Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
10. MEĐUNARODNI KARATE TURNIR KUP OSIJEKA
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
"SOKOL" ČAZMA
bosanac orašje
ĐAKOVO
ENERGIJA
GLOBUS Čakovec
Hrvatski Sokol
ICTUS
KARATE KLUB "VINKOVCI"
Karate klub Esseker
Karate klub UNIJA Tešanj
KK KIK
KK Višnjevac - Osijek
Mala Subotica
Max Ivankovo
MEĐUGORJE
Nova Gradiška
OBI Kaštela
Osijek
PODRAVSKI SOKOL
Polet
RAVANGRAD
Shotokan - Darda
Sinđelić
SISAK
Slavonski Brod
SLOBODA
Virovitica
Vukovar`91
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađi učenici -36
Kata - Mlađi učenici B - A1 (9,8 kyu)
Kata - Mlađi učenici B - A4 (7,6 kyu)
Kata - Mlađe učenice B - A7 (9,8 kyu)
Kata - Mlađe učenice B - A9 (7,6 kyu)
Kata - Učenice B - A10 (7,6 kyu)
Kata - Mlađe kadetkinje - D2
Kata - Kadeti - E1
Kata - Kadetkinje - E2
Kata - Juniorke - F2
Kata - Mlađe kadetkinje - D2
224
0
ANA ŠOŠTARIĆ (VUKOVAR)
107
0
TEA ZLOJIĆ (ICTUS)
224
0
ANA ŠOŠTARIĆ (VUKOVAR)
20
0
KLARA CINDRIĆ (ESSEKER)
224
0
ANA ŠOŠTARIĆ (VUKOVAR)
201
0
ZOE STOBER (ESSEKER)
107
TEA ZLOJIĆ (ICTUS)
158
0
GABRIJELA JANKOVIĆ (333CR)
20
0
KLARA CINDRIĆ (ESSEKER)
52
TIA LEDENČAN (KKOS)
225
0
LARA EDELINSKI (VUKOVAR)
16
0
BARBARA KOKIĆ (ESSEKER)
53
JANA LEDENČAN (KKOS)
162
LEA ŽARKOVIĆ (333CR)
174
MATEA EĆIMOVIĆ (0354451)
201
0
ZOE STOBER (ESSEKER)
107
0
TEA ZLOJIĆ (ICTUS)
20
0
KLARA CINDRIĆ (ESSEKER)
52
0
TIA LEDENČAN (KKOS)
16
0
BARBARA KOKIĆ (ESSEKER)
53
0
JANA LEDENČAN (KKOS)
162
0
LEA ŽARKOVIĆ (333CR)
174
0
MATEA EĆIMOVIĆ (0354451)
201
0
ZOE STOBER (ESSEKER)
20
0
KLARA CINDRIĆ (ESSEKER)
16
0
BARBARA KOKIĆ (ESSEKER)
174
0
MATEA EĆIMOVIĆ (0354451)
201
0
ZOE STOBER (ESSEKER)
174
0
MATEA EĆIMOVIĆ (0354451)
162
LEA ŽARKOVIĆ (333CR)
16
0
BARBARA KOKIĆ (ESSEKER)
162
0
LEA ŽARKOVIĆ (333CR)
Osvajači medalja
1. MATEA EĆIMOVIĆ, Slavonski Brod
2. ZOE STOBER, Karate klub Esseker
3. ANA ŠOŠTARIĆ, Vukovar`91
3. BARBARA KOKIĆ, Karate klub Esseker