Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
10. MEĐUNARODNI KARATE TURNIR KUP OSIJEKA
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area 1
Area 2
Area 3
Area 4
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Kumite - Mlađi učenici -28
Kumite - Učenici -34
Kumite - Učenice -36
Kumite - Mlađi kadeti -41
Kumite - Mlađe kadetkinje +55
Kumite - Kadeti -57
Kumite - Seniori -OPEN
Kata - Cicibanke A - P2 (all)
Kata - Mlađe učenice B - A7 (9,8 kyu)
Kata - Mlađe učenice B - A9 (7,6 kyu)
Kata - Mlađe učenice A - B2 (all)
Kata - Učenice B - A10 (7,6 kyu)
Kata - Učenice A - C2 (all)
Kata - Juniorke - F2
Kata - Seniori - S1
Kata tim - Učenici - C3
Kata tim - Mlađi kadeti - D3
Kumite - Mlađi učenici -28
17
0
BORNA PLAZIBAT (ESSEKER)
145
0
PETAR PRERADOVIĆ (ENERGIJ)
295
0
LEON MICEK (GLOBUS)
153
0
LUKA PEJIĆ (ENERGIJ)
145
0
PETAR PRERADOVIĆ (ENERGIJ)
153
0
LUKA PEJIĆ (ENERGIJ)
Medalists
1. LUKA PEJIĆ, ENERGIJA
2. PETAR PRERADOVIĆ, ENERGIJA
3. LEON MICEK, GLOBUS Čakovec
3. BORNA PLAZIBAT, Karate klub Esseker
Kumite - Učenici -34
229
0
KARLO KALANJ (VUKOVAR)
276
0
MARKO KREMENOVIĆ (SNĐ)
30
0
MISLAV KARAČIĆ (ESSEKER)
83
0
MATKO ADŽAMIĆ (VK)
229
0
KARLO KALANJ (VUKOVAR)
30
0
MISLAV KARAČIĆ (ESSEKER)
Medalists
1. MISLAV KARAČIĆ, Karate klub Esseker
2. KARLO KALANJ, Vukovar`91
3. MATKO ADŽAMIĆ, KARATE KLUB "VINKOVCI"
3. MARKO KREMENOVIĆ, Sinđelić
Kumite - Učenice -36
7
0
DORA KOŠTIĆ (MAXIVK)
213
0
SARA RASPUDIĆ (MEĐUGOR)
303
0
LOLITA LANA IVAKOVIĆ (OBI KAŠ)
135
0
NIKOL KREMER (DARDA)
213
0
SARA RASPUDIĆ (MEĐUGOR)
303
0
LOLITA LANA IVAKOVIĆ (OBI KAŠ)
Medalists
1. LOLITA LANA IVAKOVIĆ, OBI Kaštela
2. SARA RASPUDIĆ, MEĐUGORJE
3. NIKOL KREMER, Shotokan - Darda
3. DORA KOŠTIĆ, Max Ivankovo
Kumite - Mlađi kadeti -41
113
0
MILAN ĆUJO (ICTUS)
267
0
ŽELJKO MARKOVIĆ (SNĐ)
113
0
MILAN ĆUJO (ICTUS)
128
0
BORNA LANG (DARDA)
267
ŽELJKO MARKOVIĆ (SNĐ)
150
0
JOVAN BAŠIĆ (ENERGIJ)
66
0
MARKO HODAK (KKNG)
243
ĐORĐE MIŠKOVIĆ (SNĐ)
128
0
BORNA LANG (DARDA)
267
0
ŽELJKO MARKOVIĆ (SNĐ)
66
0
MARKO HODAK (KKNG)
243
0
ĐORĐE MIŠKOVIĆ (SNĐ)
128
0
BORNA LANG (DARDA)
243
0
ĐORĐE MIŠKOVIĆ (SNĐ)
66
MARKO HODAK (KKNG)
Medalists
1. BORNA LANG, Shotokan - Darda
2. ĐORĐE MIŠKOVIĆ, Sinđelić
3. MILAN ĆUJO, ICTUS
3. MARKO HODAK, Nova Gradiška
Kumite - Mlađe kadetkinje +55
277
0
KATARINA KREMENOVIĆ (SNĐ)
80
0
DORIS SMOLČIĆ (VK)
Medalists
1. KATARINA KREMENOVIĆ, Sinđelić
2. DORIS SMOLČIĆ, KARATE KLUB "VINKOVCI"
3. ----
3. ----
Kumite - Kadeti -57
87
0
LEON ROGINA (KKOS)
209
0
LEONARDO KORAĆ (MEĐUGOR)
259
MARKO MILOSAVAC (SNĐ)
209
0
