Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
10. MEĐUNARODNI KARATE TURNIR KUP OSIJEKA
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
"SOKOL" ČAZMA
bosanac orašje
ĐAKOVO
ENERGIJA
GLOBUS Čakovec
Hrvatski Sokol
ICTUS
KARATE KLUB "VINKOVCI"
Karate klub Esseker
Karate klub UNIJA Tešanj
KK KIK
KK Višnjevac - Osijek
Mala Subotica
Max Ivankovo
MEĐUGORJE
Nova Gradiška
OBI Kaštela
Osijek
PODRAVSKI SOKOL
Polet
RAVANGRAD
Shotokan - Darda
Sinđelić
SISAK
Slavonski Brod
SLOBODA
Virovitica
Vukovar`91
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Učenici -42
Kumite - Kadeti -57
Kata - Cicibani A - P1 (all)
Kata - Mlađi učenici B - A4 (7,6 kyu)
Kata - Mlađi učenici A - B1 (all)
Kata - Mlađe učenice B - A9 (7,6 kyu)
Kata - Mlađe učenice A - B2 (all)
Kata - Učenici B - A5 (7,6 kyu)
Kata - Učenice B - A10 (7,6 kyu)
Kata - Učenice A - C2 (all)
Kata - Mlađe kadetkinje - D2
Kata - Kadetkinje - E2
Kata - Juniorke - F2
Kata tim - Učenice - C4
Kata tim - Mlađe kadetkinje - D4
Kata - Učenici B - A5 (7,6 kyu)
92
0
MARKO BREBER (SOKOLHR)
101
0
LUKA CRNKOVIĆ (SISAK)
101
0
LUKA CRNKOVIĆ (SISAK)
240
0
ALEKSA LAZIČIĆ (SNĐ)
89
0
ROKO SABO (ESSEKER)
246
0
NIKOLA POPOVIĆ (SNĐ)
240
0
ALEKSA LAZIČIĆ (SNĐ)
56
0
VIKTOR KATALINIĆ (KKOS)
121
0
BELMIN ĆOSTOVIĆ (UNIJA)
92
0
MARKO BREBER (SOKOLHR)
247
0
PAVLE TRBIĆ (SNĐ)
101
0
LUKA CRNKOVIĆ (SISAK)
124
0
ANIS OSTRVICA (UNIJA)
268
0
STEFAN UDOVČIĆ (SNĐ)
241
0
DAMJAN BAJIĆ (SNĐ)
288
0
VUKAŠIN VUKOVIĆ (SOMBOR)
125
0
MUHAMED MUSTAFIĆ (UNIJA)
72
0
TIN BESTVINA (KKOS)
242
ĐORĐE BAJIĆ (SNĐ)
246
0
NIKOLA POPOVIĆ (SNĐ)
240
0
ALEKSA LAZIČIĆ (SNĐ)
121
0
BELMIN ĆOSTOVIĆ (UNIJA)
101
0
LUKA CRNKOVIĆ (SISAK)
124
0
ANIS OSTRVICA (UNIJA)
288
0
VUKAŠIN VUKOVIĆ (SOMBOR)
125
0
MUHAMED MUSTAFIĆ (UNIJA)
242
0
ĐORĐE BAJIĆ (SNĐ)
240
0
ALEKSA LAZIČIĆ (SNĐ)
121
0
BELMIN ĆOSTOVIĆ (UNIJA)
124
0
ANIS OSTRVICA (UNIJA)
125
0
MUHAMED MUSTAFIĆ (UNIJA)
121
0
BELMIN ĆOSTOVIĆ (UNIJA)
124
0
ANIS OSTRVICA (UNIJA)
288
0
VUKAŠIN VUKOVIĆ (SOMBOR)
268
0
STEFAN UDOVČIĆ (SNĐ)
125
0
MUHAMED MUSTAFIĆ (UNIJA)
288
0
VUKAŠIN VUKOVIĆ (SOMBOR)
Medalists
1. BELMIN ĆOSTOVIĆ, Karate klub UNIJA Tešanj
2. ANIS OSTRVICA, Karate klub UNIJA Tešanj
3. ALEKSA LAZIČIĆ, Sinđelić
3. MUHAMED MUSTAFIĆ, Karate klub UNIJA Tešanj