Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
10. INT. KARATE TOURNAMENT CUP OSIJEK
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
"SOKOL" ČAZMA
bosanac orašje
ĐAKOVO
ENERGIJA
GLOBUS Čakovec
Hrvatski Sokol
ICTUS
KARATE KLUB "VINKOVCI"
Karate klub Esseker
Karate klub UNIJA Tešanj
KK KIK
KK Višnjevac - Osijek
Mala Subotica
Max Ivankovo
MEĐUGORJE
Nova Gradiška
OBI Kaštela
Osijek
PODRAVSKI SOKOL
Polet
RAVANGRAD
Shotokan - Darda
Sinđelić
SISAK
Slavonski Brod
SLOBODA
Virovitica
Vukovar`91
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kata - Cicibans A (male) - P1 (all)
Kata - Young boys B - A1 (9,8 kyu)
Kata - Young boys B - A4 (7,6 kyu)
Kata - Young girls B - A7 (9,8 kyu)
Kata - Girls B - A10 (7,6 kyu)
Kata - Young cadets (male) - D1
Kata - Cicibans A (male) - P1 (all)
195
0
DAVID ZGREBEC (ĐAKOVO)
57
0
BORNA BORAS (KKOS)
57
0
BORNA BORAS (KKOS)
187
0
LOVRO CRNKOVIĆ (KK KIK)
133
0
ZEMIR LUGONIĆ (UNIJA)
195
0
DAVID ZGREBEC (ĐAKOVO)
154
0
MILUTIN ĐORĐE (ENERGIJ)
32
0
LEO NIČIN (ESSEKER)
130
HARUN MULABDIĆ (UNIJA)
57
0
BORNA BORAS (KKOS)
133
0
ZEMIR LUGONIĆ (UNIJA)
154
0
MILUTIN ĐORĐE (ENERGIJ)
130
0
HARUN MULABDIĆ (UNIJA)
133
0
ZEMIR LUGONIĆ (UNIJA)
154
0
MILUTIN ĐORĐE (ENERGIJ)
130
0
HARUN MULABDIĆ (UNIJA)
32
0
LEO NIČIN (ESSEKER)
Medalists
1. ZEMIR LUGONIĆ, Karate klub UNIJA Tešanj
2. MILUTIN ĐORĐE, ENERGIJA
3. BORNA BORAS, Osijek
3. HARUN MULABDIĆ, Karate klub UNIJA Tešanj
Kata - Young boys B - A1 (9,8 kyu)
167
0
TVRTKO BILJEŠKOVIĆ (333CR)
298
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
167
0
TVRTKO BILJEŠKOVIĆ (333CR)
93
0
JOSIP JOZANOVIĆ (SOKOLHR)
298
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
196
0
ANDREJ JURMAN (ĐAKOVO)
38
0
DOMINIK SELTHOFER (ESSEKER)
228
0
ILAJ MACURA (VUKOVAR)
36
0
KARLO JOVIĆ (ESSEKER)
186
0
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
93
0
JOSIP JOZANOVIĆ (SOKOLHR)
298
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
38
0
DOMINIK SELTHOFER (ESSEKER)
186
0
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
93
0
JOSIP JOZANOVIĆ (SOKOLHR)
186
0
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
38
0
DOMINIK SELTHOFER (ESSEKER)
36
0
KARLO JOVIĆ (ESSEKER)
Medalists
1. MATEJ GORIĆ, KK KIK
2. JOSIP JOZANOVIĆ, Hrvatski Sokol
3. PETAR GUDELJ, Karate klub Esseker
3. DOMINIK SELTHOFER, Karate klub Esseker
Kata - Young boys B - A4 (7,6 kyu)
43
0
DARIO ADAMOVIĆ (ESSEKER)
269
0
