Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
4th Zagreb karate Cup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Young boys (U10)
KUMITE-Young girls (U10)
KUMITE-Boys (U12)
KUMITE-Girls (U12)
KUMITE-Young Cadets (U14) (male)
KUMITE-Young Cadets (U14) (female)
KUMITE-Cadets (U16) (male)
KUMITE-Cadets (U16) (female)
KUMITE-Juniors (U18) (male)
KUMITE-Juniors (U18) (female)
KUMITE-Young Seniors (U21) (male)
KUMITE-Young Seniors (U21) (female)
KUMITE-Seniors (male)
KUMITE-Seniors (female)
KATA-A (male)
KATA-A (female)
KATA-B (male)
KATA-B (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Cadets (U16) (male) -52
Kumite - Cadets (U16) (male) -57
Kumite - Cadets (U16) (male) -63
Kumite - Cadets (U16) (male) -70
Kumite - Cadets (U16) (male) +70
Kumite - Cadets (U16) (male) -52
415
0
MIMOLAT BAGAEV (SLOVKNT)
664
0
JURE VASILJ (CROHEC)
415
0
MIMOLAT BAGAEV (SLOVKNT)
768
0
ANTONIO GRGIĆ (SPRTSLF)
768
0
ANTONIO GRGIĆ (SPRTSLF)
595
0
KRISTIJAN LACKOVIĆ (KK IPON)
725
0
DAMIR ČOLOVIĆ (BAR)
351
0
KARLO KNEŽEVIĆ (TAD )
768
0
ANTONIO GRGIĆ (SPRTSLF)
203
0
BENCE HAJDU (FORTUNA)
81
0
BRUNO JELINIĆ (BSHDOZG)
415
0
MIMOLAT BAGAEV (SLOVKNT)
664
JURE VASILJ (CROHEC)
345
0
MÁRK SINDEL (SZARVAS)
658
0
MARTIN MUSA (CROHEC)
399
ANDREJ TVRDOŇ (SVK)
634
0
GERGELY HALLGAT (MTK-BUD)
595
0
KRISTIJAN LACKOVIĆ (KK IPON)
187
IVOR BABIĆ (VGORICA)
346
0
BENDEGÚZ TÁLAS (SZARVAS)
831
0
DAVIDE RAGNOLI (03BS120)
809
0
ANDRO MOŠKUN (KA 1969)
569
0
LUKA SMOLJO (OBI KAŠ)
71
0
FRANJO RAJAKOVIĆ (STIJENA)
688
0
ROBERTO MUSA (CROHEC)
416
MAREK PONCKA (SLOVKNT)
676
0
STIPE MARINČIĆ (CROHEC)
303
0
KRSITÓF KASUBA (SZARVAS)
769
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
398
0
KAROL GAMA (SVK)
307
0
BENCE CSÖPPŰ (SPORTIN)
853
0
ROKO MIHALINEC (SUSEDGR)
899
0
MUSTAFA RAMOVIĆ (BAR)
725
0
DAMIR ČOLOVIĆ (BAR)
768
0
ANTONIO GRGIĆ (SPRTSLF)
81
0
BRUNO JELINIĆ (BSHDOZG)
664
0
JURE VASILJ (CROHEC)
658
0
MARTIN MUSA (CROHEC)
399
0
ANDREJ TVRDOŇ (SVK)
595
0
KRISTIJAN LACKOVIĆ (KK IPON)
187
0
IVOR BABIĆ (VGORICA)
831
0
DAVIDE RAGNOLI (03BS120)
569
0
LUKA SMOLJO (OBI KAŠ)
71
0
FRANJO RAJAKOVIĆ (STIJENA)
416
0
MAREK PONCKA (SLOVKNT)
303
0
KRSITÓF KASUBA (SZARVAS)
769
