Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
10. INT. KARATE TOURNAMENT CUP OSIJEK
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
"SOKOL" ČAZMA
bosanac orašje
ĐAKOVO
ENERGIJA
GLOBUS Čakovec
Hrvatski Sokol
ICTUS
KARATE KLUB "VINKOVCI"
Karate klub Esseker
Karate klub UNIJA Tešanj
KK KIK
KK Višnjevac - Osijek
Mala Subotica
Max Ivankovo
MEĐUGORJE
Nova Gradiška
OBI Kaštela
Osijek
PODRAVSKI SOKOL
Polet
RAVANGRAD
Shotokan - Darda
Sinđelić
SISAK
Slavonski Brod
SLOBODA
Virovitica
Vukovar`91
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Boys -42
Kumite - Cadets (male) -57
Kata - Cicibans A (male) - P1 (all)
Kata - Young boys B - A4 (7,6 kyu)
Kata - Young boys A - B1 (all)
Kata - Young girls B - A9 (7,6 kyu)
Kata - Young girls A - B2 (all)
Kata - Boys B - A5 (7,6 kyu)
Kata - Girls B - A10 (7,6 kyu)
Kata - Girls A - C2 (all)
Kata - Young cadets (female) - D2
Kata - Cadets (female) - E2
Kata - Juniors (female) - F2
Kata team - Girls - C4
Kata team - Young cadets (female) - D4
Kumite - Boys -42
88
JAN ZIMA (KKOS)
151
0
MARKO PASPALJ (ENERGIJ)
88
0
JAN ZIMA (KKOS)
207
FILIP OSTOJIĆ (MEĐUGOR)
250
0
NEMANJA DANILOVIĆ (SNĐ)
132
0
MARKO LEVNAIĆ (DARDA)
4
MARKO JURIĆ (MAXIVK)
88
0
JAN ZIMA (KKOS)
207
0
FILIP OSTOJIĆ (MEĐUGOR)
250
0
NEMANJA DANILOVIĆ (SNĐ)
4
0
MARKO JURIĆ (MAXIVK)
207
0
FILIP OSTOJIĆ (MEĐUGOR)
250
0
NEMANJA DANILOVIĆ (SNĐ)
4
MARKO JURIĆ (MAXIVK)
132
MARKO LEVNAIĆ (DARDA)
Medalists
1. FILIP OSTOJIĆ, MEĐUGORJE
2. NEMANJA DANILOVIĆ, Sinđelić
3. JAN ZIMA, Osijek
3. NEMANJA DANILOVIĆ, Sinđelić
Kumite - Cadets (male) -57
87
0
LEON ROGINA (KKOS)
209
0
LEONARDO KORAĆ (MEĐUGOR)
259
MARKO MILOSAVAC (SNĐ)
209
0
LEONARDO KORAĆ (MEĐUGOR)
259
0
MARKO MILOSAVAC (SNĐ)
Medalists
1. LEONARDO KORAĆ, MEĐUGORJE
2. MARKO MILOSAVAC, Sinđelić
3. LEON ROGINA, Osijek
3. ----
Kata - Cicibans A (male) - P1 (all)
195
0
DAVID ZGREBEC (ĐAKOVO)
57
0
BORNA BORAS (KKOS)
57
0
BORNA BORAS (KKOS)
187
0
LOVRO CRNKOVIĆ (KK KIK)
133
0
ZEMIR LUGONIĆ (UNIJA)
195
0
DAVID ZGREBEC (ĐAKOVO)
154
0
MILUTIN ĐORĐE (ENERGIJ)
32
0
LEO NIČIN (ESSEKER)
130
HARUN MULABDIĆ (UNIJA)
57
0
BORNA BORAS (KKOS)
133
0
ZEMIR LUGONIĆ (UNIJA)
154
0
MILUTIN ĐORĐE (ENERGIJ)
130
0
HARUN MULABDIĆ (UNIJA)
133
0
ZEMIR LUGONIĆ (UNIJA)
154
0
MILUTIN ĐORĐE (ENERGIJ)
130
0
HARUN MULABDIĆ (UNIJA)
32
0
LEO NIČIN (ESSEKER)
Medalists
