Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
10. MEĐUNARODNI KARATE TURNIR KUP OSIJEKA
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
"SOKOL" ČAZMA
bosanac orašje
ĐAKOVO
ENERGIJA
GLOBUS Čakovec
Hrvatski Sokol
ICTUS
KARATE KLUB "VINKOVCI"
Karate klub Esseker
Karate klub UNIJA Tešanj
KK KIK
KK Višnjevac - Osijek
Mala Subotica
Max Ivankovo
MEĐUGORJE
Nova Gradiška
OBI Kaštela
Osijek
PODRAVSKI SOKOL
Polet
RAVANGRAD
Shotokan - Darda
Sinđelić
SISAK
Slavonski Brod
SLOBODA
Virovitica
Vukovar`91
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Kumite - Mlađi učenici -28
Kumite - Mlađi učenici -32
Kumite - Mlađi učenici -36
Kumite - Učenici -34
Kumite - Mlađi kadeti -45
Kumite - Juniori -61
Kumite - Seniori -OPEN
Kata - Cicibani B - A1 (9,8 kyu)
Kata - Cicibani A - P1 (all)
Kata - Mlađi učenici B - A1 (9,8 kyu)
Kata - Mlađi učenici B - A4 (7,6 kyu)
Kata - Cicibanke B - A6 (9,8 kyu)
Kata - Cicibanke A - P2 (all)
Kata - Mlađe učenice B - A7 (9,8 kyu)
Kata - Mlađe učenice B - A9 (7,6 kyu)
Kata - Učenici B - A5 (7,6 kyu)
Kata - Učenici A - C1 (all)
Kata - Učenice A - C2 (all)
Kata - Mlađi kadeti - D1
Kata - Mlađe kadetkinje - D2
Kata - Kadeti - E1
Kata - Kadetkinje - E2
Kata - Juniori - F1
Kata - Juniorke - F2
Kata tim - Učenici - C3
Kata tim - Mlađi kadeti - D3
Kata tim - Mlađe kadetkinje - D4
Kata - Učenici A - C1 (all)
281
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
308
0
VUKAŠIN VUKOVIĆ (SOMBOR)
281
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
104
0
GABRIEL VIŠEK (ICTUS)
308
VUKAŠIN VUKOVIĆ (SOMBOR)
307
0
VANJA VUKOVIĆ (SOMBOR)
24
0
PATRIK KOKIĆ (ESSEKER)
126
MUHAMED MUSTAFIĆ (UNIJA)
104
0
GABRIEL VIŠEK (ICTUS)
308
0
VUKAŠIN VUKOVIĆ (SOMBOR)
24
0
PATRIK KOKIĆ (ESSEKER)
126
0
MUHAMED MUSTAFIĆ (UNIJA)
104
0
GABRIEL VIŠEK (ICTUS)
24
0
PATRIK KOKIĆ (ESSEKER)
126
0
MUHAMED MUSTAFIĆ (UNIJA)
307
0
VANJA VUKOVIĆ (SOMBOR)
Medalists
1. PATRIK KOKIĆ, Karate klub Esseker
2. GABRIEL VIŠEK, ICTUS
3. MIHAEL ŠTEFOVIĆ, Virovitica
3. MUHAMED MUSTAFIĆ, Karate klub UNIJA Tešanj