Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
3. Split Karate Cup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"B"Biograd
"Bjelopoljac"
"Master" Bugojno
BIJELA
BLAGAJ
Brač
BUGOJNO
BUSHIDO
Bushido Banja Luka
CROHERC
DALMACIJA
DALMACIJA-CEMENT
DRNIŠ
GRUDE
Hercegovina-Zagreb
JION PEB BIHAĆ
Kakato
Karate Dojo Brač
KARATE KLUB METKOVIĆ
Karate Klub Petrina
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
Karate klub UNIJA Tešanj
KK "OSVIT"
KK EMPI PROZOR-RAMA
KK Galeb
KK JADRAN
KK Knez Domagoj Metković
KK Posušje
KK SOKOL
KK Zanshin Split
KRK CROATIA
KYOKUSHIN KARATE KLUB SPLIT
LJUBUŠKI
MEĐUGORJE
Neretva
Nova Bila
OBI Kaštela
OKIT
PORTO TOLERO
Slavonski Brod
ŠIBENIK
Široki Brijeg
TIGAR KNIN
TINJAN
Velebit
ZRINSKI
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađe učenice +36
Kumite - Učenici -42
Kumite - Mlađi kadeti -57
Kumite - Mlađe kadetkinje -55
Kumite - Seniori (muški) -60
Kumite - Seniorke (ženski) -50
Kumite - Mlađe učenice +36
689
JELA FRLETA (DAL)
689
0
JELA FRLETA (DAL)
334
0
KLARA LOVRIĆ (KKŠB)
399
0
LARISA ZAIMOVIĆ (BUGOJNO)
689
0
JELA FRLETA (DAL)
658
ALMA BRALIĆ (DAL)
334
KLARA LOVRIĆ (KKŠB)
9
NATALI BAJAN (OKIT)
537
LEA REZO (POSUŠJE)
317
SARA ŠTRBIĆ (PORTO)
38
ELIZABETA BULAT (AT05101)
53
DOROTEA KRIVOKAPIC (BIJELA)
689
0
JELA FRLETA (DAL)
658
0
ALMA BRALIĆ (DAL)
334
0
KLARA LOVRIĆ (KKŠB)
9
0
NATALI BAJAN (OKIT)
537
0
LEA REZO (POSUŠJE)
317
0
SARA ŠTRBIĆ (PORTO)
38
0
ELIZABETA BULAT (AT05101)
53
0
DOROTEA KRIVOKAPIC (BIJELA)
658
0
ALMA BRALIĆ (DAL)
334
0
KLARA LOVRIĆ (KKŠB)
537
0
LEA REZO (POSUŠJE)
53
0
DOROTEA KRIVOKAPIC (BIJELA)
658
0
ALMA BRALIĆ (DAL)
53
0
DOROTEA KRIVOKAPIC (BIJELA)
38
ELIZABETA BULAT (AT05101)
537
0
LEA REZO (POSUŠJE)
38
0
ELIZABETA BULAT (AT05101)
Medalists
1. DOROTEA KRIVOKAPIC, BIJELA
2. ALMA BRALIĆ, DALMACIJA
3. KLARA LOVRIĆ, Široki Brijeg
3. LEA REZO, KK Posušje
Kumite - Učenici -42
464
0
ANTE BEVANDA (CROHEC)
20
0
NIKOLA VUKMAN (OKIT)
464
0
ANTE BEVANDA (CROHEC)
557
0
DUJE RAVLIĆ (KK ZANS)
580
0
FRANJO LEKO (GRUDE)
20
0
NIKOLA VUKMAN (OKIT)
398
0
AMAR TIHAK (BUGOJNO)
464
0
ANTE BEVANDA (CROHEC)
371
0
ANTE ZOVKO (ŠIROKI)
640
0
IVAN RAMLJAK (DAL)
557
DUJE RAVLIĆ (KK ZANS)
381
0
JAKOV NALETILIĆ (ŠIROKI)
181
0
DARIO TURK (ŠI 1066)
620
0
LEO MUCIĆ (LJU)
51
0
NENAD DJURICIC (BIJELA)
380
0
MLADEN KOŽUL (ŠIROKI)
455
0
MIHAEL MILIČEVIĆ (CROHEC)
254
NIKO DEPIKOLZVANE (KRK CRO)
20
0
NIKOLA VUKMAN (OKIT)
398
0
AMAR TIHAK (BUGOJNO)
371
0
ANTE ZOVKO (ŠIROKI)
557
0
DUJE RAVLIĆ (KK ZANS)
181
0
DARIO TURK (ŠI 1066)
51
0
NENAD DJURICIC (BIJELA)
455
0
