Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
10. MEĐUNARODNI KARATE TURNIR KUP OSIJEKA
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area 1
Area 2
Area 3
Area 4
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađi učenici -32
Kumite - Učenici -46
Kumite - Učenici +46
Kumite - Mlađi kadeti -52
Kumite - Kadetkinje -54
Kumite - Juniorke -59
Kata - Mlađi učenici B - A4 (7,6 kyu)
Kata - Mlađi učenici A - B1 (all)
Kata - Mlađe kadetkinje - D2
Kata - Kadetkinje - E2
Kumite - Mlađi učenici -32
146
0
ALEKSA LATINČIĆ (ENERGIJ)
111
0
DAVID BLAGOJEVIĆ (ICTUS)
25
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
146
0
ALEKSA LATINČIĆ (ENERGIJ)
111
DAVID BLAGOJEVIĆ (ICTUS)
110
MARKO MEDIĆ (ICTUS)
112
LUKA ĆUJO (ICTUS)
25
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
111
0
DAVID BLAGOJEVIĆ (ICTUS)
110
0
MARKO MEDIĆ (ICTUS)
112
0
LUKA ĆUJO (ICTUS)
25
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
110
0
MARKO MEDIĆ (ICTUS)
112
LUKA ĆUJO (ICTUS)
Medalists
1. PETAR GUDELJ, Karate klub Esseker
2. MARKO MEDIĆ, ICTUS
3. DAVID BLAGOJEVIĆ, ICTUS
3. LUKA ĆUJO, ICTUS
Kumite - Učenici -46
266
0
VLADIMIR BAJLOVIĆ (SNĐ)
199
0
ANTE IVAKOVIĆ (OBI KAŠ)
147
ALEKSA PASPALJ (ENERGIJ)
199
0
ANTE IVAKOVIĆ (OBI KAŠ)
147
0
ALEKSA PASPALJ (ENERGIJ)
Medalists
1. ANTE IVAKOVIĆ, OBI Kaštela
2. ALEKSA PASPALJ, ENERGIJA
3. VLADIMIR BAJLOVIĆ, Sinđelić
3. ----
Kumite - Učenici +46
317
0
FILIP BELOBRAJDIĆ (VUKOVAR)
258
0
ĐORĐE VEZMAR (SNĐ)
317
0
FILIP BELOBRAJDIĆ (VUKOVAR)
214
0
LUKA OSTOJIĆ (MEĐUGOR)
258
ĐORĐE VEZMAR (SNĐ)
265
MILAN VUJIĆ (SNĐ)
257
STEFAN LEKIĆ (SNĐ)
214
0
LUKA OSTOJIĆ (MEĐUGOR)
258
0
ĐORĐE VEZMAR (SNĐ)
265
0
MILAN VUJIĆ (SNĐ)
257
0
STEFAN LEKIĆ (SNĐ)
214
0
LUKA OSTOJIĆ (MEĐUGOR)
257
0
STEFAN LEKIĆ (SNĐ)
265
MILAN VUJIĆ (SNĐ)
Medalists
1. LUKA OSTOJIĆ, MEĐUGORJE
2. STEFAN LEKIĆ, Sinđelić
3. ĐORĐE VEZMAR, Sinđelić
3. MILAN VUJIĆ, Sinđelić
Kumite - Mlađi kadeti -52
181
0
STJEPAN GOLUBIČIĆ (0354451)
204
0
ANDRIJA SOLDO (MEĐUGOR)
182
DOMAGOJ LUKINIĆ (0354451)
181
0
STJEPAN GOLUBIČIĆ (0354451)
182
0
DOMAGOJ LUKINIĆ (0354451)
Medalists
1. STJEPAN GOLUBIČIĆ, Slavonski Brod
2. DOMAGOJ LUKINIĆ, Slavonski Brod
3. ANDRIJA SOLDO, MEĐUGORJE
3. ----
Kumite - Kadetkinje -54
127
0
ANA BEGOVIĆ (DARDA)
285
0
LAURA POKUPIĆ (VIROVTC)
284
0
MONIKA BUBNJIĆ (VIROVTC)
