Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
10. MEĐUNARODNI KARATE TURNIR KUP OSIJEKA
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
"SOKOL" ČAZMA
bosanac orašje
ĐAKOVO
ENERGIJA
GLOBUS Čakovec
Hrvatski Sokol
ICTUS
KARATE KLUB "VINKOVCI"
Karate klub Esseker
Karate klub UNIJA Tešanj
KK KIK
KK Višnjevac - Osijek
Mala Subotica
Max Ivankovo
MEĐUGORJE
Nova Gradiška
OBI Kaštela
Osijek
PODRAVSKI SOKOL
Polet
RAVANGRAD
Shotokan - Darda
Sinđelić
SISAK
Slavonski Brod
SLOBODA
Virovitica
Vukovar`91
TEŽINE / UZRASTI
Kata - Učenici B - A3 (9,8 kyu)
Kata - Učenici B - A5 (7,6 kyu)
Kata - Učenici A - C1 (all)
Kata - Učenice B - A10 (7,6 kyu)
Kata tim - Učenici - C3
Kata tim - Učenice - C4
Kata - Učenici B - A5 (7,6 kyu)
92
0
MARKO BREBER (SOKOLHR)
101
0
LUKA CRNKOVIĆ (SISAK)
101
0
LUKA CRNKOVIĆ (SISAK)
240
0
ALEKSA LAZIČIĆ (SNĐ)
89
0
ROKO SABO (ESSEKER)
246
0
NIKOLA POPOVIĆ (SNĐ)
240
0
ALEKSA LAZIČIĆ (SNĐ)
56
0
VIKTOR KATALINIĆ (KKOS)
121
0
BELMIN ĆOSTOVIĆ (UNIJA)
92
0
MARKO BREBER (SOKOLHR)
247
0
PAVLE TRBIĆ (SNĐ)
101
0
LUKA CRNKOVIĆ (SISAK)
124
0
ANIS OSTRVICA (UNIJA)
268
0
STEFAN UDOVČIĆ (SNĐ)
241
0
DAMJAN BAJIĆ (SNĐ)
288
0
VUKAŠIN VUKOVIĆ (SOMBOR)
125
0
MUHAMED MUSTAFIĆ (UNIJA)
72
0
TIN BESTVINA (KKOS)
242
ĐORĐE BAJIĆ (SNĐ)
246
0
NIKOLA POPOVIĆ (SNĐ)
240
0
ALEKSA LAZIČIĆ (SNĐ)
121
0
BELMIN ĆOSTOVIĆ (UNIJA)
101
0
LUKA CRNKOVIĆ (SISAK)
124
0
ANIS OSTRVICA (UNIJA)
288
0
VUKAŠIN VUKOVIĆ (SOMBOR)
125
0
MUHAMED MUSTAFIĆ (UNIJA)
242
0
ĐORĐE BAJIĆ (SNĐ)
240
0
ALEKSA LAZIČIĆ (SNĐ)
121
0
BELMIN ĆOSTOVIĆ (UNIJA)
124
0
ANIS OSTRVICA (UNIJA)
125
0
MUHAMED MUSTAFIĆ (UNIJA)
121
0
BELMIN ĆOSTOVIĆ (UNIJA)
124
0
ANIS OSTRVICA (UNIJA)
288
0
VUKAŠIN VUKOVIĆ (SOMBOR)
268
0
STEFAN UDOVČIĆ (SNĐ)
125
0
MUHAMED MUSTAFIĆ (UNIJA)
288
0
VUKAŠIN VUKOVIĆ (SOMBOR)
Osvajači medalja
1. BELMIN ĆOSTOVIĆ, Karate klub UNIJA Tešanj
2. ANIS OSTRVICA, Karate klub UNIJA Tešanj
3. ALEKSA LAZIČIĆ, Sinđelić
3. MUHAMED MUSTAFIĆ, Karate klub UNIJA Tešanj