Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
10. MEĐUNARODNI KARATE TURNIR KUP OSIJEKA
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
"SOKOL" ČAZMA
bosanac orašje
ĐAKOVO
ENERGIJA
GLOBUS Čakovec
Hrvatski Sokol
ICTUS
KARATE KLUB "VINKOVCI"
Karate klub Esseker
Karate klub UNIJA Tešanj
KK KIK
KK Višnjevac - Osijek
Mala Subotica
Max Ivankovo
MEĐUGORJE
Nova Gradiška
OBI Kaštela
Osijek
PODRAVSKI SOKOL
Polet
RAVANGRAD
Shotokan - Darda
Sinđelić
SISAK
Slavonski Brod
SLOBODA
Virovitica
Vukovar`91
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Kumite - Učenici -46
Kumite - Učenice -32
Kumite - Učenice -36
Kumite - Mlađi kadeti -45
Kumite - Učenici -46
266
0
VLADIMIR BAJLOVIĆ (SNĐ)
199
0
ANTE IVAKOVIĆ (OBI KAŠ)
147
ALEKSA PASPALJ (ENERGIJ)
199
0
ANTE IVAKOVIĆ (OBI KAŠ)
147
0
ALEKSA PASPALJ (ENERGIJ)
Medalists
1. ANTE IVAKOVIĆ, OBI Kaštela
2. ALEKSA PASPALJ, ENERGIJA
3. VLADIMIR BAJLOVIĆ, Sinđelić
3. ----
Kumite - Učenice -32
210
0
SARA NOVAK (KK MS)
216
0
EMA ŠTALMAJER (VUKOVAR)
198
0
LOLITA LANA IVAKOVIĆ (OBI KAŠ)
117
0
TEA TURK (DARDA)
216
0
EMA ŠTALMAJER (VUKOVAR)
198
0
LOLITA LANA IVAKOVIĆ (OBI KAŠ)
Medalists
1. LOLITA LANA IVAKOVIĆ, OBI Kaštela
2. EMA ŠTALMAJER, Vukovar`91
3. TEA TURK, Shotokan - Darda
3. SARA NOVAK, Mala Subotica
Kumite - Učenice -36
7
0
DORA KOŠTIĆ (MAXIVK)
213
0
SARA RASPUDIĆ (MEĐUGOR)
303
0
LOLITA LANA IVAKOVIĆ (OBI KAŠ)
135
0
NIKOL KREMER (DARDA)
213
0
SARA RASPUDIĆ (MEĐUGOR)
303
0
LOLITA LANA IVAKOVIĆ (OBI KAŠ)
Medalists
1. LOLITA LANA IVAKOVIĆ, OBI Kaštela
2. SARA RASPUDIĆ, MEĐUGORJE
3. NIKOL KREMER, Shotokan - Darda
3. DORA KOŠTIĆ, Max Ivankovo
Kumite - Mlađi kadeti -45
144
0
DRAGAN PRERADOVIĆ (ENERGIJ)
136
0
PETAR SRTGANAC (DARDA)
302
0
ANTE IVAKOVIĆ (OBI KAŠ)
13
0
BORNA GUDELJ (ESSEKER)
136
0
PETAR SRTGANAC (DARDA)
302
0
ANTE IVAKOVIĆ (OBI KAŠ)
Medalists
1. PETAR SRTGANAC, Shotokan - Darda
2. ANTE IVAKOVIĆ, OBI Kaštela
3. DRAGAN PRERADOVIĆ, ENERGIJA
3. ----