206
0
MARIA MURKOVIĆ (KK MS)
127
0
ANA BEGOVIĆ (DARDA)
284
0
MONIKA BUBNJIĆ (VIROVTC)
Medalists
1. MONIKA BUBNJIĆ, Virovitica
2. ANA BEGOVIĆ, Shotokan - Darda
3. ----
3. LAURA POKUPIĆ, Virovitica
Kumite - Juniorke -59
318
0
MATEA ZGREBEC (ĐAKOVO)
300
0
LAURA POKUPIĆ (VIROVTC)
Medalists
1. LAURA POKUPIĆ, Virovitica
2. ----
3. ----
3. ----
Kata - Mlađi učenici B - A4 (7,6 kyu)
43
0
DARIO ADAMOVIĆ (ESSEKER)
269
0
SERGEJ ČUKOVIĆ (SNĐ)
269
0
SERGEJ ČUKOVIĆ (SNĐ)
166
0
PATRIK KOS (333CR)
166
0
PATRIK KOS (333CR)
48
0
TOMISLAV PERIĆ (KKOS)
119
0
DŽANAN RAHMANOVIĆ (UNIJA)
43
0
DARIO ADAMOVIĆ (ESSEKER)
269
SERGEJ ČUKOVIĆ (SNĐ)
256
0
ĐORĐE DESPINIĆ (SNĐ)
166
0
PATRIK KOS (333CR)
50
TONI MATKOVIĆ (KKOS)
255
0
LUKA POPOVIĆ (SNĐ)
109
0
LUKA SOLDO (ICTUS)
226
DOMAGOJ ROŠKO (VUKOVAR)
271
MARKO POPOVIĆ (SNĐ)
48
TOMISLAV PERIĆ (KKOS)
118
0
ABDULAH MEŠIĆ (UNIJA)
188
0
FRAN KARASIĆ (KK KIK)
252
LAZAR ČUPELJIĆ (SNĐ)
254
LUKA DAMJANIĆ (SNĐ)
58
BORNA BORAS (KKOS)
270
0
NIKOLA PILIPOVIĆ (SNĐ)
156
0
ANTONIO HORVAT (333CR)
100
LUKA SMUĐ (SISAK)
245
MILAN LIPOVČIĆ (SNĐ)
49
DINO MATKOVIĆ (KKOS)
119
0
DŽANAN RAHMANOVIĆ (UNIJA)
269
0
SERGEJ ČUKOVIĆ (SNĐ)
166
0
PATRIK KOS (333CR)
50
0
TONI MATKOVIĆ (KKOS)
255
0
LUKA POPOVIĆ (SNĐ)
226
0
DOMAGOJ ROŠKO (VUKOVAR)
271
0
MARKO POPOVIĆ (SNĐ)
48
0
TOMISLAV PERIĆ (KKOS)
118
0
ABDULAH MEŠIĆ (UNIJA)
252
0
LAZAR ČUPELJIĆ (SNĐ)
254
0
LUKA DAMJANIĆ (SNĐ)
58
0
BORNA BORAS (KKOS)
156
0
ANTONIO HORVAT (333CR)
100
0
LUKA SMUĐ (SISAK)
245
0
MILAN LIPOVČIĆ (SNĐ)
49
0
DINO MATKOVIĆ (KKOS)
119
0
DŽANAN RAHMANOVIĆ (UNIJA)
166
0
PATRIK KOS (333CR)
226
0
DOMAGOJ ROŠKO (VUKOVAR)
48
0
TOMISLAV PERIĆ (KKOS)
118
0
ABDULAH MEŠIĆ (UNIJA)
58
0
BORNA BORAS (KKOS)
156
0
ANTONIO HORVAT (333CR)
245
0
MILAN LIPOVČIĆ (SNĐ)
119
0
DŽANAN RAHMANOVIĆ (UNIJA)
48
0
TOMISLAV PERIĆ (KKOS)
58
0
BORNA BORAS (KKOS)
156
0
ANTONIO HORVAT (333CR)
119
0
DŽANAN RAHMANOVIĆ (UNIJA)
156
0
ANTONIO HORVAT (333CR)
100
0
LUKA SMUĐ (SISAK)
270
0
NIKOLA PILIPOVIĆ (SNĐ)
245
0
MILAN LIPOVČIĆ (SNĐ)
100
0
LUKA SMUĐ (SISAK)
58
0
BORNA BORAS (KKOS)
245
0
MILAN LIPOVČIĆ (SNĐ)
Medalists
1. DŽANAN RAHMANOVIĆ, Karate klub UNIJA Tešanj
2. ANTONIO HORVAT, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. TOMISLAV PERIĆ, Osijek
3. BORNA BORAS, Osijek
Kata - Mlađi učenici A - B1 (all)
94
