Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
10. MEĐUNARODNI KARATE TURNIR KUP OSIJEKA
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
"SOKOL" ČAZMA
bosanac orašje
ĐAKOVO
ENERGIJA
GLOBUS Čakovec
Hrvatski Sokol
ICTUS
KARATE KLUB "VINKOVCI"
Karate klub Esseker
Karate klub UNIJA Tešanj
KK KIK
KK Višnjevac - Osijek
Mala Subotica
Max Ivankovo
MEĐUGORJE
Nova Gradiška
OBI Kaštela
Osijek
PODRAVSKI SOKOL
Polet
RAVANGRAD
Shotokan - Darda
Sinđelić
SISAK
Slavonski Brod
SLOBODA
Virovitica
Vukovar`91
TEŽA/LETO
Kata - Cicibani A - P1 (all)
Kata - Mlađi učenici B - A1 (9,8 kyu)
Kata - Mlađi učenici B - A4 (7,6 kyu)
Kata - Mlađe učenice B - A7 (9,8 kyu)
Kata - Učenice B - A10 (7,6 kyu)
Kata - Mlađi kadeti - D1
Kata - Cicibani A - P1 (all)
195
0
DAVID ZGREBEC (ĐAKOVO)
57
0
BORNA BORAS (KKOS)
57
0
BORNA BORAS (KKOS)
187
0
LOVRO CRNKOVIĆ (KK KIK)
133
0
ZEMIR LUGONIĆ (UNIJA)
195
0
DAVID ZGREBEC (ĐAKOVO)
154
0
MILUTIN ĐORĐE (ENERGIJ)
32
0
LEO NIČIN (ESSEKER)
130
HARUN MULABDIĆ (UNIJA)
57
0
BORNA BORAS (KKOS)
133
0
ZEMIR LUGONIĆ (UNIJA)
154
0
MILUTIN ĐORĐE (ENERGIJ)
130
0
HARUN MULABDIĆ (UNIJA)
133
0
ZEMIR LUGONIĆ (UNIJA)
154
0
MILUTIN ĐORĐE (ENERGIJ)
130
0
HARUN MULABDIĆ (UNIJA)
32
0
LEO NIČIN (ESSEKER)
Dobitniki medalj
1. ZEMIR LUGONIĆ, Karate klub UNIJA Tešanj
2. MILUTIN ĐORĐE, ENERGIJA
3. BORNA BORAS, Osijek
3. HARUN MULABDIĆ, Karate klub UNIJA Tešanj
Kata - Mlađi učenici B - A1 (9,8 kyu)
167
0
TVRTKO BILJEŠKOVIĆ (333CR)
298
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
167
0
TVRTKO BILJEŠKOVIĆ (333CR)
93
0
JOSIP JOZANOVIĆ (SOKOLHR)
298
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
196
0
ANDREJ JURMAN (ĐAKOVO)
38
0
DOMINIK SELTHOFER (ESSEKER)
228
0
ILAJ MACURA (VUKOVAR)
36
0
KARLO JOVIĆ (ESSEKER)
186
0
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
93
0
JOSIP JOZANOVIĆ (SOKOLHR)
298
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
38
0
DOMINIK SELTHOFER (ESSEKER)
186
0
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
93
0
JOSIP JOZANOVIĆ (SOKOLHR)
186
0
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
38
0
DOMINIK SELTHOFER (ESSEKER)
36
0
KARLO JOVIĆ (ESSEKER)
Dobitniki medalj
1. MATEJ GORIĆ, KK KIK
2. JOSIP JOZANOVIĆ, Hrvatski Sokol
3. PETAR GUDELJ, Karate klub Esseker
3. DOMINIK SELTHOFER, Karate klub Esseker
Kata - Mlađi učenici B - A4 (7,6 kyu)
43
0
DARIO ADAMOVIĆ (ESSEKER)
269
0
SERGEJ ČUKOVIĆ (SNĐ)
269
0
