Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo regije 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE- Ml.seniori
KUMITE-Seniori
KATA - Veterani
KATA - Veteranke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA TEAM - Veterani
KATA TEAM - Veteranke
KATA TEAM - Seniori
KATA TEAM - Seniorke
KATA TEAM-Kadeti i juniori
KATA TEAM-Kadetkinje i juniorke
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Učenici -30
Kumite - Učenici -34
Kumite - Učenici -38
Kumite - Učenici -42
Kumite - Učenici -46
Kumite - Učenici +46
Kumite - Učenici ekipno
Kumite - Učenici -30
174
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
61
0
LUKA UGRINA (KOSTRE)
101
VITO MILETIĆ (KASTAV)
174
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
101
0
VITO MILETIĆ (KASTAV)
Medalists
1. DOMAGOJ ŠPREM, OPATIJA
2. VITO MILETIĆ, Kastav
3. LUKA UGRINA, KOSTRENA
3. ----
Kumite - Učenici -34
376
0
JERKO JUSUP (DELTA)
105
0
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
137
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
105
0
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
137
0
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
Medalists
1. NIKO MATIJEVIĆ, Kastav
2. RAUL VEDRIŠ, Delta
3. JERKO JUSUP, Delta
3. ----
Kumite - Učenici -38
167
0
TOMISLAV ŠTEFANAC (TAD )
185
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
167
0
TOMISLAV ŠTEFANAC (TAD )
80
0
NIKO DEPIKOLZVANE (KRK CRO)
241
0
DARIAN BELIĆ (SENSEI)
185
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
248
0
RIAN DUŠAN (SENSEI)
102
0
FRAN HOST (KASTAV)
374
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
80
0
NIKO DEPIKOLZVANE (KRK CRO)
185
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
102
0
FRAN HOST (KASTAV)
374
0
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
80
0
NIKO DEPIKOLZVANE (KRK CRO)
102
0
FRAN HOST (KASTAV)
374
0
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
248
0
RIAN DUŠAN (SENSEI)
Medalists
1. FRAN HOST, Kastav
2. NIKO DEPIKOLZVANE, KRK CROATIA
3. LEON BURŠIĆ, OPATIJA
3. MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH, KRK CROATIA
Kumite - Učenici -42
370
0
LUCAS LENCOVIC (KOSTRE)
369
0
VITO KRALJEVIC (KOSTRE)
Medalists
1. VITO KRALJEVIC, KOSTRENA
2. LUCAS LENCOVIC, KOSTRENA
3. ----
3. ----
Kumite - Učenici -46
221
0
ERIK ARSENIJEVIĆ (VIKT)
404
0
JOSIP ĐURIĆ VADINJOF (TINJAN)
366
0
NOAH BUBIĆ (CBSPULA)
104
0
IVAN OŽBOLT (KASTAV)
221
0
ERIK ARSENIJEVIĆ (VIKT)
104
0
IVAN OŽBOLT (KASTAV)
Medalists
1. IVAN OŽBOLT, Kastav
2. ERIK ARSENIJEVIĆ, VIKTORIJA
3. NOAH BUBIĆ, CBS PULA
3. JOSIP ĐURIĆ VADINJOF, TINJAN
Kumite - Učenici +46
240
ALAN SRDOČ (SENSEI)
240
0
ALAN SRDOČ (SENSEI)
408
0
LUKA HEKIĆ (TINJAN)
103
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
106
0
FILIP SERTIĆ (KASTAV)
407
0
VITO TURKOVIĆ (TINJAN)
409
PETAR ZGRABLIĆ (TINJAN)
240
0
ALAN SRDOČ (SENSEI)
103
0
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
106
0
FILIP SERTIĆ (KASTAV)
409
0
PETAR ZGRABLIĆ (TINJAN)
103
0
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
106
0
FILIP SERTIĆ (KASTAV)
409
0
PETAR ZGRABLIĆ (TINJAN)
407
0
VITO TURKOVIĆ (TINJAN)
Medalists
1. LUKA OŽBOLT, Kastav
2. FILIP SERTIĆ, Kastav
3. ALAN SRDOČ, KK "SENSEI" Pazin
3. VITO TURKOVIĆ, TINJAN
Kumite - Učenici ekipno
71
0
UČENICI EKIPA (KOSTRE)
119
0
KARATE KLUB KASTAV (KASTAV)
411
KARATE KLUB TINJAN (TINJAN)
119
0
KARATE KLUB KASTAV (KASTAV)
411
0
KARATE KLUB TINJAN (TINJAN)
Medalists
1. KARATE KLUB KASTAV, Kastav
2. KARATE KLUB TINJAN, TINJAN
3. UČENICI EKIPA, KOSTRENA
3. ----