Selected tournament: Dalmatinska karate liga - 2.kolo

DISCIPLINE
 
 

KUMITE-Cicibani

 Full nameClubCategoryFght.WinScoTKODiff
1.ROKO ŽUPANOVIĆKARATE KLUB ŠIBENIK 1066KUMITE-CIC-M-26 (PA1)33303
2.BORNA KENKDALMACIJAKUMITE-CIC-M+26 (PA3), KUMITE-CIC-M-26 (PA1)32201
3.LOVRE LADIĆDALMACIJAKUMITE-CIC-M-26 (PA1)32201
4.IVAN KRVAVICATIGAR KNINKUMITE-CIC-M-26 (PA1)21100
5.ALJOŠA KULJIŠDALMACIJAKUMITE-CIC-M-26 (PA1)1000-1
6.FILIP KAJTEZOVIĆZvonimir ZadarKUMITE-CIC-M-26 (PA1)1000-1
7.LUKA ĆOSIĆZvonimir ZadarKUMITE-CIC-M-26 (PA1)1000-1
8.LUKA STRPIĆ"B"BiogradKUMITE-CIC-M-26 (PA1)1000-1
9.TEO JANČIZvonimir ZadarKUMITE-CIC-M+26 (PA3)1000-1

KUMITE-Cicibanke

 Full nameClubCategoryFght.WinScoTKODiff
1.ANTONIA LOZOVINAOBI KaštelaKUMITE-CIC-Ž+26 (PA4)11101
2.ROZA MARKOVIĆKK SOKOLKUMITE-CIC-Ž+26 (PA4)1000-1

KUMITE-Ml. učenici

 Full nameClubCategoryFght.WinScoTKODiff
1.ANTE KALEBKARATE KLUB ŠIBENIK 1066YBOYS-38 (A4)33303
2.DUJE TOPIĆDALMACIJAYBOYS-30 (A2)33303
3.NEVENKO PEHARCROHERCYBOYS+38 (A5)33303
4.IVAN BOŽINOVIĆDALMACIJAYBOYS-34 (A3)22202
5.ŠIME STRPIĆ"B"BiogradYBOYS-26 (A1)22202
6.DUJE ŽDERIĆKARATE KLUB METKOVIĆYBOYS+38 (A5)32201
7.KARLO PLAZIBATKK SOKOLYBOYS-30 (A2)32201
8.ANTE POLIĆZvonimir ZadarYBOYS-34 (A3)21100
9.ILIJA SUČIĆDRNIŠYBOYS+38 (A5)21100
10.IVAN MARKOTIĆDALMACIJAYBOYS-30 (A2)21100
11.JURE KARAMATIĆPORTO TOLEROYBOYS-38 (A4)21100
12.MARKO SURIĆZvonimir ZadarYBOYS-30 (A2)21100
13.MIRKO MATIĆKARATE KLUB METKOVIĆYBOYS-34 (A3)21100
14.NIKOLA KRASIĆCROHERCYBOYS-26 (A1)21100
15.NINO MATIJAŠDALMACIJAYBOYS-30 (A2)21100
16.ROKO RONČEVIĆKARATE KLUB ŠIBENIK 1066YBOYS+38 (A5)21100
17.ROKO NIKOLA GALEŠIĆ"B"BiogradYBOYS-26 (A1)21100
18.TOMA MARINDALMACIJAYBOYS-34 (A3)21100
19.ANTE PRGINOsvit 1971YBOYS-38 (A4)1000-1
20.BEPO KATIĆPORTO TOLEROYBOYS-30 (A2)1000-1
21.BORNA KASALOKK SOKOLYBOYS-26 (A1)1000-1
22.DUJE ŠUNJIĆPORTO TOLEROYBOYS+38 (A5)1000-1
23.IVAN KOSTELACDALMACIJAYBOYS-34 (A3)1000-1
24.JOSIP BARISICDRNIŠYBOYS+38 (A5)1000-1
25.KRISTIAN GABRIĆDALMACIJAYBOYS-30 (A2)1000-1
26.LEON VUDRAGOsvit 1971YBOYS-30 (A2)1000-1
27.LOVRE VUČAKOsvit 1971YBOYS-34 (A3)1000-1
28.LOVRE ROGULJAZvonimir ZadarYBOYS-30 (A2)1000-1
29.MARJAN JURLINAZvonimir ZadarYBOYS+38 (A5)1000-1
30.OLIVER JOVIĆ"B"BiogradYBOYS-26 (A1)1000-1
31.PATRIK VUČIĆCROHERCYBOYS+38 (A5)1000-1
32.PETAR ILIĆKK Knez Domagoj MetkovićYBOYS-38 (A4)1000-1
33.TONI LUPIDALMACIJAYBOYS-38 (A4)1000-1

KUMITE-Ml. učenice

 Full nameClubCategoryFght.WinScoTKODiff
1.GABRIJELA BURIĆKARATE KLUB ŠIBENIK 1066YGIRLS-28 (B1)33303
2.HEYIZHEN ZHAODALMACIJAYGIRLS-36 (B3)22202
3.LANA ŠUŠAKARATE KLUB ŠIBENIK 1066YGIRLS-32 (B2)22202
4.MARIJA MARINOVIĆPORTO TOLEROYGIRLS+36 (B4)11101
5.TEODORA ANTIĆOsvit 1971YGIRLS-28 (B1)32201
6.JELENA PIPUNICDALMACIJAYGIRLS-36 (B3)21100
7.MARTA BJELICAKakatoYGIRLS-32 (B2)21100
8.ANA MIHALJEVIĆDRNIŠYGIRLS-36 (B3)1000-1
9.DORIS KLEPODALMACIJAYGIRLS-28 (B1)1000-1
10.FRANKA SAVIĆKARATE KLUB ŠIBENIK 1066YGIRLS-28 (B1)1000-1
11.KAJA PAULA HRGADRNIŠYGIRLS-32 (B2)1000-1
12.KARMEN SUČIĆDRNIŠYGIRLS-32 (B2)1000-1
13.LUCIJA LOJIĆDRNIŠYGIRLS-36 (B3)1000-1
14.MARIJA BARANDRNIŠYGIRLS+36 (B4)1000-1
15.MIA KOVAČEVIĆDALMACIJAYGIRLS-28 (B1)1000-1
16.NIKOLINA TVRDEDALMACIJAYGIRLS-28 (B1)1000-1

