Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
5. Ploče Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISCIPLINE
KUMITE
KATA
All
DISPLAY TYPE
Individual results
Per report groups
Per club
All
KUMITE-Cicibani
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ROKO ŽUPANOVIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KUMITE-CIC-M-26
3
3
0
0
0
2.
ALJOŠA KULJIŠ
DALMACIJA
KUMITE-CIC-M+26
1
1
0
0
0
3.
IVAN KRVAVICA
TIGAR KNIN
KUMITE-CIC-M-26
2
1
0
0
0
4.
LUKA STRPIĆ
"B"Biograd
KUMITE-CIC-M-26
2
1
0
0
0
5.
NOAH KRIŽANOVIĆ MIMICA
OKIT
KUMITE-CIC-M-26
2
1
0
0
0
6.
ROKO KATIĆ
PORTO TOLERO
KUMITE-CIC-M-26
2
0
0
0
0
7.
DENI OSTOJIĆ
PORTO TOLERO
KUMITE-CIC-M-26
1
0
0
0
0
8.
JOSIP ROHAČ
PORTO TOLERO
KUMITE-CIC-M+26
1
0
0
0
0
KUMITE-Cicibanke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ANTONIA LOZOVINA
OBI Kaštela
KUMITE-CIC-F+26
3
3
0
0
0
2.
ANICA MATKOVIĆ
DALMACIJA
KUMITE-CIC-Ž-26
1
1
0
0
0
3.
GEA JURIŠIĆ
PORTO TOLERO
KUMITE-CIC-F+26
2
1
0
0
0
4.
MARIJA MARINOVIĆ
PORTO TOLERO
KUMITE-CIC-F+26
2
1
0
0
0
5.
EMA OBRADOVIĆ
PORTO TOLERO
KUMITE-CIC-F+26
2
0
0
0
0
6.
ANA MARJANOVIĆ
OKIT
KUMITE-CIC-Ž-26
1
0
0
0
0
7.
DORA RAKUŠIĆ
PORTO TOLERO
KUMITE-CIC-F+26
1
0
0
0
0
KUMITE-Mlađi učenici
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
DRAGAN SOLDO
MEĐUGORJE
KUMITE-MUČ-M-34
4
4
0
0
0
2.
JAKOV ŠARAVANJA
MEĐUGORJE
KUMITE-MUČ-M-26
3
3
0
0
0
3.
NEVENKO PEHAR
CROHERC
KUMITE-MUČ-M+38
3
3
0
0
0
4.
VIKTOR KVESIĆ
Široki Brijeg
KUMITE-MUČ-M-38
3
3
0
0
0
5.
DAVID SESAR
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
KUMITE-MUČ-M-30
2
2
0
0
0
6.
ALEKSA ĐURANOVIĆ
Bar
KUMITE-MUČ-M-34
4
3
0
0
0
7.
IVANO MILIĆEVIĆ
MEĐUGORJE
KUMITE-MUČ-M-34
4
3
0
0
0
8.
ANTE KALEB
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KUMITE-MUČ-M-38
3
2
0
0
0
9.
FRANKO BOBAN
LJUBUŠKI
KUMITE-MUČ-M+38
3
2
0
0
0
10.
KARLO PLAZIBAT
KK SOKOL
KUMITE-MUČ-M-30
3
2
0
0
0
11.
KRISTIJAN BARBARIĆ
CROHERC
KUMITE-MUČ-M-38
3
2
0
0
0
12.
MIHAEL HRKAĆ
Široki Brijeg
KUMITE-MUČ-M-30
3
2
0
0
0
13.
TOMA MARIN
DALMACIJA
KUMITE-MUČ-M-34
3
2
0
0
0
14.
VUK CIMBALJEVIC
BIJELA
KUMITE-MUČ-M-38
3
2
0
0
0
15.
BORNA KASALO
KK SOKOL
KUMITE-MUČ-M-26
2
1
0
0
0
16.
IVAN MIHOVIL MAGLIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KUMITE-MUČ-M-26
2
1
0
0
0
17.
KARLO BOŠNJAK
LJUBUŠKI
KUMITE-MUČ-M-26
2
1
0
0
0
18.
KRISTIAN BOŽIĆ-BRNIĆ
DALMACIJA
KUMITE-MUČ-M-30
2
1
0
0
0
19.
NIKO BEBIĆ
PORTO TOLERO
KUMITE-MUČ-M+38
2
1
0
0
0
20.
NOA MILAKOVIĆ
OKIT
KUMITE-MUČ-M+38
2
1
0
0
0
21.
MIHAEL JURENIĆ
DALMACIJA
KUMITE-MUČ-M-34
3
1
0
0
0
22.
MIRKO MATIĆ
KARATE KLUB METKOVIĆ
KUMITE-MUČ-M-34
3
1
0
0
0
23.
OLIVER JOVIĆ
"B"Biograd
KUMITE-MUČ-M-26
3
1
0
0
0
24.
DUJE ŠUNJIĆ
PORTO TOLERO
KUMITE-MUČ-M+38
2
0
0
0
0
25.
JURE KARAMATIĆ
PORTO TOLERO
KUMITE-MUČ-M-34
2
0
0
0
0
26.
PETAR MATIĆ
KARATE KLUB METKOVIĆ
KUMITE-MUČ-M-34
2
0
0
0
0
27.
TOMA MEŠTROVIĆ
DALMACIJA
KUMITE-MUČ-M-30
2
0
0
0
0
28.
TONI LUPI
DALMACIJA
KUMITE-MUČ-M-38
2
0
0
0
0
29.
ZVONE BEKAVAC
DALMACIJA
KUMITE-MUČ-M-38
2
0
0
0
0
30.
BEPO KATIĆ
PORTO TOLERO
KUMITE-MUČ-M-30
1
0
0
0
0
31.
DUJE TOPIĆ
DALMACIJA
KUMITE-MUČ-M-30
1
0
0
0
0
32.
IVAN BOŽINOVIĆ
DALMACIJA
KUMITE-MUČ-M-34
1
0
0
0
0
33.
IVAN OPAČAK
OBI Kaštela
KUMITE-MUČ-M-34
1
0
0
0
0
34.
LOVRE DRAŠKOVIĆ
DALMACIJA-CEMENT
KUMITE-MUČ-M+38
1
0
0
0
0
35.
NIKO MARJANOVIĆ
OKIT
KUMITE-MUČ-M-34
1
0
0
0
0
36.
NIKOLA KRASIĆ
CROHERC
KUMITE-MUČ-M-26
1
0
0
0
0
37.
PETAR ILIĆ
KK Knez Domagoj Metković
KUMITE-MUČ-M-38
1
0
0
0
0
38.
