Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
10. INT. KARATE TOURNAMENT CUP OSIJEK
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area 1
Area 2
Area 3
Area 4
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Younger boys -28
Kumite - Boys -34
Kumite - Girls -36
Kumite - Young Cadets (male) -41
Kumite - Young Cadets (female) +55
Kumite - Cadets (male) -57
Kumite - Seniors (male) -OPEN
Kata - Cicibans A (male) - P2 (all)
Kata - Young girls B - A7 (9,8 kyu)
Kata - Young girls B - A9 (7,6 kyu)
Kata - Young girls A - B2 (all)
Kata - Girls B - A10 (7,6 kyu)
Kata - Girls A - C2 (all)
Kata - Juniors (female) - F2
Kata - Seniors (male) - S1
Kata team - Boys - C3
Kata team - Young cadets (male) - D3
Kumite - Younger boys -28
17
0
BORNA PLAZIBAT (ESSEKER)
145
0
PETAR PRERADOVIĆ (ENERGIJ)
295
0
LEON MICEK (GLOBUS)
153
0
LUKA PEJIĆ (ENERGIJ)
145
0
PETAR PRERADOVIĆ (ENERGIJ)
153
0
LUKA PEJIĆ (ENERGIJ)
Medalists
1. LUKA PEJIĆ, ENERGIJA
2. PETAR PRERADOVIĆ, ENERGIJA
3. LEON MICEK, GLOBUS Čakovec
3. BORNA PLAZIBAT, Karate klub Esseker
Kumite - Boys -34
229
0
KARLO KALANJ (VUKOVAR)
276
0
MARKO KREMENOVIĆ (SNĐ)
30
0
MISLAV KARAČIĆ (ESSEKER)
83
0
MATKO ADŽAMIĆ (VK)
229
0
KARLO KALANJ (VUKOVAR)
30
0
MISLAV KARAČIĆ (ESSEKER)
Medalists
1. MISLAV KARAČIĆ, Karate klub Esseker
2. KARLO KALANJ, Vukovar`91
3. MATKO ADŽAMIĆ, KARATE KLUB "VINKOVCI"
3. MARKO KREMENOVIĆ, Sinđelić
Kumite - Girls -36
7
0
DORA KOŠTIĆ (MAXIVK)
213
0
SARA RASPUDIĆ (MEĐUGOR)
303
0
LOLITA LANA IVAKOVIĆ (OBI KAŠ)
135
0
NIKOL KREMER (DARDA)
213
0
SARA RASPUDIĆ (MEĐUGOR)
303
0
LOLITA LANA IVAKOVIĆ (OBI KAŠ)
Medalists
1. LOLITA LANA IVAKOVIĆ, OBI Kaštela
2. SARA RASPUDIĆ, MEĐUGORJE
3. NIKOL KREMER, Shotokan - Darda
3. DORA KOŠTIĆ, Max Ivankovo
Kumite - Young Cadets (male) -41
113
0
MILAN ĆUJO (ICTUS)
267
0
ŽELJKO MARKOVIĆ (SNĐ)
113
0
MILAN ĆUJO (ICTUS)
128
0
BORNA LANG (DARDA)
267
ŽELJKO MARKOVIĆ (SNĐ)
150
0
JOVAN BAŠIĆ (ENERGIJ)
66
0
MARKO HODAK (KKNG)
243
ĐORĐE MIŠKOVIĆ (SNĐ)
128
0
BORNA LANG (DARDA)
267
0
ŽELJKO MARKOVIĆ (SNĐ)
66
0
MARKO HODAK (KKNG)
243
0
ĐORĐE MIŠKOVIĆ (SNĐ)
128
0
BORNA LANG (DARDA)
243
0
ĐORĐE MIŠKOVIĆ (SNĐ)
66
MARKO HODAK (KKNG)
Medalists
1. BORNA LANG, Shotokan - Darda
2. ĐORĐE MIŠKOVIĆ, Sinđelić
3. MILAN ĆUJO, ICTUS
3. MARKO HODAK, Nova Gradiška
Kumite - Young Cadets (female) +55
277
0
KATARINA KREMENOVIĆ (SNĐ)
80
0
DORIS SMOLČIĆ (VK)
Medalists
1. KATARINA KREMENOVIĆ, Sinđelić
2. DORIS SMOLČIĆ, KARATE KLUB "VINKOVCI"
3. ----
3. ----
Kumite - Cadets (male) -57
87
0
LEON ROGINA (KKOS)
209
0
LEONARDO KORAĆ (MEĐUGOR)
259
MARKO MILOSAVAC (SNĐ)
