Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
10. MEĐUNARODNI KARATE TURNIR KUP OSIJEKA
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Ml. učenici
KUMITE-Ml. učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KATA-Cicibani
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Cicibanke
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Učenice
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Kumite - Mlađi kadeti -36
Kumite - Mlađi kadeti -41
Kumite - Mlađi kadeti -45
Kumite - Mlađi kadeti -52
Kumite - Mlađi kadeti +57
Kumite - Mlađi kadeti -36
155
0
NIKOLA BJELOBRK (ENERGIJ)
296
0
ADRIAN FAJFAR (GLOBUS)
261
ALEKSA MATIĆ (SNĐ)
155
0
NIKOLA BJELOBRK (ENERGIJ)
261
0
ALEKSA MATIĆ (SNĐ)
Medalists
1. ALEKSA MATIĆ, Sinđelić
2. NIKOLA BJELOBRK, ENERGIJA
3. ADRIAN FAJFAR, GLOBUS Čakovec
3. ----
Kumite - Mlađi kadeti -41
113
0
MILAN ĆUJO (ICTUS)
267
0
ŽELJKO MARKOVIĆ (SNĐ)
113
0
MILAN ĆUJO (ICTUS)
128
0
BORNA LANG (DARDA)
267
ŽELJKO MARKOVIĆ (SNĐ)
150
0
JOVAN BAŠIĆ (ENERGIJ)
66
0
MARKO HODAK (KKNG)
243
ĐORĐE MIŠKOVIĆ (SNĐ)
128
0
BORNA LANG (DARDA)
267
0
ŽELJKO MARKOVIĆ (SNĐ)
66
0
MARKO HODAK (KKNG)
243
0
ĐORĐE MIŠKOVIĆ (SNĐ)
128
0
BORNA LANG (DARDA)
243
0
ĐORĐE MIŠKOVIĆ (SNĐ)
66
MARKO HODAK (KKNG)
Medalists
1. BORNA LANG, Shotokan - Darda
2. ĐORĐE MIŠKOVIĆ, Sinđelić
3. MILAN ĆUJO, ICTUS
3. MARKO HODAK, Nova Gradiška
Kumite - Mlađi kadeti -45
144
0
DRAGAN PRERADOVIĆ (ENERGIJ)
136
0
PETAR SRTGANAC (DARDA)
302
0
ANTE IVAKOVIĆ (OBI KAŠ)
13
0
BORNA GUDELJ (ESSEKER)
136
0
PETAR SRTGANAC (DARDA)
302
0
ANTE IVAKOVIĆ (OBI KAŠ)
Medalists
1. PETAR SRTGANAC, Shotokan - Darda
2. ANTE IVAKOVIĆ, OBI Kaštela
3. DRAGAN PRERADOVIĆ, ENERGIJA
3. ----
Kumite - Mlađi kadeti -52
181
0
STJEPAN GOLUBIČIĆ (0354451)
204
0
ANDRIJA SOLDO (MEĐUGOR)
182
DOMAGOJ LUKINIĆ (0354451)
181
0
STJEPAN GOLUBIČIĆ (0354451)
182
0
DOMAGOJ LUKINIĆ (0354451)
Medalists
1. STJEPAN GOLUBIČIĆ, Slavonski Brod
2. DOMAGOJ LUKINIĆ, Slavonski Brod
3. ANDRIJA SOLDO, MEĐUGORJE
3. ----
Kumite - Mlađi kadeti +57
84
0
MIHAEL CVILINDER (VK)
274
0
NIKOLA MARIĆ (SNĐ)
Medalists
1. NIKOLA MARIĆ, Sinđelić
2. MIHAEL CVILINDER, KARATE KLUB "VINKOVCI"
3. ----
3. ----