Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
XV. Karate Darfest - Croatia 2015
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Mlađi učenici (U10)
KUMITE-Mlađe učenice (U10)
KUMITE-Učenici (U12)
KUMITE-Učenice (U12)
KUMITE-Mlađi kadetiv (U14)
KUMITE-Mlađe kadetkinje (U14)
KUMITE-Kadeti (U16)
KUMITE-Kadetkinje (U16)
KUMITE-Juniori (U18)
KUMITE-Juniorke (U18)
KUMITE-Mlađi seniori (U21)
KUMITE-Mlađe seniorke (U21)
KATA-Muški A
KATA-Ženski A
KATA-Muški B
KATA-Ženski B
KATA-Muški C
KATA-Ženski C
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Učenici (U12) -30
Kumite - Učenici (U12) -34
Kumite - Učenici (U12) -38
Kumite - Učenici (U12) -42
Kumite - Učenici (U12) -46
Kumite - Učenici (U12) +46
Kumite - Učenici (U12) -30
274
0
ROKO BENCEK (IVANEC)
346
0
LEON PRPIĆ (STIJENA)
239
0
NIKO MAROVIĆ (DURDEVA)
274
0
ROKO BENCEK (IVANEC)
346
0
LEON PRPIĆ (STIJENA)
320
0
NIKOLA GAJLOVIĆ (CASTRA1)
246
0
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
411
0
GABRIJEL MATIJAŠIĆ (KARATE)
273
MIHAEL JAKOPANEC (IVANEC)
239
0
NIKO MAROVIĆ (DURDEVA)
346
0
LEON PRPIĆ (STIJENA)
246
0
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
273
0
MIHAEL JAKOPANEC (IVANEC)
239
0
NIKO MAROVIĆ (DURDEVA)
246
0
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
273
0
MIHAEL JAKOPANEC (IVANEC)
411
0
GABRIJEL MATIJAŠIĆ (KARATE)
Medalists
1. VALERIO PREVEDAN, ĐURĐEVAC
2. NIKO MAROVIĆ, ĐURĐEVAC
3. ROKO BENCEK, IVANEC
3. GABRIJEL MATIJAŠIĆ, Koprivnica
Kumite - Učenici (U12) -34
282
0
LUKA BASAR (KA 1969)
142
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
282
0
LUKA BASAR (KA 1969)
199
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
412
0
TONI TRAJANOSKI (KARATE)
199
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
168
JAN HENČ (SAMOBOR)
190
0
VALENTINO IVANIĆ (KGB)
282
0
LUKA BASAR (KA 1969)
142
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
238
0
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
104
0
LUKA KAFKA (VIROVTC)
249
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
60
0
DAVID VEKA (DARDA)
360
0
FILIP JURČEVIĆ (OMEGA)
141
ROBERT GLAVAŠ (TIGAR)
199
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
168
0
JAN HENČ (SAMOBOR)
190
0
VALENTINO IVANIĆ (KGB)
142
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
104
0
LUKA KAFKA (VIROVTC)
249
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
60
0
DAVID VEKA (DARDA)
141
0
ROBERT GLAVAŠ (TIGAR)
199
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
190
0
VALENTINO IVANIĆ (KGB)
249
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
60
0
DAVID VEKA (DARDA)
190
0
VALENTINO IVANIĆ (KGB)
60
0
DAVID VEKA (DARDA)
141
0
ROBERT GLAVAŠ (TIGAR)
360
0
FILIP JURČEVIĆ (OMEGA)
249
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
141
0
ROBERT GLAVAŠ (TIGAR)
Medalists
1. VALENTINO IVANIĆ, Mladost
2. DAVID VEKA, Shotokan - Darda
3. MIHAEL ŠTEFOVIĆ, Virovitica
3. DAVID MILINOVICH, OPATIJA
Kumite - Učenici (U12) -38
410
0
NOA JAMBROVIĆ (GLOBUS)
125
0
MARKO BABIĆ (VIROVTC)
136
0
TIMO VLAHEK (KK MS)
125
0
MARKO BABIĆ (VIROVTC)
242
0
GORDAN PECIKOZIĆ (DURDEVA)
410
0
NOA JAMBROVIĆ (GLOBUS)
336
0
DOMAGOJ DRAŽENOVIĆ (KGB)
206
0
ANTONIO KOPLJAR (STIJENA)
81
VEDRAN ŠKILJEVIĆ (DARDA)
125
0
MARKO BABIĆ (VIROVTC)
242
0
GORDAN PECIKOZIĆ (DURDEVA)
336
0
DOMAGOJ DRAŽENOVIĆ (KGB)
81
0
VEDRAN ŠKILJEVIĆ (DARDA)
242
0
GORDAN PECIKOZIĆ (DURDEVA)
336
0
DOMAGOJ DRAŽENOVIĆ (KGB)
81
0
VEDRAN ŠKILJEVIĆ (DARDA)
206
0
ANTONIO KOPLJAR (STIJENA)
Medalists
1. DOMAGOJ DRAŽENOVIĆ, Mladost
2. GORDAN PECIKOZIĆ, ĐURĐEVAC
3. NOA JAMBROVIĆ, GLOBUS Čakovec
3. VEDRAN ŠKILJEVIĆ, Shotokan - Darda
Kumite - Učenici (U12) -42
364
MARKO KOVAČEC (RONIN)
364
0
MARKO KOVAČEC (RONIN)
106
0
JURAJ ABALIĆ (VIROVTC)
154
MARTIN VODENYÁK (BARCSI )
103
FILIP KAFKA (VIROVTC)
287
NIKO PAVLIĆ (KA 1969)
364
0
MARKO KOVAČEC (RONIN)
154
0
MARTIN VODENYÁK (BARCSI )
103
0
FILIP KAFKA (VIROVTC)
287
0
NIKO PAVLIĆ (KA 1969)
154
0
MARTIN VODENYÁK (BARCSI )
103
0
FILIP KAFKA (VIROVTC)
287
NIKO PAVLIĆ (KA 1969)
Medalists
1. MARTIN VODENYÁK, Barcsi Városi Sportegyesület
2. FILIP KAFKA, Virovitica
3. MARKO KOVAČEC, Ronin
3. NIKO PAVLIĆ, Karlovac 1969
Kumite - Učenici (U12) -46
345
0
NOEL MAVRINAC (GROBNIK)
392
0
SRĐAN SAVIĆ (KK)
397
NIKOLA GAJLOVIĆ (CASTRA1)
345
0
NOEL MAVRINAC (GROBNIK)
397
0
NIKOLA GAJLOVIĆ (CASTRA1)
Medalists
1. NOEL MAVRINAC, KK Grobničan
2. NIKOLA GAJLOVIĆ, KBS "Castra" Banja Luka
3. SRĐAN SAVIĆ, DYNAMIC
3. ----
Kumite - Učenici (U12) +46
272
0
IVAN BRLETIĆ (333CR)
292
0
DOMAGOJ PUĐA (VUKOVAR)
150
0
GULYÁS CSABA (BARCSI )
272
0
IVAN BRLETIĆ (333CR)
292
DOMAGOJ PUĐA (VUKOVAR)
80
TIBOR KOPASCI KETTOS (DARDA)
293
AUGUSTIN MOŠKUN (KA 1969)
150
0
GULYÁS CSABA (BARCSI )
292
0
DOMAGOJ PUĐA (VUKOVAR)
80
0
TIBOR KOPASCI KETTOS (DARDA)
293
0
AUGUSTIN MOŠKUN (KA 1969)
150
0
GULYÁS CSABA (BARCSI )
293
0
AUGUSTIN MOŠKUN (KA 1969)
80
TIBOR KOPASCI KETTOS (DARDA)
Medalists
1. GULYÁS CSABA, Barcsi Városi Sportegyesület
2. AUGUSTIN MOŠKUN, Karlovac 1969
3. IVAN BRLETIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. TIBOR KOPASCI KETTOS, Shotokan - Darda