MIHAEL MAROŠEVIĆ (SOKOLHR)
94
0
MIHAEL MAROŠEVIĆ (SOKOLHR)
75
0
TOMISLAV PERIĆ (KKOS)
218
KARLO JUKIĆ (VUKOVAR)
282
CHRIS MALČEC (VIROVTC)
120
DŽANAN RAHMANOVIĆ (UNIJA)
94
0
MIHAEL MAROŠEVIĆ (SOKOLHR)
218
0
KARLO JUKIĆ (VUKOVAR)
282
0
CHRIS MALČEC (VIROVTC)
120
0
DŽANAN RAHMANOVIĆ (UNIJA)
218
0
KARLO JUKIĆ (VUKOVAR)
282
0
CHRIS MALČEC (VIROVTC)
120
DŽANAN RAHMANOVIĆ (UNIJA)
Medalists
1. KARLO JUKIĆ, Vukovar`91
2. CHRIS MALČEC, Virovitica
3. MIHAEL MAROŠEVIĆ, Hrvatski Sokol
3. DŽANAN RAHMANOVIĆ, Karate klub UNIJA Tešanj
Kata - Mlađe kadetkinje - D2
224
0
ANA ŠOŠTARIĆ (VUKOVAR)
107
0
TEA ZLOJIĆ (ICTUS)
224
0
ANA ŠOŠTARIĆ (VUKOVAR)
20
0
KLARA CINDRIĆ (ESSEKER)
224
0
ANA ŠOŠTARIĆ (VUKOVAR)
201
0
ZOE STOBER (ESSEKER)
107
TEA ZLOJIĆ (ICTUS)
158
0
GABRIJELA JANKOVIĆ (333CR)
20
0
KLARA CINDRIĆ (ESSEKER)
52
TIA LEDENČAN (KKOS)
225
0
LARA EDELINSKI (VUKOVAR)
16
0
BARBARA KOKIĆ (ESSEKER)
53
JANA LEDENČAN (KKOS)
162
LEA ŽARKOVIĆ (333CR)
174
MATEA EĆIMOVIĆ (0354451)
201
0
ZOE STOBER (ESSEKER)
107
0
TEA ZLOJIĆ (ICTUS)
20
0
KLARA CINDRIĆ (ESSEKER)
52
0
TIA LEDENČAN (KKOS)
16
0
BARBARA KOKIĆ (ESSEKER)
53
0
JANA LEDENČAN (KKOS)
162
0
LEA ŽARKOVIĆ (333CR)
174
0
MATEA EĆIMOVIĆ (0354451)
201
0
ZOE STOBER (ESSEKER)
20
0
KLARA CINDRIĆ (ESSEKER)
16
0
BARBARA KOKIĆ (ESSEKER)
174
0
MATEA EĆIMOVIĆ (0354451)
201
0
ZOE STOBER (ESSEKER)
174
0
MATEA EĆIMOVIĆ (0354451)
162
LEA ŽARKOVIĆ (333CR)
16
0
BARBARA KOKIĆ (ESSEKER)
162
0
LEA ŽARKOVIĆ (333CR)
Medalists
1. MATEA EĆIMOVIĆ, Slavonski Brod
2. ZOE STOBER, Karate klub Esseker
3. ANA ŠOŠTARIĆ, Vukovar`91
3. BARBARA KOKIĆ, Karate klub Esseker
Kata - Kadetkinje - E2
220
0
INES MIŠETIĆ (VUKOVAR)
62
0
KAROLINA ZELIĆ STURM (KKOS)
220
0
INES MIŠETIĆ (VUKOVAR)
15
0
ANJA ĆUK (ESSEKER)
169
0
TEA KOVAČEVIĆ (333CR)
62
0
KAROLINA ZELIĆ STURM (KKOS)
227
0
DORIS RAKO (VUKOVAR)
29
0
MARIJA KAPULAR (ESSEKER)
168
0
PAULA VARAT (333CR)
301
0
SARA MALČEC (VIROVTC)
15
0
ANJA ĆUK (ESSEKER)
62
0
KAROLINA ZELIĆ STURM (KKOS)
227
0
DORIS RAKO (VUKOVAR)
301
0
SARA MALČEC (VIROVTC)
15
0
ANJA ĆUK (ESSEKER)
301
0
SARA MALČEC (VIROVTC)
227
0
DORIS RAKO (VUKOVAR)
168
0
PAULA VARAT (333CR)
Medalists
1. SARA MALČEC, Virovitica
2. ANJA ĆUK, Karate klub Esseker
3. KAROLINA ZELIĆ STURM, Osijek
3. PAULA VARAT, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR