Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
10. MEĐUNARODNI KARATE TURNIR KUP OSIJEKA
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
"SOKOL" ČAZMA
bosanac orašje
ĐAKOVO
ENERGIJA
GLOBUS Čakovec
Hrvatski Sokol
ICTUS
KARATE KLUB "VINKOVCI"
Karate klub Esseker
Karate klub UNIJA Tešanj
KK KIK
KK Višnjevac - Osijek
Mala Subotica
Max Ivankovo
MEĐUGORJE
Nova Gradiška
OBI Kaštela
Osijek
PODRAVSKI SOKOL
Polet
RAVANGRAD
Shotokan - Darda
Sinđelić
SISAK
Slavonski Brod
SLOBODA
Virovitica
Vukovar`91
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađi učenici -36
Kata - Mlađi učenici B - A1 (9,8 kyu)
Kata - Mlađi učenici B - A4 (7,6 kyu)
Kata - Mlađe učenice B - A7 (9,8 kyu)
Kata - Mlađe učenice B - A9 (7,6 kyu)
Kata - Učenice B - A10 (7,6 kyu)
Kata - Mlađe kadetkinje - D2
Kata - Kadeti - E1
Kata - Kadetkinje - E2
Kata - Juniorke - F2
Kata - Mlađi učenici B - A4 (7,6 kyu)
43
0
DARIO ADAMOVIĆ (ESSEKER)
269
0
SERGEJ ČUKOVIĆ (SNĐ)
269
0
SERGEJ ČUKOVIĆ (SNĐ)
166
0
PATRIK KOS (333CR)
166
0
PATRIK KOS (333CR)
48
0
TOMISLAV PERIĆ (KKOS)
119
0
DŽANAN RAHMANOVIĆ (UNIJA)
43
0
DARIO ADAMOVIĆ (ESSEKER)
269
SERGEJ ČUKOVIĆ (SNĐ)
256
0
ĐORĐE DESPINIĆ (SNĐ)
166
0
PATRIK KOS (333CR)
50
TONI MATKOVIĆ (KKOS)
255
0
LUKA POPOVIĆ (SNĐ)
109
0
LUKA SOLDO (ICTUS)
226
DOMAGOJ ROŠKO (VUKOVAR)
271
MARKO POPOVIĆ (SNĐ)
48
TOMISLAV PERIĆ (KKOS)
118
0
ABDULAH MEŠIĆ (UNIJA)
188
0
FRAN KARASIĆ (KK KIK)
252
LAZAR ČUPELJIĆ (SNĐ)
254
LUKA DAMJANIĆ (SNĐ)
58
BORNA BORAS (KKOS)
270
0
NIKOLA PILIPOVIĆ (SNĐ)
156
0
ANTONIO HORVAT (333CR)
100
LUKA SMUĐ (SISAK)
245
MILAN LIPOVČIĆ (SNĐ)
49
DINO MATKOVIĆ (KKOS)
119
0
DŽANAN RAHMANOVIĆ (UNIJA)
269
0
SERGEJ ČUKOVIĆ (SNĐ)
166
0
PATRIK KOS (333CR)
50
0
TONI MATKOVIĆ (KKOS)
255
0
LUKA POPOVIĆ (SNĐ)
226
0
DOMAGOJ ROŠKO (VUKOVAR)
271
0
MARKO POPOVIĆ (SNĐ)
48
0
TOMISLAV PERIĆ (KKOS)
118
0
ABDULAH MEŠIĆ (UNIJA)
252
0
LAZAR ČUPELJIĆ (SNĐ)
254
0
LUKA DAMJANIĆ (SNĐ)
58
0
BORNA BORAS (KKOS)
156
0
ANTONIO HORVAT (333CR)
100
0
LUKA SMUĐ (SISAK)
245
0
MILAN LIPOVČIĆ (SNĐ)
49
0
DINO MATKOVIĆ (KKOS)
119
0
DŽANAN RAHMANOVIĆ (UNIJA)
166
0
PATRIK KOS (333CR)
226
0
DOMAGOJ ROŠKO (VUKOVAR)
48
0
TOMISLAV PERIĆ (KKOS)
118
0
ABDULAH MEŠIĆ (UNIJA)
58
0
BORNA BORAS (KKOS)
156
0
ANTONIO HORVAT (333CR)
245
0
MILAN LIPOVČIĆ (SNĐ)
119
0
DŽANAN RAHMANOVIĆ (UNIJA)
48
0
TOMISLAV PERIĆ (KKOS)
58
0
BORNA BORAS (KKOS)
156
0
ANTONIO HORVAT (333CR)
119
0
DŽANAN RAHMANOVIĆ (UNIJA)
156
0
ANTONIO HORVAT (333CR)
100
0
LUKA SMUĐ (SISAK)
270
0
NIKOLA PILIPOVIĆ (SNĐ)
245
0
MILAN LIPOVČIĆ (SNĐ)
100
0
LUKA SMUĐ (SISAK)
58
0
BORNA BORAS (KKOS)
245
0
MILAN LIPOVČIĆ (SNĐ)
Osvajači medalja
1. DŽANAN RAHMANOVIĆ, Karate klub UNIJA Tešanj
2. ANTONIO HORVAT, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. TOMISLAV PERIĆ, Osijek
3. BORNA BORAS, Osijek