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
398
0
KAROL GAMA (SVK)
853
0
ROKO MIHALINEC (SUSEDGR)
768
0
ANTONIO GRGIĆ (SPRTSLF)
81
0
BRUNO JELINIĆ (BSHDOZG)
399
0
ANDREJ TVRDOŇ (SVK)
595
0
KRISTIJAN LACKOVIĆ (KK IPON)
831
0
DAVIDE RAGNOLI (03BS120)
416
0
MAREK PONCKA (SLOVKNT)
769
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
853
0
ROKO MIHALINEC (SUSEDGR)
81
0
BRUNO JELINIĆ (BSHDOZG)
595
0
KRISTIJAN LACKOVIĆ (KK IPON)
831
0
DAVIDE RAGNOLI (03BS120)
853
0
ROKO MIHALINEC (SUSEDGR)
81
0
BRUNO JELINIĆ (BSHDOZG)
831
0
DAVIDE RAGNOLI (03BS120)
569
0
LUKA SMOLJO (OBI KAŠ)
346
0
BENDEGÚZ TÁLAS (SZARVAS)
416
0
MAREK PONCKA (SLOVKNT)
346
0
BENDEGÚZ TÁLAS (SZARVAS)
853
0
ROKO MIHALINEC (SUSEDGR)
416
0
MAREK PONCKA (SLOVKNT)
Medalists
1. BRUNO JELINIĆ, BUSHIDO
2. DAVIDE RAGNOLI, Polisportiva NAKAYAMA
3. ANTONIO GRGIĆ, SPORTSLIFE
3. ROKO MIHALINEC, SUSEDGRAD
Kumite - Cadets (U16) (male) -57
770
FRAN PETKOVIĆ (SPRTSLF)
770
0
FRAN PETKOVIĆ (SPRTSLF)
633
0
BALÁZS VÉCSEI (MTK-BUD)
633
0
BALÁZS VÉCSEI (MTK-BUD)
402
0
PETRO BOCHUSEVYCH (SVK)
770
0
FRAN PETKOVIĆ (SPRTSLF)
197
0
PATRIK MACUKIĆ (VGORICA)
421
DAVID MAROŠI (SLOVKNT)
633
BALÁZS VÉCSEI (MTK-BUD)
418
DÁVID KAJÁNEK (SLOVKNT)
726
EROL LUKOLIĆ (BAR)
419
ZDENKO VANKA (SLOVKNT)
597
PATRIK KOZARIĆ (KK IPON)
402
PETRO BOCHUSEVYCH (SVK)
802
0
NICOLA PUNTIN (KC03)
198
0
SLAVKO VLAHINIĆ (VGORICA)
507
RÓBERT SCHWARTZ (SLOVKNT)
350
DOMINIK BENČAN (TAD )
85
LUKA BJELOVUK (BSHDOZG)
420
MATEJ HAJDU (SLOVKNT)
138
GAVRILO HONING (BVSC)
417
PAVEL SUTIAK (SLOVKNT)
166
BESIM ADEMI (HR.DRAG)
770
0
FRAN PETKOVIĆ (SPRTSLF)
421
0
DAVID MAROŠI (SLOVKNT)
633
0
BALÁZS VÉCSEI (MTK-BUD)
418
0
DÁVID KAJÁNEK (SLOVKNT)
726
0
EROL LUKOLIĆ (BAR)
419
0
ZDENKO VANKA (SLOVKNT)
597
0
PATRIK KOZARIĆ (KK IPON)
402
0
PETRO BOCHUSEVYCH (SVK)
802
0
NICOLA PUNTIN (KC03)
507
0
RÓBERT SCHWARTZ (SLOVKNT)
350
0
DOMINIK BENČAN (TAD )
85
0
LUKA BJELOVUK (BSHDOZG)
420
0
MATEJ HAJDU (SLOVKNT)
138
0
GAVRILO HONING (BVSC)
417
0
PAVEL SUTIAK (SLOVKNT)
166
0
BESIM ADEMI (HR.DRAG)
421
0
DAVID MAROŠI (SLOVKNT)
633
0
BALÁZS VÉCSEI (MTK-BUD)
419
0
ZDENKO VANKA (SLOVKNT)
402
0
PETRO BOCHUSEVYCH (SVK)
507
0
RÓBERT SCHWARTZ (SLOVKNT)
350
0
DOMINIK BENČAN (TAD )
