Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
10. MEĐUNARODNI KARATE TURNIR KUP OSIJEKA
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
"SOKOL" ČAZMA
bosanac orašje
ĐAKOVO
ENERGIJA
GLOBUS Čakovec
Hrvatski Sokol
ICTUS
KARATE KLUB "VINKOVCI"
Karate klub Esseker
Karate klub UNIJA Tešanj
KK KIK
KK Višnjevac - Osijek
Mala Subotica
Max Ivankovo
MEĐUGORJE
Nova Gradiška
OBI Kaštela
Osijek
PODRAVSKI SOKOL
Polet
RAVANGRAD
Shotokan - Darda
Sinđelić
SISAK
Slavonski Brod
SLOBODA
Virovitica
Vukovar`91
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađe učenice -28
Kumite - Učenici -38
Kumite - Učenici -42
Kumite - Učenice -36
Kumite - Kadetkinje -47
Kumite - Mlađe učenice -28
148
0
ANASTASIJA BALAĆ (ENERGIJ)
8
0
LANA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
Osvajači medalja
1. LANA KOCKAREVIĆ, Max Ivankovo
2. ANASTASIJA BALAĆ, ENERGIJA
3. ----
3. ----
Kumite - Učenici -38
260
0
FILIP BABIĆ (SNĐ)
140
0
VEDRAN ŠKILJEVIĆ (DARDA)
260
0
FILIP BABIĆ (SNĐ)
81
0
GABRIEL ŽALAC (VK)
140
VEDRAN ŠKILJEVIĆ (DARDA)
131
0
DOMINIK SILER (DARDA)
78
0
DINO TOMAC (VK)
5
MATEO MEŠTROVIĆ (MAXIVK)
81
0
GABRIEL ŽALAC (VK)
140
0
VEDRAN ŠKILJEVIĆ (DARDA)
78
0
DINO TOMAC (VK)
5
0
MATEO MEŠTROVIĆ (MAXIVK)
81
0
GABRIEL ŽALAC (VK)
78
0
DINO TOMAC (VK)
5
0
MATEO MEŠTROVIĆ (MAXIVK)
131
0
DOMINIK SILER (DARDA)
Osvajači medalja
1. DINO TOMAC, KARATE KLUB "VINKOVCI"
2. GABRIEL ŽALAC, KARATE KLUB "VINKOVCI"
3. FILIP BABIĆ, Sinđelić
3. MATEO MEŠTROVIĆ, Max Ivankovo
Kumite - Učenici -42
88
JAN ZIMA (KKOS)
151
0
MARKO PASPALJ (ENERGIJ)
88
0
JAN ZIMA (KKOS)
207
FILIP OSTOJIĆ (MEĐUGOR)
250
0
NEMANJA DANILOVIĆ (SNĐ)
132
0
MARKO LEVNAIĆ (DARDA)
4
MARKO JURIĆ (MAXIVK)
88
0
JAN ZIMA (KKOS)
207
0
FILIP OSTOJIĆ (MEĐUGOR)
250
0
NEMANJA DANILOVIĆ (SNĐ)
4
0
MARKO JURIĆ (MAXIVK)
207
0
FILIP OSTOJIĆ (MEĐUGOR)
250
0
NEMANJA DANILOVIĆ (SNĐ)
4
MARKO JURIĆ (MAXIVK)
132
MARKO LEVNAIĆ (DARDA)
Osvajači medalja
1. FILIP OSTOJIĆ, MEĐUGORJE
2. NEMANJA DANILOVIĆ, Sinđelić
3. JAN ZIMA, Osijek
3. NEMANJA DANILOVIĆ, Sinđelić
Kumite - Učenice -36
7
0
DORA KOŠTIĆ (MAXIVK)
213
0
SARA RASPUDIĆ (MEĐUGOR)
303
0
LOLITA LANA IVAKOVIĆ (OBI KAŠ)
135
0
NIKOL KREMER (DARDA)
213
0
SARA RASPUDIĆ (MEĐUGOR)
303
0
LOLITA LANA IVAKOVIĆ (OBI KAŠ)
Osvajači medalja
1. LOLITA LANA IVAKOVIĆ, OBI Kaštela
2. SARA RASPUDIĆ, MEĐUGORJE
3. NIKOL KREMER, Shotokan - Darda
3. DORA KOŠTIĆ, Max Ivankovo
Kumite - Kadetkinje -47
6
0
MELITA MALOŠEVAC (MAXIVK)
286
0
SARA MALČEC (VIROVTC)
Osvajači medalja
1. SARA MALČEC, Virovitica
2. MELITA MALOŠEVAC, Max Ivankovo
3. ----
3. ----