Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
29. Grand Prix Croatia
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Cicibanke
KATA-Cicibani
KATA-Mlađe učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA PP (muški)
KATA PP (žene)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Učenici -30
Kumite - Učenici -34
Kumite - Učenici -38
Kumite - Učenici -42
Kumite - Učenici -46
Kumite - Učenici +46
Kumite - Učenici -38
2049
NIKOLA BIRAČ (0354451)
2049
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
1164
1
GERGELY KOVÁCS (MTK-BUD)
1164
0
GERGELY KOVÁCS (MTK-BUD)
388
3
AHMED BUSNOV (KARATEK)
766
3
IVANO PENEZIĆ (LOTOS)
2141
1
ARTUR GLUSHCHENKO (UKF)
847
JACOPO CITI (FOLGORE)
686
0
IVAN ZELJKO (TUSKNC)
388
1
AHMED BUSNOV (KARATEK)
663
ПРОХОР БАННИКОВ (GOMEL)
1613
0
ANTONIJO BAŠIĆ (SAMOBOR)
1974
0
MATVII DRIK (UKF)
1164
GERGELY KOVÁCS (MTK-BUD)
2049
3
NIKOLA BIRAČ (0354451)
1692
0
MARK FILIPIČ (IDRIJA)
197
MIHAIL SHUMOVICH (UKF)
1617
0
NIKO TOMLJANOVIĆ (SAMOBOR)
2270
0
ILLIA BORYSENKO (UKF)
879
EDOARDO LIGAS (FOLGORE)
2081
5
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
1480
0
JANEZ MERC (KK LEV)
558
NESTOR ZELENIN (TAIKAN)
2240
0
LUKA IDŽANOVIĆ (TEMPO)
1143
0
TARIS BEGANOVIĆ (REGEN.)
638
НАЗАР АДАМЕНКО (GOMEL)
2349
0
JOSIP FARKAŠ (KA 1969)
1810
1
ENKEL HAMITI (KOSOVA)
2577
YEGOR POBEREZHNYI (UKF)
766
0
IVANO PENEZIĆ (LOTOS)
847
0
JACOPO CITI (FOLGORE)
388
1
AHMED BUSNOV (KARATEK)
663
0
ПРОХОР БАННИКОВ (GOMEL)
1613
0
ANTONIJO BAŠIĆ (SAMOBOR)
1164
1
GERGELY KOVÁCS (MTK-BUD)
2049
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
197
1
MIHAIL SHUMOVICH (UKF)
2270
0
ILLIA BORYSENKO (UKF)
879
0
EDOARDO LIGAS (FOLGORE)
2081
8
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
558
0
NESTOR ZELENIN (TAIKAN)
2240
0
LUKA IDŽANOVIĆ (TEMPO)
638
0
НАЗАР АДАМЕНКО (GOMEL)
1810
0
ENKEL HAMITI (KOSOVA)
2577
3
YEGOR POBEREZHNYI (UKF)
766
0
IVANO PENEZIĆ (LOTOS)
388
1
AHMED BUSNOV (KARATEK)
1164
0
GERGELY KOVÁCS (MTK-BUD)
197
1
MIHAIL SHUMOVICH (UKF)
879
0
EDOARDO LIGAS (FOLGORE)
2081
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
2240
0
LUKA IDŽANOVIĆ (TEMPO)
2577
8
YEGOR POBEREZHNYI (UKF)
388
0
AHMED BUSNOV (KARATEK)
197
1
MIHAIL SHUMOVICH (UKF)
2081
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
2577
3
YEGOR POBEREZHNYI (UKF)
197
0
MIHAIL SHUMOVICH (UKF)
2577
0
YEGOR POBEREZHNYI (UKF)
1810
ENKEL HAMITI (KOSOVA)
2240
0
LUKA IDŽANOVIĆ (TEMPO)
1810
1
ENKEL HAMITI (KOSOVA)
2081
5
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
1810
0
ENKEL HAMITI (KOSOVA)
Medalists
1. YEGOR POBEREZHNYI, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
2. MIHAIL SHUMOVICH, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
3. AHMED BUSNOV, Mawashi
3. ANTE MATIJEVIĆ, Kastav