RAYAN ZAHRANE
Bar
KUMITE-MUČ-M-38
1
0
0
0
0
39.
ROKO RONČEVIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KUMITE-MUČ-M+38
1
0
0
0
0
40.
ŠIME STRPIĆ
"B"Biograd
KUMITE-MUČ-M-26
1
0
0
0
0
KUMITE-Mlađe učenice
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
IVA MARIĆ
Široki Brijeg
KUMITE-MUČ-F+36
3
3
0
0
0
2.
LAURA BILAC
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
KUMITE-MUČ-F-32
3
3
0
0
0
3.
NIKOLINA TVRDE
DALMACIJA
KUMITE-MUČ-F-28
3
3
0
0
0
4.
JELENA PIPUNIC
DALMACIJA
KUMITE-MUČ-F-36
2
2
0
0
0
5.
NORA BARBIR
PORTO TOLERO
KUMITE-MUČ-F-28
4
3
0
0
0
6.
DORIS KLEPO
DALMACIJA
KUMITE-MUČ-F-28
3
2
0
0
0
7.
ELIN IANACHI ĆOPIČ
OKIT
KUMITE-MUČ-F+36
3
2
0
0
0
8.
KLARA LOVRIĆ
Široki Brijeg
KUMITE-MUČ-F+36
3
2
0
0
0
9.
PAOLA RANČIĆ
OBI Kaštela
KUMITE-MUČ-F-32
3
2
0
0
0
10.
ROZA MARKOVIĆ
KK SOKOL
KUMITE-MUČ-F-28
3
2
0
0
0
11.
GABRIJELA GRUBELIĆ
OKIT
KUMITE-MUČ-F-32
2
1
0
0
0
12.
LANA ŠUŠA
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KUMITE-MUČ-F-32
2
1
0
0
0
13.
LEA REZO
KK Posušje
KUMITE-MUČ-F+36
2
1
0
0
0
14.
MARTA ĆERLEK
KARATE KLUB METKOVIĆ
KUMITE-MUČ-F-28
3
1
0
0
0
15.
FRANKA MIĆIN
OKIT
KUMITE-MUČ-F-32
2
0
0
0
0
16.
LARA OREB
OBI Kaštela
KUMITE-MUČ-F-28
2
0
0
0
0
17.
MARIJA PERVAN
MEĐUGORJE
KUMITE-MUČ-F+36
2
0
0
0
0
18.
MARTA BJELICA
Kakato
KUMITE-MUČ-F-32
2
0
0
0
0
19.
NINA PERIŠIĆ
OBI Kaštela
KUMITE-MUČ-F-28
2
0
0
0
0
20.
SARA VUČAK
DALMACIJA
KUMITE-MUČ-F+36
2
0
0
0
0
21.
LINDA VRANJEŠ
DALMACIJA
KUMITE-MUČ-F-28
1
0
0
0
0
22.
MATEA ČAGALJ
OBI Kaštela
KUMITE-MUČ-F-28
1
0
0
0
0
23.
MIA MARIJA ŠUTA
LJUBUŠKI
KUMITE-MUČ-F+36
1
0
0
0
0
24.
PETRA MAČUKET
KARATE KLUB METKOVIĆ
KUMITE-MUČ-F-36
1
0
0
0
0
25.
VASILISA VUKANOVIĆ
Bar
KUMITE-MUČ-F-36
1
0
0
0
0
KUMITE-Učenici
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
MIHAILO GOJAKOVIĆ
Bar
B5-BOYS+46
4
4
0
0
0
2.
NENAD DJURICIC
BIJELA
B4-BOYS-42
4
4
0
0
0
3.
NOVAK GVOZDENOVIĆ
Bar
B4-BOYS-46
3
3
0
0
0
4.
TOMO SESAR
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
B2-BOYS-34
3
3
0
0
0
5.
DAVID SESAR
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
B1-BOYS-30
2
2
0
0
0
6.
LAZAR GARDASEVIC
BIJELA
B3-BOYS-38, B4-BOYS-42
7
6
0
0
0
7.
ANTE LEONTIĆ
KARATE KLUB METKOVIĆ
B5-BOYS+46
4
3
0
0
0
8.
STIPE VLASTELICA
KK SOKOL
B5-BOYS+46
4
3
0
0
0
9.
TONI GULAM
OKIT
B5-BOYS+46
4
3
0
0
0
10.
DANE JURIČIĆ
CROHERC
B4-BOYS-42
3
2
0
0
0
11.
DOMINIK KLEPO
DALMACIJA
B2-BOYS-34
3
2
0
0
0
12.
IVAN BARIČEVIĆ
DRNIŠ
B3-BOYS-38
3
2
0
0
0
13.
JAKOV ŠARAVANJA
MEĐUGORJE
B1-BOYS-30
3
2
0
0
0
14.
MATEJ ZELJKO
Široki Brijeg
B4-BOYS-46
3
2
0
0
0
15.
MIHAEL MILIČEVIĆ
CROHERC
B4-BOYS-42
3
2
0
0
0
16.
ANDRIJA MRĐEN
"B"Biograd
B3-BOYS-38
2
1
0
0
0
17.
ANTE BEVANDA
CROHERC
B4-BOYS-46
2
1
0
0
0
18.
BAKIR DJUG
KK DO - Tuzla
B2-BOYS-34
2
1
0
0
0
19.
DOMAGOJ TVRDE
DALMACIJA
B3-BOYS-38
2
1
0
0
0
20.
IVANO BEADER
DALMACIJA
B2-BOYS-34
2
1
0
0
0
21.
JOSIP ĆERLEK
KARATE KLUB METKOVIĆ
B1-BOYS-30
2
1
0
0
0
22.
MATEJ REŽIĆ
DALMACIJA-CEMENT
B5-BOYS+46
2
1
0
0
0
23.
ROKO ŽAPER
DALMACIJA
B5-BOYS+46
2
1
0
0
0
24.
VALENTINO SLIŠKOVIĆ
Široki Brijeg
B4-BOYS-46
2
1
0
0
0
25.
BARTUL PAPIĆ
Zvonimir Zadar
B2-BOYS-34
3
1
0
0
0
26.
DUJE ŽDERIĆ
KARATE KLUB METKOVIĆ
B5-BOYS+46
3
1
0
0
0
27.
IVANO IVANKOVIC
CROHERC
B4-BOYS-42
3
1
0
0
0
28.
JURE ILIĆ
KK Knez Domagoj Metković
B5-BOYS+46
3
1
0
0
0
29.
LOVRO ČALE
ZRINSKI
B5-BOYS+46
3
1
0
0
0
30.
MARKO ĆAVAR
Neretva
B4-BOYS-42
3
1
0
0
0
31.
