Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
1. ROVINJ KARATE KUP
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi učenici (9,8,7 i 6 KYU)
Mlađi učenici
Malđi učenici - tim
Mlađi učenici (9,8,7 i 6 KYU)
163
0
IVAN FILIPOVIĆ (AMFORAF)
10
0
FILIP BERBER (SKKU)
10
0
FILIP BERBER (SKKU)
104
0
DARIAN BELIĆ (SENSEI)
171
0
TEO JURMAN (AMFORAF)
104
0
DARIAN BELIĆ (SENSEI)
161
IVAN JURCAN (AMFORAF)
163
0
IVAN FILIPOVIĆ (AMFORAF)
50
0
BORNA BOŠNJAK (FINIDA)
10
FILIP BERBER (SKKU)
190
0
MAK MUSLIMOVIĆ (AMFORAF)
118
0
ALAN SRDOČ (SENSEI)
164
LEON DŽAFIĆ (AMFORAF)
162
0
MATIJA KARAIBRAHIMOVIĆ (AMFORAF)
51
0
LUKA AŠPAN (FINIDA)
89
LUKAS ŽIKOVIĆ (KK VRSA)
104
0
DARIAN BELIĆ (SENSEI)
161
0
IVAN JURCAN (AMFORAF)
50
0
BORNA BOŠNJAK (FINIDA)
10
0
FILIP BERBER (SKKU)
118
0
ALAN SRDOČ (SENSEI)
164
0
LEON DŽAFIĆ (AMFORAF)
51
0
LUKA AŠPAN (FINIDA)
89
0
LUKAS ŽIKOVIĆ (KK VRSA)
104
0
DARIAN BELIĆ (SENSEI)
50
0
BORNA BOŠNJAK (FINIDA)
164
0
LEON DŽAFIĆ (AMFORAF)
51
0
LUKA AŠPAN (FINIDA)
50
0
BORNA BOŠNJAK (FINIDA)
51
0
LUKA AŠPAN (FINIDA)
89
0
LUKAS ŽIKOVIĆ (KK VRSA)
162
0
MATIJA KARAIBRAHIMOVIĆ (AMFORAF)
164
0
LEON DŽAFIĆ (AMFORAF)
162
0
MATIJA KARAIBRAHIMOVIĆ (AMFORAF)
Osvajači medalja
1. LUKA AŠPAN, FINIDA (POREČ)
2. BORNA BOŠNJAK, FINIDA (POREČ)
3. FILIP BERBER, SHOTOKAN UMAG
3. LEON DŽAFIĆ, AMFORA
Mlađi učenici
121
0
MIHAEL ZAHARIJA (SENSEI)
18
0
IAN ŠPELIĆ (SKKU)
144
MATEO MAKOVAC (SKKU)
18
0
IAN ŠPELIĆ (SKKU)
144
0
MATEO MAKOVAC (SKKU)
Osvajači medalja
1. IAN ŠPELIĆ, SHOTOKAN UMAG
2. MATEO MAKOVAC, SHOTOKAN UMAG
3. MIHAEL ZAHARIJA, KK "SENSEI" Pazin
3. ----
Malđi učenici - tim
201
0
KATA TEAM (KK VRSA)
173
0
ML.UČENICI (2) EKIPNO (AMFORAF)
41
0
SHOTOKAN UČENICE (SKKU)
201
0
KATA TEAM (KK VRSA)
173
ML.UČENICI (2) EKIPNO (AMFORAF)
143
SHOTOKAN ML.UČENICE (SKKU)
172
ML.UČENICI (1) EKIPNO (AMFORAF)
41
0
SHOTOKAN UČENICE (SKKU)
173
0
ML.UČENICI (2) EKIPNO (AMFORAF)
143
0
SHOTOKAN ML.UČENICE (SKKU)
172
0
ML.UČENICI (1) EKIPNO (AMFORAF)
41
0
SHOTOKAN UČENICE (SKKU)
172
0
ML.UČENICI (1) EKIPNO (AMFORAF)
143
SHOTOKAN ML.UČENICE (SKKU)
Osvajači medalja
1. SHOTOKAN UČENICE, SHOTOKAN UMAG
2. ML.UČENICI (1) EKIPNO, AMFORA
3. ML.UČENICI (2) EKIPNO, AMFORA
3. SHOTOKAN ML.UČENICE, SHOTOKAN UMAG