KUMITE-Učenici

 Full nameClubCategoryFght.WinScoTKODiff
1.IVAN BARIČEVIĆDRNIŠBOYS-38 (C3)44404
2.ANTE LEONTIĆKARATE KLUB METKOVIĆBOYS+46 (C6)33303
3.DANE JURIČIĆCROHERCBOYS-42 (C4)22202
4.DOMINIK KLEPODALMACIJABOYS-34 (C2)22202
5.ANTE BEVANDACROHERCBOYS-46 (C5)22000
6.DAVID PAPONJACROHERCBOYS-30 (C1)11101
7.BRUNO MIJATOVIĆDRNIŠBOYS+46 (C6)43302
8.ANDRIJA MRĐEN"B"BiogradBOYS-38 (C3)32201
9.ANTONIO ĐEKADRNIŠBOYS-38 (C3)32201
10.IVAN RAMLJAKDALMACIJABOYS+46 (C6)32201
11.RAFAEL BOŽIĆZvonimir ZadarBOYS-42 (C4)32201
12.BRANIMIR PAPIĆZvonimir ZadarBOYS-46 (C5)21101
13.GABRIJEL PERIŠIĆDRNIŠBOYS-46 (C5)21100
14.LEON LJUBEZKarate Klub PetrinaBOYS-38 (C3)21100
15.MARINO BONAČIĆDALMACIJABOYS+46 (C6)21100
16.MIHAEL VASILJCROHERCBOYS-34 (C2)21100
17.MIHAEL MILIČEVIĆCROHERCBOYS-42 (C4)21100
18.IVAN DRAGANOBI KaštelaBOYS-46 (C5)10000
19.ANDRIJA HRGADRNIŠBOYS+46 (C6)1000-1
20.ANTE MIŠKOVIĆDALMACIJA-CEMENTBOYS+46 (C6)1000-1
21.BARTUL PAPIĆZvonimir ZadarBOYS-34 (C2)1000-1
22.DEAN KNEŽIĆKK Knez Domagoj MetkovićBOYS-30 (C1)1000-1
23.DOMAGOJ TVRDEDALMACIJABOYS-38 (C3)1000-1
24.GAL GRGAS-TUCILOOsvit 1971BOYS-38 (C3)1000-1
25.IVANO BEADERDALMACIJABOYS-38 (C3)1000-1
26.JAKOV CIVADELIĆOBI KaštelaBOYS+46 (C6)1000-1
27.JURE ILIĆKK Knez Domagoj MetkovićBOYS+46 (C6)1000-1
28.KRISTIJAN BARBARIĆCROHERCBOYS-38 (C3)1000-1
29.MARKO RADIVOJEVIĆKakatoBOYS-42 (C4)1000-1
30.MARKO GAĆEDALMACIJABOYS-42 (C4)1000-1
31.MATEJ KLJUSURIĆKK Knez Domagoj MetkovićBOYS-38 (C3)1000-1
32.MATEJ REŽIĆDALMACIJA-CEMENTBOYS+46 (C6)1000-1
33.MATIJA SORIĆKarate Klub PetrinaBOYS-34 (C2)1000-1
34.NIKO JAKELJIĆDALMACIJABOYS-38 (C3)1000-1
35.PETAR MEDAKKARATE KLUB METKOVIĆBOYS-46 (C5)1000-1
36.ROKO ŽAPERDALMACIJABOYS+46 (C6)1000-1
37.TOMISLAV SENKIĆCROHERCBOYS-42 (C4)1000-1

KUMITE-Učenice

 Full nameClubCategoryFght.WinScoTKODiff
1.MARE MILETAKARATE KLUB ŠIBENIK 1066GIRLS-36 (D2)33303
2.MARTA STOJIĆCROHERCGIRLS-40 (D3)33303
3.ANTEA MILETAKARATE KLUB ŠIBENIK 1066GIRLS-32 (D1)22202
4.DORA GALOVKARATE KLUB METKOVIĆGIRLS+44 (D5)22202
5.MARTA DŽELALIJADRNIŠGIRLS-44 (D4)22202
6.IVA LOVRIĆCROHERCGIRLS-40 (D3)32201
7.KLARA LAKOŠKARATE KLUB ŠIBENIK 1066GIRLS-36 (D2)32201
8.ANTEA NIKOLIĆDALMACIJAGIRLS-32 (D1)21100
9.ILIJANA NAKIĆCROHERCGIRLS-44 (D4)21100
10.KLARA LIVAJIĆDALMACIJAGIRLS-36 (D2)21100
11.LAURA BEBIĆKARATE KLUB METKOVIĆGIRLS-40 (D3)21100
12.LUCIJA PLEĆAS ( Z )KK Knez Domagoj MetkovićGIRLS-40 (D3)21100
13.MIRNA DRNASINOBI KaštelaGIRLS-40 (D3)21100
14.NINA ČAČIĆZvonimir ZadarGIRLS-36 (D2)21100
15.STELA BULIĆCROHERCGIRLS-32 (D1)21100
16.ANA DESPALATOVIĆDALMACIJAGIRLS-36 (D2)1000-1
17.ANJA POKRAJACKARATE KLUB METKOVIĆGIRLS-36 (D2)1000-1
18.ASIA VLAŠIĆKakatoGIRLS-32 (D1)1000-1
19.ELENA BEŠLIJAOBI KaštelaGIRLS-32 (D1)1000-1
20.ENA BRKIĆZvonimir ZadarGIRLS-40 (D3)1000-1
21.ERIKA VASILJKK Knez Domagoj MetkovićGIRLS-36 (D2)1000-1
22.GABRIELA BUBALOKK Knez Domagoj MetkovićGIRLS-40 (D3)1000-1
23.LANA PLAZIBATDALMACIJAGIRLS-40 (D3)1000-1
24.LUCIJA PLEĆAŠKK Knez Domagoj MetkovićGIRLS+44 (D5)1000-1
25.LUCIJA BILIĆŠIBENIKGIRLS-40 (D3)1000-1
26.MIA SOLDICDALMACIJAGIRLS-44 (D4)1000-1
27.MIRTA LEMACŠIBENIKGIRLS-36 (D2)1000-1
28.NERA GRLJUŠIĆKARATE KLUB METKOVIĆGIRLS+44 (D5)1000-1
29.SARA ŠTRBIĆPORTO TOLEROGIRLS-44 (D4)1000-1