1. ZEMIR LUGONIĆ, Karate klub UNIJA Tešanj
2. MILUTIN ĐORĐE, ENERGIJA
3. BORNA BORAS, Osijek
3. HARUN MULABDIĆ, Karate klub UNIJA Tešanj
Kata - Young boys B - A4 (7,6 kyu)
43
0
DARIO ADAMOVIĆ (ESSEKER)
269
0
SERGEJ ČUKOVIĆ (SNĐ)
269
0
SERGEJ ČUKOVIĆ (SNĐ)
166
0
PATRIK KOS (333CR)
166
0
PATRIK KOS (333CR)
48
0
TOMISLAV PERIĆ (KKOS)
119
0
DŽANAN RAHMANOVIĆ (UNIJA)
43
0
DARIO ADAMOVIĆ (ESSEKER)
269
SERGEJ ČUKOVIĆ (SNĐ)
256
0
ĐORĐE DESPINIĆ (SNĐ)
166
0
PATRIK KOS (333CR)
50
TONI MATKOVIĆ (KKOS)
255
0
LUKA POPOVIĆ (SNĐ)
109
0
LUKA SOLDO (ICTUS)
226
DOMAGOJ ROŠKO (VUKOVAR)
271
MARKO POPOVIĆ (SNĐ)
48
TOMISLAV PERIĆ (KKOS)
118
0
ABDULAH MEŠIĆ (UNIJA)
188
0
FRAN KARASIĆ (KK KIK)
252
LAZAR ČUPELJIĆ (SNĐ)
254
LUKA DAMJANIĆ (SNĐ)
58
BORNA BORAS (KKOS)
270
0
NIKOLA PILIPOVIĆ (SNĐ)
156
0
ANTONIO HORVAT (333CR)
100
LUKA SMUĐ (SISAK)
245
MILAN LIPOVČIĆ (SNĐ)
49
DINO MATKOVIĆ (KKOS)
119
0
DŽANAN RAHMANOVIĆ (UNIJA)
269
0
SERGEJ ČUKOVIĆ (SNĐ)
166
0
PATRIK KOS (333CR)
50
0
TONI MATKOVIĆ (KKOS)
255
0
LUKA POPOVIĆ (SNĐ)
226
0
DOMAGOJ ROŠKO (VUKOVAR)
271
0
MARKO POPOVIĆ (SNĐ)
48
0
TOMISLAV PERIĆ (KKOS)
118
0
ABDULAH MEŠIĆ (UNIJA)
252
0
LAZAR ČUPELJIĆ (SNĐ)
254
0
LUKA DAMJANIĆ (SNĐ)
58
0
BORNA BORAS (KKOS)
156
0
ANTONIO HORVAT (333CR)
100
0
LUKA SMUĐ (SISAK)
245
0
MILAN LIPOVČIĆ (SNĐ)
49
0
DINO MATKOVIĆ (KKOS)
119
0
DŽANAN RAHMANOVIĆ (UNIJA)
166
0
PATRIK KOS (333CR)
226
0
DOMAGOJ ROŠKO (VUKOVAR)
48
0
TOMISLAV PERIĆ (KKOS)
118
0
ABDULAH MEŠIĆ (UNIJA)
58
0
BORNA BORAS (KKOS)
156
0
ANTONIO HORVAT (333CR)
245
0
MILAN LIPOVČIĆ (SNĐ)
119
0
DŽANAN RAHMANOVIĆ (UNIJA)
48
0
TOMISLAV PERIĆ (KKOS)
58
0
BORNA BORAS (KKOS)
156
0
ANTONIO HORVAT (333CR)
119
0
DŽANAN RAHMANOVIĆ (UNIJA)
156
0
ANTONIO HORVAT (333CR)
100
0
LUKA SMUĐ (SISAK)
270
0
NIKOLA PILIPOVIĆ (SNĐ)
245
0
MILAN LIPOVČIĆ (SNĐ)
100
0
LUKA SMUĐ (SISAK)
58
0
BORNA BORAS (KKOS)
245
0
MILAN LIPOVČIĆ (SNĐ)
Medalists
1. DŽANAN RAHMANOVIĆ, Karate klub UNIJA Tešanj
2. ANTONIO HORVAT, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. TOMISLAV PERIĆ, Osijek
3. BORNA BORAS, Osijek
Kata - Young boys A - B1 (all)
94
MIHAEL MAROŠEVIĆ (SOKOLHR)
94
0
MIHAEL MAROŠEVIĆ (SOKOLHR)
75
0
TOMISLAV PERIĆ (KKOS)
218
KARLO JUKIĆ (VUKOVAR)
282
CHRIS MALČEC (VIROVTC)
120
DŽANAN RAHMANOVIĆ (UNIJA)
94
0
MIHAEL MAROŠEVIĆ (SOKOLHR)
218
0
KARLO JUKIĆ (VUKOVAR)
282
0
CHRIS MALČEC (VIROVTC)