ROKO VLAHOV
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
B5-BOYS+46
3
1
0
0
0
32.
DUJE TOPIĆ
DALMACIJA
B1-BOYS-30
2
0
0
0
0
33.
DUJE RAVLIĆ
KK Zanshin Split
B4-BOYS-42
2
0
0
0
0
34.
IVAN DRAGAN
OBI Kaštela
B4-BOYS-42
2
0
0
0
0
35.
IVAN ŠKOKO
DALMACIJA
B3-BOYS-38
2
0
0
0
0
36.
NIKO JAKELJIĆ
DALMACIJA
B3-BOYS-38
2
0
0
0
0
37.
PETAR MEDAK
KARATE KLUB METKOVIĆ
B4-BOYS-46
2
0
0
0
0
38.
TOMISLAV PEHAR
LJUBUŠKI
B2-BOYS-34
2
0
0
0
0
39.
BRANIMIR PAPIĆ
Zvonimir Zadar
B4-BOYS-46
1
0
0
0
0
40.
DEAN KNEŽIĆ
KK Knez Domagoj Metković
B1-BOYS-30
1
0
0
0
0
41.
DENIS KOŽUL DODIG
ZRINSKI
B5-BOYS+46
1
0
0
0
0
42.
FRANE ORŠULIĆ
KARATE KLUB METKOVIĆ
B4-BOYS-42
1
0
0
0
0
43.
IVAN RAMLJAK
DALMACIJA
B5-BOYS+46
1
0
0
0
0
44.
JURE VICKOV
KK Zanshin Split
B5-BOYS+46
1
0
0
0
0
45.
MARIN GRGIĆ
KARATE KLUB METKOVIĆ
B5-BOYS+46
1
0
0
0
0
46.
MARINO BONAČIĆ
DALMACIJA
B5-BOYS+46
1
0
0
0
0
47.
MARKO GAĆE
DALMACIJA
B5-BOYS+46
1
0
0
0
0
48.
MISLAV ČOVIĆ
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
B4-BOYS-42
1
0
0
0
0
49.
RATKO GAVRAN
LJUBUŠKI
B2-BOYS-34
1
0
0
0
0
50.
TOMISLAV SENKIĆ
CROHERC
B4-BOYS-46
1
0
0
0
0
KUMITE-Učenice
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ANTEA MILETA
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
B6-GIRLS-32
4
4
0
0
0
2.
MARTA STOJIĆ
CROHERC
B8-GIRLS-40
4
4
0
0
0
3.
MARE MILETA
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
B7-GIRLS-36
3
3
0
0
0
4.
MARIAM ZAHRANE
Bar
B9-GIRLS+44
3
3
0
0
0
5.
MARTA DŽELALIJA
DRNIŠ
B8-GIRLS-44
2
2
0
0
0
6.
ANTONIJA KNEZOVIĆ
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
B6-GIRLS-32
4
3
0
0
0
7.
KLARA LIVAJIĆ
DALMACIJA
B7-GIRLS-36
4
3
0
0
0
8.
LAURA BEBIĆ
KARATE KLUB METKOVIĆ
B8-GIRLS-40
4
3
0
0
0
9.
ANJA POKRAJAC
KARATE KLUB METKOVIĆ
B7-GIRLS-36
3
2
0
0
0
10.
ELENA MARIĆ
Hercegovina-Zagreb
B9-GIRLS+44
3
2
0
0
0
11.
ELENA BEŠLIJA
OBI Kaštela
B6-GIRLS-32
3
2
0
0
0
12.
IVA LOVRIĆ
CROHERC
B8-GIRLS-40
3
2
0
0
0
13.
LANA PLAZIBAT
DALMACIJA
B8-GIRLS-40
3
2
0
0
0
14.
LUCIJA PLEĆAŠ
KK Knez Domagoj Metković
B9-GIRLS+44
3
2
0
0
0
15.
MARICA BOŠNJAK
KK SOKOL
B7-GIRLS-36
3
2
0
0
0
16.
SOFIJA MIKULIĆ
BIJELA
B9-GIRLS+44
3
2
0
0
0
17.
STELA BULIĆ
CROHERC
B6-GIRLS-32
3
2
0
0
0
18.
MAJA LUCIJA SOLDO
MEĐUGORJE
B7-GIRLS-36
4
2
0
0
0
19.
EMMA BUHOVAC
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
B8-GIRLS-44
2
1
0
0
0
20.
ENA OPANČAR
ZRINSKI
B6-GIRLS-32
2
1
0
0
0
21.
ILIJANA NAKIĆ
CROHERC
B8-GIRLS-44
2
1
0
0
0
22.
KARMEN ŠURIJA
OKIT
B7-GIRLS-36
2
1
0
0
0
23.
ANTEA NIKOLIĆ
DALMACIJA
B6-GIRLS-32
3
1
0
0
0
24.
MARIJA ŠKOJO
OBI Kaštela
B6-GIRLS-32
3
1
0
0
0
25.
MIHAELA DILBER
DALMACIJA
B8-GIRLS-40
3
1
0
0
0
26.
ANA DESPALATOVIĆ
DALMACIJA
B7-GIRLS-36
2
0
0
0
0
27.
DORA GALOV
KARATE KLUB METKOVIĆ
B9-GIRLS+44
2
0
0
0
0
28.
IVANA SUTON
PORTO TOLERO
B6-GIRLS-32
2
0
0
0
0
29.
KATJA GULIN
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
B9-GIRLS+44
2
0
0
0
0
30.
MAGDALENA JADRIĆ
DALMACIJA
B8-GIRLS-40
2
0
0
0
0
31.
MARČELINA KUVAČIĆ
KK Zanshin Split
B7-GIRLS-36
2
0
0
0
0
32.
SARA ŠTRBIĆ
PORTO TOLERO
B8-GIRLS-40
2
0
0
0
0
33.
ASIA VLAŠIĆ
Kakato
B6-GIRLS-32
1
0
0
0
0
34.
BOŽANA MILIČEVIĆ
LJUBUŠKI
B8-GIRLS-44
1
0
0
0
0
35.
ELA ADŽAGA
OKIT
B6-GIRLS-32
1
0
0
0
0
36.
EMANUELA MILAKOVIĆ
OKIT
B9-GIRLS+44
1
0
0
0
0
37.
ENA BRKIĆ
Zvonimir Zadar
B8-GIRLS-40
1
0
0
0
0
38.
ERIKA VASILJ
KK Knez Domagoj Metković
B6-GIRLS-32
1
0
0
0
0
39.
IVANA ČAMBER
KK Posušje
B8-GIRLS-40
1
0
0
0
0
40.
