Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
10. INT. KARATE TOURNAMENT CUP OSIJEK
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area 1
Area 2
Area 3
Area 4
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Younger boys -32
Kumite - Boys -46
Kumite - Boys +46
Kumite - Young Cadets (male) -52
Kumite - Cadets (female) -54
Kumite - Juniors (female) -59
Kata - Young boys B - A4 (7,6 kyu)
Kata - Young boys A - B1 (all)
Kata - Young cadets (female) - D2
Kata - Cadets (female) - E2
Kumite - Younger boys -32
146
0
ALEKSA LATINČIĆ (ENERGIJ)
111
0
DAVID BLAGOJEVIĆ (ICTUS)
25
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
146
0
ALEKSA LATINČIĆ (ENERGIJ)
111
DAVID BLAGOJEVIĆ (ICTUS)
110
MARKO MEDIĆ (ICTUS)
112
LUKA ĆUJO (ICTUS)
25
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
111
0
DAVID BLAGOJEVIĆ (ICTUS)
110
0
MARKO MEDIĆ (ICTUS)
112
0
LUKA ĆUJO (ICTUS)
25
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
110
0
MARKO MEDIĆ (ICTUS)
112
LUKA ĆUJO (ICTUS)
Medalists
1. PETAR GUDELJ, Karate klub Esseker
2. MARKO MEDIĆ, ICTUS
3. DAVID BLAGOJEVIĆ, ICTUS
3. LUKA ĆUJO, ICTUS
Kumite - Boys -46
266
0
VLADIMIR BAJLOVIĆ (SNĐ)
199
0
ANTE IVAKOVIĆ (OBI KAŠ)
147
ALEKSA PASPALJ (ENERGIJ)
199
0
ANTE IVAKOVIĆ (OBI KAŠ)
147
0
ALEKSA PASPALJ (ENERGIJ)
Medalists
1. ANTE IVAKOVIĆ, OBI Kaštela
2. ALEKSA PASPALJ, ENERGIJA
3. VLADIMIR BAJLOVIĆ, Sinđelić
3. ----
Kumite - Boys +46
317
0
FILIP BELOBRAJDIĆ (VUKOVAR)
258
0
ĐORĐE VEZMAR (SNĐ)
317
0
FILIP BELOBRAJDIĆ (VUKOVAR)
214
0
LUKA OSTOJIĆ (MEĐUGOR)
258
ĐORĐE VEZMAR (SNĐ)
265
MILAN VUJIĆ (SNĐ)
257
STEFAN LEKIĆ (SNĐ)
214
0
LUKA OSTOJIĆ (MEĐUGOR)
258
0
ĐORĐE VEZMAR (SNĐ)
265
0
MILAN VUJIĆ (SNĐ)
257
0
STEFAN LEKIĆ (SNĐ)
214
0
LUKA OSTOJIĆ (MEĐUGOR)
257
0
STEFAN LEKIĆ (SNĐ)
265
MILAN VUJIĆ (SNĐ)
Medalists
1. LUKA OSTOJIĆ, MEĐUGORJE
2. STEFAN LEKIĆ, Sinđelić
3. ĐORĐE VEZMAR, Sinđelić
3. MILAN VUJIĆ, Sinđelić
Kumite - Young Cadets (male) -52
181
0
STJEPAN GOLUBIČIĆ (0354451)
204
0
ANDRIJA SOLDO (MEĐUGOR)
182
DOMAGOJ LUKINIĆ (0354451)
181
0
STJEPAN GOLUBIČIĆ (0354451)
182
0
DOMAGOJ LUKINIĆ (0354451)
Medalists
1. STJEPAN GOLUBIČIĆ, Slavonski Brod
2. DOMAGOJ LUKINIĆ, Slavonski Brod
3. ANDRIJA SOLDO, MEĐUGORJE
3. ----
Kumite - Cadets (female) -54
127
0
ANA BEGOVIĆ (DARDA)
285
0
LAURA POKUPIĆ (VIROVTC)
284
0
