Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
Križevci Open 2015
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Ml. učenici
KUMITE-Ml. učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Kids (male)
KATA-Kids (female)
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađekadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađi kadeti -36
Kumite - Mlađi kadeti -41
Kumite - Mlađi kadeti -45
Kumite - Mlađi kadeti -48
Kumite - Mlađi kadeti -52
Kumite - Mlađi kadeti -57
Kumite - Mlađi kadeti +57
Kumite - Mlađi kadeti -OPEN
Kumite - Mlađi kadeti -36
6
0
TARIK ŽIŽAK (ARGORIJ)
353
0
NOA RUMENJAK (KK IPON)
355
0
IVAN PRELEC (KK IPON)
198
0
FRAN JAKOPANEC (PODRAVK)
6
0
TARIK ŽIŽAK (ARGORIJ)
355
0
IVAN PRELEC (KK IPON)
Medalists
1. TARIK ŽIŽAK, RIJEKA
2. IVAN PRELEC, IPON ZAGREB
3. NOA RUMENJAK, IPON ZAGREB
3. FRAN JAKOPANEC, PODRAVKA
Kumite - Mlađi kadeti -41
170
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
74
0
JAKOV FEMBER (STIJENA)
170
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
337
ANTE VUJANOVIĆ (JADRAN)
44
0
GORDAN PECIKOZIĆ (DURDEVA)
197
0
BOJAN SARIĆ (PODRAVK)
356
FRAN VUKOMANOVIĆ (KK IPON)
74
0
JAKOV FEMBER (STIJENA)
337
0
ANTE VUJANOVIĆ (JADRAN)
44
0
GORDAN PECIKOZIĆ (DURDEVA)
356
0
FRAN VUKOMANOVIĆ (KK IPON)
74
0
JAKOV FEMBER (STIJENA)
356
0
FRAN VUKOMANOVIĆ (KK IPON)
44
GORDAN PECIKOZIĆ (DURDEVA)
Medalists
1. FRAN VUKOMANOVIĆ, IPON ZAGREB
2. JAKOV FEMBER, STIJENA
3. KRISTIJAN TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec
3. GORDAN PECIKOZIĆ, ĐURĐEVAC
Kumite - Mlađi kadeti -45
394
0
MATIJA BUJANIĆ (MEĐIMUR)
30
0
RENATO DJAKOVIĆ (KTC KŽ)
186
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
181
0
MATEO JAKOPANEC (KK "VŽ")
30
0
RENATO DJAKOVIĆ (KTC KŽ)
186
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
Medalists
1. RENATO DJAKOVIĆ, KK KTC KRIŽEVCI
2. JOSIP SLUKIĆ, GLOBUS Čakovec
3. MATIJA BUJANIĆ, Međimurje
3. ----
Kumite - Mlađi kadeti -48
348
0
JAKOV ZELJKO (NZG)
151
0
LUKA CIPRIĆ (TIGAR)
245
0
LUKA MILIČEVIĆ (OKIT)
173
0
DORIAN KALAJDŽIJA (KK "VŽ")
348
0
JAKOV ZELJKO (NZG)
245
0
LUKA MILIČEVIĆ (OKIT)
Medalists
1. JAKOV ZELJKO, NOVI ZAGREB
2. LUKA MILIČEVIĆ, OKIT
3. LUKA CIPRIĆ, Tigar Sisak
3. DORIAN KALAJDŽIJA, VARAŽDIN
Kumite - Mlađi kadeti -52
244
LUKA BOŽAC (OKIT)
213
0
ANTUN VUJEVIĆ (KGB)
269
0
ZSOLT KACSALA (GANZKES)
244
LUKA BOŽAC (OKIT)
167
TEO KEČKEŠ (GLOBUS)
268
ÁDÁM DVORÁK (GANZKES)
213
0
ANTUN VUJEVIĆ (KGB)
244
0
LUKA BOŽAC (OKIT)
167
0
TEO KEČKEŠ (GLOBUS)
268
0
ÁDÁM DVORÁK (GANZKES)
213
0
ANTUN VUJEVIĆ (KGB)
167
0
TEO KEČKEŠ (GLOBUS)
Medalists
1. TEO KEČKEŠ, GLOBUS Čakovec
2. ANTUN VUJEVIĆ, Mladost
3. LUKA BOŽAC, OKIT
3. ----
Kumite - Mlađi kadeti -57
303
0
LUKA ČONDIĆ (KTC KŽ)
84
0
MIHAEL SIRC (KK MS)
160
0
JOSIP FRANCKI-NOVAK (GLOBUS)
5
0
VIKTOR FAGNJEN (ARGORIJ)
84
0
MIHAEL SIRC (KK MS)
5
0
VIKTOR FAGNJEN (ARGORIJ)
Medalists
1. MIHAEL SIRC, Mala Subotica
2. VIKTOR FAGNJEN, RIJEKA
3. LUKA ČONDIĆ, KK KTC KRIŽEVCI
3. JOSIP FRANCKI-NOVAK, GLOBUS Čakovec
Kumite - Mlađi kadeti +57
270
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
203
0
IVAN VAJDIĆ (PODRAVK)
270
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
212
JAKOV RUKAVINA (KGB)
9
0
DORIJAN KEŠER (KTC KŽ)
327
0
JOSIP JURJEVIĆ (SOKOL)
273
KARLO ZORIČIĆ (OPATIJA)
270
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
212
0
JAKOV RUKAVINA (KGB)
9
0
DORIJAN KEŠER (KTC KŽ)
273
0
KARLO ZORIČIĆ (OPATIJA)
212
0
JAKOV RUKAVINA (KGB)
9
0
DORIJAN KEŠER (KTC KŽ)
273
0
KARLO ZORIČIĆ (OPATIJA)
327
0
JOSIP JURJEVIĆ (SOKOL)
Medalists
1. JAKOV RUKAVINA, Mladost
2. DORIJAN KEŠER, KK KTC KRIŽEVCI
3. ANTON BAŽDARIĆ, OPATIJA
3. KARLO ZORIČIĆ, OPATIJA
Kumite - Mlađi kadeti -OPEN
10
DORIJAN KEŠER (KTC KŽ)
10
0
DORIJAN KEŠER (KTC KŽ)
400
0
MIHAEL SIRC (KK MS)
168
0
TEO KEČKEŠ (GLOBUS)
328
0
ÁDÁM DVORÁK (GANZKES)
10
DORIJAN KEŠER (KTC KŽ)
329
ZSOLT KACSALA (GANZKES)
400
MIHAEL SIRC (KK MS)
345
DARIO MILINKOVIĆ (KK IPON)
116
PATRIK MACUKIĆ (VGORICA)
271
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
73
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
168
0
TEO KEČKEŠ (GLOBUS)
10
0
DORIJAN KEŠER (KTC KŽ)
329
0
ZSOLT KACSALA (GANZKES)
400
0
MIHAEL SIRC (KK MS)
345
0
DARIO MILINKOVIĆ (KK IPON)
116
0
PATRIK MACUKIĆ (VGORICA)
271
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
73
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
168
0
TEO KEČKEŠ (GLOBUS)
400
0
MIHAEL SIRC (KK MS)
345
0
DARIO MILINKOVIĆ (KK IPON)
73
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
168
0
TEO KEČKEŠ (GLOBUS)
345
0
DARIO MILINKOVIĆ (KK IPON)
73
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
Medalists
1. DARIO MILINKOVIĆ, IPON ZAGREB
2. TEO KEČKEŠ, GLOBUS Čakovec
3. MIHAEL SIRC, Mala Subotica
3. DARIO GLUHINIĆ, STIJENA