JOVANAA BOGDNOVIĆ
BIJELA
B6-GIRLS-32
1
0
0
0
0
41.
KLARA LAKOŠ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
B7-GIRLS-36
1
0
0
0
0
42.
MIA SOLDIC
DALMACIJA
B9-GIRLS+44
1
0
0
0
0
43.
NERA GRLJUŠIĆ
KARATE KLUB METKOVIĆ
B8-GIRLS-44
1
0
0
0
0
44.
NINA ČAČIĆ
Zvonimir Zadar
B8-GIRLS-40
1
0
0
0
0
45.
NOA LOVRIĆ
OBI Kaštela
B7-GIRLS-36
1
0
0
0
0
46.
PAULINA ŽULJIĆ
DALMACIJA
B7-GIRLS-36
1
0
0
0
0
KUMITE-Mlađi kadeti
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
MILJENKO VASILJ
MEĐUGORJE
C6-YCAD-M-57
4
4
0
0
0
2.
KARLO RAMLJAK
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
C2-YCAD-M-41
3
3
0
0
0
3.
MARKO STRUNJE
DRNIŠ
C7-YCAD-M+57
3
3
0
0
0
4.
DUJE MIHALJEVIĆ
KARATE KLUB METKOVIĆ
C4-YCAD-M-48
2
2
0
0
0
5.
IVAN BARIČEVIĆ
DRNIŠ
C1-YCAD-M-36
2
2
0
0
0
6.
LUKA DURBIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
C5-YCAD-M-52
2
2
0
0
0
7.
NENAD 1 DJURICIC
BIJELA
C3-YCAD-M-45
1
1
0
0
0
8.
BRUNO BAKOTA
KK Galeb
C7-YCAD-M+57
3
2
0
0
0
9.
JOVAN ĐURANOVIĆ
Bar
C6-YCAD-M-57
3
2
0
0
0
10.
ORLEAN BRKIĆ AVDIĆ
KK SOKOL
C7-YCAD-M+57
3
2
0
0
0
11.
SILVIO KAVELJ
PORTO TOLERO
C6-YCAD-M-57
3
2
0
0
0
12.
STIPE MIJATOVIĆ
DRNIŠ
C6-YCAD-M-57
3
2
0
0
0
13.
JOSIP BOŠNJAK
Neretva
C6-YCAD-M-57, C7-YCAD-M+57
5
3
0
0
0
14.
ANTONIO-DAVID MARKIĆ
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
C4-YCAD-M-48
2
1
0
0
0
15.
DANE JURIČIĆ
CROHERC
C2-YCAD-M-41
2
1
0
0
0
16.
DOMINIK KLEPO
DALMACIJA
C1-YCAD-M-36
2
1
0
0
0
17.
DRAGAN VUČIĆ
LJUBUŠKI
C5-YCAD-M-52
2
1
0
0
0
18.
IVAN BEKAVAC
KK Galeb
C5-YCAD-M-52
2
1
0
0
0
19.
MATEJ SESAR
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
C4-YCAD-M-48
2
1
0
0
0
20.
ŽELJKO PERVAN
CROHERC
C2-YCAD-M-41
2
1
0
0
0
21.
JAKOV MRĐEN
"B"Biograd
C6-YCAD-M-57
3
1
0
0
0
22.
ANTE ZOVKO
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
C2-YCAD-M-41
2
0
0
0
0
23.
DINO SUČIĆ
DALMACIJA
C6-YCAD-M-57
2
0
0
0
0
24.
JOVAN BOGDANOVIC
BIJELA
C6-YCAD-M-57
2
0
0
0
0
25.
LEON BUHIĆ
OKIT
C7-YCAD-M+57
2
0
0
0
0
26.
ROKO PAVLOVIĆ
PORTO TOLERO
C7-YCAD-M+57
2
0
0
0
0
27.
ADAM ILIĆ
TIGAR KNIN
C7-YCAD-M+57
1
0
0
0
0
28.
DARIO TURK
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
C1-YCAD-M-36
1
0
0
0
0
29.
DUJE THEO SAVIĆ
OKIT
C7-YCAD-M+57
1
0
0
0
0
30.
FRANJO JURIČIĆ
CROHERC
C4-YCAD-M-48
1
0
0
0
0
31.
IVO BOKAN
KK SOKOL
C5-YCAD-M-52
1
0
0
0
0
32.
JOSIP OBRADOVIĆ
KARATE KLUB METKOVIĆ
C5-YCAD-M-52
1
0
0
0
0
33.
LEO MUCIĆ
LJUBUŠKI
C1-YCAD-M-36
1
0
0
0
0
34.
LUKA DROPULJIĆ
PORTO TOLERO
C2-YCAD-M-41
1
0
0
0
0
35.
MARTIN MANDŽO
CROHERC
C3-YCAD-M-45
1
0
0
0
0
36.
MATEO RAVLIĆ
KK Zanshin Split
C7-YCAD-M+57
1
0
0
0
0
37.
NIKO BURČUL
Velebit
C6-YCAD-M-57
1
0
0
0
0
38.
NIKO NEMARIĆ
Zvonimir Zadar
C4-YCAD-M-48
1
0
0
0
0
KUMITE-Mlađe kadetkinje
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
KIARA ŠARIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
C12-YCAD-F+55
4
4
0
0
0
2.
NIKA BEŠLIJA
OBI Kaštela
C9-YCAD-F-45
3
3
0
0
0
3.
SARA ŠTRBIĆ
PORTO TOLERO
C8-YCAD-F-40
3
3
0
0
0
4.
ANASTASIJA KOPRIVICA
BIJELA
C11-YCAD-F-55
2
2
0
0
0
5.
MONIKA MARTINOVIĆ
CROHERC
C10-YCAD-F-50
2
2
0
0
0
6.
BARBARA KOLOBARIĆ
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
C9-YCAD-F-45
4
3
0
0
0
7.
JOVANAA BOGDNOVIĆ
BIJELA
C8-YCAD-F-40
4
3
0
0
0
8.
DENEA FRANIĆ RADIĆ
PORTO TOLERO
C12-YCAD-F+55
3
2
0
0
0
9.
EMA GALOV
KARATE KLUB METKOVIĆ
C8-YCAD-F-40
3
2
0
0
0
10.
GITA PELICARIĆ
"B"Biograd
C12-YCAD-F+55
3
2
0
0
0
11.
JOVANA ĐEKANOVIĆ
TIGAR KNIN
C12-YCAD-F+55
3
2
0
0
0
12.
MANDIĆ MARIJA
ZRINSKI
C10-YCAD-F-50
3
2
0
0
0
13.
MARIJA RADNIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
C9-YCAD-F-45
3
2
0
0
0
14.