MONIKA BUBNJIĆ (VIROVTC)
206
0
MARIA MURKOVIĆ (KK MS)
127
0
ANA BEGOVIĆ (DARDA)
284
0
MONIKA BUBNJIĆ (VIROVTC)
Medalists
1. MONIKA BUBNJIĆ, Virovitica
2. ANA BEGOVIĆ, Shotokan - Darda
3. ----
3. LAURA POKUPIĆ, Virovitica
Kumite - Juniors (female) -59
318
0
MATEA ZGREBEC (ĐAKOVO)
300
0
LAURA POKUPIĆ (VIROVTC)
Medalists
1. LAURA POKUPIĆ, Virovitica
2. ----
3. ----
3. ----
Kata - Young boys B - A4 (7,6 kyu)
43
0
DARIO ADAMOVIĆ (ESSEKER)
269
0
SERGEJ ČUKOVIĆ (SNĐ)
269
0
SERGEJ ČUKOVIĆ (SNĐ)
166
0
PATRIK KOS (333CR)
166
0
PATRIK KOS (333CR)
48
0
TOMISLAV PERIĆ (KKOS)
119
0
DŽANAN RAHMANOVIĆ (UNIJA)
43
0
DARIO ADAMOVIĆ (ESSEKER)
269
SERGEJ ČUKOVIĆ (SNĐ)
256
0
ĐORĐE DESPINIĆ (SNĐ)
166
0
PATRIK KOS (333CR)
50
TONI MATKOVIĆ (KKOS)
255
0
LUKA POPOVIĆ (SNĐ)
109
0
LUKA SOLDO (ICTUS)
226
DOMAGOJ ROŠKO (VUKOVAR)
271
MARKO POPOVIĆ (SNĐ)
48
TOMISLAV PERIĆ (KKOS)
118
0
ABDULAH MEŠIĆ (UNIJA)
188
0
FRAN KARASIĆ (KK KIK)
252
LAZAR ČUPELJIĆ (SNĐ)
254
LUKA DAMJANIĆ (SNĐ)
58
BORNA BORAS (KKOS)
270
0
NIKOLA PILIPOVIĆ (SNĐ)
156
0
ANTONIO HORVAT (333CR)
100
LUKA SMUĐ (SISAK)
245
MILAN LIPOVČIĆ (SNĐ)
49
DINO MATKOVIĆ (KKOS)
119
0
DŽANAN RAHMANOVIĆ (UNIJA)
269
0
SERGEJ ČUKOVIĆ (SNĐ)
166
0
PATRIK KOS (333CR)
50
0
TONI MATKOVIĆ (KKOS)
255
0
LUKA POPOVIĆ (SNĐ)
226
0
DOMAGOJ ROŠKO (VUKOVAR)
271
0
MARKO POPOVIĆ (SNĐ)
48
0
TOMISLAV PERIĆ (KKOS)
118
0
ABDULAH MEŠIĆ (UNIJA)
252
0
LAZAR ČUPELJIĆ (SNĐ)
254
0
LUKA DAMJANIĆ (SNĐ)
58
0
BORNA BORAS (KKOS)
156
0
ANTONIO HORVAT (333CR)
100
0
LUKA SMUĐ (SISAK)
245
0
MILAN LIPOVČIĆ (SNĐ)
49
0
DINO MATKOVIĆ (KKOS)
119
0
DŽANAN RAHMANOVIĆ (UNIJA)
166
0
PATRIK KOS (333CR)
226
0
DOMAGOJ ROŠKO (VUKOVAR)
48
0
TOMISLAV PERIĆ (KKOS)
118
0
ABDULAH MEŠIĆ (UNIJA)
58
0
BORNA BORAS (KKOS)
156
0
ANTONIO HORVAT (333CR)
245
0
MILAN LIPOVČIĆ (SNĐ)
119
0
DŽANAN RAHMANOVIĆ (UNIJA)
48
0
TOMISLAV PERIĆ (KKOS)
58
0
BORNA BORAS (KKOS)
156
0
ANTONIO HORVAT (333CR)
119
0
DŽANAN RAHMANOVIĆ (UNIJA)
156
0
ANTONIO HORVAT (333CR)
100
0
LUKA SMUĐ (SISAK)
270
0
NIKOLA PILIPOVIĆ (SNĐ)
245
0
MILAN LIPOVČIĆ (SNĐ)
100
0
LUKA SMUĐ (SISAK)
58
0
BORNA BORAS (KKOS)
245
0
MILAN LIPOVČIĆ (SNĐ)
Medalists
1. DŽANAN RAHMANOVIĆ, Karate klub UNIJA Tešanj
2. ANTONIO HORVAT, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. TOMISLAV PERIĆ, Osijek
3. BORNA BORAS, Osijek
Kata - Young boys A - B1 (all)
94