420
0
MATEJ HAJDU (SLOVKNT)
417
0
PAVEL SUTIAK (SLOVKNT)
421
0
DAVID MAROŠI (SLOVKNT)
402
0
PETRO BOCHUSEVYCH (SVK)
350
0
DOMINIK BENČAN (TAD )
417
0
PAVEL SUTIAK (SLOVKNT)
421
0
DAVID MAROŠI (SLOVKNT)
417
0
PAVEL SUTIAK (SLOVKNT)
166
BESIM ADEMI (HR.DRAG)
420
0
MATEJ HAJDU (SLOVKNT)
166
0
BESIM ADEMI (HR.DRAG)
350
0
DOMINIK BENČAN (TAD )
166
0
BESIM ADEMI (HR.DRAG)
Medalists
1. DAVID MAROŠI, Slovak National Team
2. PAVEL SUTIAK, Slovak National Team
3. BALÁZS VÉCSEI, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
3. DOMINIK BENČAN, TAD RIJEKA
Kumite - Cadets (U16) (male) -63
285
0
LUKA VUČINIĆ (JASTREB)
213
0
MARCELL FALUSI (FORTUNA)
213
0
MARCELL FALUSI (FORTUNA)
422
0
DAVID PODSKLAN (SLOVKNT)
285
0
LUKA VUČINIĆ (JASTREB)
848
0
DAVID PAVIĆ (SUSEDGR)
311
0
ZSOLT SPRINGER (SPORTIN)
213
0
MARCELL FALUSI (FORTUNA)
80
0
TONI TOMIĆ (BSHDOZG)
422
0
DAVID PODSKLAN (SLOVKNT)
377
0
JOVAN ĆIRIĆ (BOEGRKS)
735
0
FRANE PEJKOVIĆ (JADRAN)
729
0
MILOŠ ADŽIĆ (BAR)
423
0
MICHAL MASRNA (SLOVKNT)
255
0
LEON TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
553
0
MARK KMET (CBSPULA)
308
0
GERGŐ TAKÁCS (SPORTIN)
190
0
KRISTIJAN OBRAZOVIĆ (VGORICA)
759
0
TOMISLAV FAJERBACH (LOTOS)
627
0
JOSIP UGRINA (OBI KAŠ)
848
0
DAVID PAVIĆ (SUSEDGR)
213
0
MARCELL FALUSI (FORTUNA)
422
0
DAVID PODSKLAN (SLOVKNT)
735
0
FRANE PEJKOVIĆ (JADRAN)
729
0
MILOŠ ADŽIĆ (BAR)
255
0
LEON TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
190
0
KRISTIJAN OBRAZOVIĆ (VGORICA)
627
0
JOSIP UGRINA (OBI KAŠ)
848
0
DAVID PAVIĆ (SUSEDGR)
422
0
DAVID PODSKLAN (SLOVKNT)
255
0
LEON TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
190
0
KRISTIJAN OBRAZOVIĆ (VGORICA)
848
0
DAVID PAVIĆ (SUSEDGR)
255
0
LEON TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
729
0
MILOŠ ADŽIĆ (BAR)
553
0
MARK KMET (CBSPULA)
190
0
KRISTIJAN OBRAZOVIĆ (VGORICA)
729
0
MILOŠ ADŽIĆ (BAR)
Medalists
1. DAVID PAVIĆ, SUSEDGRAD
2. LEON TOMLJANOVIĆ, TUŠKANAC
3. DAVID PODSKLAN, Slovak National Team
3. MILOŠ ADŽIĆ, Bar
Kumite - Cadets (U16) (male) -70
306
0
AN NGUYEN (SPORTIN)
29
0
BORNA PETROVIĆ (PORTO)
306
0
AN NGUYEN (SPORTIN)
898
0
KARLO TURK (KOSTRE)
306
0
AN NGUYEN (SPORTIN)
424
0
ADI GYURIK (SLOVKNT)
29
0
BORNA PETROVIĆ (PORTO)
111
0
RENATO REŠETAR (ZAMET)
832
0
ASHU DELLE CURTI (03BS120)
365
0
LUKA DOLČIĆ (KKHZG)
425
0
ADAM MAJIRSKÝ (SLOVKNT)
898
0
KARLO TURK (KOSTRE)
309
0
ISTVÁN GÓCZI (SPORTIN)
333
0
BLAŽ OSTOJIĆ (FORTITE)
384
0
BOŽIDAR KRSTIĆ (BOEGRKS)
877
0
ROKO ŠTIGLIĆ (TAD )
82
0
BRUNO DREMPETIĆ (BSHDOZG)
481
0
KARLO FUDURIĆ (METAL)
426
PATRIK ŠEBOK (SLOVKNT)
424
0
ADI GYURIK (SLOVKNT)
29
0
BORNA PETROVIĆ (PORTO)
365
0
LUKA DOLČIĆ (KKHZG)
898
0
KARLO TURK (KOSTRE)
309
0
ISTVÁN GÓCZI (SPORTIN)
877
0
ROKO ŠTIGLIĆ (TAD )
82
0
BRUNO DREMPETIĆ (BSHDOZG)
426
0
PATRIK ŠEBOK (SLOVKNT)
424
0
ADI GYURIK (SLOVKNT)
898
0
KARLO TURK (KOSTRE)
309
0
ISTVÁN GÓCZI (SPORTIN)
426
0
PATRIK ŠEBOK (SLOVKNT)
424
0
ADI GYURIK (SLOVKNT)
426
0
PATRIK ŠEBOK (SLOVKNT)
82
BRUNO DREMPETIĆ (BSHDOZG)
309
0
ISTVÁN GÓCZI (SPORTIN)
82
0
BRUNO DREMPETIĆ (BSHDOZG)
Medalists
1. ADI GYURIK, Slovak National Team
2. PATRIK ŠEBOK, Slovak National Team
3. KARLO TURK, KOSTRENA
3. BRUNO DREMPETIĆ, BUSHIDO
Kumite - Cadets (U16) (male) +70
385
0
NEMANJA SPASIĆ (BOEGRKS)
663
0
VLADIMIR OSTOJIĆ (CROHEC)
385
0
NEMANJA SPASIĆ (BOEGRKS)
771
0
KARLO VERŠIĆ (CRO)
427
0
TOMÁŠ KÓSA (SLOVKNT)
385
0
NEMANJA SPASIĆ (BOEGRKS)
297
0
NINO CMREČNJAK (MEĐIMUR)
663
0
VLADIMIR OSTOJIĆ (CROHEC)
771
0
KARLO VERŠIĆ (CRO)
96
0
DÁNIEL CSATÓ (GANZKES)
517
0
LEONARD ŠOGORIĆ (SAMOBOR)
92
0
LUKA BEBIĆ (REN ZG)
182
0
IGOR VRBAN (VGORICA)
473
0
LEON JUGOVAC (METAL)
508
0
IAN BAŽDAR (SAMOBOR)
820
0
MARKO VLAIĆ (TUSKNC)
354
0
LUKA RAIČEVIĆ (TAD )
662
0
IVAN PEHAR (CROHEC)
375
NOVO BOJIČIĆ (BOEGRKS)
427
0
TOMÁŠ KÓSA (SLOVKNT)
663
0
VLADIMIR OSTOJIĆ (CROHEC)
771
0
KARLO VERŠIĆ (CRO)
517
0
LEONARD ŠOGORIĆ (SAMOBOR)
182
0
IGOR VRBAN (VGORICA)
508
0
IAN BAŽDAR (SAMOBOR)
354
0
LUKA RAIČEVIĆ (TAD )
375
0
NOVO BOJIČIĆ (BOEGRKS)
427
0
TOMÁŠ KÓSA (SLOVKNT)
771
0
KARLO VERŠIĆ (CRO)
182
0
IGOR VRBAN (VGORICA)
354
0
LUKA RAIČEVIĆ (TAD )
427
0
TOMÁŠ KÓSA (SLOVKNT)
182
0
IGOR VRBAN (VGORICA)
508
0
IAN BAŽDAR (SAMOBOR)
473
0
LEON JUGOVAC (METAL)
354
0
LUKA RAIČEVIĆ (TAD )
508
0
IAN BAŽDAR (SAMOBOR)
Medalists
1. IGOR VRBAN, VELIKA GORICA
2. TOMÁŠ KÓSA, Slovak National Team
3. KARLO VERŠIĆ, RI CROATIA
3. LUKA RAIČEVIĆ, TAD RIJEKA