Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Dalmacija Open 2018 i Prvenstvo Dalmacije 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISCIPLINE
KUMITE
KATA
KATA TIM
KATA DISABLED COMPETITORS
All
DISPLAY TYPE
Individual results
Per report groups
Per club
All
KATA-Cicibani, KATA-Cicibanke
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
KK SOKOL
0
1.
0
1.
0
2
2
3
1.
2.
Kakato
0
1.
0
1.
0
2
0
0
2.
3.
KK Knez Domagoj Metković
0
1.
0
1.
0
0
1
1
3.
4.
KK Galeb
0
1.
0
1.
0
0
1
0
4.
5.
DALMACIJA-CEMENT
0
1.
0
1.
0
0
0
1
5.
6.
KK/Nera/Mostar
0
1.
0
1.
0
0
0
1
5.
7.
PORTO TOLERO
0
1.
0
1.
0
0
0
1
5.
8.
TIGAR KNIN
0
1.
0
1.
0
0
0
0
8.
KATA-Mlađi učenici, KATA-Mlađe učenice
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
Kakato
0
1.
0
1.
0
2
2
1
1.
2.
KK SOKOL
0
1.
0
1.
0
2
1
4
2.
3.
ŠIBENIK
0
1.
0
1.
0
1
0
1
3.
4.
Brač
0
1.
0
1.
0
1
0
0
4.
5.
KYOKUSHIN KARATE KLUB SPLIT
0
1.
0
1.
0
1
0
0
4.
6.
KK Posušje
0
1.
0
1.
0
0
1
2
6.
7.
KK Knez Domagoj Metković
0
1.
0
1.
0
0
1
1
7.
8.
DALMACIJA-CEMENT
0
1.
0
1.
0
0
1
0
8.
9.
PORTO TOLERO
0
1.
0
1.
0
0
1
0
8.
10.
KK Galeb
0
1.
0
1.
0
0
0
3
10.
11.
Karate Dojo Brač
0
1.
0
1.
0
0
0
2
11.
12.
Velebit
0
1.
0
1.
0
0
0
0
12.
KATA-Učenici, KATA-Učenice
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
ŠIBENIK
0
1.
0
1.
0
2
3
3
1.
2.
Kakato
0
1.
0
1.
0
1
2
1
2.
3.
KK Posušje
0
1.
0
1.
0
1
0
1
3.
4.
KK Galeb
0
1.
0
1.
0
1
0
0
4.
5.
KK SOKOL
0
1.
0
1.
0
1
0
0
4.
6.
KYOKUSHIN KARATE KLUB SPLIT
0
1.
0
1.
0
1
0
0
4.
7.
Brač
0
1.
0
1.
0
0
1
1
7.
8.
DALMACIJA-CEMENT
0
1.
0
1.
0
0
1
0
8.
9.
KK Knez Domagoj Metković
0
1.
0
1.
0
0
0
2
9.
10.
KK/Nera/Mostar
0
1.
0
1.
0
0
0
1
10.
11.
Karate Dojo Brač
0
1.
0
1.
0
0
0
0
11.
KATA-Mlađi kadeti, KATA-Mlađe kadetkinje
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
Brač
0
1.
0
1.
0
1
1
0
1.
2.
DALMACIJA-CEMENT
0
1.
0
1.
0
1
1
0
1.
3.
KK Galeb
0
1.
0
1.
0
1
0
1
3.
4.
KK JADRAN
0
1.
0
1.
0
1
0
0
4.
5.
KK/Nera/Mostar
0
1.
0
1.
0
0
1
1
5.
6.
KK SOKOL
0
1.
0
1.
0
0
1
0
6.
7.
ŠIBENIK
0
1.
0
1.
0
0
0
1
7.
KATA-Kadeti, KATA-Kadetkinje
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
ŠIBENIK
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
KATA-Juniori, KATA-Juniorke
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
ŠIBENIK
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
KATA-Seniori, KATA-Seniorke
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
Kakato
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.