LEONARDO KORAĆ (MEĐUGOR)
259
0
MARKO MILOSAVAC (SNĐ)
Medalists
1. LEONARDO KORAĆ, MEĐUGORJE
2. MARKO MILOSAVAC, Sinđelić
3. LEON ROGINA, Osijek
3. ----
Kumite - Seniori -OPEN
2
0
DOMAGOJ BORŠOŠ (ESSEKER)
82
0
HRVOJE HUSELJIĆ (VK)
319
TOMISLAV MAĐAREVIĆ (0354451)
2
0
DOMAGOJ BORŠOŠ (ESSEKER)
319
0
TOMISLAV MAĐAREVIĆ (0354451)
Medalists
1. DOMAGOJ BORŠOŠ, Karate klub Esseker
2. TOMISLAV MAĐAREVIĆ, Slavonski Brod
3. HRVOJE HUSELJIĆ, KARATE KLUB "VINKOVCI"
3. ----
Kata - Cicibanke A - P2 (all)
34
0
MARTINA SEKULIĆ (ESSEKER)
97
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (SOKOLHR)
Medalists
1. KATIA ŠEGAVČIĆ, Hrvatski Sokol
2. MARTINA SEKULIĆ, Karate klub Esseker
3. ----
3. ----
Kata - Mlađe učenice B - A7 (9,8 kyu)
91
0
MARTA MILINKOVIĆ (ESSEKER)
189
0
ROBERTA NOVAK (KK KIK)
91
0
MARTA MILINKOVIĆ (ESSEKER)
160
0
LANA HORVAT (333CR)
189
ROBERTA NOVAK (KK KIK)
67
IVKA HODAK (KKNG)
96
NIKA BAN (SOKOLHR)
160
0
LANA HORVAT (333CR)
189
0
ROBERTA NOVAK (KK KIK)
67
0
IVKA HODAK (KKNG)
96
0
NIKA BAN (SOKOLHR)
160
0
LANA HORVAT (333CR)
67
0
IVKA HODAK (KKNG)
96
NIKA BAN (SOKOLHR)
Medalists
1. IVKA HODAK, Nova Gradiška
2. LANA HORVAT, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. MARTA MILINKOVIĆ, Karate klub Esseker
3. NIKA BAN, Hrvatski Sokol
Kata - Mlađe učenice B - A9 (7,6 kyu)
35
0
KRISTINA PAVOŠEVIĆ (ESSEKER)
73
0
MIA BOŽINOVIĆ (KKOS)
90
0
KARALA SABO (ESSEKER)
163
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
35
0
KRISTINA PAVOŠEVIĆ (ESSEKER)
163
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
Medalists
1. KRISTINA PAVOŠEVIĆ, Karate klub Esseker
2. LUCIJA POSAVEC, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. MIA BOŽINOVIĆ, Osijek
3. KARALA SABO, Karate klub Esseker
Kata - Mlađe učenice A - B2 (all)
215
0
ASJA ŠTALMAJER (VUKOVAR)
55
0
SARA BANJEGLAV (KKOS)
68
IVKA HODAK (KKNG)
215
0
ASJA ŠTALMAJER (VUKOVAR)
68
0
IVKA HODAK (KKNG)
Medalists
1. ASJA ŠTALMAJER, Vukovar`91
2. IVKA HODAK, Nova Gradiška
3. SARA BANJEGLAV, Osijek
3. ----
Kata - Učenice B - A10 (7,6 kyu)
122
0
SAJRA HANDŽIĆ (UNIJA)
74
0
MARIJA PIPUNIĆ (KKOS)
122
0
SAJRA HANDŽIĆ (UNIJA)
310
0
MIHAELA SAVIČIĆ (SOMBOR)
74
0
MARIJA PIPUNIĆ (KKOS)
99
0
MATEA BAŠIĆ (SISAK)
122
0
SAJRA HANDŽIĆ (UNIJA)
309
0
JOVANA MILAKIĆ (SOMBOR)
263
0
JOVANA LEKIĆ (SNĐ)
237
0
NIKA SMUĐ (SOKOL-Č)
238
0
MARIJA KATEKOVIĆ (SOKOL-Č)
310
0
MIHAELA SAVIČIĆ (SOMBOR)
47
0
SARA GORJANAC (KKOS)
314
0
GLORIJA PETROVIĆ (KK KIK)
313
0
ANASTAZIJA KUJAVIĆ (SOMBOR)
311
0
SUNČICA NEŠIĆ (SOMBOR)
152
0
JELENA LATINČIĆ (ENERGIJ)
315
0
NIKOLINA VUKAS (SOMBOR)
161