TONKA BERIŠA
KK JADRAN
C9-YCAD-F-45
3
2
0
0
0
15.
BARBARA BAZINA
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
C11-YCAD-F-55
2
1
0
0
0
16.
BORJA ŠUTIĆ
PORTO TOLERO
C10-YCAD-F-50
2
1
0
0
0
17.
KARLA PEZIĆ
KARATE KLUB METKOVIĆ
C10-YCAD-F-50
2
1
0
0
0
18.
LANA PLAZIBAT
DALMACIJA
C8-YCAD-F-40
2
1
0
0
0
19.
ANIDA BERJAŠEVIĆ
Bar
C12-YCAD-F+55
3
1
0
0
0
20.
LUCIJA PLEĆAS ( LULU )
KK Knez Domagoj Metković
C8-YCAD-F-40
3
1
0
0
0
21.
ANA BEBIĆ
KK Knez Domagoj Metković
C12-YCAD-F+55
2
0
0
0
0
22.
GORANA ĐEKANOVIĆ
TIGAR KNIN
C12-YCAD-F+55
2
0
0
0
0
23.
MARTA RIBIČIĆ
DALMACIJA
C9-YCAD-F-45
2
0
0
0
0
24.
MARTINA GLAMUZINA
CROHERC
C9-YCAD-F-45
2
0
0
0
0
25.
MIA OPAČAK
OBI Kaštela
C10-YCAD-F-50
2
0
0
0
0
26.
MIA MARIA RUDMAN
KRK CROATIA
C8-YCAD-F-40
2
0
0
0
0
27.
ANETA JOVIĆ
"B"Biograd
C9-YCAD-F-45
1
0
0
0
0
28.
GIULY MANCINI
OBI Kaštela
C12-YCAD-F+55
1
0
0
0
0
29.
IVA ŠARIĆ
DALMACIJA
C9-YCAD-F-45
1
0
0
0
0
30.
KASJA BAN
DALMACIJA
C11-YCAD-F-55
1
0
0
0
0
31.
KATJA JERKOVIĆ
KARATE KLUB METKOVIĆ
C8-YCAD-F-40
1
0
0
0
0
32.
KLARA LIVAJIĆ
DALMACIJA
C8-YCAD-F-40
1
0
0
0
0
33.
LUCIJA LESICA
KRK CROATIA
C11-YCAD-F-55
1
0
0
0
0
34.
MIA MUSA
CROHERC
C8-YCAD-F-40
1
0
0
0
0
35.
NINA ELPEZA
DALMACIJA
C12-YCAD-F+55
1
0
0
0
0
36.
PETRA BANDIĆ
ZRINSKI
C9-YCAD-F-45
1
0
0
0
0
37.
ZARA HADŽOVIĆ
Kakato
C10-YCAD-F-50
1
0
0
0
0
KUMITE-Kadeti
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
TOMA MILETA
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
K2-CAD-M-57
3
3
0
0
0
2.
MATEO MITROVIĆ
"B"Biograd
K3-CAD-M-63
2
2
0
0
0
3.
SANDRO KREŠIĆ
KK DO - Tuzla
K5-CAD-M+70
2
2
0
0
0
4.
LUKA KVESIĆ
Hercegovina-Zagreb
K4-CAD-M-70
1
1
0
0
0
5.
MATE ŠARAVANJA
CROHERC
K1-CAD-M-52
1
1
0
0
0
6.
BRUNO ŠUTIĆ
KARATE KLUB METKOVIĆ
K2-CAD-M-57
3
2
0
0
0
7.
LUKAS LOVRIĆ
Neretva
K2-CAD-M-57
3
2
0
0
0
8.
JOVAN BOGDANOVIC
BIJELA
K1-CAD-M-52
2
1
0
0
0
9.
MILJENKO VASILJ
MEĐUGORJE
K2-CAD-M-57
2
1
0
0
0
10.
STIPE MIJATOVIĆ
DRNIŠ
K2-CAD-M-57
3
1
0
0
0
11.
PATRIK ADŽAGA
OKIT
K2-CAD-M-57
2
0
0
0
0
12.
ADAM ILIĆ
TIGAR KNIN
K5-CAD-M+70
1
0
0
0
0
13.
ANTONIO MARIĆ
ZRINSKI
K1-CAD-M-52
1
0
0
0
0
14.
IVAN KRALJEVIĆ
ZRINSKI
K3-CAD-M-63
1
0
0
0
0
15.
LUKA RADIĆ
PORTO TOLERO
K5-CAD-M+70
1
0
0
0
0
16.
NIKOLA ZADRO
KK EMPI PROZOR-RAMA
K2-CAD-M-57
1
0
0
0
0
17.
ROKO GRADAC
PORTO TOLERO
K2-CAD-M-57
1
0
0
0
0
18.
UROŠ BOVAN
"Bjelopoljac"
K3-CAD-M-63
1
0
0
0
0
19.
ZORAN UZELAC
KK Zanshin Split
K4-CAD-M-70
1
0
0
0
0
KUMITE-Kadetkinje
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ENA ROZIĆ
Neretva
K8-CAD-F+54
4
4
0
0
0
2.
DORA REZIĆ
ZRINSKI
K7-CAD-F-54
3
3
0
0
0
3.
JANA PRUSINA
MEĐUGORJE
K6-CAD-F-47
3
3
0
0
0
4.
BARBARA KOLOBARIĆ
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
K6-CAD-F-47
3
2
0
0
0
5.
BRUNA ĆORIĆ
Hercegovina-Zagreb
K7-CAD-F-54
3
2
0
0
0
6.
IVONA RAMLJAK
Neretva
K8-CAD-F+54
3
2
0
0
0
7.
TINA GRKOVIĆ
OBI Kaštela
K8-CAD-F+54
3
2
0
0
0
8.
ANA REŠETAR
PORTO TOLERO
K8-CAD-F+54
4
2
0
0
0
9.
BORJA ŠUTIĆ
PORTO TOLERO
K6-CAD-F-47
2
1
0
0
0
10.
DENEA FRANIĆ RADIĆ
PORTO TOLERO
K8-CAD-F+54
2
1
0
0
0
11.
LANA LOZOVINA
OBI Kaštela
K8-CAD-F+54
2
1
0
0
0
12.
LOLITA LANA IVAKOVIĆ
OBI Kaštela
K7-CAD-F-54
2
1
0
0
0
13.
LUCIJA LESICA
KRK CROATIA
K7-CAD-F-54
2
1
0
0
0
14.
LUCIJA MILETA
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
K8-CAD-F+54
2
1
0
0
0
15.
NIKA BEŠLIJA
OBI Kaštela
K6-CAD-F-47
2
1
0
0
0
16.
