Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
29. Grand Prix Croatia
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Boys
KUMITE-Girls
KUMITE-Young Cadets (male)
KUMITE-Young Cadets (female)
KUMITE-Cadets (male)
KUMITE-Cadets (female)
KUMITE-Juniors (male)
KUMITE-Juniors (female)
KUMITE-U 21 (male)
KUMITE-U 21 (female)
KUMITE-Seniors (male)
KATA-Cicibanke
KATA-Cicibani
KATA-Young Girls
KATA-Young Boys
KATA-Girls
KATA-Boys
KATA-Younger cadets
KATA-Young Cadets (male)
KATA TEAM-Young Boys
KATA TEAM-Young Girls
KATA TEAM-Boys
KATA TEAM-Girls
KATA TEAM-Young Cadets (male)
KATA TEAM-Young Cadets (female)
KATA PP (male)
KATA PP (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kata - Young Boys (YA)
Kata - Young Boys (YA)
1481
JANEZ MERC (KK LEV)
1481
0
JANEZ MERC (KK LEV)
231
5
PUTELLI NICOLO (TALARIC)
231
5
PUTELLI NICOLO (TALARIC)
397
0
ROMAN DORONYUK (O-KAN)
1481
4
JANEZ MERC (KK LEV)
2231
1
FARIS KARAHASANOVIĆ (ABEL)
98
NAZAR TATARYN (UKF)
394
2
YEHOR KHOLODNIAK (O-KAN)
231
3
PUTELLI NICOLO (TALARIC)
1020
RAFAEL SOLDO (SAMOBOR)
86
5
GAL JELEN (VELENJE)
1144
0
NUH KAJTEZOVIĆ (REGEN.)
449
DEMYD KOLISNYCHENKO (TAIKAN)
397
ROMAN DORONYUK (O-KAN)
1387
KARLO BAĐUN (TEMPO)
468
5
ALEKSA MILJATOVIĆ (SEKI)
1141
0
TARIS BEGANOVIĆ (REGEN.)
1169
ARTEM FEDIAI (NORVEN)
305
2
PETRO STOYANOV (O-KAN)
277
3
D’AUTORIO IGOR (CAVENAG)
1001
ANDRIJA VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
91
3
ADAM PAŠIČ (VELENJE)
2556
2
VIKTOR RAJIĆ (RODA)
825
GRGA MATKOVIĆ (OMEGA)
183
VOLODYMYR SLIUSARCHUK (UKF)
1931
MARIN SAMBOL (ALFA)
1481
0
JANEZ MERC (KK LEV)
98
5
NAZAR TATARYN (UKF)
231
5
PUTELLI NICOLO (TALARIC)
1020
0
RAFAEL SOLDO (SAMOBOR)
86
5
GAL JELEN (VELENJE)
449
0
DEMYD KOLISNYCHENKO (TAIKAN)
397
5
ROMAN DORONYUK (O-KAN)
1387
0
KARLO BAĐUN (TEMPO)
468
3
ALEKSA MILJATOVIĆ (SEKI)
1169
2
ARTEM FEDIAI (NORVEN)
277
3
D’AUTORIO IGOR (CAVENAG)
1001
2
ANDRIJA VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
91
3
ADAM PAŠIČ (VELENJE)
825
2
GRGA MATKOVIĆ (OMEGA)
183
2
VOLODYMYR SLIUSARCHUK (UKF)
1931
3
MARIN SAMBOL (ALFA)
98
4
NAZAR TATARYN (UKF)
231
1
PUTELLI NICOLO (TALARIC)
86
0
GAL JELEN (VELENJE)
397
5
ROMAN DORONYUK (O-KAN)
468
1
ALEKSA MILJATOVIĆ (SEKI)
277
4
D’AUTORIO IGOR (CAVENAG)
91
5
ADAM PAŠIČ (VELENJE)
1931
0
MARIN SAMBOL (ALFA)
98
4
NAZAR TATARYN (UKF)
397
1
ROMAN DORONYUK (O-KAN)
277
4
D’AUTORIO IGOR (CAVENAG)
91
1
ADAM PAŠIČ (VELENJE)
98
5
NAZAR TATARYN (UKF)
277
0
D’AUTORIO IGOR (CAVENAG)
1001
1
ANDRIJA VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
305
4
PETRO STOYANOV (O-KAN)
468
0
ALEKSA MILJATOVIĆ (SEKI)
305
5
PETRO STOYANOV (O-KAN)
91
0
ADAM PAŠIČ (VELENJE)
305
5
PETRO STOYANOV (O-KAN)
Medalists
1. NAZAR TATARYN, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
2. D’AUTORIO IGOR, karate Club KS Cavenago
3. PUTELLI NICOLO, ASD TALARICO KARATE TEAM
3. PETRO STOYANOV, SK O-KAN