KUMITE-Mlađi kadeti

 Full nameClubCategoryFght.WinScoTKODiff
1.BRUNO BAKOTAKK GalebYCAD-M+57 (E7)33303
2.DAVID PETRINACROHERCYCAD-M-36 (E1)22202
3.LUKA DURBIĆKARATE KLUB ŠIBENIK 1066YCAD-M-52 (E5)22202
4.ŽELJKO PERVANCROHERCYCAD-M-41 (E2)22202
5.DUJE MIHALJEVIĆKARATE KLUB METKOVIĆYCAD-M-48 (E4)11101
6.JAKOV MRĐEN"B"BiogradYCAD-M-57 (E6)11101
7.MARTIN MANDŽOCROHERCYCAD-M-45 (E3)11101
8.PETAR GLAVAŠCROHERCYCAD-M+57 (E7)32201
9.ADAM ILIĆTIGAR KNINYCAD-M+57 (E7)21100
10.FABIO BOŽIĆZvonimir ZadarYCAD-M+57 (E7)21100
11.FRANJO JURIČIĆCROHERCYCAD-M-48 (E4)21100
12.ANTONIO BOBANOVIĆ"B"BiogradYCAD-M-52 (E5)1000-1
13.DARIO TURKKARATE KLUB ŠIBENIK 1066YCAD-M-36 (E1)1000-1
14.GABRIJEL BOLIĆ"B"BiogradYCAD-M-41 (E2)1000-1
15.IVAN OLIĆZvonimir ZadarYCAD-M+57 (E7)1000-1
16.IVO BOKANKK SOKOLYCAD-M-52 (E5)1000-1
17.KARLO RAMLJAKKARATE KLUB ŠIBENIK 1066YCAD-M-36 (E1)1000-1
18.LOVRE DESPALATOVIĆDALMACIJAYCAD-M-45 (E3)1000-1
19.MATEO OŽEGOVIĆDRNIŠYCAD-M+57 (E7)1000-1
20.MATEO BURAČIĆDRNIŠYCAD-M-41 (E2)1000-1
21.NIKO NEMARIĆZvonimir ZadarYCAD-M-48 (E4)1000-1
22.ORLEAN BRKIĆ AVDIĆKK SOKOLYCAD-M+57 (E7)1000-1
23.ROKO PAVLOVIĆPORTO TOLEROYCAD-M+57 (E7)1000-1
24.STIPE MIJATOVIĆDRNIŠYCAD-M-57 (E6)1000-1