MIHAEL MILIČEVIĆ (CROHEC)
254
0
NIKO DEPIKOLZVANE (KRK CRO)
398
0
AMAR TIHAK (BUGOJNO)
557
0
DUJE RAVLIĆ (KK ZANS)
51
0
NENAD DJURICIC (BIJELA)
254
0
NIKO DEPIKOLZVANE (KRK CRO)
398
0
AMAR TIHAK (BUGOJNO)
51
0
NENAD DJURICIC (BIJELA)
181
0
DARIO TURK (ŠI 1066)
620
0
LEO MUCIĆ (LJU)
254
0
NIKO DEPIKOLZVANE (KRK CRO)
620
0
LEO MUCIĆ (LJU)
Medalists
1. NENAD DJURICIC, BIJELA
2. AMAR TIHAK, BUGOJNO
3. ANTE BEVANDA, CROHERC
3. NIKO DEPIKOLZVANE, KRK CROATIA
Kumite - Mlađi kadeti -57
291
TONI PUČO (BRAČ)
291
0
TONI PUČO (BRAČ)
401
0
HARIS LJUBUNČIĆ (BUGOJNO)
291
TONI PUČO (BRAČ)
95
TOMA MILETA (ŠI 1066)
558
0
FRANE KUKOČ (KK ZANS)
401
0
HARIS LJUBUNČIĆ (BUGOJNO)
110
STIPE MIJATOVIĆ (DRNIS)
682
0
TONKO AVIANI (DAL)
578
0
TOMA ĆORLUKA (GRUDE)
108
MARKO STRUNJE (DRNIS)
91
0
MILE MATIĆ (ŠI 1066)
62
0
EMAN OMERINOVIC ("MASTER)
111
MATEO OŽEGOVIĆ (DRNIS)
291
0
TONI PUČO (BRAČ)
95
0
TOMA MILETA (ŠI 1066)
401
0
HARIS LJUBUNČIĆ (BUGOJNO)
110
0
STIPE MIJATOVIĆ (DRNIS)
682
0
TONKO AVIANI (DAL)
108
0
MARKO STRUNJE (DRNIS)
62
0
EMAN OMERINOVIC ("MASTER)
111
0
MATEO OŽEGOVIĆ (DRNIS)
95
0
TOMA MILETA (ŠI 1066)
401
0
HARIS LJUBUNČIĆ (BUGOJNO)
108
0
MARKO STRUNJE (DRNIS)
62
0
EMAN OMERINOVIC ("MASTER)
95
0
TOMA MILETA (ŠI 1066)
62
0
EMAN OMERINOVIC ("MASTER)
111
0
MATEO OŽEGOVIĆ (DRNIS)
91
0
MILE MATIĆ (ŠI 1066)
108
0
MARKO STRUNJE (DRNIS)
91
0
MILE MATIĆ (ŠI 1066)
Medalists
1. TOMA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. EMAN OMERINOVIC, "Master" Bugojno
3. HARIS LJUBUNČIĆ, BUGOJNO
3. MARKO STRUNJE, DRNIŠ
Kumite - Mlađe kadetkinje -55
588
0
NINA GRUBIŠIĆ (NERETV)
437
0
PETRA MIHALJEVIĆ (BSHDOZG)
588
0
NINA GRUBIŠIĆ (NERETV)
559
0
IVANA RADOŠ (KK ZANS)
437
PETRA MIHALJEVIĆ (BSHDOZG)
400
0
ILVANA ALIŠA (BUGOJNO)
75
0
ANA MARIJA JUKICA (ŠI 1066)
526
GORANA ĐEKANOVIĆ (TIGAR.K)
559
0
IVANA RADOŠ (KK ZANS)
437
0
PETRA MIHALJEVIĆ (BSHDOZG)
75
0
ANA MARIJA JUKICA (ŠI 1066)
526
0
GORANA ĐEKANOVIĆ (TIGAR.K)
559
0
IVANA RADOŠ (KK ZANS)
75
0
ANA MARIJA JUKICA (ŠI 1066)
526
0
GORANA ĐEKANOVIĆ (TIGAR.K)
400
0
ILVANA ALIŠA (BUGOJNO)
Medalists
1. ANA MARIJA JUKICA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. IVANA RADOŠ, KK Zanshin Split
3. PETRA MIHALJEVIĆ, BUSHIDO
3. ILVANA ALIŠA, BUGOJNO
Kumite - Seniori (muški) -60
686
0
ARMIN LJUBUNČIĆ (BUGOJNO)
575
0
KEMAL HAVIC (JION)
Medalists
1. ARMIN LJUBUNČIĆ, BUGOJNO
2. KEMAL HAVIC, JION PEB BIHAĆ
3. ----
3. ----
Kumite - Seniorke (ženski) -50
396
0
AMNA KAHAREVIĆ (BUGOJNO)
607
0
STELLA POLONIJO (KRK CRO)
Medalists
1. STELLA POLONIJO, KRK CROATIA
2. AMNA KAHAREVIĆ, BUGOJNO
3. ----
3. ----