Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
10. MEĐUNARODNI KARATE TURNIR KUP OSIJEKA
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
"SOKOL" ČAZMA
bosanac orašje
ĐAKOVO
ENERGIJA
GLOBUS Čakovec
Hrvatski Sokol
ICTUS
KARATE KLUB "VINKOVCI"
Karate klub Esseker
Karate klub UNIJA Tešanj
KK KIK
KK Višnjevac - Osijek
Mala Subotica
Max Ivankovo
MEĐUGORJE
Nova Gradiška
OBI Kaštela
Osijek
PODRAVSKI SOKOL
Polet
RAVANGRAD
Shotokan - Darda
Sinđelić
SISAK
Slavonski Brod
SLOBODA
Virovitica
Vukovar`91
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađi učenici -28
Kumite - Mlađi učenici -32
Kumite - Mlađi učenici -36
Kumite - Učenici -34
Kumite - Mlađi kadeti -45
Kumite - Juniori -61
Kumite - Seniori -OPEN
Kata - Cicibani B - A1 (9,8 kyu)
Kata - Cicibani A - P1 (all)
Kata - Mlađi učenici B - A1 (9,8 kyu)
Kata - Mlađi učenici B - A4 (7,6 kyu)
Kata - Cicibanke B - A6 (9,8 kyu)
Kata - Cicibanke A - P2 (all)
Kata - Mlađe učenice B - A7 (9,8 kyu)
Kata - Mlađe učenice B - A9 (7,6 kyu)
Kata - Učenici B - A5 (7,6 kyu)
Kata - Učenici A - C1 (all)
Kata - Učenice A - C2 (all)
Kata - Mlađi kadeti - D1
Kata - Mlađe kadetkinje - D2
Kata - Kadeti - E1
Kata - Kadetkinje - E2
Kata - Juniori - F1
Kata - Juniorke - F2
Kata tim - Učenici - C3
Kata tim - Mlađi kadeti - D3
Kata tim - Mlađe kadetkinje - D4
Kata - Mlađi učenici B - A1 (9,8 kyu)
167
0
TVRTKO BILJEŠKOVIĆ (333CR)
298
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
167
0
TVRTKO BILJEŠKOVIĆ (333CR)
93
0
JOSIP JOZANOVIĆ (SOKOLHR)
298
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
196
0
ANDREJ JURMAN (ĐAKOVO)
38
0
DOMINIK SELTHOFER (ESSEKER)
228
0
ILAJ MACURA (VUKOVAR)
36
0
KARLO JOVIĆ (ESSEKER)
186
0
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
93
0
JOSIP JOZANOVIĆ (SOKOLHR)
298
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
38
0
DOMINIK SELTHOFER (ESSEKER)
186
0
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
93
0
JOSIP JOZANOVIĆ (SOKOLHR)
186
0
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
38
0
DOMINIK SELTHOFER (ESSEKER)
36
0
KARLO JOVIĆ (ESSEKER)
Osvajači medalja
1. MATEJ GORIĆ, KK KIK
2. JOSIP JOZANOVIĆ, Hrvatski Sokol
3. PETAR GUDELJ, Karate klub Esseker
3. DOMINIK SELTHOFER, Karate klub Esseker