Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
10. KARLOVAC OPEN
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
BORILIŠTE
Borilište 1
Borilište 2
Borilište 3
Borilište 4
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - mlađi učenici +38 (MU5)
Kumite - mlađe učenice -28 (MU6)
Kumite - Učenici -34 (B2)
Kumite - Učenici +42 (B5)
Kumite - Mlađi kadeti -48 (C4)
Kumite - Kadetkinje -47 (D6)
Kumite - Kadetkinje -54 (D7)
Kumite - Juniori -76 (E4)
Kumite - Juniori +76 (E5)
Kumite - Juniorke -53 (E7)
Kumite - U 21 (ženski) +60 (F6)
Kata - Mlađi učenici - pojedinačno (A1)
Kata - Mlađe kadetkinje - pojedinačno (A6)
Kata - Kadeti - pojedinačno (A7)
Kata - Mlađi učenici - pojedinačno (A1)
75
0
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
268
0
ERIK ŠOPER (FOKUS)
268
0
ERIK ŠOPER (FOKUS)
127
0
FRAN RADIŠIĆ (SISAK)
239
0
FILIP CVETKO (KK KIK)
75
0
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
267
0
MISLAV MRLA (FOKUS)
76
0
JAKOV KUPINA (JASTREB)
50
0
LUKA ŠTURLIĆ (POLET)
85
0
LEON VUČINA (JASTREB)
268
0
ERIK ŠOPER (FOKUS)
239
0
FILIP CVETKO (KK KIK)
267
0
MISLAV MRLA (FOKUS)
50
0
LUKA ŠTURLIĆ (POLET)
239
0
FILIP CVETKO (KK KIK)
50
0
LUKA ŠTURLIĆ (POLET)
267
0
MISLAV MRLA (FOKUS)
85
0
LEON VUČINA (JASTREB)
Osvajači medalja
1. LUKA ŠTURLIĆ, Polet
2. FILIP CVETKO, KK KIK
3. ERIK ŠOPER, FOKUS
3. MISLAV MRLA, FOKUS
Kata - Mlađe kadetkinje - pojedinačno (A6)
269
0
IVAMARIJA IVANKOVIĆ (FOKUS)
271
0
ADRIJANA VIKIĆ (FOKUS)
Osvajači medalja
1. ADRIJANA VIKIĆ, FOKUS
2. IVAMARIJA IVANKOVIĆ, FOKUS
3. ----
3. ----
Kata - Kadeti - pojedinačno (A7)
200
0
LUKA LOVIĆ (0354451)
272
0
PETAR MAROŠI (FOKUS)
Osvajači medalja
1. LUKA LOVIĆ, Slavonski Brod
2. PETAR MAROŠI, FOKUS
3. ----
3. ----
Kumite - mlađi učenici +38 (MU5)
12
0
LUKA KATUŠA (9 ZMAJ )
184
0
TIBOR KOVAČIĆ (KK "VŽ")
Osvajači medalja
1. TIBOR KOVAČIĆ, VARAŽDIN
2. LUKA KATUŠA, 9. ZMAJ RIJEKA
3. ----
3. ----
Kumite - mlađe učenice -28 (MU6)
209
0
EMA MARČEC (KK MS)
7
0
TIA MAMELEDŽIJA (GROBNIK)
Osvajači medalja
1. TIA MAMELEDŽIJA, KK Grobničan
2. EMA MARČEC, Mala Subotica
3. ----
3. ----
Kumite - Učenici -34 (B2)
48
0
PATRIK KARNAS (VGORICA)
4
0
LOVRO MUDNIĆ (GROBNIK)
261
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
48
0
PATRIK KARNAS (VGORICA)
78
0
MATEJ BRAJE (JASTREB)
4
0
LOVRO MUDNIĆ (GROBNIK)
77
0
DOMINIK POZDERAC (JASTREB)
113
0
MARKO ZBAŠNIK (DELTA)
35
0
BORNA NOVAK (VGORICA)
106
0
MAKSIM MADŽAR (TAD )
261