120
0
DŽANAN RAHMANOVIĆ (UNIJA)
218
0
KARLO JUKIĆ (VUKOVAR)
282
0
CHRIS MALČEC (VIROVTC)
120
DŽANAN RAHMANOVIĆ (UNIJA)
Medalists
1. KARLO JUKIĆ, Vukovar`91
2. CHRIS MALČEC, Virovitica
3. MIHAEL MAROŠEVIĆ, Hrvatski Sokol
3. DŽANAN RAHMANOVIĆ, Karate klub UNIJA Tešanj
Kata - Young girls B - A9 (7,6 kyu)
35
0
KRISTINA PAVOŠEVIĆ (ESSEKER)
73
0
MIA BOŽINOVIĆ (KKOS)
90
0
KARALA SABO (ESSEKER)
163
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
35
0
KRISTINA PAVOŠEVIĆ (ESSEKER)
163
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
Medalists
1. KRISTINA PAVOŠEVIĆ, Karate klub Esseker
2. LUCIJA POSAVEC, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. MIA BOŽINOVIĆ, Osijek
3. KARALA SABO, Karate klub Esseker
Kata - Young girls A - B2 (all)
215
0
ASJA ŠTALMAJER (VUKOVAR)
55
0
SARA BANJEGLAV (KKOS)
68
IVKA HODAK (KKNG)
215
0
ASJA ŠTALMAJER (VUKOVAR)
68
0
IVKA HODAK (KKNG)
Medalists
1. ASJA ŠTALMAJER, Vukovar`91
2. IVKA HODAK, Nova Gradiška
3. SARA BANJEGLAV, Osijek
3. ----
Kata - Boys B - A5 (7,6 kyu)
92
0
MARKO BREBER (SOKOLHR)
101
0
LUKA CRNKOVIĆ (SISAK)
101
0
LUKA CRNKOVIĆ (SISAK)
240
0
ALEKSA LAZIČIĆ (SNĐ)
89
0
ROKO SABO (ESSEKER)
246
0
NIKOLA POPOVIĆ (SNĐ)
240
0
ALEKSA LAZIČIĆ (SNĐ)
56
0
VIKTOR KATALINIĆ (KKOS)
121
0
BELMIN ĆOSTOVIĆ (UNIJA)
92
0
MARKO BREBER (SOKOLHR)
247
0
PAVLE TRBIĆ (SNĐ)
101
0
LUKA CRNKOVIĆ (SISAK)
124
0
ANIS OSTRVICA (UNIJA)
268
0
STEFAN UDOVČIĆ (SNĐ)
241
0
DAMJAN BAJIĆ (SNĐ)
288
0
VUKAŠIN VUKOVIĆ (SOMBOR)
125
0
MUHAMED MUSTAFIĆ (UNIJA)
72
0
TIN BESTVINA (KKOS)
242
ĐORĐE BAJIĆ (SNĐ)
246
0
NIKOLA POPOVIĆ (SNĐ)
240
0
ALEKSA LAZIČIĆ (SNĐ)
121
0
BELMIN ĆOSTOVIĆ (UNIJA)
101
0
LUKA CRNKOVIĆ (SISAK)
124
0
ANIS OSTRVICA (UNIJA)
288
0
VUKAŠIN VUKOVIĆ (SOMBOR)
125
0
MUHAMED MUSTAFIĆ (UNIJA)
242
0
ĐORĐE BAJIĆ (SNĐ)
240
0
ALEKSA LAZIČIĆ (SNĐ)
121
0
BELMIN ĆOSTOVIĆ (UNIJA)
124
0
ANIS OSTRVICA (UNIJA)
125
0
MUHAMED MUSTAFIĆ (UNIJA)
121
0
BELMIN ĆOSTOVIĆ (UNIJA)
124
0
ANIS OSTRVICA (UNIJA)
288
0
VUKAŠIN VUKOVIĆ (SOMBOR)
268
0
STEFAN UDOVČIĆ (SNĐ)
125
0
MUHAMED MUSTAFIĆ (UNIJA)
288
0
VUKAŠIN VUKOVIĆ (SOMBOR)
Medalists
1. BELMIN ĆOSTOVIĆ, Karate klub UNIJA Tešanj
2. ANIS OSTRVICA, Karate klub UNIJA Tešanj
3. ALEKSA LAZIČIĆ, Sinđelić
3. MUHAMED MUSTAFIĆ, Karate klub UNIJA Tešanj
Kata - Girls B - A10 (7,6 kyu)
122
0
SAJRA HANDŽIĆ (UNIJA)
74
0
MARIJA PIPUNIĆ (KKOS)
