Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
10. MEĐUNARODNI KARATE TURNIR KUP OSIJEKA
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Ml. učenici
KUMITE-Ml. učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KATA-Cicibani
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Cicibanke
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Učenice
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađi učenici -28
Kumite - Mlađi učenici -32
Kumite - Mlađi učenici -36
Kumite - Mlađi učenici +36
Kumite - Mlađi učenici -28
17
0
BORNA PLAZIBAT (ESSEKER)
145
0
PETAR PRERADOVIĆ (ENERGIJ)
295
0
LEON MICEK (GLOBUS)
153
0
LUKA PEJIĆ (ENERGIJ)
145
0
PETAR PRERADOVIĆ (ENERGIJ)
153
0
LUKA PEJIĆ (ENERGIJ)
Osvajači medalja
1. LUKA PEJIĆ, ENERGIJA
2. PETAR PRERADOVIĆ, ENERGIJA
3. LEON MICEK, GLOBUS Čakovec
3. BORNA PLAZIBAT, Karate klub Esseker
Kumite - Mlađi učenici -32
146
0
ALEKSA LATINČIĆ (ENERGIJ)
111
0
DAVID BLAGOJEVIĆ (ICTUS)
25
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
146
0
ALEKSA LATINČIĆ (ENERGIJ)
111
DAVID BLAGOJEVIĆ (ICTUS)
110
MARKO MEDIĆ (ICTUS)
112
LUKA ĆUJO (ICTUS)
25
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
111
0
DAVID BLAGOJEVIĆ (ICTUS)
110
0
MARKO MEDIĆ (ICTUS)
112
0
LUKA ĆUJO (ICTUS)
25
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
110
0
MARKO MEDIĆ (ICTUS)
112
LUKA ĆUJO (ICTUS)
Osvajači medalja
1. PETAR GUDELJ, Karate klub Esseker
2. MARKO MEDIĆ, ICTUS
3. DAVID BLAGOJEVIĆ, ICTUS
3. LUKA ĆUJO, ICTUS
Kumite - Mlađi učenici -36
41
0
NEDELJKO HORVAT (ESSEKER)
65
0
LOVRO PEREGLIN (KKNG)
41
0
NEDELJKO HORVAT (ESSEKER)
79
0
DOMINIK STOŠIĆ (VK)
65
LOVRO PEREGLIN (KKNG)
159
IVAN BRLETIĆ (333CR)
149
DANILO DŽODAN (ENERGIJ)
79
0
DOMINIK STOŠIĆ (VK)
65
0
LOVRO PEREGLIN (KKNG)
159
0
IVAN BRLETIĆ (333CR)
149
0
DANILO DŽODAN (ENERGIJ)
79
0
DOMINIK STOŠIĆ (VK)
149
0
DANILO DŽODAN (ENERGIJ)
159
IVAN BRLETIĆ (333CR)
Osvajači medalja
1. DOMINIK STOŠIĆ, KARATE KLUB "VINKOVCI"
2. DANILO DŽODAN, ENERGIJA
3. LOVRO PEREGLIN, Nova Gradiška
3. IVAN BRLETIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
Kumite - Mlađi učenici +36
278
0
FILIP BELOBRAJDIĆ (VUKOVAR)
294
0
NOA JAMBROVIĆ (GLOBUS)
Osvajači medalja
1. FILIP BELOBRAJDIĆ, Vukovar`91
2. ----
3. ----
3. ----