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
4
0
LOVRO MUDNIĆ (GROBNIK)
113
0
MARKO ZBAŠNIK (DELTA)
106
0
MAKSIM MADŽAR (TAD )
261
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
106
0
MAKSIM MADŽAR (TAD )
113
0
MARKO ZBAŠNIK (DELTA)
35
0
BORNA NOVAK (VGORICA)
Osvajači medalja
1. LUKA TOMLJANOVIĆ, TUŠKANAC
2. MAKSIM MADŽAR, TAD RIJEKA
3. LOVRO MUDNIĆ, KK Grobničan
3. BORNA NOVAK, VELIKA GORICA
Kumite - Učenici +42 (B5)
265
PAVLE RADENIĆ (VIROVTC)
208
0
DAMJAN TROPČIĆ (JASTREB)
265
0
PAVLE RADENIĆ (VIROVTC)
115
ALEKSANDAR KALABIĆ (DELTA)
117
0
IVAN POLIĆ (DELTA)
96
0
KORINO PRIJIĆ (TAD )
49
PATRIK MACUKIĆ (VGORICA)
265
0
PAVLE RADENIĆ (VIROVTC)
115
0
ALEKSANDAR KALABIĆ (DELTA)
96
0
KORINO PRIJIĆ (TAD )
49
0
PATRIK MACUKIĆ (VGORICA)
115
0
ALEKSANDAR KALABIĆ (DELTA)
96
0
KORINO PRIJIĆ (TAD )
49
0
PATRIK MACUKIĆ (VGORICA)
117
0
IVAN POLIĆ (DELTA)
Osvajači medalja
1. ALEKSANDAR KALABIĆ, Delta
2. KORINO PRIJIĆ, TAD RIJEKA
3. PAVLE RADENIĆ, Virovitica
3. PATRIK MACUKIĆ, VELIKA GORICA
Kumite - Mlađi kadeti -48 (C4)
273
0
IVAN ARSETA (FOKUS)
204
0
LUKA VUČINIĆ (JASTREB)
204
0
LUKA VUČINIĆ (JASTREB)
264
0
PATRIK LUKAČEVIĆ (VIROVTC)
273
0
IVAN ARSETA (FOKUS)
232
0
TOMISLAV FAJERBACH (LOTOS)
204
LUKA VUČINIĆ (JASTREB)
264
PATRIK LUKAČEVIĆ (VIROVTC)
119
IVAN POLIĆ (DELTA)
3
0
FRANE LINIĆ (GROBNIK)
145
0
LYON NENADIĆ (SAMOBOR)
219
ANTO MIJATOVIĆ (KARATE)
205
MARKO SLADIN (JASTREB)
104
KORINO PRIJIĆ (TAD )
232
0
TOMISLAV FAJERBACH (LOTOS)
204
0
LUKA VUČINIĆ (JASTREB)
264
0
PATRIK LUKAČEVIĆ (VIROVTC)
119
0
IVAN POLIĆ (DELTA)
145
0
LYON NENADIĆ (SAMOBOR)
219
0
ANTO MIJATOVIĆ (KARATE)
205
0
MARKO SLADIN (JASTREB)
104
0
KORINO PRIJIĆ (TAD )
232
0
TOMISLAV FAJERBACH (LOTOS)
264
0
PATRIK LUKAČEVIĆ (VIROVTC)
145
0
LYON NENADIĆ (SAMOBOR)
104
0
KORINO PRIJIĆ (TAD )
232
0
TOMISLAV FAJERBACH (LOTOS)
145
0
LYON NENADIĆ (SAMOBOR)
219
0
ANTO MIJATOVIĆ (KARATE)
3
0
FRANE LINIĆ (GROBNIK)
104
0
KORINO PRIJIĆ (TAD )
219
0
ANTO MIJATOVIĆ (KARATE)
Osvajači medalja
1. LYON NENADIĆ, SAMOBOR
2. TOMISLAV FAJERBACH, LOTOS ZAGREB
3. LUKA VUČINIĆ, JASTREB
3. ANTO MIJATOVIĆ, Koprivnica
Kumite - Kadetkinje -47 (D6)
91
AJA VUKOJA (TAD )
150
0
MELANIJA HRGAREK (IVANEC)
91
0
AJA VUKOJA (TAD )
39
INES GRDENIĆ (VGORICA)
83
0
LORA FRATRIĆ (JASTREB)
66
0
IVA POVRŽENIĆ (KA 1969)
23
MARIA MURKOVIĆ (KK MS)
91
0
AJA VUKOJA (TAD )
39
0
INES GRDENIĆ (VGORICA)
66
0
IVA POVRŽENIĆ (KA 1969)
23
0
MARIA MURKOVIĆ (KK MS)
39
0
INES GRDENIĆ (VGORICA)
23
0
