUS (KS SBK/)
152
0
NEDIM KARIĆ (KS SBK/)
676
0
MIHAJLO STANIĆ (ENERGIJ)
399
EMANUEL DIMITRIJE (MLAD PA)
397
0
ZEDIN GRABUS (KS SBK/)
399
0
EMANUEL DIMITRIJE (MLAD PA)
Medalists
1. NEDIM KARIĆ, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
2. MIHAJLO STANIĆ, ENERGIJA
3. LOVRO FARKAŠ, GLOBUS Čakovec
3. EMANUEL DIMITRIJE, KK MLADOST PANČEVO SRBIJA
Kumite - Cadets 14,15 y. (male) -63 (G3)
16
0
KRISTIAN LAKIĆ (ZAMET)
560
0
RENATO BLAGO MARTINOVIĆ (CROHEC)
560
0
RENATO BLAGO MARTINOVIĆ (CROHEC)
464
0
ANTONIO MARTIĆ (SPRTSLF)
637
0
IVAN EREIZ (CBSPULA)
16
0
KRISTIAN LAKIĆ (ZAMET)
560
RENATO BLAGO MARTINOVIĆ (CROHEC)
77
0
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
154
0
MARKO JALOWICZOR (SZK)
464
ANTONIO MARTIĆ (SPRTSLF)
89
0
MISLAV BLAŽEKOVIĆ (SAMOBOR)
450
0
ALEKSANDAR KOVAČEVIĆ (ENERGIJ)
688
HRVOJE LUKAČIĆ (FOKUS)
512
BENJAMIN LJUBAS (MAXIVK)
632
LEON KLJAIĆ (ICTUS)
637
0
IVAN EREIZ (CBSPULA)
560
0
RENATO BLAGO MARTINOVIĆ (CROHEC)
154
0
MARKO JALOWICZOR (SZK)
464
0
ANTONIO MARTIĆ (SPRTSLF)
450
0
ALEKSANDAR KOVAČEVIĆ (ENERGIJ)
688
0
HRVOJE LUKAČIĆ (FOKUS)
512
0
BENJAMIN LJUBAS (MAXIVK)
632
0
LEON KLJAIĆ (ICTUS)
637
0
IVAN EREIZ (CBSPULA)
464
0
ANTONIO MARTIĆ (SPRTSLF)
688
0
HRVOJE LUKAČIĆ (FOKUS)
632
0
LEON KLJAIĆ (ICTUS)
637
0
IVAN EREIZ (CBSPULA)
688
0
HRVOJE LUKAČIĆ (FOKUS)
450
ALEKSANDAR KOVAČEVIĆ (ENERGIJ)
632
0
LEON KLJAIĆ (ICTUS)
450
0
ALEKSANDAR KOVAČEVIĆ (ENERGIJ)
Medalists
1. IVAN EREIZ, CBS PULA
2. HRVOJE LUKAČIĆ, FOKUS
3. ANTONIO MARTIĆ, SPORTSLIFE
3. LEON KLJAIĆ, ICTUS
Kumite - Cadets 14,15 y. (male) -70 (G4)
270
0
SAFET MEHIĆ (KS SBK/)
107
0
LOVRO LENAC (ZAMET)
270
0
SAFET MEHIĆ (KS SBK/)
97
0
MATEO JAKOPANEC (MEĐIMUR)
75
0
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
270
0
SAFET MEHIĆ (KS SBK/)
107
LOVRO LENAC (ZAMET)
97
MATEO JAKOPANEC (MEĐIMUR)
513
BENJAMIN LJUBAS (MAXIVK)
217
DORIAN KALAJDŽIJA (MEĐIMUR)
320
ANTE KRSTIČEVIĆ (METKOVI)
96
LOVRO ROZMAN (MEĐIMUR)
521
LOVRO TISUCKI (MAXIVK)
75
0
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
107
0
LOVRO LENAC (ZAMET)
97
0
MATEO JAKOPANEC (MEĐIMUR)
513
0
BENJAMIN LJUBAS (MAXIVK)
217
0
DORIAN KALAJDŽIJA (MEĐIMUR)
320
0
ANTE KRSTIČEVIĆ (METKOVI)
96
0
LOVRO ROZMAN (MEĐIMUR)
521
0
LOVRO TISUCKI (MAXIVK)
75
0
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
97
0
MATEO JAKOPANEC (MEĐIMUR)
217
0
DORIAN KALAJDŽIJA (MEĐIMUR)
96
0
LOVRO ROZMAN (MEĐIMUR)
75
0
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
217
0
DORIAN KALAJDŽIJA (MEĐIMUR)
320
ANTE KRSTIČEVIĆ (METKOVI)
96
0
LOVRO ROZMAN (MEĐIMUR)
320
0
ANTE KRSTIČEVIĆ (METKOVI)
Medalists
1. DINO ŠIMUNEC, SAMOBOR
2. DORIAN KALAJDŽIJA, Međimurje
3. SAFET MEHIĆ, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
3. ANTE KRSTIČEVIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
Kumite - Juniors 16,17 y. (male) -55 (J1)
372
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
79
0
JAKOV FEMBER (SAMOBOR)
23
TARIK ŽIŽAK (ZAMET)
79
0
JAKOV FEMBER (SAMOBOR)
23
0
TARIK ŽIŽAK (ZAMET)
Medalists
1. JAKOV FEMBER, SAMOBOR
2. TARIK ŽIŽAK, ZAMET