0
LEA JENIĆEK (333CR)
312
0
ADRIJANA KUJAVIĆ (SOMBOR)
74
0
MARIJA PIPUNIĆ (KKOS)
309
0
JOVANA MILAKIĆ (SOMBOR)
263
0
JOVANA LEKIĆ (SNĐ)
310
0
MIHAELA SAVIČIĆ (SOMBOR)
47
0
SARA GORJANAC (KKOS)
313
0
ANASTAZIJA KUJAVIĆ (SOMBOR)
152
0
JELENA LATINČIĆ (ENERGIJ)
161
0
LEA JENIĆEK (333CR)
309
0
JOVANA MILAKIĆ (SOMBOR)
310
0
MIHAELA SAVIČIĆ (SOMBOR)
47
0
SARA GORJANAC (KKOS)
161
0
LEA JENIĆEK (333CR)
309
0
JOVANA MILAKIĆ (SOMBOR)
161
0
LEA JENIĆEK (333CR)
152
0
JELENA LATINČIĆ (ENERGIJ)
312
0
ADRIJANA KUJAVIĆ (SOMBOR)
47
0
SARA GORJANAC (KKOS)
152
0
JELENA LATINČIĆ (ENERGIJ)
Medalists
1. LEA JENIĆEK, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
2. JOVANA MILAKIĆ, RAVANGRAD
3. SAJRA HANDŽIĆ, Karate klub UNIJA Tešanj
3. JELENA LATINČIĆ, ENERGIJA
Kata - Učenice A - C2 (all)
22
0
MAJA SKRENKOVIĆ (ESSEKER)
95
0
NIKOLINA MAROŠEVIĆ (SOKOLHR)
173
0
MATEA EĆIMOVIĆ (0354451)
22
0
MAJA SKRENKOVIĆ (ESSEKER)
51
0
DORA BRIŠKI (KKOS)
95
0
NIKOLINA MAROŠEVIĆ (SOKOLHR)
176
0
LUCIJA OPAČAK (0354451)
26
0
ZOE STOBER (ESSEKER)
46
0
IVA KODŽOMAN (KKOS)
123
0
SAJRA HANDŽIĆ (UNIJA)
173
0
MATEA EĆIMOVIĆ (0354451)
95
0
NIKOLINA MAROŠEVIĆ (SOKOLHR)
26
0
ZOE STOBER (ESSEKER)
46
0
IVA KODŽOMAN (KKOS)
173
0
MATEA EĆIMOVIĆ (0354451)
26
0
ZOE STOBER (ESSEKER)
46
0
IVA KODŽOMAN (KKOS)
176
0
LUCIJA OPAČAK (0354451)
Medalists
1. MATEA EĆIMOVIĆ, Slavonski Brod
2. ZOE STOBER, Karate klub Esseker
3. NIKOLINA MAROŠEVIĆ, Hrvatski Sokol
3. IVA KODŽOMAN, Osijek
Kata - Juniorke - F2
291
0
KAROLINA ZELIĆ STURM (KKOS)
157
0
ANJA LONČAR (333CR)
70
ANJA ĆUK (ESSEKER)
157
0
ANJA LONČAR (333CR)
70
0
ANJA ĆUK (ESSEKER)
Medalists
1. ANJA ĆUK, Karate klub Esseker
2. ANJA LONČAR, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. KAROLINA ZELIĆ STURM, Osijek
3. ----
Kata - Seniori - S1
138
0
SULJO SEJMENOVIĆ (UNIJA)
236
0
NEDIM TOPIC (SLOBODA)
139
0
ADIS OSTRVICA (UNIJA)
103
0
HRVOJE ROŽIĆ (SISAK)
138
0
SULJO SEJMENOVIĆ (UNIJA)
103
0
HRVOJE ROŽIĆ (SISAK)
Medalists
1. HRVOJE ROŽIĆ, SISAK
2. SULJO SEJMENOVIĆ, Karate klub UNIJA Tešanj
3. ADIS OSTRVICA, Karate klub UNIJA Tešanj
3. NEDIM TOPIC, SLOBODA
Kata tim - Učenici - C3
202
0
KATA TIM (ESSEKER)
304
0
KATA TIM (SOMBOR)
143
UNIJA TEŠANJ (UNIJA)
202
0
KATA TIM (ESSEKER)
143
0
UNIJA TEŠANJ (UNIJA)
Medalists
1. KATA TIM, Karate klub Esseker
2. UNIJA TEŠANJ, Karate klub UNIJA Tešanj
3. KATA TIM, RAVANGRAD
3. ----
Kata tim - Mlađi kadeti - D3
230
0
KATA TIM MLAĐI KADETI ICTUS (ICTUS)
28
0
KATA TIM (ESSEKER)
Medalists
1. KATA TIM, Karate klub Esseker
2. KATA TIM MLAĐI KADETI ICTUS, ICTUS
3. ----
3. ----