Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
Podravina Open 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE - Young boys
KUMITE - Young girls
KUMITE-Boys
KUMITE-Girls
KUMITE-Young Cadets (male)
KUMITE-Young Cadets (female)
KUMITE-Cadets (male)
KUMITE-Cadets (female)
KUMITE-Juniors (male)
KUMITE-Juniors (female)
KUMITE-U21 (male)
KUMITE-U21 (female)
KUMITE-Seniors (male)
KUMITE - Seniors (female)
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Young Boys
KATA-Young Girls
KATA-Boys
KATA-Girls
KATA-Younger cadets
KATA-Cadets (male)
KATA-Cadets (female)
KATA-Juniors (male)
KATA-Juniors (female)
KATA-Open (male)
KATA-Open (female)
KATA-Seniors (male)
KATA TEAM-Young Boys
KATA TEAM-Boys
KATA TEAM-Girls
KATA TEAM-Young Cadets (female)
KATA PP (male)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kata - Young Cadets (F)
Kata - Young Cadets (F)
228
BRIGITTA VARGA (DMTK HU)
228
0
BRIGITTA VARGA (DMTK HU)
379
5
ANA HARAMBAŠA (ZEN)
386
0
EMA TRATNJAK (KK PTČ)
379
5
ANA HARAMBAŠA (ZEN)
275
LUKRECIJA BRKAN (ALFA)
491
0
LANA HORVAT (333CR)
228
5
BRIGITTA VARGA (DMTK HU)
142
KATIA ŠEGAVČIĆ (SOKOLHR)
490
3
LUCIJA POSAVEC (333CR)
229
2
RENÁTA VARGA (DMTK HU)
301
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
489
0
IVA MILDE (333CR)
476
5
TEODORA TSANEVA (NIKON)
403
ASJA ŠTALMAJER (VUKOVAR)
379
4
ANA HARAMBAŠA (ZEN)
275
1
LUKRECIJA BRKAN (ALFA)
228
0
BRIGITTA VARGA (DMTK HU)
142
5
KATIA ŠEGAVČIĆ (SOKOLHR)
490
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
301
5
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
476
4
TEODORA TSANEVA (NIKON)
403
1
ASJA ŠTALMAJER (VUKOVAR)
379
0
ANA HARAMBAŠA (ZEN)
142
5
KATIA ŠEGAVČIĆ (SOKOLHR)
301
4
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
476
1
TEODORA TSANEVA (NIKON)
142
5
KATIA ŠEGAVČIĆ (SOKOLHR)
301
0
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
490
LUCIJA POSAVEC (333CR)
476
5
TEODORA TSANEVA (NIKON)
490
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
Medalists
1. KATIA ŠEGAVČIĆ, Hrvatski Sokol
2. ISKRA MAJSEC, SAMOBOR
3. ANA HARAMBAŠA, ZEN LUDBREG
3. TEODORA TSANEVA, Karate Club Nikon