Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
Podravina Open 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
1.CKKS TRAUNROIT
ALFA
Barcsi Városi Sportegyesület
Baščaršija
BUSHIDO
BUŽIM
DALMACIJA
Delta
DMTK Karate Hungary
ĐURĐEVAC
ENERGIJA
GLOBUS Čakovec
HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Hrvatski Sokol
IVANEC
JION PEB BIHAĆ
Karate Club Nikon
KARATE KLUB METKOVIĆ
KK DO - Tuzla
KK Grobničan
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK Zanshin Split
KLENOVNIK
Koprivnica
LEPOGLAVA
MAKPETROL
Max Ivankovo
Međimurje
MEĐUGORJE
Mladost
Nova Gradiška
Pitomača
PODRAVSKI SOKOL
SAMOBOR
Slavonski Brod
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
Šesnaesta Banja Luka
Tigar Sisak
UTE
VELIKA GORICA
Virovitica
Vukovar`91
ZAMET
ZEN LUDBREG
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Boys -38
Kumite - Boys -42
Kumite - Girls -44
Kumite - Young Cadets (male) +57
Kumite - Cadets (male) +70
Kumite - Cadets (M) -Open
Kumite - Boys -38
421
LUKA TIŠLJER (KGB)
421
0
LUKA TIŠLJER (KGB)
500
1
MILOŠ RISTIĆ ("16-A")
325
2
MARKO VUJEVIĆ (KK CENT)
500
9
MILOŠ RISTIĆ ("16-A")
400
TIBOR VASKRSIĆ (VUKOVAR)
421
LUKA TIŠLJER (KGB)
9
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
24
0
PETAR FILIPOVIĆ (KTC KŽ)
479
0
NIKOLA ZAFIROV (NIKON)
12
JAKOB ĐEBRO (DURDEVA)
440
LEON VUKOJA (MAXIVK)
262
SINAN PALJEVAC (BIH-SAR)
500
5
MILOŠ RISTIĆ ("16-A")
400
3
TIBOR VASKRSIĆ (VUKOVAR)
421
0
LUKA TIŠLJER (KGB)
9
1
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
479
7
NIKOLA ZAFIROV (NIKON)
12
0
JAKOB ĐEBRO (DURDEVA)
440
1
LEON VUKOJA (MAXIVK)
262
9
SINAN PALJEVAC (BIH-SAR)
500
0
MILOŠ RISTIĆ ("16-A")
9
3
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
479
2
NIKOLA ZAFIROV (NIKON)
262
2
SINAN PALJEVAC (BIH-SAR)
9
1
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
262
2
SINAN PALJEVAC (BIH-SAR)
440
LEON VUKOJA (MAXIVK)
479
9
NIKOLA ZAFIROV (NIKON)
440
0
LEON VUKOJA (MAXIVK)
Medalists
1. SINAN PALJEVAC, Baščaršija
2. VALERIO PREVEDAN, ĐURĐEVAC
3. MILOŠ RISTIĆ, Šesnaesta Banja Luka
3. NIKOLA ZAFIROV, Karate Club Nikon
Kumite - Boys -42
121
0
ALEX OROSZVÁRI (UTE)
117
0
MARKO TOMLJENOVIĆ (0354451)
148
0
NOA BANČIĆ (KLENOVN)
117
2
MARKO TOMLJENOVIĆ (0354451)
3
1
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
121
0
ALEX OROSZVÁRI (UTE)
327
0
BRUNO BOŠNJAK (KK CENT)
194
9
LUKA PEJIĆ (ENERGIJ)
8
MATIJA ŠPOLJAR (DURDEVA)
117
0
MARKO TOMLJENOVIĆ (0354451)
3
3
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
194
2
LUKA PEJIĆ (ENERGIJ)
8
0
MATIJA ŠPOLJAR (DURDEVA)
3
0
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
194
2
LUKA PEJIĆ (ENERGIJ)
8
2
MATIJA ŠPOLJAR (DURDEVA)
327
0
BRUNO BOŠNJAK (KK CENT)
Medalists
1. LUKA PEJIĆ, ENERGIJA
2. IVAN JURIČIĆ, ĐURĐEVAC
3. ALEX OROSZVÁRI, UTE
3. MATIJA ŠPOLJAR, ĐURĐEVAC
Kumite - Girls -44
329
3
LANA GOLOMBOŠ (TIGAR)
322
0
EMA FILKOVIĆ (KK CENT)
329
0
LANA GOLOMBOŠ (TIGAR)