209
0
LEONARDO KORAĆ (MEĐUGOR)
259
0
MARKO MILOSAVAC (SNĐ)
Medalists
1. LEONARDO KORAĆ, MEĐUGORJE
2. MARKO MILOSAVAC, Sinđelić
3. LEON ROGINA, Osijek
3. ----
Kumite - Seniors (male) -OPEN
2
0
DOMAGOJ BORŠOŠ (ESSEKER)
82
0
HRVOJE HUSELJIĆ (VK)
319
TOMISLAV MAĐAREVIĆ (0354451)
2
0
DOMAGOJ BORŠOŠ (ESSEKER)
319
0
TOMISLAV MAĐAREVIĆ (0354451)
Medalists
1. DOMAGOJ BORŠOŠ, Karate klub Esseker
2. TOMISLAV MAĐAREVIĆ, Slavonski Brod
3. HRVOJE HUSELJIĆ, KARATE KLUB "VINKOVCI"
3. ----
Kata - Cicibans A (male) - P2 (all)
34
0
MARTINA SEKULIĆ (ESSEKER)
97
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (SOKOLHR)
Medalists
1. KATIA ŠEGAVČIĆ, Hrvatski Sokol
2. MARTINA SEKULIĆ, Karate klub Esseker
3. ----
3. ----
Kata - Young girls B - A7 (9,8 kyu)
91
0
MARTA MILINKOVIĆ (ESSEKER)
189
0
ROBERTA NOVAK (KK KIK)
91
0
MARTA MILINKOVIĆ (ESSEKER)
160
0
LANA HORVAT (333CR)
189
ROBERTA NOVAK (KK KIK)
67
IVKA HODAK (KKNG)
96
NIKA BAN (SOKOLHR)
160
0
LANA HORVAT (333CR)
189
0
ROBERTA NOVAK (KK KIK)
67
0
IVKA HODAK (KKNG)
96
0
NIKA BAN (SOKOLHR)
160
0
LANA HORVAT (333CR)
67
0
IVKA HODAK (KKNG)
96
NIKA BAN (SOKOLHR)
Medalists
1. IVKA HODAK, Nova Gradiška
2. LANA HORVAT, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. MARTA MILINKOVIĆ, Karate klub Esseker
3. NIKA BAN, Hrvatski Sokol
Kata - Young girls B - A9 (7,6 kyu)
35
0
KRISTINA PAVOŠEVIĆ (ESSEKER)
73
0
MIA BOŽINOVIĆ (KKOS)
90
0
KARALA SABO (ESSEKER)
163
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
35
0
KRISTINA PAVOŠEVIĆ (ESSEKER)
163
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
Medalists
1. KRISTINA PAVOŠEVIĆ, Karate klub Esseker
2. LUCIJA POSAVEC, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. MIA BOŽINOVIĆ, Osijek
3. KARALA SABO, Karate klub Esseker
Kata - Young girls A - B2 (all)
215
0
ASJA ŠTALMAJER (VUKOVAR)
55
0
SARA BANJEGLAV (KKOS)
68
IVKA HODAK (KKNG)
215
0
ASJA ŠTALMAJER (VUKOVAR)
68
0
IVKA HODAK (KKNG)
Medalists
1. ASJA ŠTALMAJER, Vukovar`91
2. IVKA HODAK, Nova Gradiška
3. SARA BANJEGLAV, Osijek
3. ----
Kata - Girls B - A10 (7,6 kyu)
122
0
SAJRA HANDŽIĆ (UNIJA)
74
0
MARIJA PIPUNIĆ (KKOS)
122
0
SAJRA HANDŽIĆ (UNIJA)
310
0
MIHAELA SAVIČIĆ (SOMBOR)
74
0
MARIJA PIPUNIĆ (KKOS)
99
0
MATEA BAŠIĆ (SISAK)
122
0
SAJRA HANDŽIĆ (UNIJA)
309
0
JOVANA MILAKIĆ (SOMBOR)
263
0
JOVANA LEKIĆ (SNĐ)
237
0
NIKA SMUĐ (SOKOL-Č)
238
0
MARIJA KATEKOVIĆ (SOKOL-Č)
310
0
MIHAELA SAVIČIĆ (SOMBOR)
47
0
SARA GORJANAC (KKOS)
314
0
GLORIJA PETROVIĆ (KK KIK)
313
0
ANASTAZIJA KUJAVIĆ (SOMBOR)
311
0
SUNČICA NEŠIĆ (SOMBOR)
152
0
JELENA LATINČIĆ (ENERGIJ)
315
0
NIKOLINA VUKAS (SOMBOR)