SASHA IANACHI ĆOPIĆ
OKIT
K7-CAD-F-54
3
1
0
0
0
17.
DRAGANA ĐEKANOVIĆ
TIGAR KNIN
K8-CAD-F+54
2
0
0
0
0
18.
LARA JOVANOVIĆ
PORTO TOLERO
K7-CAD-F-54
2
0
0
0
0
19.
MIA MARIA RUDMAN
KRK CROATIA
K6-CAD-F-47
2
0
0
0
0
20.
ZANA BARJAKTAREVIĆ
Bar
K6-CAD-F-47
2
0
0
0
0
21.
DOMINA BABIĆ
KK JADRAN
K8-CAD-F+54
1
0
0
0
0
22.
LUCIJA UTOVAC
KARATE KLUB METKOVIĆ
K8-CAD-F+54
1
0
0
0
0
23.
MARINA ŠTRBIĆ
PORTO TOLERO
K7-CAD-F-54
1
0
0
0
0
24.
MARJETA TENŽERA
KK Zanshin Split
K8-CAD-F+54
1
0
0
0
0
25.
ZORANA ĐEKANOVIĆ
TIGAR KNIN
K8-CAD-F+54
1
0
0
0
0
KUMITE-Juniori
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
NIKOLA DAMJANOVIC
Neretva
J3-JUN-M-68
2
2
0
0
0
2.
SANDRO KREŠIĆ
KK DO - Tuzla
J5-JUN-M+76
2
2
0
0
0
3.
TONĆI GRUBŠIĆ
DALMACIJA
J4-JUN-M-76
2
2
0
0
0
4.
TOMA MILETA
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
J2-JUN-M-61
1
1
0
0
0
5.
LUKAS LOVRIĆ
Neretva
J2-JUN-M-61
2
1
0
0
0
6.
OLIVER ČULE
CROHERC
J5-JUN-M+76
2
1
0
0
0
7.
TARIK BAJIĆ
"Bjelopoljac"
J4-JUN-M-76
2
1
0
0
0
8.
ANTE IVAKOVIĆ
OBI Kaštela
J4-JUN-M-76
1
0
0
0
0
9.
DUJE BLAŽEVIĆ
KK Knez Domagoj Metković
J3-JUN-M-68
1
0
0
0
0
10.
FRANKO MILJKO
Neretva
J5-JUN-M+76
1
0
0
0
0
11.
FRANO DROPULJIĆ
PORTO TOLERO
J4-JUN-M-76
1
0
0
0
0
12.
MARKO TRKIJA
BIJELA
J5-JUN-M+76
1
0
0
0
0
13.
MATEO MITROVIĆ
"B"Biograd
J3-JUN-M-68
1
0
0
0
0
14.
PETAR JOSIĆ
KK Zanshin Split
J2-JUN-M-61
1
0
0
0
0
KUMITE-Juniorke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
LANA LOZOVINA
OBI Kaštela
J9-JUN-F+59
3
3
0
0
0
2.
ALMINA HALILOVIC
KK DO - Tuzla
J7-JUN-F-53
2
2
0
0
0
3.
ANA SINKOVIĆ
PORTO TOLERO
J8-JUN-F-59
1
1
0
0
0
4.
ANAMARIJA BORAS
LJUBUŠKI
J6-JUN-F-48
1
1
0
0
0
5.
LINA ŠUTIĆ
KARATE KLUB METKOVIĆ
J9-JUN-F+59
3
2
0
0
0
6.
LOLITA LANA IVAKOVIĆ
OBI Kaštela
J7-JUN-F-53
2
1
0
0
0
7.
LUCIJA MILETA
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
J9-JUN-F+59
2
1
0
0
0
8.
MARIJETA MILETIĆ
LJUBUŠKI
J8-JUN-F-59
2
1
0
0
0
9.
MONIKA RAJIC
KK EMPI PROZOR-RAMA
J9-JUN-F+59
2
1
0
0
0
10.
TINA GRKOVIĆ
OBI Kaštela
J9-JUN-F+59
3
1
0
0
0
11.
DOMINA PAVLOVIĆ
KK JADRAN
J9-JUN-F+59
2
0
0
0
0
12.
ANA REŠETAR
PORTO TOLERO
J8-JUN-F-59
1
0
0
0
0
13.
ANAMARIA MARŠIĆ
PORTO TOLERO
J9-JUN-F+59
1
0
0
0
0
14.
JANA PRUSINA
MEĐUGORJE
J6-JUN-F-48
1
0
0
0
0
15.
LARA JOVANOVIĆ
PORTO TOLERO
J7-JUN-F-53
1
0
0
0
0
16.
MARINA ŠTRBIĆ
PORTO TOLERO
J7-JUN-F-53
1
0
0
0
0
KUMITE-U 21 (muški)
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ANTE IVAKOVIĆ
OBI Kaštela
U3-U21-M-75
1
1
0
0
0
2.
LUKA WILLIAMSON
KK Galeb
U3-U21-M-75
2
1
0
0
0
3.
JOSIP UGRINA
OBI Kaštela
U3-U21-M-75
1
0
0
0
0
KUMITE-U 21 (ženski)
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
MONIKA RAJIČ
KK EMPI PROZOR-RAMA
U8-U21-F-61
2
2
0
0
0
2.
STEFANI KREŠIĆ
KK DO - Tuzla
U10-U21-F+68
1
1
0
0
0
3.
ANA SINKOVIĆ
PORTO TOLERO
U8-U21-F-61
1
0
0
0
0
4.
ANAMARIA MARŠIĆ
PORTO TOLERO
U8-U21-F-61
1
0
0
0
0
5.
KARLA STRAŽIČIĆ
PORTO TOLERO
U10-U21-F+68
1
0
0
0
0
KUMITE-Seniorke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
STEFANI KREŠIĆ
KK DO - Tuzla
KUMITE-SEN-Ž-O
2
2
0
0
0
2.
IVANA GALIĆ
KK Posušje
KUMITE-SEN-Ž-O
2
1
0
0
0
3.
DANIJELA BANOVIĆ
KK SOKOL
KUMITE-SEN-Ž-O
1
0
0
0
0
4.
KARLA STRAŽIČIĆ
PORTO TOLERO
KUMITE-SEN-Ž-O
1
0
0
0
0
KUMITE-Cicibani, KUMITE-Cicibanke
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
DALMACIJA
100000
1.
100000
1.
200000
2
0
0
1.
2.
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
100000
1.
0
5.
100000
1
0
0
2.
3.
OBI Kaštela
0
7.
100000
1.
100000
1
0
0
2.
4.
PORTO TOLERO
100
3.
102
3.
202
0
2
2
4.
5.