122
0
SAJRA HANDŽIĆ (UNIJA)
310
0
MIHAELA SAVIČIĆ (SOMBOR)
74
0
MARIJA PIPUNIĆ (KKOS)
99
0
MATEA BAŠIĆ (SISAK)
122
0
SAJRA HANDŽIĆ (UNIJA)
309
0
JOVANA MILAKIĆ (SOMBOR)
263
0
JOVANA LEKIĆ (SNĐ)
237
0
NIKA SMUĐ (SOKOL-Č)
238
0
MARIJA KATEKOVIĆ (SOKOL-Č)
310
0
MIHAELA SAVIČIĆ (SOMBOR)
47
0
SARA GORJANAC (KKOS)
314
0
GLORIJA PETROVIĆ (KK KIK)
313
0
ANASTAZIJA KUJAVIĆ (SOMBOR)
311
0
SUNČICA NEŠIĆ (SOMBOR)
152
0
JELENA LATINČIĆ (ENERGIJ)
315
0
NIKOLINA VUKAS (SOMBOR)
161
0
LEA JENIĆEK (333CR)
312
0
ADRIJANA KUJAVIĆ (SOMBOR)
74
0
MARIJA PIPUNIĆ (KKOS)
309
0
JOVANA MILAKIĆ (SOMBOR)
263
0
JOVANA LEKIĆ (SNĐ)
310
0
MIHAELA SAVIČIĆ (SOMBOR)
47
0
SARA GORJANAC (KKOS)
313
0
ANASTAZIJA KUJAVIĆ (SOMBOR)
152
0
JELENA LATINČIĆ (ENERGIJ)
161
0
LEA JENIĆEK (333CR)
309
0
JOVANA MILAKIĆ (SOMBOR)
310
0
MIHAELA SAVIČIĆ (SOMBOR)
47
0
SARA GORJANAC (KKOS)
161
0
LEA JENIĆEK (333CR)
309
0
JOVANA MILAKIĆ (SOMBOR)
161
0
LEA JENIĆEK (333CR)
152
0
JELENA LATINČIĆ (ENERGIJ)
312
0
ADRIJANA KUJAVIĆ (SOMBOR)
47
0
SARA GORJANAC (KKOS)
152
0
JELENA LATINČIĆ (ENERGIJ)
Medalists
1. LEA JENIĆEK, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
2. JOVANA MILAKIĆ, RAVANGRAD
3. SAJRA HANDŽIĆ, Karate klub UNIJA Tešanj
3. JELENA LATINČIĆ, ENERGIJA
Kata - Girls A - C2 (all)
22
0
MAJA SKRENKOVIĆ (ESSEKER)
95
0
NIKOLINA MAROŠEVIĆ (SOKOLHR)
173
0
MATEA EĆIMOVIĆ (0354451)
22
0
MAJA SKRENKOVIĆ (ESSEKER)
51
0
DORA BRIŠKI (KKOS)
95
0
NIKOLINA MAROŠEVIĆ (SOKOLHR)
176
0
LUCIJA OPAČAK (0354451)
26
0
ZOE STOBER (ESSEKER)
46
0
IVA KODŽOMAN (KKOS)
123
0
SAJRA HANDŽIĆ (UNIJA)
173
0
MATEA EĆIMOVIĆ (0354451)
95
0
NIKOLINA MAROŠEVIĆ (SOKOLHR)
26
0
ZOE STOBER (ESSEKER)
46
0
IVA KODŽOMAN (KKOS)
173
0
MATEA EĆIMOVIĆ (0354451)
26
0
ZOE STOBER (ESSEKER)
46
0
IVA KODŽOMAN (KKOS)
176
0
LUCIJA OPAČAK (0354451)
Medalists
1. MATEA EĆIMOVIĆ, Slavonski Brod
2. ZOE STOBER, Karate klub Esseker
3. NIKOLINA MAROŠEVIĆ, Hrvatski Sokol
3. IVA KODŽOMAN, Osijek
Kata - Young cadets (female) - D2
224
0
ANA ŠOŠTARIĆ (VUKOVAR)
107
0
TEA ZLOJIĆ (ICTUS)
224
0
ANA ŠOŠTARIĆ (VUKOVAR)
20
0
KLARA CINDRIĆ (ESSEKER)
224
0
ANA ŠOŠTARIĆ (VUKOVAR)
201
0
ZOE STOBER (ESSEKER)
107
TEA ZLOJIĆ (ICTUS)
158
0
GABRIJELA JANKOVIĆ (333CR)
20
0
KLARA CINDRIĆ (ESSEKER)
52
TIA LEDENČAN (KKOS)
225
0
LARA EDELINSKI (VUKOVAR)
16
0
BARBARA KOKIĆ (ESSEKER)
53
JANA LEDENČAN (KKOS)