161
0
LEA JENIĆEK (333CR)
312
0
ADRIJANA KUJAVIĆ (SOMBOR)
74
0
MARIJA PIPUNIĆ (KKOS)
309
0
JOVANA MILAKIĆ (SOMBOR)
263
0
JOVANA LEKIĆ (SNĐ)
310
0
MIHAELA SAVIČIĆ (SOMBOR)
47
0
SARA GORJANAC (KKOS)
313
0
ANASTAZIJA KUJAVIĆ (SOMBOR)
152
0
JELENA LATINČIĆ (ENERGIJ)
161
0
LEA JENIĆEK (333CR)
309
0
JOVANA MILAKIĆ (SOMBOR)
310
0
MIHAELA SAVIČIĆ (SOMBOR)
47
0
SARA GORJANAC (KKOS)
161
0
LEA JENIĆEK (333CR)
309
0
JOVANA MILAKIĆ (SOMBOR)
161
0
LEA JENIĆEK (333CR)
152
0
JELENA LATINČIĆ (ENERGIJ)
312
0
ADRIJANA KUJAVIĆ (SOMBOR)
47
0
SARA GORJANAC (KKOS)
152
0
JELENA LATINČIĆ (ENERGIJ)
Medalists
1. LEA JENIĆEK, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
2. JOVANA MILAKIĆ, RAVANGRAD
3. SAJRA HANDŽIĆ, Karate klub UNIJA Tešanj
3. JELENA LATINČIĆ, ENERGIJA
Kata - Girls A - C2 (all)
22
0
MAJA SKRENKOVIĆ (ESSEKER)
95
0
NIKOLINA MAROŠEVIĆ (SOKOLHR)
173
0
MATEA EĆIMOVIĆ (0354451)
22
0
MAJA SKRENKOVIĆ (ESSEKER)
51
0
DORA BRIŠKI (KKOS)
95
0
NIKOLINA MAROŠEVIĆ (SOKOLHR)
176
0
LUCIJA OPAČAK (0354451)
26
0
ZOE STOBER (ESSEKER)
46
0
IVA KODŽOMAN (KKOS)
123
0
SAJRA HANDŽIĆ (UNIJA)
173
0
MATEA EĆIMOVIĆ (0354451)
95
0
NIKOLINA MAROŠEVIĆ (SOKOLHR)
26
0
ZOE STOBER (ESSEKER)
46
0
IVA KODŽOMAN (KKOS)
173
0
MATEA EĆIMOVIĆ (0354451)
26
0
ZOE STOBER (ESSEKER)
46
0
IVA KODŽOMAN (KKOS)
176
0
LUCIJA OPAČAK (0354451)
Medalists
1. MATEA EĆIMOVIĆ, Slavonski Brod
2. ZOE STOBER, Karate klub Esseker
3. NIKOLINA MAROŠEVIĆ, Hrvatski Sokol
3. IVA KODŽOMAN, Osijek
Kata - Juniors (female) - F2
291
0
KAROLINA ZELIĆ STURM (KKOS)
157
0
ANJA LONČAR (333CR)
70
ANJA ĆUK (ESSEKER)
157
0
ANJA LONČAR (333CR)
70
0
ANJA ĆUK (ESSEKER)
Medalists
1. ANJA ĆUK, Karate klub Esseker
2. ANJA LONČAR, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. KAROLINA ZELIĆ STURM, Osijek
3. ----
Kata - Seniors (male) - S1
138
0
SULJO SEJMENOVIĆ (UNIJA)
236
0
NEDIM TOPIC (SLOBODA)
139
0
ADIS OSTRVICA (UNIJA)
103
0
HRVOJE ROŽIĆ (SISAK)
138
0
SULJO SEJMENOVIĆ (UNIJA)
103
0
HRVOJE ROŽIĆ (SISAK)
Medalists
1. HRVOJE ROŽIĆ, SISAK
2. SULJO SEJMENOVIĆ, Karate klub UNIJA Tešanj
3. ADIS OSTRVICA, Karate klub UNIJA Tešanj
3. NEDIM TOPIC, SLOBODA
Kata team - Boys - C3
202
0
KATA TIM (ESSEKER)
304
0
KATA TIM (SOMBOR)
143
UNIJA TEŠANJ (UNIJA)
202
0
KATA TIM (ESSEKER)
143
0
UNIJA TEŠANJ (UNIJA)
Medalists
1. KATA TIM, Karate klub Esseker
2. UNIJA TEŠANJ, Karate klub UNIJA Tešanj
3. KATA TIM, RAVANGRAD
3. ----
Kata team - Young cadets (male) - D3
230
0
KATA TIM MLAĐI KADETI ICTUS (ICTUS)
28
0
KATA TIM (ESSEKER)
Medalists
1. KATA TIM, Karate klub Esseker
2. KATA TIM MLAĐI KADETI ICTUS, ICTUS
3. ----
3. ----