Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
8. međunarodni karate "Grobničan kup"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Mlađi seniori
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Veterani
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (C1)
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (C2)
Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (C3)
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (C4)
Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (C5)
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (C6)
Kumite - Učenici ekipno
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (C6)
540
0
FILIP PAURIĆ (BSHDOZG)
320
0
SENAIL BABIĆ (METAL)
320
0
SENAIL BABIĆ (METAL)
591
0
MATEO BRIŠKI (KA 1969)
540
0
FILIP PAURIĆ (BSHDOZG)
330
0
JURE VICKOV (KK ZANS)
320
SENAIL BABIĆ (METAL)
196
0
JAN VERIĆ-NIKŠIĆ (CHMPRI)
591
0
MATEO BRIŠKI (KA 1969)
395
NIKO VRANEK (NOKACHI)
622
0
ROKO VLAHOV (ŠI 1066)
39
0
AMIL MAJETIĆ (KRK CRO)
216
LEON BUTKO (KK LEPO)
628
PETAR CRNKOCI (KK CENT)
350
LUKA DANOLIĆ (KK ZANS)
330
0
JURE VICKOV (KK ZANS)
320
0
SENAIL BABIĆ (METAL)
591
0
MATEO BRIŠKI (KA 1969)
395
0
NIKO VRANEK (NOKACHI)
39
0
AMIL MAJETIĆ (KRK CRO)
216
0
LEON BUTKO (KK LEPO)
628
0
PETAR CRNKOCI (KK CENT)
350
0
LUKA DANOLIĆ (KK ZANS)
330
0
JURE VICKOV (KK ZANS)
591
0
MATEO BRIŠKI (KA 1969)
216
0
LEON BUTKO (KK LEPO)
350
0
LUKA DANOLIĆ (KK ZANS)
330
0
JURE VICKOV (KK ZANS)
350
0
LUKA DANOLIĆ (KK ZANS)
628
PETAR CRNKOCI (KK CENT)
216
0
LEON BUTKO (KK LEPO)
628
0
PETAR CRNKOCI (KK CENT)
Medalists
1. JURE VICKOV, KK Zanshin Split
2. LUKA DANOLIĆ, KK Zanshin Split
3. MATEO BRIŠKI, Karlovac 1969
3. LEON BUTKO, LEPOGLAVA