SERGEJ ČUKOVIĆ (SNĐ)
269
0
SERGEJ ČUKOVIĆ (SNĐ)
166
0
PATRIK KOS (333CR)
166
0
PATRIK KOS (333CR)
48
0
TOMISLAV PERIĆ (KKOS)
119
0
DŽANAN RAHMANOVIĆ (UNIJA)
43
0
DARIO ADAMOVIĆ (ESSEKER)
269
SERGEJ ČUKOVIĆ (SNĐ)
256
0
ĐORĐE DESPINIĆ (SNĐ)
166
0
PATRIK KOS (333CR)
50
TONI MATKOVIĆ (KKOS)
255
0
LUKA POPOVIĆ (SNĐ)
109
0
LUKA SOLDO (ICTUS)
226
DOMAGOJ ROŠKO (VUKOVAR)
271
MARKO POPOVIĆ (SNĐ)
48
TOMISLAV PERIĆ (KKOS)
118
0
ABDULAH MEŠIĆ (UNIJA)
188
0
FRAN KARASIĆ (KK KIK)
252
LAZAR ČUPELJIĆ (SNĐ)
254
LUKA DAMJANIĆ (SNĐ)
58
BORNA BORAS (KKOS)
270
0
NIKOLA PILIPOVIĆ (SNĐ)
156
0
ANTONIO HORVAT (333CR)
100
LUKA SMUĐ (SISAK)
245
MILAN LIPOVČIĆ (SNĐ)
49
DINO MATKOVIĆ (KKOS)
119
0
DŽANAN RAHMANOVIĆ (UNIJA)
269
0
SERGEJ ČUKOVIĆ (SNĐ)
166
0
PATRIK KOS (333CR)
50
0
TONI MATKOVIĆ (KKOS)
255
0
LUKA POPOVIĆ (SNĐ)
226
0
DOMAGOJ ROŠKO (VUKOVAR)
271
0
MARKO POPOVIĆ (SNĐ)
48
0
TOMISLAV PERIĆ (KKOS)
118
0
ABDULAH MEŠIĆ (UNIJA)
252
0
LAZAR ČUPELJIĆ (SNĐ)
254
0
LUKA DAMJANIĆ (SNĐ)
58
0
BORNA BORAS (KKOS)
156
0
ANTONIO HORVAT (333CR)
100
0
LUKA SMUĐ (SISAK)
245
0
MILAN LIPOVČIĆ (SNĐ)
49
0
DINO MATKOVIĆ (KKOS)
119
0
DŽANAN RAHMANOVIĆ (UNIJA)
166
0
PATRIK KOS (333CR)
226
0
DOMAGOJ ROŠKO (VUKOVAR)
48
0
TOMISLAV PERIĆ (KKOS)
118
0
ABDULAH MEŠIĆ (UNIJA)
58
0
BORNA BORAS (KKOS)
156
0
ANTONIO HORVAT (333CR)
245
0
MILAN LIPOVČIĆ (SNĐ)
119
0
DŽANAN RAHMANOVIĆ (UNIJA)
48
0
TOMISLAV PERIĆ (KKOS)
58
0
BORNA BORAS (KKOS)
156
0
ANTONIO HORVAT (333CR)
119
0
DŽANAN RAHMANOVIĆ (UNIJA)
156
0
ANTONIO HORVAT (333CR)
100
0
LUKA SMUĐ (SISAK)
270
0
NIKOLA PILIPOVIĆ (SNĐ)
245
0
MILAN LIPOVČIĆ (SNĐ)
100
0
LUKA SMUĐ (SISAK)
58
0
BORNA BORAS (KKOS)
245
0
MILAN LIPOVČIĆ (SNĐ)
Medalists
1. DŽANAN RAHMANOVIĆ, Karate klub UNIJA Tešanj
2. ANTONIO HORVAT, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. TOMISLAV PERIĆ, Osijek
3. BORNA BORAS, Osijek
Kata - Young girls B - A7 (9,8 kyu)
91
0
MARTA MILINKOVIĆ (ESSEKER)
189
0
ROBERTA NOVAK (KK KIK)
91
0
MARTA MILINKOVIĆ (ESSEKER)
160
0
LANA HORVAT (333CR)
189
ROBERTA NOVAK (KK KIK)
67
IVKA HODAK (KKNG)
96
NIKA BAN (SOKOLHR)
160
0
LANA HORVAT (333CR)
189
0
ROBERTA NOVAK (KK KIK)
67
0
IVKA HODAK (KKNG)
96
0
NIKA BAN (SOKOLHR)
160
0
LANA HORVAT (333CR)
67
0
IVKA HODAK (KKNG)
96
NIKA BAN (SOKOLHR)
Medalists
1. IVKA HODAK, Nova Gradiška
2. LANA HORVAT, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. MARTA MILINKOVIĆ, Karate klub Esseker
3. NIKA BAN, Hrvatski Sokol