OKIT
100
3.
100
4.
200
0
2
0
5.
6.
"B"Biograd
1
5.
0
5.
1
0
0
1
6.
7.
TIGAR KNIN
1
5.
0
5.
1
0
0
1
6.
KUMITE-Mlađi učenici, KUMITE-Mlađe učenice
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
Široki Brijeg
100100
2.
100100
2.
200200
2
2
0
1.
2.
MEĐUGORJE
200100
1.
0
12.
200100
2
1
0
2.
3.
DALMACIJA
2
8.
200001
1.
200003
2
0
3
3.
4.
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
100000
4.
100000
3.
200000
2
0
0
4.
5.
CROHERC
100001
3.
0
12.
100001
1
0
1
5.
6.
KK SOKOL
101
5.
1
8.
102
0
1
2
6.
7.
OKIT
100
6.
2
7.
102
0
1
2
6.
8.
PORTO TOLERO
1
11.
100
4.
101
0
1
1
8.
9.
KARATE KLUB METKOVIĆ
0
13.
100
4.
100
0
1
0
9.
10.
OBI Kaštela
0
13.
100
4.
100
0
1
0
9.
11.
BIJELA
100
6.
0
12.
100
0
1
0
9.
12.
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2
8.
1
8.
3
0
0
3
12.
13.
Bar
1
11.
1
8.
2
0
0
2
13.
14.
LJUBUŠKI
2
8.
0
12.
2
0
0
2
13.
15.
KK Posušje
0
13.
1
8.
1
0
0
1
15.
16.
"B"Biograd
0
13.
0
12.
0
0
0
0
16.
17.
DALMACIJA-CEMENT
0
13.
0
12.
0
0
0
0
16.
18.
Kakato
0
13.
0
12.
0
0
0
0
16.
19.
KK Knez Domagoj Metković
0
13.
0
12.
0
0
0
0
16.
KUMITE-Učenici, KUMITE-Učenice
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
Bar
200000
2.
100000
3.
300000
3
0
0
1.
2.
BIJELA
200100
1.
100
6.
200200
2
2
0
2.
3.
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
200000
2.
2
8.
200002
2
0
2
3.
4.
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
0
15.
200000
1.
200000
2
0
0
4.
5.
CROHERC
102
4.
100201
2.
100303
1
3
3
5.
6.
DRNIŠ
100
6.
100000
3.
100100
1
1
0
6.
7.
DALMACIJA
102
4.
101
5.
203
0
2
3
7.
8.
MEĐUGORJE
100
6.
0
14.
100
0
1
0
8.
9.
OKIT
100
6.
0
14.
100
0
1
0
8.
10.
OBI Kaštela
0
15.
100
6.
100
0
1
0
8.
11.
KARATE KLUB METKOVIĆ
2
9.
2
8.
4
0
0
4
11.
12.
KK Knez Domagoj Metković
1
11.
1
10.
2
0
0
2
12.
13.
KK SOKOL
1
11.
1
10.
2
0
0
2
12.
14.
Široki Brijeg
2
9.
0
14.
2
0
0
2
12.
15.
"B"Biograd
1
11.
0
14.
1
0
0
1
15.
16.
Hercegovina-Zagreb
0
15.
1
10.
1
0
0
1
15.
17.
KK DO - Tuzla
1
11.
0
14.
1
0
0
1
15.
18.
LJUBUŠKI
0
15.
1
10.
1
0
0
1
15.
19.
DALMACIJA-CEMENT
0
15.
0
14.
0
0
0
0
19.
20.
Kakato
0
15.
0
14.
0
0
0
0
19.
21.
KK Posušje
0
15.
0
14.
0
0
0
0
19.
22.
KK Zanshin Split
0
15.
0
14.
0
0
0
0
19.
23.
Neretva
0
15.
0
14.
0
0
0
0
19.
24.
PORTO TOLERO
0
15.
0
14.
0
0
0
0
19.
25.
ZRINSKI
0
15.
0
14.
0
0
0
0
19.
26.
Zvonimir Zadar
0
15.
0
14.
0
0
0
0
19.
KUMITE-Mlađi kadeti, KUMITE-Mlađe kadetkinje
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
200001
1.
100001
2.
300002
3
0
2
1.
2.
BIJELA
100000
3.
100001
2.
200001
2
0
1
2.
3.
DRNIŠ
200001
1.
0
14.
200001
2
0
1
2.
4.
CROHERC
201
6.
100000
4.
100201
1
2
1
4.
5.
KARATE KLUB METKOVIĆ
100000
3.
101
6.
100101
1
1
1
5.
6.
PORTO TOLERO
2
12.
100002
1.
100004
1
0
4
6.
7.
MEĐUGORJE
100000
3.
0
14.
100000
1
0
0
7.
8.
OBI Kaštela
0
16.
100000
4.
100000
1
0
0
7.
9.
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
101
7.
101
6.
202
0
2
2
9.
10.
DALMACIJA
100
10.
2
11.
102
0
1
2
10.
11.
KK Galeb
101
7.
0
14.
101
0
1
1
11.
12.
KK SOKOL
101
7.
0
14.
101
0
1
1
11.
13.
"B"Biograd
0
16.
100
8.
100
0
1
0
13.
14.
Bar
100
10.
0
14.
100
0
1
0
13.
15.
KK JADRAN
0
16.
100
8.
100
0
1
0
13.
16.
ZRINSKI
0
16.
100
8.
100
0
1
0
13.
17.
LJUBUŠKI
2
12.
0
14.
2
0
0
2
17.
18.
KRK CROATIA
0
16.
1
12.
1
0
0
1
18.
19.
Neretva
1
14.
0
14.
1
0
0
1
18.
20.
TIGAR KNIN
0
16.
1
12.
1
0
0
1
18.
21.
Zvonimir Zadar
1
14.
0
14.
1
0
0
1
18.
22.
Kakato
0
16.
0
14.
0
0
0
0
22.
23.
KK Knez Domagoj Metković
0
16.
0
14.
0
0
0
0
22.
24.
KK Zanshin Split
0
16.
0
14.
0
0
0
0
22.
25.
OKIT
0
16.
0
14.
0
0
0
0
22.
26.
Velebit
0
16.
0
14.
0
0
0
0
22.
KUMITE-Kadeti, KUMITE-Kadetkinje
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
Neretva
100
7.
100001
1.
100101
1
1
1
1.
2.
ZRINSKI
101
6.
100000
2.
100101
1
1
1
1.
3.
Hercegovina-Zagreb
100000
1.
100
5.
100100
1
1
0
3.
4.
MEĐUGORJE
1
11.
100000
2.
100001
1
0
1
4.
5.
"B"Biograd
100000
1.
