Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
7. Međunarodni Karate "Grobničan Kup"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Mlađi seniori
KUMITE-Mlađe seniorke
KUMITE-Seniori
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Veterani
KATA-Veteranke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
UČENICI EKIPNO
Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (C1)
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (C2)
Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (C3)
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (C4)
Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (C5)
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (C6)
Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (C3)
276
0
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
616
0
MATTEO VRBAN (NEVERA)
276
0
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
556
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
249
0
NOA MOLNAR (MEĐIMUR)
61
0
LUKA SKOMERŠIĆ (KRK CRO)
556
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
411
0
MARKO VUJEVIĆ (KK CENT)
336
0
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
276
0
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
512
0
MARIN MRKONJIĆ (BSHDOZG)
616
0
MATTEO VRBAN (NEVERA)
244
0
MARKO LEPOGLAVEC (MEĐIMUR)
294
0
FRAN BROZIĆ (KRK CRO)
422
0
KARLO PANIĆ (KK IPON)
239
0
LEON BUTKO (KK LEPO)
546
0
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
103
0
ERIK ĐULA (IVANEC)
671
0
IVAN ZELJKO (TUSKNC)
620
0
MATEJ DMIOVIC (NEVERA)
249
0
NOA MOLNAR (MEĐIMUR)
556
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
336
0
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
616
0
MATTEO VRBAN (NEVERA)
294
0
FRAN BROZIĆ (KRK CRO)
422
0
KARLO PANIĆ (KK IPON)
546
0
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
671
0
IVAN ZELJKO (TUSKNC)
556
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
336
0
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
422
0
KARLO PANIĆ (KK IPON)
671
0
IVAN ZELJKO (TUSKNC)
336
0
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
671
0
IVAN ZELJKO (TUSKNC)
546
0
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
620
0
MATEJ DMIOVIC (NEVERA)
422
0
KARLO PANIĆ (KK IPON)
620
0
MATEJ DMIOVIC (NEVERA)
Medalists
1. LEONARD GOLUBIĆ, Mladost
2. IVAN ZELJKO, TUŠKANAC
3. RAUL VEDRIŠ, Delta
3. KARLO PANIĆ, IPON ZAGREB