Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
XVII. Karate Darfest
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
AGE GROUPS
KUMITE-Mlađi učenici (U10)
KUMITE-Mlađe učenice (U10)
KUMITE-Učenici (U12)
KUMITE-Učenice (U12)
KUMITE-Mlađi kadeti (U14)
KUMITE-Mlađe kadetkinje (U14)
KUMITE-Kadeti (U16)
KUMITE-Kadetkinje (U16)
KUMITE-Juniori (U18)
KUMITE-Juniorke (U18)
KUMITE-Mlađi seniori (U21)
KUMITE-Mlađe seniorke (U21)
KATA-Ciciani (U8)
KATA-Cicibanke (U8)
KATA-Mlađi učenici (U10)
KATA-Mlađe učenice (U10)
KATA-Učenici (U12)
KATA-Učenice (U12)
KATA-Mlađi kadeti (U14)
KATA-Mlađe kadetkinje (U14)
KATA-Kadeti (U16)
KATA-Kadetkinje (U16)
KATA-Juniori (U18)
KATA-Juniorke (U18)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kata - Učenici 8,9 kyu (U12)
Kata - Učenici 7,6 kyu (U12)
Kata - Učenici služ. (U12)
Kata - Učenici 7,6 kyu (U12)
366
0
MARTIN SIMON (KCŠ)
406
0
LEON RABBI (BELIMAN)
366
0
MARTIN SIMON (KCŠ)
59
0
MATEO LAZIĆ (OMEGA)
366
0
MARTIN SIMON (KCŠ)
370
0
IVAN BREBER (333CR)
406
LEON RABBI (BELIMAN)
389
LUKA TIŠLJER (KGB)
59
MATEO LAZIĆ (OMEGA)
411
0
ŽEINSKI IVAN (ALFA)
234
0
LUKA ŠTELCER (SELNICA)
185
LOVRE MEŠIN (SAMOBOR)
478
PLAVETIĆ MARIN (KCŠ)
348
GABRIJEL KOLIĆ (333CR)
370
0
IVAN BREBER (333CR)
406
0
LEON RABBI (BELIMAN)
389
0
LUKA TIŠLJER (KGB)
59
0
MATEO LAZIĆ (OMEGA)
411
0
ŽEINSKI IVAN (ALFA)
185
0
LOVRE MEŠIN (SAMOBOR)
478
0
PLAVETIĆ MARIN (KCŠ)
348
0
GABRIJEL KOLIĆ (333CR)
370
0
IVAN BREBER (333CR)
59
0
MATEO LAZIĆ (OMEGA)
411
0
ŽEINSKI IVAN (ALFA)
478
0
PLAVETIĆ MARIN (KCŠ)
370
0
IVAN BREBER (333CR)
411
0
ŽEINSKI IVAN (ALFA)
185
0
LOVRE MEŠIN (SAMOBOR)
234
0
LUKA ŠTELCER (SELNICA)
478
0
PLAVETIĆ MARIN (KCŠ)
185
0
LOVRE MEŠIN (SAMOBOR)
Medalists
1. ŽEINSKI IVAN, ALFA
2. IVAN BREBER, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. MARTIN SIMON, CENTAR ŠENKOVEC
3. LOVRE MEŠIN, SAMOBOR