120
1
LILI LOYAL (UTE)
322
EMA FILKOVIĆ (KK CENT)
330
ANA TERIHAJ (SAMOBOR)
129
ANĐELA STOJIĆ (ENERGIJ)
120
5
LILI LOYAL (UTE)
322
0
EMA FILKOVIĆ (KK CENT)
330
0
ANA TERIHAJ (SAMOBOR)
129
3
ANĐELA STOJIĆ (ENERGIJ)
120
3
LILI LOYAL (UTE)
129
0
ANĐELA STOJIĆ (ENERGIJ)
330
ANA TERIHAJ (SAMOBOR)
Medalists
1. LILI LOYAL, UTE
2. ANĐELA STOJIĆ, ENERGIJA
3. LANA GOLOMBOŠ, Tigar Sisak
3. ANA TERIHAJ, SAMOBOR
Kumite - Young Cadets (male) +57
441
LOVRO TISUCKI (MAXIVK)
441
1
LOVRO TISUCKI (MAXIVK)
250
0
LUKA RAJNOVIĆ (VIROVTC)
340
VID KRALJ RADULOVIĆ (SAMOBOR)
250
LUKA RAJNOVIĆ (VIROVTC)
441
LOVRO TISUCKI (MAXIVK)
171
HAŠIM BEŠIĆ ("DO")
326
0
ZORAN ZORIĆ (KK CENT)
581
9
LUKA SOKAČ (GLOBUS)
243
GULYÁS CSABA (BARCSI )
425
PATRIK JEDNAR (SAMOBOR)
371
DANILO BOZOVIC (MAKPETR)
340
0
VID KRALJ RADULOVIĆ (SAMOBOR)
250
0
LUKA RAJNOVIĆ (VIROVTC)
441
0
LOVRO TISUCKI (MAXIVK)
171
3
HAŠIM BEŠIĆ ("DO")
581
0
LUKA SOKAČ (GLOBUS)
243
4
GULYÁS CSABA (BARCSI )
425
0
PATRIK JEDNAR (SAMOBOR)
371
1
DANILO BOZOVIC (MAKPETR)
250
0
LUKA RAJNOVIĆ (VIROVTC)
171
1
HAŠIM BEŠIĆ ("DO")
243
0
GULYÁS CSABA (BARCSI )
371
0
DANILO BOZOVIC (MAKPETR)
171
2
HAŠIM BEŠIĆ ("DO")
243
0
GULYÁS CSABA (BARCSI )
581
LUKA SOKAČ (GLOBUS)
371
4
DANILO BOZOVIC (MAKPETR)
581
0
LUKA SOKAČ (GLOBUS)
Medalists
1. HAŠIM BEŠIĆ, KK DO - Tuzla
2. GULYÁS CSABA, Barcsi Városi Sportegyesület
3. LOVRO TISUCKI, Max Ivankovo
3. DANILO BOZOVIC, MAKPETROL
Kumite - Cadets (male) +70
508
0
JOSIP FRANCKI-NOVAK (MEĐIMUR)
239
2
GERGELY SZINYÁKOVICS (BARCSI )
323
0
MARIN ĆOSIĆ (KK CENT)
239
1
GERGELY SZINYÁKOVICS (BARCSI )
508
0
JOSIP FRANCKI-NOVAK (MEĐIMUR)
168
0
SANDRO KREŠIĆ ("DO")
235
1
LUKA STEFANO CIPRIĆ (TIGAR)
467
0
ROBERTO PETROV (NIKON)
30
IVAN KLARIĆ (KTC KŽ)
239
0
GERGELY SZINYÁKOVICS (BARCSI )
168
1
SANDRO KREŠIĆ ("DO")
235
8
LUKA STEFANO CIPRIĆ (TIGAR)
30
0
IVAN KLARIĆ (KTC KŽ)
168
0
SANDRO KREŠIĆ ("DO")
235
0
LUKA STEFANO CIPRIĆ (TIGAR)
30
0
IVAN KLARIĆ (KTC KŽ)
467
0
ROBERTO PETROV (NIKON)
Medalists
1. SANDRO KREŠIĆ, KK DO - Tuzla
2. LUKA STEFANO CIPRIĆ, Tigar Sisak
3. GERGELY SZINYÁKOVICS, Barcsi Városi Sportegyesület
3. ROBERTO PETROV, Karate Club Nikon
Kumite - Cadets (M) -Open
173
0
SANDRO KREŠIĆ ("DO")
362
0
ALEKSANDAR KALABIĆ (DELTA)
324
0
MARIN ĆOSIĆ (KK CENT)
362
4
ALEKSANDAR KALABIĆ (DELTA)
258
1
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
173
0
SANDRO KREŠIĆ ("DO")
236
0
LUKA STEFANO CIPRIĆ (TIGAR)
468
2
ROBERTO PETROV (NIKON)
415
ANTUN VUJEVIĆ (KGB)
362
0
ALEKSANDAR KALABIĆ (DELTA)
258
1
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
468
1
ROBERTO PETROV (NIKON)
415
0
ANTUN VUJEVIĆ (KGB)
258
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
468
0
ROBERTO PETROV (NIKON)
415
0
ANTUN VUJEVIĆ (KGB)
236
0
LUKA STEFANO CIPRIĆ (TIGAR)
Medalists
1. ROBERTO PETROV, Karate Club Nikon
2. DARIO GLUHINIĆ, STIJENA
3. ALEKSANDAR KALABIĆ, Delta
3. LUKA STEFANO CIPRIĆ, Tigar Sisak