MIHAEL MAROŠEVIĆ (SOKOLHR)
94
0
MIHAEL MAROŠEVIĆ (SOKOLHR)
75
0
TOMISLAV PERIĆ (KKOS)
218
KARLO JUKIĆ (VUKOVAR)
282
CHRIS MALČEC (VIROVTC)
120
DŽANAN RAHMANOVIĆ (UNIJA)
94
0
MIHAEL MAROŠEVIĆ (SOKOLHR)
218
0
KARLO JUKIĆ (VUKOVAR)
282
0
CHRIS MALČEC (VIROVTC)
120
0
DŽANAN RAHMANOVIĆ (UNIJA)
218
0
KARLO JUKIĆ (VUKOVAR)
282
0
CHRIS MALČEC (VIROVTC)
120
DŽANAN RAHMANOVIĆ (UNIJA)
Medalists
1. KARLO JUKIĆ, Vukovar`91
2. CHRIS MALČEC, Virovitica
3. MIHAEL MAROŠEVIĆ, Hrvatski Sokol
3. DŽANAN RAHMANOVIĆ, Karate klub UNIJA Tešanj
Kata - Young cadets (female) - D2
224
0
ANA ŠOŠTARIĆ (VUKOVAR)
107
0
TEA ZLOJIĆ (ICTUS)
224
0
ANA ŠOŠTARIĆ (VUKOVAR)
20
0
KLARA CINDRIĆ (ESSEKER)
224
0
ANA ŠOŠTARIĆ (VUKOVAR)
201
0
ZOE STOBER (ESSEKER)
107
TEA ZLOJIĆ (ICTUS)
158
0
GABRIJELA JANKOVIĆ (333CR)
20
0
KLARA CINDRIĆ (ESSEKER)
52
TIA LEDENČAN (KKOS)
225
0
LARA EDELINSKI (VUKOVAR)
16
0
BARBARA KOKIĆ (ESSEKER)
53
JANA LEDENČAN (KKOS)
162
LEA ŽARKOVIĆ (333CR)
174
MATEA EĆIMOVIĆ (0354451)
201
0
ZOE STOBER (ESSEKER)
107
0
TEA ZLOJIĆ (ICTUS)
20
0
KLARA CINDRIĆ (ESSEKER)
52
0
TIA LEDENČAN (KKOS)
16
0
BARBARA KOKIĆ (ESSEKER)
53
0
JANA LEDENČAN (KKOS)
162
0
LEA ŽARKOVIĆ (333CR)
174
0
MATEA EĆIMOVIĆ (0354451)
201
0
ZOE STOBER (ESSEKER)
20
0
KLARA CINDRIĆ (ESSEKER)
16
0
BARBARA KOKIĆ (ESSEKER)
174
0
MATEA EĆIMOVIĆ (0354451)
201
0
ZOE STOBER (ESSEKER)
174
0
MATEA EĆIMOVIĆ (0354451)
162
LEA ŽARKOVIĆ (333CR)
16
0
BARBARA KOKIĆ (ESSEKER)
162
0
LEA ŽARKOVIĆ (333CR)
Medalists
1. MATEA EĆIMOVIĆ, Slavonski Brod
2. ZOE STOBER, Karate klub Esseker
3. ANA ŠOŠTARIĆ, Vukovar`91
3. BARBARA KOKIĆ, Karate klub Esseker
Kata - Cadets (female) - E2
220
0
INES MIŠETIĆ (VUKOVAR)
62
0
KAROLINA ZELIĆ STURM (KKOS)
220
0
INES MIŠETIĆ (VUKOVAR)
15
0
ANJA ĆUK (ESSEKER)
169
0
TEA KOVAČEVIĆ (333CR)
62
0
KAROLINA ZELIĆ STURM (KKOS)
227
0
DORIS RAKO (VUKOVAR)
29
0
MARIJA KAPULAR (ESSEKER)
168
0
PAULA VARAT (333CR)
301
0
SARA MALČEC (VIROVTC)
15
0
ANJA ĆUK (ESSEKER)
62
0
KAROLINA ZELIĆ STURM (KKOS)
227
0
DORIS RAKO (VUKOVAR)
301
0
SARA MALČEC (VIROVTC)
15
0
ANJA ĆUK (ESSEKER)
301
0
SARA MALČEC (VIROVTC)
227
0
DORIS RAKO (VUKOVAR)
168
0
PAULA VARAT (333CR)
Medalists
1. SARA MALČEC, Virovitica
2. ANJA ĆUK, Karate klub Esseker
3. KAROLINA ZELIĆ STURM, Osijek
3. PAULA VARAT, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR