Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
1. Split karate kup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani - 9,8,7 Kyu
KATA-Cicibanke - 9,8,7 Kyu
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici - 9,8,7 Kyu
KATA-Mlađe učenice - 9,8,7 Kyu
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici - 9,8,7 Kyu
KATA-Učenice - 9,8,7 Kyu
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađekadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Veterani
KATA-TEAM Učenici
KATA-TEAM Učenice
KATA-TEAM Mlađekadetkinje
KATA-TEAM Seniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađi učenici -26
Kumite - Mlađi učenici -30
Kumite - Mlađi učenici -34
Kumite - Mlađi učenici -38
Kumite - Mlađi učenici +38
Kumite - Mlađi učenici -34
402
0
DUJE ŽDERIĆ (METKOVI)
33
0
STIPE TIČINOVIĆ (DAL)
402
0
DUJE ŽDERIĆ (METKOVI)
700
0
FILIP PEHAR (CROHEC)
596
0
IVAN JOVIĆ (FORUM)
700
0
FILIP PEHAR (CROHEC)
31
MARIN MARUNICA (DAL)
402
0
DUJE ŽDERIĆ (METKOVI)
466
0
LEO-TADIJA OSTOJIĆ (MEĐUGOR)
33
STIPE TIČINOVIĆ (DAL)
665
0
NINO VOLAREVIĆ (METKOVI)
130
0
TONI GULAM (OKIT)
30
JOSIP MATKOVIĆ (DAL)
34
0
TEO DOBRIĆ (DAL)
463
0
IVAN OSTOJIĆ (MEĐUGOR)
298
JAN BARBIR (PORTO)
700
0
FILIP PEHAR (CROHEC)
31
0
MARIN MARUNICA (DAL)
466
0
LEO-TADIJA OSTOJIĆ (MEĐUGOR)
33
0
STIPE TIČINOVIĆ (DAL)
130
0
TONI GULAM (OKIT)
30
0
JOSIP MATKOVIĆ (DAL)
463
0
IVAN OSTOJIĆ (MEĐUGOR)
298
0
JAN BARBIR (PORTO)
700
0
FILIP PEHAR (CROHEC)
466
0
LEO-TADIJA OSTOJIĆ (MEĐUGOR)
130
0
TONI GULAM (OKIT)
463
0
IVAN OSTOJIĆ (MEĐUGOR)
466
0
LEO-TADIJA OSTOJIĆ (MEĐUGOR)
463
0
IVAN OSTOJIĆ (MEĐUGOR)
298
0
JAN BARBIR (PORTO)
34
0
TEO DOBRIĆ (DAL)
130
0
TONI GULAM (OKIT)
298
0
JAN BARBIR (PORTO)
Medalists
1. IVAN OSTOJIĆ, MEĐUGORJE
2. LEO-TADIJA OSTOJIĆ, MEĐUGORJE
3. DUJE ŽDERIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
3. TONI GULAM, OKIT