Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
3. Grawe-Energija karate kup 2015
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Dječaci 11 god.
KUMITE-Djevojčice 11 god
KUMITE-Dječaci 12 god
KUMITE-Djevojčice 12 god
KUMITE-Dječaci 13 god
KUMITE-Djevojčice 13 god
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Dječaci 9 god
KATA-Djevojčice 9 god
KATA-Dječaci 10 god
KATA-Djevojčice 10 god
KATA-Dječaci 11 god
KATA-Djevojčice 11 god
KATA-Dječaci 12 god
KATA-Djevojčice 12 god
KATA-Dječaci 13 god
KATA-Djevojčice 13 god
KATA-Dječaci 14 god
KATA-Djevojčice 14 god
KATA-Dječaci 11-12 god
KATA-Djevojčice 11-12 god
KATA-Djevojčice 13-14 god
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
TEŽINE / UZRASTI
KATA - Kadetkinje
KATA - Kadetkinje tim
KATA - Kadetkinje
453
0
MAJNA RESINOVIČ (RADVANJ)
225
0
TEA KOVAČEVIĆ (333CR)
225
0
TEA KOVAČEVIĆ (333CR)
263
0
LUCIJA GEČEVIĆ (SAMOBOR)
263
0
LUCIJA GEČEVIĆ (SAMOBOR)
455
0
NIKA PUČKO (RADVANJ)
769
0
MARIJANA RADIŠIĆ (KK)
238
0
MIA PODRIĆ (STUDENT)
225
0
TEA KOVAČEVIĆ (333CR)
463
0
ZALA MARUŠIČ KOČAR (RADVANJ)
453
0
MAJNA RESINOVIČ (RADVANJ)
72
0
ISIDORA BOROVČANIN (GLASSO)
722
0
SABINA PETKOVIĆ (GLOBUS)
446
0
KATJA NAJŽAR (RADVANJ)
587
0
AMILA SULJIC (TUZLA)
309
0
SARA MIRKOVIĆ (GLASSO)
227
0
IVANA SPASOJEVIC (KK 2002)
15
0
LEJLA BEGIĆ (ZENICA)
457
NIKITA ARSLANOVSKI (RADVANJ)
263
0
LUCIJA GEČEVIĆ (SAMOBOR)
769
0
MARIJANA RADIŠIĆ (KK)
225
0
TEA KOVAČEVIĆ (333CR)
72
0
ISIDORA BOROVČANIN (GLASSO)
446
0
KATJA NAJŽAR (RADVANJ)
587
0
AMILA SULJIC (TUZLA)
15
0
LEJLA BEGIĆ (ZENICA)
457
0
NIKITA ARSLANOVSKI (RADVANJ)
263
0
LUCIJA GEČEVIĆ (SAMOBOR)
72
0
ISIDORA BOROVČANIN (GLASSO)
587
0
AMILA SULJIC (TUZLA)
15
0
LEJLA BEGIĆ (ZENICA)
72
0
ISIDORA BOROVČANIN (GLASSO)
15
0
LEJLA BEGIĆ (ZENICA)
457
0
NIKITA ARSLANOVSKI (RADVANJ)
227
0
IVANA SPASOJEVIC (KK 2002)
587
0
AMILA SULJIC (TUZLA)
457
0
NIKITA ARSLANOVSKI (RADVANJ)
Osvajači medalja
1. ISIDORA BOROVČANIN, GLASINAC
2. LEJLA BEGIĆ, Internacional
3. TEA KOVAČEVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. AMILA SULJIC, KBS STORM TUZLA