SERGEJ ČUKOVIĆ (SNĐ)
166
0
PATRIK KOS (333CR)
166
0
PATRIK KOS (333CR)
48
0
TOMISLAV PERIĆ (KKOS)
119
0
DŽANAN RAHMANOVIĆ (UNIJA)
43
0
DARIO ADAMOVIĆ (ESSEKER)
269
SERGEJ ČUKOVIĆ (SNĐ)
256
0
ĐORĐE DESPINIĆ (SNĐ)
166
0
PATRIK KOS (333CR)
50
TONI MATKOVIĆ (KKOS)
255
0
LUKA POPOVIĆ (SNĐ)
109
0
LUKA SOLDO (ICTUS)
226
DOMAGOJ ROŠKO (VUKOVAR)
271
MARKO POPOVIĆ (SNĐ)
48
TOMISLAV PERIĆ (KKOS)
118
0
ABDULAH MEŠIĆ (UNIJA)
188
0
FRAN KARASIĆ (KK KIK)
252
LAZAR ČUPELJIĆ (SNĐ)
254
LUKA DAMJANIĆ (SNĐ)
58
BORNA BORAS (KKOS)
270
0
NIKOLA PILIPOVIĆ (SNĐ)
156
0
ANTONIO HORVAT (333CR)
100
LUKA SMUĐ (SISAK)
245
MILAN LIPOVČIĆ (SNĐ)
49
DINO MATKOVIĆ (KKOS)
119
0
DŽANAN RAHMANOVIĆ (UNIJA)
269
0
SERGEJ ČUKOVIĆ (SNĐ)
166
0
PATRIK KOS (333CR)
50
0
TONI MATKOVIĆ (KKOS)
255
0
LUKA POPOVIĆ (SNĐ)
226
0
DOMAGOJ ROŠKO (VUKOVAR)
271
0
MARKO POPOVIĆ (SNĐ)
48
0
TOMISLAV PERIĆ (KKOS)
118
0
ABDULAH MEŠIĆ (UNIJA)
252
0
LAZAR ČUPELJIĆ (SNĐ)
254
0
LUKA DAMJANIĆ (SNĐ)
58
0
BORNA BORAS (KKOS)
156
0
ANTONIO HORVAT (333CR)
100
0
LUKA SMUĐ (SISAK)
245
0
MILAN LIPOVČIĆ (SNĐ)
49
0
DINO MATKOVIĆ (KKOS)
119
0
DŽANAN RAHMANOVIĆ (UNIJA)
166
0
PATRIK KOS (333CR)
226
0
DOMAGOJ ROŠKO (VUKOVAR)
48
0
TOMISLAV PERIĆ (KKOS)
118
0
ABDULAH MEŠIĆ (UNIJA)
58
0
BORNA BORAS (KKOS)
156
0
ANTONIO HORVAT (333CR)
245
0
MILAN LIPOVČIĆ (SNĐ)
119
0
DŽANAN RAHMANOVIĆ (UNIJA)
48
0
TOMISLAV PERIĆ (KKOS)
58
0
BORNA BORAS (KKOS)
156
0
ANTONIO HORVAT (333CR)
119
0
DŽANAN RAHMANOVIĆ (UNIJA)
156
0
ANTONIO HORVAT (333CR)
100
0
LUKA SMUĐ (SISAK)
270
0
NIKOLA PILIPOVIĆ (SNĐ)
245
0
MILAN LIPOVČIĆ (SNĐ)
100
0
LUKA SMUĐ (SISAK)
58
0
BORNA BORAS (KKOS)
245
0
MILAN LIPOVČIĆ (SNĐ)
Dobitniki medalj
1. DŽANAN RAHMANOVIĆ, Karate klub UNIJA Tešanj
2. ANTONIO HORVAT, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. TOMISLAV PERIĆ, Osijek
3. BORNA BORAS, Osijek
Kata - Mlađe učenice B - A7 (9,8 kyu)
91
0
MARTA MILINKOVIĆ (ESSEKER)
189
0
ROBERTA NOVAK (KK KIK)
91
0
MARTA MILINKOVIĆ (ESSEKER)
160
0
LANA HORVAT (333CR)
189
ROBERTA NOVAK (KK KIK)
67
IVKA HODAK (KKNG)
96
NIKA BAN (SOKOLHR)
160
0
LANA HORVAT (333CR)
189
0
ROBERTA NOVAK (KK KIK)
67
0
IVKA HODAK (KKNG)
96
0
NIKA BAN (SOKOLHR)
160
0
LANA HORVAT (333CR)
67
0
IVKA HODAK (KKNG)
96
NIKA BAN (SOKOLHR)
Dobitniki medalj
1. IVKA HODAK, Nova Gradiška
2. LANA HORVAT, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. MARTA MILINKOVIĆ, Karate klub Esseker
3. NIKA BAN, Hrvatski Sokol