KUMITE-Mlađe kadetkinje

 Full nameClubCategoryFght.WinScoTKODiff
1.DENEA FRANIĆ RADIĆPORTO TOLEROYCAD-F+55 (F5)44404
2.MARIJA RADNIĆKARATE KLUB ŠIBENIK 1066YCAD-F-45 (F2)33303
3.PATRICIJA PRGACROHERCYCAD-F-40 (F1)33303
4.BORJA ŠUTIĆPORTO TOLEROYCAD-F-50 (F3)22202
5.MIA OPAČAKOBI KaštelaYCAD-F-55 (F4)22202
6.KIARA ŠARIĆKARATE KLUB ŠIBENIK 1066YCAD-F+55 (F5)32201
7.TONKA BERIŠAKK JADRANYCAD-F-45 (F2)32201
8.EMA GALOVKARATE KLUB METKOVIĆYCAD-F-40 (F1)21100
9.GITA PELICARIĆ"B"BiogradYCAD-F+55 (F5)21100
10.MONIKA MARTINOVIĆCROHERCYCAD-F-50 (F3)21100
11.NINA ELPEZADALMACIJAYCAD-F+55 (F5)21100
12.ANA BEBIĆKK Knez Domagoj MetkovićYCAD-F+55 (F5)1000-1
13.ANETA JOVIĆ"B"BiogradYCAD-F-45 (F2)1000-1
14.GORANA ĐEKANOVIĆTIGAR KNINYCAD-F+55 (F5)1000-1
15.JOVANA ĐEKANOVIĆTIGAR KNINYCAD-F+55 (F5)1000-1
16.KARLA PEZIĆKARATE KLUB METKOVIĆYCAD-F-45 (F2)1000-1
17.KASJA BANDALMACIJAYCAD-F-55 (F4)1000-1
18.KATJA JERKOVIĆKARATE KLUB METKOVIĆYCAD-F-40 (F1)1000-1
19.KJARA MIOČEV"B"BiogradYCAD-F-45 (F2)1000-1
20.KORINA VRANDEČIĆKK SOKOLYCAD-F-55 (F4)1000-1
21.LANA LJOKAZvonimir ZadarYCAD-F+55 (F5)1000-1
22.MARTA KERUMKK GalebYCAD-F+55 (F5)1000-1
23.MARTINA GLAMUZINACROHERCYCAD-F-45 (F2)1000-1
24.MIA MUSACROHERCYCAD-F-40 (F1)1000-1
25.NIKA BEŠLIJAOBI KaštelaYCAD-F-40 (F1)1000-1
26.STELA BILAVERVelebitYCAD-F-50 (F3)1000-1
27.ZARA HADŽOVIĆKakatoYCAD-F-50 (F3)1000-1

KUMITE-Kadeti

 Full nameClubCategoryFght.WinScoTKODiff
1.IVAN ŠIMOVIĆCROHERCCAD-M+70 (G5)11101
2.MATEO MITROVIĆ"B"BiogradCAD-M-63 (G3)11101
3.JOSIP ŠIMOVIĆCROHERCCAD-M-63 (G3)1000-1
4.LUKA RADIĆPORTO TOLEROCAD-M+70 (G5)1000-1

KUMITE-Kadetkinje

 Full nameClubCategoryFght.WinScoTKODiff
1.BARBARA GRGIĆCROHERCCAD-F+54 (H3)44404
2.LOLITA LANA IVAKOVIĆOBI KaštelaCAD-F-54 (H2)22202
3.LUCIJA UTOVACKARATE KLUB METKOVIĆCAD-F+54 (H3)43302
4.DOMINA BABIĆKK JADRANCAD-F+54 (H3)32201
5.LANA LOZOVINAOBI KaštelaCAD-F+54 (H3)21201
6.MILANA VUKMIROVIĆTIGAR KNINCAD-F-54 (H2)21100
7.ANA REŠETARPORTO TOLEROCAD-F+54 (H3)1000-1
8.DRAGANA ĐEKANOVIĆTIGAR KNINCAD-F+54 (H3)1000-1
9.IVANA MARINOVIĆOBI KaštelaCAD-F+54 (H3)1000-1
10.LARA JOVANOVIĆPORTO TOLEROCAD-F-54 (H2)1000-1
11.LUCIJA MILETAKARATE KLUB ŠIBENIK 1066CAD-F+54 (H3)1000-1
12.MARINA ŠTRBIĆPORTO TOLEROCAD-F-54 (H2)1000-1
13.TINA GRKOVIĆOBI KaštelaCAD-F+54 (H3)1000-1
14.ZORANA ĐEKANOVIĆTIGAR KNINCAD-F+54 (H3)1000-1
15.LAURA KLEPICATIGAR KNINCAD-F+54 (H3)1000-2