3. BENJAMIN JOSIP SZABO, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. ----
Kumite - Juniors 16,17 y. (male) -61 (J2)
17
0
KRISTIAN LAKIĆ (ZAMET)
200
0
DOMAGOJ LUKINIĆ (0354451)
200
0
DOMAGOJ LUKINIĆ (0354451)
143
0
BAKIR GRABUS (KS SBK/)
366
0
DEJAN JANJIĆ (44)
17
0
KRISTIAN LAKIĆ (ZAMET)
200
DOMAGOJ LUKINIĆ (0354451)
143
0
BAKIR GRABUS (KS SBK/)
155
0
MARKO JALOWICZOR (SZK)
90
MISLAV BLAŽEKOVIĆ (SAMOBOR)
186
0
DAMJAN JERKOVIĆ (KS SBK/)
106
0
KONSTYANTYN ANDREYEYEV (SZK)
465
ANTONIO MARTIĆ (SPRTSLF)
268
SALIH SELMAN (KS SBK/)
78
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
366
0
DEJAN JANJIĆ (44)
200
0
DOMAGOJ LUKINIĆ (0354451)
143
0
BAKIR GRABUS (KS SBK/)
90
0
MISLAV BLAŽEKOVIĆ (SAMOBOR)
106
0
KONSTYANTYN ANDREYEYEV (SZK)
465
0
ANTONIO MARTIĆ (SPRTSLF)
268
0
SALIH SELMAN (KS SBK/)
78
0
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
366
0
DEJAN JANJIĆ (44)
143
0
BAKIR GRABUS (KS SBK/)
106
0
KONSTYANTYN ANDREYEYEV (SZK)
78
0
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
366
0
DEJAN JANJIĆ (44)
78
0
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
268
SALIH SELMAN (KS SBK/)
106
0
KONSTYANTYN ANDREYEYEV (SZK)
268
0
SALIH SELMAN (KS SBK/)
Medalists
1. DEJAN JANJIĆ, Bushido Banja Luka
2. IVAN TERIHAJ, SAMOBOR
3. BAKIR GRABUS, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
3. KONSTYANTYN ANDREYEYEV, Slovak karate union SZK
Kumite - Juniors 16,17 y. (male) -68 (J3)
62
0
PATRIK IFKO (KAO)
76
0
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
62
0
PATRIK IFKO (KAO)
461
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
294
0
ROKO MIHALINEC (SUSEDGR)
62
0
PATRIK IFKO (KAO)
76
0
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
191
0
FARUK ČAUŠEVIĆ (KS SBK/)
108
0
LOVRO LENAC (ZAMET)
598
0
JURE VASILJ (CROHEC)
461
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
141
0
TARIK DAUTOVIĆ (KS SBK/)
508
0
ANTONIO FILIPOVIĆ (RONIN)
53
0
ANTONIO ŠUTIĆ (KRK CRO)
460
0
ANTONIO GRGIĆ (SPRTSLF)
189
0
FILIP JURINA (KS SBK/)
15
0
FILIP RAMIĆ (ZAMET)
13
0
BORNA GUDELJ (ESSEKER)
364
0
PATRIK KOZARIĆ (KK IPON)
162
0
STRAHINJA BRANKOVIĆ (CASTRA1)
294
0
ROKO MIHALINEC (SUSEDGR)
76
0
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
598
0
JURE VASILJ (CROHEC)
461
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
508
0
ANTONIO FILIPOVIĆ (RONIN)
460
0
ANTONIO GRGIĆ (SPRTSLF)
15
0
FILIP RAMIĆ (ZAMET)
162
0
STRAHINJA BRANKOVIĆ (CASTRA1)
294
0
ROKO MIHALINEC (SUSEDGR)
461
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
460
0
ANTONIO GRGIĆ (SPRTSLF)
162
0
STRAHINJA BRANKOVIĆ (CASTRA1)
294
0
ROKO MIHALINEC (SUSEDGR)
460
0
ANTONIO GRGIĆ (SPRTSLF)
508
0
ANTONIO FILIPOVIĆ (RONIN)
189
0
FILIP JURINA (KS SBK/)
162
0
STRAHINJA BRANKOVIĆ (CASTRA1)
508
0
ANTONIO FILIPOVIĆ (RONIN)
Medalists
1. ANTONIO GRGIĆ, SPORTSLIFE
2. ROKO MIHALINEC, SUSEDGRAD
3. FRAN PRPIĆ, SPORTSLIFE
3. STRAHINJA BRANKOVIĆ, KBS "Castra" Banja Luka
Kumite - Juniors 16,17 y. (male) +76 (J5)
551
0
IVAN PEHAR (CROHEC)
353
0
KARLO ALERIĆ (VUKOVAR)
551
0
IVAN PEHAR (CROHEC)
425
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
551
0
IVAN PEHAR (CROHEC)
