Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
10. KARLOVAC OPEN
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
9. ZMAJ RIJEKA
Bregana
BUSHIDO
CBS PULA
Delta
FOKUS
Fudokan
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
IVANEC
JASTREB
Karlovac 1969
Kastav
KK CROATIA
KK Grobničan
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK Musashido
KK Zagreb
Koprivnica
LEPOGLAVA
LOTOS ZAGREB
Mala Subotica
Međimurje
MEJDAN
Mladost
OPATIJA
Polet
Princ
Pula
RI CROATIA
Ronin
ROVINJ
SAMOBOR
SISAK
Slavonski Brod
SOKOL
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
TAD RIJEKA
Tempo
TUŠKANAC
VARAŽDIN
VELIKA GORICA
Virovitica
VOLOSKO
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici -30 (B1)
Kumite - Učenici -34 (B2)
Kumite - Učenici -38 (B3)
Kumite - Učenici -42 (B4)
Kumite - Učenici +42 (B5)
Kumite - Mlađi kadeti -48 (C4)
Kumite - Mlađi kadeti -52 (C5)
Kumite - Kadetkinje -47 (D6)
Kata - Mlađi učenici - pojedinačno (A1)
Kata - Učenice - pojedinačno (A4)
Kumite - Mlađi kadeti -48 (C4)
273
0
IVAN ARSETA (FOKUS)
204
0
LUKA VUČINIĆ (JASTREB)
204
0
LUKA VUČINIĆ (JASTREB)
264
0
PATRIK LUKAČEVIĆ (VIROVTC)
273
0
IVAN ARSETA (FOKUS)
232
0
TOMISLAV FAJERBACH (LOTOS)
204
LUKA VUČINIĆ (JASTREB)
264
PATRIK LUKAČEVIĆ (VIROVTC)
119
IVAN POLIĆ (DELTA)
3
0
FRANE LINIĆ (GROBNIK)
145
0
LYON NENADIĆ (SAMOBOR)
219
ANTO MIJATOVIĆ (KARATE)
205
MARKO SLADIN (JASTREB)
104
KORINO PRIJIĆ (TAD )
232
0
TOMISLAV FAJERBACH (LOTOS)
204
0
LUKA VUČINIĆ (JASTREB)
264
0
PATRIK LUKAČEVIĆ (VIROVTC)
119
0
IVAN POLIĆ (DELTA)
145
0
LYON NENADIĆ (SAMOBOR)
219
0
ANTO MIJATOVIĆ (KARATE)
205
0
MARKO SLADIN (JASTREB)
104
0
KORINO PRIJIĆ (TAD )
232
0
TOMISLAV FAJERBACH (LOTOS)
264
0
PATRIK LUKAČEVIĆ (VIROVTC)
145
0
LYON NENADIĆ (SAMOBOR)
104
0
KORINO PRIJIĆ (TAD )
232
0
TOMISLAV FAJERBACH (LOTOS)
145
0
LYON NENADIĆ (SAMOBOR)
219
0
ANTO MIJATOVIĆ (KARATE)
3
0
FRANE LINIĆ (GROBNIK)
104
0
KORINO PRIJIĆ (TAD )
219
0
ANTO MIJATOVIĆ (KARATE)
Osvajači medalja
1. LYON NENADIĆ, SAMOBOR
2. TOMISLAV FAJERBACH, LOTOS ZAGREB
3. LUKA VUČINIĆ, JASTREB
3. ANTO MIJATOVIĆ, Koprivnica