162
LEA ŽARKOVIĆ (333CR)
174
MATEA EĆIMOVIĆ (0354451)
201
0
ZOE STOBER (ESSEKER)
107
0
TEA ZLOJIĆ (ICTUS)
20
0
KLARA CINDRIĆ (ESSEKER)
52
0
TIA LEDENČAN (KKOS)
16
0
BARBARA KOKIĆ (ESSEKER)
53
0
JANA LEDENČAN (KKOS)
162
0
LEA ŽARKOVIĆ (333CR)
174
0
MATEA EĆIMOVIĆ (0354451)
201
0
ZOE STOBER (ESSEKER)
20
0
KLARA CINDRIĆ (ESSEKER)
16
0
BARBARA KOKIĆ (ESSEKER)
174
0
MATEA EĆIMOVIĆ (0354451)
201
0
ZOE STOBER (ESSEKER)
174
0
MATEA EĆIMOVIĆ (0354451)
162
LEA ŽARKOVIĆ (333CR)
16
0
BARBARA KOKIĆ (ESSEKER)
162
0
LEA ŽARKOVIĆ (333CR)
Medalists
1. MATEA EĆIMOVIĆ, Slavonski Brod
2. ZOE STOBER, Karate klub Esseker
3. ANA ŠOŠTARIĆ, Vukovar`91
3. BARBARA KOKIĆ, Karate klub Esseker
Kata - Cadets (female) - E2
220
0
INES MIŠETIĆ (VUKOVAR)
62
0
KAROLINA ZELIĆ STURM (KKOS)
220
0
INES MIŠETIĆ (VUKOVAR)
15
0
ANJA ĆUK (ESSEKER)
169
0
TEA KOVAČEVIĆ (333CR)
62
0
KAROLINA ZELIĆ STURM (KKOS)
227
0
DORIS RAKO (VUKOVAR)
29
0
MARIJA KAPULAR (ESSEKER)
168
0
PAULA VARAT (333CR)
301
0
SARA MALČEC (VIROVTC)
15
0
ANJA ĆUK (ESSEKER)
62
0
KAROLINA ZELIĆ STURM (KKOS)
227
0
DORIS RAKO (VUKOVAR)
301
0
SARA MALČEC (VIROVTC)
15
0
ANJA ĆUK (ESSEKER)
301
0
SARA MALČEC (VIROVTC)
227
0
DORIS RAKO (VUKOVAR)
168
0
PAULA VARAT (333CR)
Medalists
1. SARA MALČEC, Virovitica
2. ANJA ĆUK, Karate klub Esseker
3. KAROLINA ZELIĆ STURM, Osijek
3. PAULA VARAT, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
Kata - Juniors (female) - F2
291
0
KAROLINA ZELIĆ STURM (KKOS)
157
0
ANJA LONČAR (333CR)
70
ANJA ĆUK (ESSEKER)
157
0
ANJA LONČAR (333CR)
70
0
ANJA ĆUK (ESSEKER)
Medalists
1. ANJA ĆUK, Karate klub Esseker
2. ANJA LONČAR, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. KAROLINA ZELIĆ STURM, Osijek
3. ----
Kata team - Girls - C4
306
0
KATA TIM B (SOMBOR)
141
0
UNIJA TEŠANJ (UNIJA)
305
0
KATA TIM A (SOMBOR)
60
0
KATA TIM OSIJEK ŽITO 2 (KKOS)
141
0
UNIJA TEŠANJ (UNIJA)
305
0
KATA TIM A (SOMBOR)
Medalists
1. UNIJA TEŠANJ, Karate klub UNIJA Tešanj
2. KATA TIM A, RAVANGRAD
3. KATA TIM B, RAVANGRAD
3. KATA TIM OSIJEK ŽITO 2, Osijek
Kata team - Young cadets (female) - D4
61
0
KATA TIM OSIJEK ŽITO (KKOS)
142
0
UNIJA TEŠANJ (UNIJA)
27
KATA TIM (ESSEKER)
61
0
KATA TIM OSIJEK ŽITO (KKOS)
27
0
KATA TIM (ESSEKER)
Medalists
1. KATA TIM, Karate klub Esseker
2. KATA TIM OSIJEK ŽITO, Osijek
3. UNIJA TEŠANJ, Karate klub UNIJA Tešanj
3. ----