132
0
TOMISLAV KATIĆ (KS SBK/)
353
KARLO ALERIĆ (VUKOVAR)
425
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
347
MUNIB DEDOVIĆ (KS SBK/)
375
IVAN DRAGOJLOVIĆ (333CR)
181
EDIN SMAKA (KS SBK/)
21
RENATO REŠETAR (ZAMET)
182
HARUN HUSKIĆ (KS SBK/)
132
0
TOMISLAV KATIĆ (KS SBK/)
353
0
KARLO ALERIĆ (VUKOVAR)
425
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
347
0
MUNIB DEDOVIĆ (KS SBK/)
375
0
IVAN DRAGOJLOVIĆ (333CR)
181
0
EDIN SMAKA (KS SBK/)
21
0
RENATO REŠETAR (ZAMET)
182
0
HARUN HUSKIĆ (KS SBK/)
132
0
TOMISLAV KATIĆ (KS SBK/)
425
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
181
0
EDIN SMAKA (KS SBK/)
21
0
RENATO REŠETAR (ZAMET)
132
0
TOMISLAV KATIĆ (KS SBK/)
181
0
EDIN SMAKA (KS SBK/)
375
IVAN DRAGOJLOVIĆ (333CR)
21
0
RENATO REŠETAR (ZAMET)
375
0
IVAN DRAGOJLOVIĆ (333CR)
Medalists
1. EDIN SMAKA, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
2. TOMISLAV KATIĆ, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
3. ANTON BAŽDARIĆ, OPATIJA
3. RENATO REŠETAR, ZAMET
Kumite - Juniors 16,17 y. (female) -59 (K3)
292
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
85
0
MAGDALENA ŠUFLAJ (SAMOBOR)
292
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
300
0
EMA SELMAN (JION)
85
MAGDALENA ŠUFLAJ (SAMOBOR)
18
LORENA TOLIĆ (ZAMET)
681
IMAN BEGIĆ (FENIKS)
300
0
EMA SELMAN (JION)
85
0
MAGDALENA ŠUFLAJ (SAMOBOR)
18
0
LORENA TOLIĆ (ZAMET)
681
0
IMAN BEGIĆ (FENIKS)
300
0
EMA SELMAN (JION)
681
0
IMAN BEGIĆ (FENIKS)
18
LORENA TOLIĆ (ZAMET)
Medalists
1. IMAN BEGIĆ, FENIKS
2. EMA SELMAN, JION PEB BIHAĆ
3. TEA OSTOJIĆ, Kastav
3. LORENA TOLIĆ, ZAMET
Kumite - Juniors 16,17 y. (female) +59 (K4)
404
0
LEA VUKOJA (KK SOKO)
84
0
PAULA ŠOGORIĆ (SAMOBOR)
20
0
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
274
0
AJNA MEHIĆ (KS SBK/)
404
0
LEA VUKOJA (KK SOKO)
20
0
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
Medalists
1. LEA VUKOJA, KK SOKOL
2. LUCIA BATTAIA, ZAMET
3. PAULA ŠOGORIĆ, SAMOBOR
3. AJNA MEHIĆ, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
Kumite - Seniors 18+ y. (male) -84 (L4)
161
0
ĐORĐE BRANKOVIĆ (CASTRA1)
702
0
RENATO REŠETAR (ZAMET)
74
0
IAN BAŽDAR (SAMOBOR)
432
0
KARLO MARTIĆ (HR.DRAG)
702
0
RENATO REŠETAR (ZAMET)
432
0
KARLO MARTIĆ (HR.DRAG)
Medalists
1. KARLO MARTIĆ, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
2. RENATO REŠETAR, ZAMET
3. IAN BAŽDAR, SAMOBOR
3. ĐORĐE BRANKOVIĆ, KBS "Castra" Banja Luka
Kumite - Seniors 18+ y. (female) -68 (M4)
703
0
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
423
0
LEA VUKOJA (KK SOKO)
453
0
ILMA RAHMANOVIĆ (ILIDŽA)
703
0
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
423
0
LEA VUKOJA (KK SOKO)
355
0
IVANA BOROMISA (STUDNT)
163
0
SARA ROLJIĆ (CASTRA1)
639
0
AIDA DELIĆ (CBSPULA)
552
IRENA PRGA (CROHEC)
453
0
ILMA RAHMANOVIĆ (ILIDŽA)
423
0
LEA VUKOJA (KK SOKO)
639
0
AIDA DELIĆ (CBSPULA)
552
0
IRENA PRGA (CROHEC)
453
0
ILMA RAHMANOVIĆ (ILIDŽA)
552
0
IRENA PRGA (CROHEC)
639
AIDA DELIĆ (CBSPULA)
Medalists
1. IRENA PRGA, CROHERC
2. ILMA RAHMANOVIĆ, ILIDŽA
3. LEA VUKOJA, KK SOKOL
3. AIDA DELIĆ, CBS PULA