Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
29. Grand Prix Croatia
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Boys
KUMITE-Girls
KUMITE-Young Cadets (male)
KUMITE-Young Cadets (female)
KUMITE-Cadets (male)
KUMITE-Cadets (female)
KUMITE-Juniors (male)
KUMITE-Juniors (female)
KUMITE-U 21 (male)
KUMITE-U 21 (female)
KUMITE-Seniors (male)
KATA-Cicibanke
KATA-Cicibani
KATA-Young Girls
KATA-Young Boys
KATA-Girls
KATA-Boys
KATA-Younger cadets
KATA-Young Cadets (male)
KATA TEAM-Young Boys
KATA TEAM-Young Girls
KATA TEAM-Boys
KATA TEAM-Girls
KATA TEAM-Young Cadets (male)
KATA TEAM-Young Cadets (female)
KATA PP (male)
KATA PP (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Boys -30
Kumite - Boys -34
Kumite - Boys -38
Kumite - Boys -42
Kumite - Boys -46
Kumite - Boys +46
Kumite - Boys -38
2049
NIKOLA BIRAČ (0354451)
2049
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
1164
1
GERGELY KOVÁCS (MTK-BUD)
1164
0
GERGELY KOVÁCS (MTK-BUD)
388
3
AHMED BUSNOV (KARATEK)
766
3
IVANO PENEZIĆ (LOTOS)
2141
1
ARTUR GLUSHCHENKO (UKF)
847
JACOPO CITI (FOLGORE)
686
0
IVAN ZELJKO (TUSKNC)
388
1
AHMED BUSNOV (KARATEK)
663
ПРОХОР БАННИКОВ (GOMEL)
1613
0
ANTONIJO BAŠIĆ (SAMOBOR)
1974
0
MATVII DRIK (UKF)
1164
GERGELY KOVÁCS (MTK-BUD)
2049
3
NIKOLA BIRAČ (0354451)
1692
0
MARK FILIPIČ (IDRIJA)
197
MIHAIL SHUMOVICH (UKF)
1617
0
NIKO TOMLJANOVIĆ (SAMOBOR)
2270
0
ILLIA BORYSENKO (UKF)
879
EDOARDO LIGAS (FOLGORE)
2081
5
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
1480
0
JANEZ MERC (KK LEV)
558
NESTOR ZELENIN (TAIKAN)
2240
0
LUKA IDŽANOVIĆ (TEMPO)
1143
0
TARIS BEGANOVIĆ (REGEN.)
638
НАЗАР АДАМЕНКО (GOMEL)
2349
0
JOSIP FARKAŠ (KA 1969)
1810
1
ENKEL HAMITI (KOSOVA)
2577
YEGOR POBEREZHNYI (UKF)
766
0
IVANO PENEZIĆ (LOTOS)
847
0
JACOPO CITI (FOLGORE)
388
1
AHMED BUSNOV (KARATEK)
663
0
ПРОХОР БАННИКОВ (GOMEL)
1613
0
ANTONIJO BAŠIĆ (SAMOBOR)
1164
1
GERGELY KOVÁCS (MTK-BUD)
2049
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
197
1
MIHAIL SHUMOVICH (UKF)
2270
0
ILLIA BORYSENKO (UKF)
879
0
EDOARDO LIGAS (FOLGORE)
2081
8
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
558
0
NESTOR ZELENIN (TAIKAN)
2240
0
LUKA IDŽANOVIĆ (TEMPO)
638
0
НАЗАР АДАМЕНКО (GOMEL)
1810
0
ENKEL HAMITI (KOSOVA)
2577
3
YEGOR POBEREZHNYI (UKF)
766
0
IVANO PENEZIĆ (LOTOS)
388
1
AHMED BUSNOV (KARATEK)
1164
0
GERGELY KOVÁCS (MTK-BUD)
197
1
MIHAIL SHUMOVICH (UKF)
879
0
EDOARDO LIGAS (FOLGORE)
2081
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
2240
0
LUKA IDŽANOVIĆ (TEMPO)
2577
8
YEGOR POBEREZHNYI (UKF)
388
0
AHMED BUSNOV (KARATEK)
197
1
MIHAIL SHUMOVICH (UKF)
2081
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
2577
3
YEGOR POBEREZHNYI (UKF)
197
0
MIHAIL SHUMOVICH (UKF)
2577
0
YEGOR POBEREZHNYI (UKF)
1810
ENKEL HAMITI (KOSOVA)
2240
0
LUKA IDŽANOVIĆ (TEMPO)
1810
1
ENKEL HAMITI (KOSOVA)
2081
5
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
1810
0
ENKEL HAMITI (KOSOVA)
Medalists
1. YEGOR POBEREZHNYI, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
2. MIHAIL SHUMOVICH, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
3. AHMED BUSNOV, Mawashi
3. ANTE MATIJEVIĆ, Kastav