0
9.
100000
1
0
0
5.
6.
CROHERC
100000
1.
0
9.
100000
1
0
0
5.
7.
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
100000
1.
0
9.
100000
1
0
0
5.
8.
KK DO - Tuzla
100000
1.
0
9.
100000
1
0
0
5.
9.
OBI Kaštela
0
15.
103
4.
103
0
1
3
9.
10.
PORTO TOLERO
100
7.
1
7.
101
0
1
1
10.
11.
BIJELA
100
7.
0
9.
100
0
1
0
11.
12.
KK Zanshin Split
100
7.
0
9.
100
0
1
0
11.
13.
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
0
15.
100
5.
100
0
1
0
11.
14.
"Bjelopoljac"
1
11.
0
9.
1
0
0
1
14.
15.
KARATE KLUB METKOVIĆ
1
11.
0
9.
1
0
0
1
14.
16.
TIGAR KNIN
1
11.
0
9.
1
0
0
1
14.
17.
KRK CROATIA
0
15.
1
7.
1
0
0
1
14.
18.
Bar
0
15.
0
9.
0
0
0
0
18.
19.
DRNIŠ
0
15.
0
9.
0
0
0
0
18.
20.
KK EMPI PROZOR-RAMA
0
15.
0
9.
0
0
0
0
18.
21.
KK JADRAN
0
15.
0
9.
0
0
0
0
18.
22.
OKIT
0
15.
0
9.
0
0
0
0
18.
KUMITE-Juniori, KUMITE-Juniorke
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
KK DO - Tuzla
100000
2.
100000
4.
200000
2
0
0
1.
2.
OBI Kaštela
1
8.
100100
1.
100101
1
1
1
2.
3.
Neretva
100101
1.
0
9.
100101
1
1
1
2.
4.
LJUBUŠKI
0
13.
100100
1.
100100
1
1
0
4.
5.
PORTO TOLERO
1
8.
100003
3.
100004
1
0
4
5.
6.
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
100000
2.
1
7.
100001
1
0
1
6.
7.
DALMACIJA
100000
2.
0
9.
100000
1
0
0
7.
8.
"B"Biograd
100
5.
0
9.
100
0
1
0
8.
9.
"Bjelopoljac"
100
5.
0
9.
100
0
1
0
8.
10.
CROHERC
100
5.
0
9.
100
0
1
0
8.
11.
KARATE KLUB METKOVIĆ
0
13.
100
5.
100
0
1
0
8.
12.
MEĐUGORJE
0
13.
100
5.
100
0
1
0
8.
13.
BIJELA
1
8.
0
9.
1
0
0
1
13.
14.
KK Knez Domagoj Metković
1
8.
0
9.
1
0
0
1
13.
15.
KK Zanshin Split
1
8.
0
9.
1
0
0
1
13.
16.
KK EMPI PROZOR-RAMA
0
13.
1
7.
1
0
0
1
13.
17.
KK JADRAN
0
13.
0
9.
0
0
0
0
17.
KUMITE-U 21 (muški), KUMITE-U 21 (ženski)
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
OBI Kaštela
100001
1.
0
4.
100001
1
0
1
1.
2.
KK DO - Tuzla
0
3.
100000
1.
100000
1
0
0
2.
3.
KK EMPI PROZOR-RAMA
0
3.
100000
1.
100000
1
0
0
2.
4.
PORTO TOLERO
0
3.
201
3.
201
0
2
1
4.
5.
KK Galeb
100
2.
0
4.
100
0
1
0
5.
KUMITE-Seniori, KUMITE-Seniorke
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
KK DO - Tuzla
0
1.
100000
1.
100000
1
0
0
1.
2.
KK Posušje
0
1.
100
2.
100
0
1
0
2.
3.
KK SOKOL
0
1.
1
3.
1
0
0
1
3.
4.
PORTO TOLERO
0
1.
1
3.
1
0
0
1
3.
Total
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
500003
1.
300003
3.
800006
8
0
6
1.
2.
DALMACIJA
200204
6.
300104
2.
500308
5
3
8
2.
3.
KK DO - Tuzla
200001
9.
300000
4.
500001
5
0
1
3.
4.
CROHERC
200404
5.
200201
6.
400605
4
6
5
4.
5.
OBI Kaštela
100002
14.
300403
1.
400405
4
4
5
5.
6.
BIJELA
300301
2.
100101
8.
400402
4
4
2
6.
7.
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
300101
4.
100203
7.
400304
4
3
4
7.
8.
MEĐUGORJE
300201
3.
100100
10.
400301
4
3
1
8.
9.
Bar
200101
7.
100001
13.
300102
3
1
2
9.
10.
DRNIŠ
200101
7.
100000
16.
300101
3
1
1
10.
11.
PORTO TOLERO
204
17.
200410
5.
200614
2
6
14
11.
12.
Neretva
100202
10.
100001
13.
200203
2
2
3
12.
13.
Široki Brijeg
100102
11.
100100
10.
200202
2
2
2
13.
14.
KARATE KLUB METKOVIĆ
100003
13.
303
17.
100306
1
3
6
14.
15.
"B"Biograd
100102
11.
100
21.
100202
1
2
2
15.
16.
ZRINSKI
101
20.
100100
10.
100201
1
2
1
16.
17.
LJUBUŠKI
4
23.
100101
8.
100105
1
1
5
17.
18.
Hercegovina-Zagreb
100000
15.
101
19.
100101
1
1
1
18.
19.
KK EMPI PROZOR-RAMA
0
27.
100001
13.
100001
1
0
1
19.
20.
OKIT
300
16.
102
18.
402
0
4
2
20.
21.
KK SOKOL
203
18.
3
23.
206
0
2
6
21.
22.
KK Galeb
201
19.
0
27.
201
0
2
1
22.
23.
KK Posušje
0
27.
101
19.
101
0
1
1
23.
24.
"Bjelopoljac"
101
20.
0
27.
101
0
1
1
23.
25.
KK Zanshin Split
101
20.
0
27.
101
0
1
1
23.
26.
KK JADRAN
0
27.
100
21.
100
0
1
0
26.
27.
KK Knez Domagoj Metković
2
24.
1
25.
3
0
0
3
27.
28.
TIGAR KNIN
2
24.
1
25.
3
0
0
3
27.
29.
KRK CROATIA
0
27.
2
24.
2
0
0
2
29.
30.
Zvonimir Zadar
1
26.
0
27.
1
0
0
1
30.
31.
DALMACIJA-CEMENT
0
27.
0
27.
0
0
0
0
31.
32.
Kakato
0
27.
0
27.
0
0
0
0
31.
33.
Velebit
0
27.
0
27.
0
0
0
0
31.