MARIA MURKOVIĆ (KK MS)
66
IVA POVRŽENIĆ (KA 1969)
Osvajači medalja
1. INES GRDENIĆ, VELIKA GORICA
2. MARIA MURKOVIĆ, Mala Subotica
3. AJA VUKOJA, TAD RIJEKA
3. IVA POVRŽENIĆ, Karlovac 1969
Kumite - Kadetkinje -54 (D7)
253
IZIDORA JURIŠA (KK LEPO)
253
0
IZIDORA JURIŠA (KK LEPO)
172
0
PAULA MANOLA (OPATIJA)
253
0
IZIDORA JURIŠA (KK LEPO)
53
0
PETRA PERUŠKO (KASTAV)
178
ELMA GARIBOVIĆ (KK "VŽ")
60
ANAMARIA RULA (KA 1969)
172
PAULA MANOLA (OPATIJA)
67
IVONA STIPIĆ (KA 1969)
92
ANA VRETENAR (TAD )
122
LAURA FUČIK (DELTA)
52
LUCIJA PERUŠKO (KASTAV)
253
0
IZIDORA JURIŠA (KK LEPO)
178
0
ELMA GARIBOVIĆ (KK "VŽ")
60
0
ANAMARIA RULA (KA 1969)
172
0
PAULA MANOLA (OPATIJA)
67
0
IVONA STIPIĆ (KA 1969)
92
0
ANA VRETENAR (TAD )
122
0
LAURA FUČIK (DELTA)
52
0
LUCIJA PERUŠKO (KASTAV)
178
0
ELMA GARIBOVIĆ (KK "VŽ")
172
0
PAULA MANOLA (OPATIJA)
67
0
IVONA STIPIĆ (KA 1969)
122
0
LAURA FUČIK (DELTA)
178
0
ELMA GARIBOVIĆ (KK "VŽ")
122
0
LAURA FUČIK (DELTA)
52
LUCIJA PERUŠKO (KASTAV)
67
0
IVONA STIPIĆ (KA 1969)
52
0
LUCIJA PERUŠKO (KASTAV)
Osvajači medalja
1. ELMA GARIBOVIĆ, VARAŽDIN
2. LAURA FUČIK, Delta
3. PAULA MANOLA, OPATIJA
3. LUCIJA PERUŠKO, Kastav
Kumite - Juniori -76 (E4)
70
0
MISLAV SEKULIĆ (KA 1969)
163
0
VANJA LONČAR (333CR)
Osvajači medalja
1. VANJA LONČAR, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
2. MISLAV SEKULIĆ, Karlovac 1969
3. ----
3. ----
Kumite - Juniori +76 (E5)
182
0
ROBERT FEJZULAHU (KK "VŽ")
101
0
FILIP BARAC (ZAMET)
282
0
JAKOV BUNJEVAC (KGB)
58
0
ANEL HADŽIMURATAGIĆ (RONIN)
101
0
FILIP BARAC (ZAMET)
282
0
JAKOV BUNJEVAC (KGB)
Osvajači medalja
1. JAKOV BUNJEVAC, Mladost
2. FILIP BARAC, ZAMET
3. ANEL HADŽIMURATAGIĆ, Ronin
3. ROBERT FEJZULAHU, VARAŽDIN
Kumite - Juniorke -53 (E7)
156
0
GABRIJELA SZABO (333CR)
27
0
NIKA DEŠA (CRO)
Osvajači medalja
1. NIKA DEŠA, RI CROATIA
2. GABRIJELA SZABO, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. ----
3. ----
Kumite - U 21 (ženski) +60 (F6)
188
0
MARIJA ŠKUNCA (ZAMET)
176
0
MAJA ZORIĆ (OPATIJA)
188
0
MARIJA ŠKUNCA (ZAMET)
216
0
ANAMARIJA KRIŽAN (KKHZG)
176
MAJA ZORIĆ (OPATIJA)
189
NATALIA MODRIĆ (ZAMET)
174
DANKA ZORIĆ (OPATIJA)
216
0
ANAMARIJA KRIŽAN (KKHZG)
176
0
MAJA ZORIĆ (OPATIJA)
189
0
NATALIA MODRIĆ (ZAMET)
174
0
DANKA ZORIĆ (OPATIJA)
216
0
ANAMARIJA KRIŽAN (KKHZG)
174
0
DANKA ZORIĆ (OPATIJA)
189
NATALIA MODRIĆ (ZAMET)
Osvajači medalja
1. DANKA ZORIĆ, OPATIJA
2. ANAMARIJA KRIŽAN, Hercegovina-Zagreb
3. MAJA ZORIĆ, OPATIJA
3. NATALIA MODRIĆ, ZAMET