Kata - Girls B - A10 (7,6 kyu)
122
0
SAJRA HANDŽIĆ (UNIJA)
74
0
MARIJA PIPUNIĆ (KKOS)
122
0
SAJRA HANDŽIĆ (UNIJA)
310
0
MIHAELA SAVIČIĆ (SOMBOR)
74
0
MARIJA PIPUNIĆ (KKOS)
99
0
MATEA BAŠIĆ (SISAK)
122
0
SAJRA HANDŽIĆ (UNIJA)
309
0
JOVANA MILAKIĆ (SOMBOR)
263
0
JOVANA LEKIĆ (SNĐ)
237
0
NIKA SMUĐ (SOKOL-Č)
238
0
MARIJA KATEKOVIĆ (SOKOL-Č)
310
0
MIHAELA SAVIČIĆ (SOMBOR)
47
0
SARA GORJANAC (KKOS)
314
0
GLORIJA PETROVIĆ (KK KIK)
313
0
ANASTAZIJA KUJAVIĆ (SOMBOR)
311
0
SUNČICA NEŠIĆ (SOMBOR)
152
0
JELENA LATINČIĆ (ENERGIJ)
315
0
NIKOLINA VUKAS (SOMBOR)
161
0
LEA JENIĆEK (333CR)
312
0
ADRIJANA KUJAVIĆ (SOMBOR)
74
0
MARIJA PIPUNIĆ (KKOS)
309
0
JOVANA MILAKIĆ (SOMBOR)
263
0
JOVANA LEKIĆ (SNĐ)
310
0
MIHAELA SAVIČIĆ (SOMBOR)
47
0
SARA GORJANAC (KKOS)
313
0
ANASTAZIJA KUJAVIĆ (SOMBOR)
152
0
JELENA LATINČIĆ (ENERGIJ)
161
0
LEA JENIĆEK (333CR)
309
0
JOVANA MILAKIĆ (SOMBOR)
310
0
MIHAELA SAVIČIĆ (SOMBOR)
47
0
SARA GORJANAC (KKOS)
161
0
LEA JENIĆEK (333CR)
309
0
JOVANA MILAKIĆ (SOMBOR)
161
0
LEA JENIĆEK (333CR)
152
0
JELENA LATINČIĆ (ENERGIJ)
312
0
ADRIJANA KUJAVIĆ (SOMBOR)
47
0
SARA GORJANAC (KKOS)
152
0
JELENA LATINČIĆ (ENERGIJ)
Medalists
1. LEA JENIĆEK, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
2. JOVANA MILAKIĆ, RAVANGRAD
3. SAJRA HANDŽIĆ, Karate klub UNIJA Tešanj
3. JELENA LATINČIĆ, ENERGIJA
Kata - Young cadets (male) - D1
222
5
ALEN RUBČIĆ (VUKOVAR)
106
0
KARLO FORKO (ICTUS)
222
4
ALEN RUBČIĆ (VUKOVAR)
19
1
IVOR PREMEC (ESSEKER)
177
5
MIHAEL EĆIMOVIĆ (0354451)
222
0
ALEN RUBČIĆ (VUKOVAR)
106
KARLO FORKO (ICTUS)
273
0
NIKOLA MARIĆ (SNĐ)
190
0
LUKA KOŠČEVIĆ (KK KIK)
19
IVOR PREMEC (ESSEKER)
244
0
KOSTA LUNIĆ (SNĐ)
223
5
IVAN DRAGANIĆ (VUKOVAR)
105
MIHAEL POPOVIĆ (ICTUS)
231
MALIK SMAJLOVIĆ (BOSANAC)
18
DINO ADAMOVIĆ (ESSEKER)
177
5
MIHAEL EĆIMOVIĆ (0354451)
106
0
KARLO FORKO (ICTUS)
273
0
NIKOLA MARIĆ (SNĐ)
19
5
IVOR PREMEC (ESSEKER)
223
5
IVAN DRAGANIĆ (VUKOVAR)
105
0
MIHAEL POPOVIĆ (ICTUS)
231
2
MALIK SMAJLOVIĆ (BOSANAC)
18
3
DINO ADAMOVIĆ (ESSEKER)
177
5
MIHAEL EĆIMOVIĆ (0354451)
19
0
IVOR PREMEC (ESSEKER)
223
0
IVAN DRAGANIĆ (VUKOVAR)
18
5
DINO ADAMOVIĆ (ESSEKER)
177
5
MIHAEL EĆIMOVIĆ (0354451)
18
0
DINO ADAMOVIĆ (ESSEKER)
231
MALIK SMAJLOVIĆ (BOSANAC)
223
4
IVAN DRAGANIĆ (VUKOVAR)
231
1
MALIK SMAJLOVIĆ (BOSANAC)
Medalists
1. MIHAEL EĆIMOVIĆ, Slavonski Brod
2. DINO ADAMOVIĆ, Karate klub Esseker
3. ALEN RUBČIĆ, Vukovar`91
3. IVAN DRAGANIĆ, Vukovar`91