Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
10. MEĐUNARODNI KARATE TURNIR KUP OSIJEKA
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
STAROST
KUMITE-Ml. učenici
KUMITE-Ml. učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KATA-Cicibani
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Cicibanke
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Učenice
TEŽA/LETO
Kata - Učenici B - A3 (9,8 kyu)
Kata - Učenici B - A5 (7,6 kyu)
Kata - Učenici A - C1 (all)
Kata - Učenici B - A5 (7,6 kyu)
92
0
MARKO BREBER (SOKOLHR)
101
0
LUKA CRNKOVIĆ (SISAK)
101
0
LUKA CRNKOVIĆ (SISAK)
240
0
ALEKSA LAZIČIĆ (SNĐ)
89
0
ROKO SABO (ESSEKER)
246
0
NIKOLA POPOVIĆ (SNĐ)
240
0
ALEKSA LAZIČIĆ (SNĐ)
56
0
VIKTOR KATALINIĆ (KKOS)
121
0
BELMIN ĆOSTOVIĆ (UNIJA)
92
0
MARKO BREBER (SOKOLHR)
247
0
PAVLE TRBIĆ (SNĐ)
101
0
LUKA CRNKOVIĆ (SISAK)
124
0
ANIS OSTRVICA (UNIJA)
268
0
STEFAN UDOVČIĆ (SNĐ)
241
0
DAMJAN BAJIĆ (SNĐ)
288
0
VUKAŠIN VUKOVIĆ (SOMBOR)
125
0
MUHAMED MUSTAFIĆ (UNIJA)
72
0
TIN BESTVINA (KKOS)
242
ĐORĐE BAJIĆ (SNĐ)
246
0
NIKOLA POPOVIĆ (SNĐ)
240
0
ALEKSA LAZIČIĆ (SNĐ)
121
0
BELMIN ĆOSTOVIĆ (UNIJA)
101
0
LUKA CRNKOVIĆ (SISAK)
124
0
ANIS OSTRVICA (UNIJA)
288
0
VUKAŠIN VUKOVIĆ (SOMBOR)
125
0
MUHAMED MUSTAFIĆ (UNIJA)
242
0
ĐORĐE BAJIĆ (SNĐ)
240
0
ALEKSA LAZIČIĆ (SNĐ)
121
0
BELMIN ĆOSTOVIĆ (UNIJA)
124
0
ANIS OSTRVICA (UNIJA)
125
0
MUHAMED MUSTAFIĆ (UNIJA)
121
0
BELMIN ĆOSTOVIĆ (UNIJA)
124
0
ANIS OSTRVICA (UNIJA)
288
0
VUKAŠIN VUKOVIĆ (SOMBOR)
268
0
STEFAN UDOVČIĆ (SNĐ)
125
0
MUHAMED MUSTAFIĆ (UNIJA)
288
0
VUKAŠIN VUKOVIĆ (SOMBOR)
Dobitniki medalj
1. BELMIN ĆOSTOVIĆ, Karate klub UNIJA Tešanj
2. ANIS OSTRVICA, Karate klub UNIJA Tešanj
3. ALEKSA LAZIČIĆ, Sinđelić
3. MUHAMED MUSTAFIĆ, Karate klub UNIJA Tešanj