Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
10. MEĐUNARODNI KARATE TURNIR KUP OSIJEKA
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
"SOKOL" ČAZMA
bosanac orašje
ĐAKOVO
ENERGIJA
GLOBUS Čakovec
Hrvatski Sokol
ICTUS
KARATE KLUB "VINKOVCI"
Karate klub Esseker
Karate klub UNIJA Tešanj
KK KIK
KK Višnjevac - Osijek
Mala Subotica
Max Ivankovo
MEĐUGORJE
Nova Gradiška
OBI Kaštela
Osijek
PODRAVSKI SOKOL
Polet
RAVANGRAD
Shotokan - Darda
Sinđelić
SISAK
Slavonski Brod
SLOBODA
Virovitica
Vukovar`91
TEŽA/LETO
Kumite - Mlađi učenici -28
Kumite - Mlađi učenici -32
Kumite - Mlađi učenici -36
Kumite - Učenici -34
Kumite - Mlađi kadeti -45
Kumite - Juniori -61
Kumite - Seniori -OPEN
Kata - Cicibani B - A1 (9,8 kyu)
Kata - Cicibani A - P1 (all)
Kata - Mlađi učenici B - A1 (9,8 kyu)
Kata - Mlađi učenici B - A4 (7,6 kyu)
Kata - Cicibanke B - A6 (9,8 kyu)
Kata - Cicibanke A - P2 (all)
Kata - Mlađe učenice B - A7 (9,8 kyu)
Kata - Mlađe učenice B - A9 (7,6 kyu)
Kata - Učenici B - A5 (7,6 kyu)
Kata - Učenici A - C1 (all)
Kata - Učenice A - C2 (all)
Kata - Mlađi kadeti - D1
Kata - Mlađe kadetkinje - D2
Kata - Kadeti - E1
Kata - Kadetkinje - E2
Kata - Juniori - F1
Kata - Juniorke - F2
Kata tim - Učenici - C3
Kata tim - Mlađi kadeti - D3
Kata tim - Mlađe kadetkinje - D4
Kata - Cicibani A - P1 (all)
195
0
DAVID ZGREBEC (ĐAKOVO)
57
0
BORNA BORAS (KKOS)
57
0
BORNA BORAS (KKOS)
187
0
LOVRO CRNKOVIĆ (KK KIK)
133
0
ZEMIR LUGONIĆ (UNIJA)
195
0
DAVID ZGREBEC (ĐAKOVO)
154
0
MILUTIN ĐORĐE (ENERGIJ)
32
0
LEO NIČIN (ESSEKER)
130
HARUN MULABDIĆ (UNIJA)
57
0
BORNA BORAS (KKOS)
133
0
ZEMIR LUGONIĆ (UNIJA)
154
0
MILUTIN ĐORĐE (ENERGIJ)
130
0
HARUN MULABDIĆ (UNIJA)
133
0
ZEMIR LUGONIĆ (UNIJA)
154
0
MILUTIN ĐORĐE (ENERGIJ)
130
0
HARUN MULABDIĆ (UNIJA)
32
0
LEO NIČIN (ESSEKER)
Dobitniki medalj
1. ZEMIR LUGONIĆ, Karate klub UNIJA Tešanj
2. MILUTIN ĐORĐE, ENERGIJA
3. BORNA BORAS, Osijek
3. HARUN MULABDIĆ, Karate klub UNIJA Tešanj