Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
3. Grawe-Energija karate kup 2015
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
AGE GROUPS
KUMITE-Dječaci 11 god.
KUMITE-Djevojčice 11 god
KUMITE-Dječaci 12 god
KUMITE-Djevojčice 12 god
KUMITE-Dječaci 13 god
KUMITE-Djevojčice 13 god
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Dječaci 9 god
KATA-Djevojčice 9 god
KATA-Dječaci 10 god
KATA-Djevojčice 10 god
KATA-Dječaci 11 god
KATA-Djevojčice 11 god
KATA-Dječaci 12 god
KATA-Djevojčice 12 god
KATA-Dječaci 13 god
KATA-Djevojčice 13 god
KATA-Dječaci 14 god
KATA-Djevojčice 14 god
KATA-Dječaci 11-12 god
KATA-Djevojčice 11-12 god
KATA-Djevojčice 13-14 god
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Kumite - Kadeti -52
Kumite - Kadeti -57
Kumite - Kadeti -63
Kumite - Kadeti -70
Kumite - Kadeti +70
Kumite - Kadeti tim (3+1)
Kumite - Kadeti -63
616
0
FADIL MERDIĆ (KS USK )
636
0
ALDIN DZANIC (SLOBODA)
636
0
ALDIN DZANIC (SLOBODA)
886
0
FARIS LAČEVIĆ (UKKBS)
886
0
FARIS LAČEVIĆ (UKKBS)
312
0
TONI TOMIĆ (BSHDOZG)
363
0
KRISTIJAN OBRAZOVIĆ (VGORICA)
543
0
ĐORĐE VRUĆINIĆ (VOJ)
638
0
ZINEDIN PUŠKAR (77220)
902
0
HARIS ĆATIĆ (MASTERB)
312
TONI TOMIĆ (BSHDOZG)
355
ERIK WOLF (KC-KŽ)
145
0
NEMANJA JELIČIĆ (ENERGIJ)
616
0
FADIL MERDIĆ (KS USK )
636
ALDIN DZANIC (SLOBODA)
554
NEMANJA STEVANOVIĆ (AS)
886
FARIS LAČEVIĆ (UKKBS)
359
0
ANTO MIJATOVIĆ (KC-KŽ)
764
0
KRISTIJAN MAŠIĆ (KK)
701
LUKA BONČA (NERETV)
633
PATRIK IFKO (ESSEKER)
617
NEMANJA DAVIDOVIĆ (MLADOST)
313
LUKA BJELOVUK (BSHDOZG)
177
DEJAN ČUČAK (ENERGIJ)
233
BRANISLAV ZORIĆ (STUDENT)
890
NEDIM BEKTAŠ (UKKBS)
363
0
KRISTIJAN OBRAZOVIĆ (VGORICA)
902
0
HARIS ĆATIĆ (MASTERB)
312
0
TONI TOMIĆ (BSHDOZG)
355
0
ERIK WOLF (KC-KŽ)
145
0
NEMANJA JELIČIĆ (ENERGIJ)
636
0
ALDIN DZANIC (SLOBODA)
554
0
NEMANJA STEVANOVIĆ (AS)
886
0
FARIS LAČEVIĆ (UKKBS)
359
0
ANTO MIJATOVIĆ (KC-KŽ)
701
0
LUKA BONČA (NERETV)
633
0
PATRIK IFKO (ESSEKER)
617
0
NEMANJA DAVIDOVIĆ (MLADOST)
313
0
LUKA BJELOVUK (BSHDOZG)
177
0
DEJAN ČUČAK (ENERGIJ)
233
0
BRANISLAV ZORIĆ (STUDENT)
890
0
NEDIM BEKTAŠ (UKKBS)
363
0
KRISTIJAN OBRAZOVIĆ (VGORICA)
312
0
TONI TOMIĆ (BSHDOZG)
145
0
NEMANJA JELIČIĆ (ENERGIJ)
886
0
FARIS LAČEVIĆ (UKKBS)
701
0
LUKA BONČA (NERETV)
633
0
PATRIK IFKO (ESSEKER)
177
0
DEJAN ČUČAK (ENERGIJ)
890
0
NEDIM BEKTAŠ (UKKBS)
312
0
TONI TOMIĆ (BSHDOZG)
145
0
NEMANJA JELIČIĆ (ENERGIJ)
701
0
LUKA BONČA (NERETV)
177
0
DEJAN ČUČAK (ENERGIJ)
145
0
NEMANJA JELIČIĆ (ENERGIJ)
177
0
DEJAN ČUČAK (ENERGIJ)
313
LUKA BJELOVUK (BSHDOZG)
890
0
NEDIM BEKTAŠ (UKKBS)
313
0
LUKA BJELOVUK (BSHDOZG)
701
0
LUKA BONČA (NERETV)
890
0
NEDIM BEKTAŠ (UKKBS)
Medalists
1. DEJAN ČUČAK, ENERGIJA
2. NEMANJA JELIČIĆ, ENERGIJA
3. TONI TOMIĆ, BUSHIDO
3. LUKA BONČA, Neretva