Kata - Učenice B - A10 (7,6 kyu)
122
0
SAJRA HANDŽIĆ (UNIJA)
74
0
MARIJA PIPUNIĆ (KKOS)
122
0
SAJRA HANDŽIĆ (UNIJA)
310
0
MIHAELA SAVIČIĆ (SOMBOR)
74
0
MARIJA PIPUNIĆ (KKOS)
99
0
MATEA BAŠIĆ (SISAK)
122
0
SAJRA HANDŽIĆ (UNIJA)
309
0
JOVANA MILAKIĆ (SOMBOR)
263
0
JOVANA LEKIĆ (SNĐ)
237
0
NIKA SMUĐ (SOKOL-Č)
238
0
MARIJA KATEKOVIĆ (SOKOL-Č)
310
0
MIHAELA SAVIČIĆ (SOMBOR)
47
0
SARA GORJANAC (KKOS)
314
0
GLORIJA PETROVIĆ (KK KIK)
313
0
ANASTAZIJA KUJAVIĆ (SOMBOR)
311
0
SUNČICA NEŠIĆ (SOMBOR)
152
0
JELENA LATINČIĆ (ENERGIJ)
315
0
NIKOLINA VUKAS (SOMBOR)
161
0
LEA JENIĆEK (333CR)
312
0
ADRIJANA KUJAVIĆ (SOMBOR)
74
0
MARIJA PIPUNIĆ (KKOS)
309
0
JOVANA MILAKIĆ (SOMBOR)
263
0
JOVANA LEKIĆ (SNĐ)
310
0
MIHAELA SAVIČIĆ (SOMBOR)
47
0
SARA GORJANAC (KKOS)
313
0
ANASTAZIJA KUJAVIĆ (SOMBOR)
152
0
JELENA LATINČIĆ (ENERGIJ)
161
0
LEA JENIĆEK (333CR)
309
0
JOVANA MILAKIĆ (SOMBOR)
310
0
MIHAELA SAVIČIĆ (SOMBOR)
47
0
SARA GORJANAC (KKOS)
161
0
LEA JENIĆEK (333CR)
309
0
JOVANA MILAKIĆ (SOMBOR)
161
0
LEA JENIĆEK (333CR)
152
0
JELENA LATINČIĆ (ENERGIJ)
312
0
ADRIJANA KUJAVIĆ (SOMBOR)
47
0
SARA GORJANAC (KKOS)
152
0
JELENA LATINČIĆ (ENERGIJ)
Dobitniki medalj
1. LEA JENIĆEK, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
2. JOVANA MILAKIĆ, RAVANGRAD
3. SAJRA HANDŽIĆ, Karate klub UNIJA Tešanj
3. JELENA LATINČIĆ, ENERGIJA
Kata - Mlađi kadeti - D1
222
5
ALEN RUBČIĆ (VUKOVAR)
106
0
KARLO FORKO (ICTUS)
222
4
ALEN RUBČIĆ (VUKOVAR)
19
1
IVOR PREMEC (ESSEKER)
177
5
MIHAEL EĆIMOVIĆ (0354451)
222
0
ALEN RUBČIĆ (VUKOVAR)
106
KARLO FORKO (ICTUS)
273
0
NIKOLA MARIĆ (SNĐ)
190
0
LUKA KOŠČEVIĆ (KK KIK)
19
IVOR PREMEC (ESSEKER)
244
0
KOSTA LUNIĆ (SNĐ)
223
5
IVAN DRAGANIĆ (VUKOVAR)
105
MIHAEL POPOVIĆ (ICTUS)
231
MALIK SMAJLOVIĆ (BOSANAC)
18
DINO ADAMOVIĆ (ESSEKER)
177
5
MIHAEL EĆIMOVIĆ (0354451)
106
0
KARLO FORKO (ICTUS)
273
0
NIKOLA MARIĆ (SNĐ)
19
5
IVOR PREMEC (ESSEKER)
223
5
IVAN DRAGANIĆ (VUKOVAR)
105
0
MIHAEL POPOVIĆ (ICTUS)
231
2
MALIK SMAJLOVIĆ (BOSANAC)
18
3
DINO ADAMOVIĆ (ESSEKER)
177
5
MIHAEL EĆIMOVIĆ (0354451)
19
0
IVOR PREMEC (ESSEKER)
223
0
IVAN DRAGANIĆ (VUKOVAR)
18
5
DINO ADAMOVIĆ (ESSEKER)
177
5
MIHAEL EĆIMOVIĆ (0354451)
18
0
DINO ADAMOVIĆ (ESSEKER)
231
MALIK SMAJLOVIĆ (BOSANAC)
223
4
IVAN DRAGANIĆ (VUKOVAR)
231
1
MALIK SMAJLOVIĆ (BOSANAC)
Dobitniki medalj
1. MIHAEL EĆIMOVIĆ, Slavonski Brod
2. DINO ADAMOVIĆ, Karate klub Esseker
3. ALEN RUBČIĆ, Vukovar`91
3. IVAN DRAGANIĆ, Vukovar`91